O Bahňákovi
Výsledky ročníku 2019

Soutěžní kategorie


Děti mladší

Pořadí Startovní číslo Soutěžící organizace/tým Čas Ztráta
1. 5 Filip Fišer
00:07:59.0
2. 32 Jan Žák
00:08:17.7 0:00:18.68
3. 47 Alexandr Rebjonok
00:08:43.2 0:00:44.24
4. 24 Štefan Stupka
00:09:10.8 0:01:11.83
5. 1 Josef Janura
00:09:19.4 0:01:20.46
6. 22 Kryštof Imrich
00:09:41.5 0:01:42.50
7. 60 Vít Bártl
00:10:35.3 0:02:36.31
8. 72 Václav Vašek
00:10:41.8 0:02:42.83
9. 74 Ondřej Pačíška
00:11:39.0 0:03:40.03
10. 9 Šarlota Hrdlickova
00:11:40.8 0:03:41.85
11. 34 Vojtěch Franek
00:12:14.7 0:04:15.76
12. 50 Ondřej Vaněk
00:12:17.5 0:04:18.55
13. 80 Mikoláš Bártl
00:12:17.8 0:04:18.81
14. 21 Adam Dufek
00:12:22.1 0:04:23.13
15. 39 Petr Holeček
00:12:24.1 0:04:25.09
16. 7 Jan Dyrc
00:12:55.0 0:04:56.06
17. 52 Beáta Hrbková
00:13:01.3 0:05:02.29
18. 53 Kryštof Beníšek
00:13:04.6 0:05:05.60
19. 46 Jaroslav Herajt
00:13:05.4 0:05:06.40
20. 63 Jáchym Ondráček
00:13:12.0 0:05:13.06
21. 3 Ondřej Kakrda
00:13:26.7 0:05:27.75
22. 4 Jindřich Hotárek
00:13:39.7 0:05:40.73
23. 48 Štěpán Böhm
00:13:49.0 0:05:50.06
24. 35 Tobiáš Rezek
00:13:54.5 0:05:55.51
25. 8 Tomáš Uxa
00:13:54.9 0:05:55.95
26. 69 Lukáš Cekov
00:13:55.6 0:05:56.58
27. 66 Jana Hadravová
00:14:11.3 0:06:12.36
28. 14 Lucie Janurová
00:14:21.9 0:06:22.94
29. 19 Jaroslav Rajchrt
00:14:28.4 0:06:29.40
30. 67 Jakub Juříček
00:14:31.5 0:06:32.52
31. 76 Jarne Baumgärtner
00:14:36.4 0:06:37.38
32. 15 Jakub Haško
00:14:36.5 0:06:37.53
33. 23 Diana Krchova
00:14:37.8 0:06:38.82
34. 16 Ondřej Muchka
00:14:42.7 0:06:43.76
35. 2 Kryštof Prouza
00:14:56.1 0:06:57.14
36. 40 Natálie Bilková
00:15:19.8 0:07:20.84
37. 51 Mates Vácha
00:15:20.9 0:07:21.90
38. 43 Nikola Svobodová
00:15:22.1 0:07:23.12
39. 59 Matěj Šipla
00:15:27.1 0:07:28.09
40. 27 Barbora Pejšová
00:15:51.9 0:07:52.95
41. 70 Šárka Veselá
00:15:54.4 0:07:55.37
42. 71 Natálie Cekovová
00:15:54.8 0:07:55.82
43. 49 Jan Míka
00:16:16.1 0:08:17.11
44. 38 Vladislav Hartman
00:16:23.5 0:08:24.47
45. 61 Samuel Říčan
00:16:33.7 0:08:34.73
46. 62 Marek Jonáš
00:16:44.5 0:08:45.49
47. 25 Barbora Šimonková
00:16:51.2 0:08:52.19
48. 56 Tomáš Filip
00:17:04.3 0:09:05.32
49. 17 Gabriela Vernerová
00:17:06.5 0:09:07.51
50. 73 Adam Šiman
00:17:19.5 0:09:20.55
51. 75 Julie Tourková
00:17:27.5 0:09:28.53
52. 58 Tereza Valentová
00:17:27.8 0:09:28.81
53. 28 František Düringer
00:17:47.0 0:09:47.97
54. 37 Šimon Šarman
00:18:25.4 0:10:26.45
55. 30 Filip Zolotár
00:18:45.5 0:10:46.48
56. 64 Kristián Sysel
00:18:46.7 0:10:47.72
57. 42 Veronika Bartoš
00:18:53.8 0:10:54.84
58. 65 Jiří Hadrava
00:19:25.2 0:11:26.25
59. 10 Zuzana Kolková
00:19:37.5 0:11:38.55
60. 26 Matěj Kaisler
00:19:46.1 0:11:47.09
61. 41 Karel Bartoš
00:19:59.9 0:12:00.96
62. 81 Eliáš Bártl
00:20:16.0 0:12:17.01
63. 68 Josef Holoubek
00:20:18.5 0:12:19.50
64. 12 Tereza Paduchová
00:20:32.1 0:12:33.16
65. 11 Hana Kolková
00:20:32.2 0:12:33.19
66. 77 Kateřina Drbalová
00:20:34.9 0:12:35.89
67. 78 Josef Pavlata
00:20:36.0 0:12:37.01
68. 18 Jindřich Kafka
00:21:02.9 0:13:03.92
69. 45 Ondřej Kadoun
00:21:49.2 0:13:50.18
70. 33 Patrik Vážný
00:22:14.5 0:14:15.52
71. 54 Václav Dudl
00:22:18.8 0:14:19.80
72. 57 Petr Valenta
00:22:19.3 0:14:20.30
73. 55 Markéta Grusová
00:22:25.0 0:14:25.99
74. 6 Jan Mühlfeit
00:22:59.5 0:15:00.56
75. 79 Jakub Hendl
00:23:00.1 0:15:01.16
76. 44 Ondřej Moučka
00:24:43.3 0:16:44.31
77. 36 Tadeáš Velemínský
00:28:09.3 0:20:10.28
78. 13 Marie Šámalová
DNS
79. 31 Matěj Žák
DNS
80. 20 Matyáš Beran
DNS
81. 29 Petr Roštejnský
DNS
↑ zpět

Děti starší

Pořadí Startovní číslo Soutěžící organizace/tým Čas Ztráta
1. 101 Martin Janura
00:07:10.3
2. 112 Míra Dvořák
00:07:40.3 0:00:30.01
3. 129 Tomáš Knepr
00:08:09.1 0:00:58.86
4. 186 Jonáš Bártl
00:08:27.3 0:01:16.99
5. 154 Marek Kříž
00:08:39.5 0:01:29.28
6. 140 Martin Krämling
00:08:51.0 0:01:40.78
7. 107 Filip Kříž
00:09:00.6 0:01:50.30
8. 158 Jiří Hauser
00:09:36.5 0:02:26.21
9. 132 jan strnad
00:09:43.5 0:02:33.24
10. 141 Petr Krejza
00:09:45.2 0:02:34.97
11. 130 Nataly Fischer
00:09:54.1 0:02:43.84
12. 109 Matyáš Bazoni
00:10:00.8 0:02:50.54
13. 125 MATYÁŠ MUCHKA
00:10:01.3 0:02:51.03
14. 152 Ondřej Penk
00:10:10.0 0:02:59.76
15. 148 Jan Reindl
00:10:18.3 0:03:08.04
16. 120 Šárka Kolková
00:10:19.8 0:03:09.53
17. 137 Ondřej Houf
00:10:23.6 0:03:13.37
18. 143 Jakub Jungwirth
00:10:25.8 0:03:15.54
19. 134 Filip Beneš
00:10:27.7 0:03:17.41
20. 181 Adriana Finková
00:10:28.5 0:03:18.28
21. 119 Michal Matoušek
00:10:31.7 0:03:21.46
22. 124 Jakub Staněk
00:10:39.2 0:03:28.96
23. 165 Eliška Fryková
00:10:42.1 0:03:31.83
24. 149 Ondřej Polena
00:10:44.0 0:03:33.69
25. 184 Kristýna Tomanová
00:10:45.4 0:03:35.11
26. 136 Max Soljak
00:10:51.7 0:03:41.40
27. 106 Matěj Kříž
00:10:55.9 0:03:45.67
28. 168 Tereza Bartůšková
00:11:02.9 0:03:52.68
29. 118 Hana Trnková
00:11:04.0 0:03:53.69
30. 110 Patrik Bazoni
00:11:08.7 0:03:58.44
31. 138 Karolína Kratochvílová
00:11:09.3 0:03:59.00
32. 172 Martin Zapletal
00:11:13.4 0:04:03.18
33. 139 Matěj Borolič
00:11:15.4 0:04:05.16
34. 171 Adam Bystroň
00:11:16.5 0:04:06.22
35. 153 Daniel Červený
00:11:21.1 0:04:10.88
36. 179 Jiří Ohnesorg
00:11:30.2 0:04:19.94
37. 133 Jakub Řídký
00:11:40.0 0:04:29.72
38. 173 Viktorie Hacarová
00:11:46.3 0:04:36.08
39. 169 Jiří Hercík
00:11:55.2 0:04:44.97
40. 108 Veronika Pelešková
00:11:58.4 0:04:48.18
41. 159 Filip Bílský
00:12:09.4 0:04:59.18
42. 103 Matěj Winter
00:12:18.9 0:05:08.66
43. 178 Samuel Klement
00:12:20.5 0:05:10.20
44. 126 JAN ŠTĚŘÍK
00:12:20.6 0:05:10.35
45. 161 Filip Cícha
00:12:33.1 0:05:22.88
46. 162 Šimon Bartůšek
00:12:36.4 0:05:26.12
47. 187 Matyáš Ječmen
00:12:53.9 0:05:43.60
48. 131 KAROLÍNA FLÍDROVÁ
00:12:55.0 0:05:44.73
49. 122 Luděk Budiský
00:13:02.9 0:05:52.59
50. 185 Tomáš Petrikovič
00:13:05.5 0:05:55.26
51. 156 Zuzana Horáčková
00:13:16.7 0:06:06.40
52. 157 Natálie Kafková
00:13:16.7 0:06:06.42
53. 115 TOMÁŠ PICHLÍK
00:13:18.4 0:06:08.13
54. 190 Sabina Petriková
00:13:32.4 0:06:22.10
55. 160 Matěj Vaněk
00:13:34.4 0:06:24.10
56. 176 Rostislav Havran
00:13:36.2 0:06:25.92
57. 105 Lucie Malantuková
00:13:38.7 0:06:28.48
58. 128 JAKUB LOUDA
00:13:39.7 0:06:29.41
59. 145 Adéla Kožnarová
00:13:42.2 0:06:31.94
60. 102 Martin Mikeš
00:13:54.3 0:06:44.05
61. 113 Anna Alešová
00:13:58.8 0:06:48.53
62. 114 Kamila Martínková
00:13:59.7 0:06:49.43
63. 127 Jiří Malý
00:14:09.4 0:06:59.10
64. 142 Daniel Sazima
00:14:10.5 0:07:00.24
65. 147 Eliška Lázničková
00:14:11.7 0:07:01.43
66. 121 Veronika Jonášov
00:14:32.8 0:07:22.58
67. 146 Ondřej Siegert
00:15:13.5 0:08:03.21
68. 180 Sebastian Lang
00:15:15.0 0:08:04.70
69. 150 Jachym Šmat
00:15:15.1 0:08:04.87
70. 155 Jan Kanis
00:15:34.7 0:08:24.47
71. 166 Adéla Valentová
00:15:35.4 0:08:25.15
72. 117 Jan Trnka
00:15:52.4 0:08:42.12
73. 182 Aneta Havlová
00:15:58.2 0:08:47.93
74. 183 Johana Tuháčková
00:15:58.4 0:08:48.17
75. 188 Roman Sopko
00:16:00.2 0:08:49.92
76. 170 Tereza Havranová
00:16:11.2 0:09:00.90
77. 144 Nikol Nosavcovová
00:16:40.2 0:09:29.96
78. 163 Karolína Benešová
00:17:17.0 0:10:06.77
79. 123 Jarmila Budiská
00:20:04.0 0:12:53.71
80. 116 Jana Berková
00:20:24.3 0:13:14.00
81. 164 Tomáš Bauer
00:22:35.2 0:15:24.95
82. 175 Veronika Vodičková
00:23:37.1 0:16:26.86
83. 151 Filip Janoušek
00:26:42.3 0:19:32.07
84. 189 Nicolas Balog
00:34:18.5 0:27:08.28
85. 111 Ivana Gubranová
DNS
86. 177 Johana Jirglová
DNS
87. 135 Lukáš Hubený
DNS
88. 174 Lukáš Prášilík
DNS
89. 167 Martin Havel
DNS
90. 104 Michaela Pinkasová
DNS
↑ zpět

Dorost

Pořadí Startovní číslo Soutěžící organizace/tým Čas Ztráta
↑ zpět

Týmy dětí - mladší

Pořadí Startovní číslo Soutěžící organizace/tým Čas Ztráta
↑ zpět

Týmy dětí - starší

Pořadí Startovní číslo Soutěžící organizace/tým Čas Ztráta
1. 309 Barbora Stupková
00:20:02.2
3. 317 Tamara Ludvíková
00:20:36.6 0:00:34.41
6. 316 Kateřina Šebestová
00:23:57.8 0:03:55.59
9. 306 Tereza Vovsová
00:25:36.9 0:05:34.69
15. 305 Veronika Dohnalová
00:27:18.9 0:07:16.66
19. 311 Anna Valková
00:28:16.7 0:08:14.50
23. 310 Terezie Šimonková
00:28:30.1 0:08:27.84
29. 313 Eliška Prokopičová
00:30:48.9 0:10:46.72
32. 314 Marie Všetulová
00:32:02.6 0:12:00.40
36. 326 Eliška Staňková
00:34:14.0 0:14:11.82
37. 325 Markéta Parthová
00:34:55.1 0:14:52.85
38. 302 Veronika Martínková
00:35:35.6 0:15:33.34
39. 301 Klára Kurutzová
00:35:35.6 0:15:33.40
40. 304 Eliška Hrádková
00:36:45.3 0:16:43.06
41. 303 Anetka Hrádková
00:37:00.5 0:16:58.30
42. 320 Kateřina Filipová
00:40:24.4 0:20:22.19
43. 307 Tereza Sýkorová
00:40:25.8 0:20:23.62
44. 308 Adela Krchova
00:40:26.1 0:20:23.92
48. 321 Lucie Alexandra Zicklerová
00:42:24.7 0:22:22.45
50. 322 Lucie Vodáková
00:44:16.7 0:24:14.48
51. 324 Klára Vodičková
00:44:17.0 0:24:14.81
52. 323 Klára Polednová
00:44:17.2 0:24:14.94
53. 319 Kateřina Báchorová
00:44:59.9 0:24:57.65
54. 318 Denisa Rodaková
00:45:00.2 0:24:57.95
60. 312 Jana Husáková
DNS
64. 315 Tereza Jahnová
DNS
↑ zpět

Ženy

Pořadí Startovní číslo Soutěžící organizace/tým Čas Ztráta
1. 402 Kateřina Štíbalová
00:58:24.8
2. 401 Lenča Hnízdilová
00:58:59.3 0:00:34.50
3. 404 Daniela Hájková
01:00:16.9 0:01:52.05
4. 464 Petra Vajnerová
01:04:17.3 0:05:52.43
5. 430 Hana Bláhová
01:06:32.3 0:08:07.44
6. 413 Hanka Burianová
01:06:56.0 0:08:31.12
7. 416 Miroslava Vocetková
01:07:04.4 0:08:39.53
8. 449 Kateřina Brožová
01:07:09.8 0:08:44.96
9. 415 Aneta Vernerová
01:08:44.9 0:10:20.03
10. 463 Marie Kšírová
01:09:56.2 0:11:31.34
11. 429 Monika Novotná
01:11:11.2 0:12:46.39
12. 403 Veronika Hurajová
01:12:38.9 0:14:14.08
13. 447 Jana Blailová
01:13:16.8 0:14:51.95
14. 423 Lenka Kuklová
01:13:53.8 0:15:28.99
15. 407 Lenka Palmová
01:14:46.9 0:16:22.09
16. 410 Barbora Faitlová
01:15:23.0 0:16:58.17
17. 435 Pájinka Pitrová
01:15:45.8 0:17:20.99
18. 405 Monika Okluská
01:15:47.3 0:17:22.41
19. 434 Štěpánka Dvořáková
01:17:04.1 0:18:39.23
20. 414 Soňa Štětinová
01:17:51.7 0:19:26.86
21. 428 Aneta Prášilová
01:18:04.9 0:19:40.01
22. 466 Kateřina Burešová
01:18:58.4 0:20:33.60
23. 412 Zuzana Vitochová
01:19:24.1 0:20:59.22
24. 458 Petra Najbrtová
01:20:06.9 0:21:42.08
25. 457 Jana Stránská
01:20:07.1 0:21:42.24
26. 424 Lucie Arbinger
01:20:47.7 0:22:22.87
27. 406 Tina Walter
01:25:29.8 0:27:04.91
28. 443 Helena Štěpankova
01:25:38.3 0:27:13.42
29. 432 Anette Rziebova
01:28:51.1 0:30:26.24
30. 431 Lucie Rziebova
01:28:51.2 0:30:26.39
31. 437 Petra Bušková
01:28:56.7 0:30:31.88
32. 427 Erika Matysová
01:31:04.6 0:32:39.74
33. 465 Daniela Šnajdrová
01:31:41.5 0:33:16.70
34. 426 Ivana Mullerová
01:32:16.4 0:33:51.55
35. 425 KVĚTOSLAVA BICENCOVÁ
01:32:32.4 0:34:07.58
36. 409 Andrea Mrvková
01:36:04.1 0:37:39.21
37. 408 Šárka Kristiánová
01:36:04.2 0:37:39.35
38. 446 Martina Hampejsová
01:37:52.2 0:39:27.38
39. 436 Stánička Mandzáková
01:38:49.0 0:40:24.16
40. 451 Lucie Chládková
01:41:18.3 0:42:53.45
41. 452 Klára Hegerová
01:41:18.6 0:42:53.73
42. 444 Bronislava Hánělová
01:42:25.2 0:44:00.35
43. 422 Marie Kosová
01:42:26.1 0:44:01.28
44. 420 Kateřina Krbálková
01:42:26.3 0:44:01.42
45. 439 Petra Horáková
01:44:10.7 0:45:45.90
46. 419 Jana Janečková
01:47:02.9 0:48:38.01
47. 421 Katerina Kaislerova
01:47:31.7 0:49:06.89
48. 448 Lenka Svobodová
01:47:32.3 0:49:07.50
49. 462 Eva Lesová
01:54:51.0 0:56:26.11
50. 454 Veronika Orlová
01:55:36.6 0:57:11.80
51. 453 Dana Kastnerová
01:55:36.8 0:57:11.99
52. 455 Jana Jindrová
01:58:28.0 1:00:03.13
53. 441 Marianna Fernandez
02:01:37.0 1:03:12.14
54. 440 Gabriela Valušová
02:03:23.4 1:04:58.56
55. 417 Jana Kohoutová
02:17:34.0 1:19:09.14
56. 460 Petra Adamcová
02:40:59.2 1:42:34.36
57. 461 Klára Adamcová
02:40:59.3 1:42:34.47
58. 418 Dana Beregi
DNS
59. 456 Dana Strnadová
DNS
60. 433 Kristýna Halířová
DNS
61. 438 Kristyna Jachnicka
DNS
62. 411 Lenka Ptáčková
DNS
63. 445 Marta Sovová
DNS
64. 459 Vendula Mazáčová
DNS
65. 442 Veronika Fernandez
DNS
↑ zpět

Muži

Pořadí Startovní číslo Soutěžící organizace/tým Čas Ztráta
1. 501 Martin Štíbal
00:44:20.1
2. 502 Josef Babák
00:45:52.3 0:01:32.24
3. 709 Zdeněk Braum
00:47:00.0 0:02:39.87
4. 503 Jiří Folvarčík
00:47:32.4 0:03:12.32
5. 513 Lukáš Richter
00:48:26.3 0:04:06.24
6. 518 Marek Chovančík
00:49:17.7 0:04:57.58
7. 506 Milan Oriabinec
00:49:44.2 0:05:24.10
8. 607 Zdeněk Půček
00:50:36.2 0:06:16.07
9. 515 Martin Sikora
00:50:50.1 0:06:30.00
10. 507 Michal Salaba
00:50:52.4 0:06:32.33
11. 572 Tomas Hanzlik
00:51:29.9 0:07:09.85
12. 586 Ivo Všetula
00:51:46.9 0:07:26.78
13. 516 Jakub Kiprov
00:51:57.1 0:07:37.04
14. 706 Václav Malý
00:52:08.6 0:07:48.48
15. 683 Vojtěch Helcl
00:52:14.7 0:07:54.57
16. 622 Kecina Tomáš
00:52:20.1 0:08:00.01
17. 618 Lukáš Tamajka
00:52:25.3 0:08:05.24
18. 553 Otomar Hytha
00:52:28.2 0:08:08.06
19. 514 Daniel Horváth
00:53:01.3 0:08:41.22
20. 609 Jan Zmítko
00:53:15.8 0:08:55.68
21. 583 Jiří Štajer
00:53:29.6 0:09:09.52
22. 584 Václav šimáček
00:53:33.7 0:09:13.64
23. 530 Lukáš Pergner
00:53:57.9 0:09:37.82
24. 627 Ota Horák
00:53:58.2 0:09:38.14
25. 719 Jan Louda
00:54:08.3 0:09:48.18
26. 505 Jiří Cimler
00:54:16.6 0:09:56.47
27. 512 Lukáš Křibík
00:54:22.4 0:10:02.31
28. 557 Jakub Szewieczek
00:54:27.9 0:10:07.79
29. 574 Jiri Pilny
00:54:54.0 0:10:33.92
30. 510 Petr Weinhöfer
00:55:21.2 0:11:01.13
31. 571 Tomáš Fajtl
00:55:41.9 0:11:21.76
32. 570 Jan Juklíček
00:55:47.8 0:11:27.67
33. 522 Jan Zdrha
00:55:48.0 0:11:27.91
34. 548 Lukáš Frkala
00:55:57.7 0:11:37.62
35. 533 Petr Hurdich
00:56:01.9 0:11:41.84
36. 559 Matěj Michalíček
00:56:34.8 0:12:14.71
37. 604 Tomáš Klapuch
00:56:51.8 0:12:31.72
38. 654 Roman Zikmund
00:58:01.0 0:13:40.86
39. 634 Lukáš Hrách
00:58:18.6 0:13:58.52
40. 626 Jan Míka
00:58:58.5 0:14:38.42
41. 595 Petr Broďáni
00:59:10.2 0:14:50.06
42. 580 Lukáš Kopecký
00:59:31.4 0:15:11.32
43. 605 Tomáš Podpěra
01:00:07.3 0:15:47.16
44. 619 David Helger
01:00:10.9 0:15:50.79
45. 549 Petr Wagner
01:00:29.6 0:16:09.53
46. 628 David Kratochvíl
01:00:38.1 0:16:18.00
47. 665 Radek Novotný
01:00:43.0 0:16:22.92
48. 695 Daniel Padevět
01:00:54.6 0:16:34.47
49. 694 Patrik Rada
01:00:54.8 0:16:34.71
50. 561 Michal Smejkal
01:00:56.5 0:16:36.45
51. 652 Juraj Čačko
01:00:57.0 0:16:36.86
52. 696 Dominik Šťovíček
01:01:01.5 0:16:41.40
53. 569 Michal Dráb
01:01:02.0 0:16:41.86
54. 550 Petr Gold
01:01:07.1 0:16:47.04
55. 670 Pavel Faigl
01:01:29.0 0:17:08.94
56. 577 Karel Hykš
01:01:33.4 0:17:13.29
57. 576 Radek Halecký
01:01:33.8 0:17:13.68
58. 575 Václav Skopový
01:01:53.6 0:17:33.55
59. 713 Robert Popelka
01:02:10.9 0:17:50.80
60. 678 Tomáš Krejčí
01:02:15.5 0:17:55.42
61. 691 Martin Hrůza
01:02:28.1 0:18:07.99
62. 555 Martin Uxa
01:02:28.5 0:18:08.39
63. 511 Tomáš Jirků
01:02:42.4 0:18:22.33
64. 640 Tomáš Hloupý
01:03:04.8 0:18:44.71
65. 682 Honza Tkáč
01:03:34.8 0:19:14.67
66. 523 Petr Lehečka
01:03:39.2 0:19:19.09
67. 608 Martin Arnstein
01:03:40.6 0:19:20.55
68. 617 Jan Oppolzer
01:04:03.6 0:19:43.49
69. 668 Ondřej Blail
01:04:07.0 0:19:46.87
70. 589 Martin Beran
01:04:18.7 0:19:58.64
71. 508 Jiří Singer
01:04:19.5 0:19:59.42
72. 692 Vlastimil Helebrant
01:04:21.4 0:20:01.30
73. 621 David Karel
01:05:00.6 0:20:40.54
74. 638 Ondřej Krejčíř
01:05:21.5 0:21:01.38
75. 712 Pavel Makoň
01:05:50.1 0:21:29.98
76. 519 Dan Dvořák
01:05:53.3 0:21:33.24
77. 693 Tomáš Vaněk
01:05:57.1 0:21:37.03
78. 547 Marek Havlik
01:06:00.1 0:21:39.97
79. 562 David Lukes
01:06:31.6 0:22:11.48
80. 532 Ada Pergner
01:06:42.3 0:22:22.23
81. 666 Filip Kotrnoch
01:07:02.7 0:22:42.65
82. 558 jaroslav hejl
01:07:14.7 0:22:54.62
83. 642 Stanislav Hreha
01:07:27.2 0:23:07.14
84. 582 Martin Krcho
01:07:47.9 0:23:27.81
85. 632 Martin Brixi
01:08:01.5 0:23:41.39
86. 528 Tomáš Drahokoupil
01:08:18.4 0:23:58.27
87. 529 Vít Kysilka
01:08:18.6 0:23:58.55
88. 685 Lars Nicol
01:08:28.0 0:24:07.91
89. 625 Jan Pichl
01:08:29.9 0:24:09.78
90. 579 Jan Bábala
01:08:52.1 0:24:32.00
91. 671 Josef Řasa
01:09:09.3 0:24:49.20
92. 554 Zdeněk Široký
01:09:18.0 0:24:57.92
93. 620 Jakub Major
01:09:35.5 0:25:15.36
94. 527 Petr Švadlák
01:09:52.8 0:25:32.68
95. 534 Lars Kürschner
01:10:10.0 0:25:49.89
96. 602 Pavel Čermák
01:10:11.5 0:25:51.41
97. 541 Lukáš Procházka
01:10:33.6 0:26:13.47
98. 509 Jan Žižka
01:11:12.2 0:26:52.15
99. 663 Tomáš Žejdl
01:11:16.3 0:26:56.21
100. 593 Tomáš Demčák
01:11:32.6 0:27:12.53
101. 551 David Voves
01:11:33.5 0:27:13.40
102. 641 Jakub Veverka
01:11:39.2 0:27:19.13
103. 531 Stanislav Kormančík
01:12:04.0 0:27:43.87
104. 637 Daniel Martinez Fernandez
01:12:46.5 0:28:26.37
105. 603 František Choc
01:12:48.8 0:28:28.74
106. 552 Petr Kohout
01:13:07.4 0:28:47.33
107. 644 Michael Manolevski
01:13:15.5 0:28:55.36
108. 684 David Fišer
01:13:20.4 0:29:00.32
109. 653 Vladimír Fiala
01:13:22.3 0:29:02.19
110. 590 Petr Jandák
01:13:27.2 0:29:07.12
111. 659 Radovan Fogad
01:13:38.0 0:29:17.87
112. 658 Jan Moulis
01:13:38.2 0:29:18.08
113. 681 David Rek
01:13:38.5 0:29:18.43
114. 563 Václav Vorel
01:13:56.7 0:29:36.59
115. 585 František Paluska
01:14:03.7 0:29:43.61
116. 717 Ondřej Kasal
01:14:20.5 0:30:00.44
117. 704 Jakub Šperer
01:15:10.8 0:30:50.75
118. 690 René Storck
01:15:12.8 0:30:52.73
119. 664 Vojtěch Kalina
01:15:21.2 0:31:01.14
120. 674 Jakub Langpaul
01:15:21.4 0:31:01.26
121. 525 Karel Faitl
01:15:36.7 0:31:16.56
122. 707 Jiří Halberštát
01:16:07.2 0:31:47.15
123. 601 Marek Stepanov
01:16:13.5 0:31:53.38
124. 526 Tomáš Kohout
01:16:19.2 0:31:59.11
125. 564 Pavel Klapálek
01:16:32.5 0:32:12.36
126. 568 Michal Fiala
01:16:32.6 0:32:12.52
127. 624 Jan Kovárník
01:16:34.3 0:32:14.23
128. 623 Radomír Bohuslávek
01:16:34.8 0:32:14.70
129. 630 Jiří Gajdoš
01:16:35.1 0:32:15.01
130. 613 Martin Heindl
01:16:54.6 0:32:34.49
131. 655 Denis Přívara
01:17:17.9 0:32:57.84
132. 535 Michal Švec
01:17:18.7 0:32:58.57
133. 591 Jaroslav Dobranský
01:17:37.8 0:33:17.70
134. 631 Tomáš Toth
01:17:40.2 0:33:20.12
135. 680 Roman Hubáček
01:17:44.1 0:33:23.98
136. 633 Jiří Jedlička
01:18:20.4 0:34:00.31
137. 697 Josef Cícha
01:18:44.0 0:34:23.86
138. 616 David Kopacka
01:19:10.4 0:34:50.35
139. 715 Jan Mičuch
01:19:59.6 0:35:39.55
140. 714 Tomáš Kokoška
01:19:59.8 0:35:39.71
141. 716 Luboš Odlas
01:19:59.8 0:35:39.72
142. 698 Aleš Bejvl
01:20:31.8 0:36:11.74
143. 610 Matěj Kvapil
01:21:12.5 0:36:52.39
144. 544 Jakub Milota
01:21:17.5 0:36:57.36
145. 545 Petr Zahálka
01:21:33.6 0:37:13.54
146. 556 Martin Jansen
01:21:35.0 0:37:14.88
147. 560 Pavel Drahokoupil
01:21:54.1 0:37:33.97
148. 517 Vít Trůbl
01:22:14.4 0:37:54.26
149. 594 Kamil Kováč
01:22:26.0 0:38:05.87
150. 581 Dominik Erban
01:22:53.7 0:38:33.56
151. 689 Vladislav Vybíral
01:23:04.7 0:38:44.57
152. 645 Michal Nosavcov
01:23:17.5 0:38:57.38
153. 667 Martin Fouček
01:23:44.5 0:39:24.41
154. 686 Caolan O Coisneachain
01:24:41.4 0:40:21.32
155. 676 Michal Bartoš
01:24:57.6 0:40:37.50
156. 573 Tomáš Jati
01:25:15.2 0:40:55.12
157. 539 Štefan Varga
01:26:22.9 0:42:02.83
158. 536 Jan Varga
01:26:23.2 0:42:03.11
159. 537 Josef Varga
01:26:23.3 0:42:03.16
160. 538 Ladislav Varga
01:26:24.1 0:42:03.97
161. 600 Julius Ilovsky
01:26:48.2 0:42:28.11
162. 599 Tomas Prediger
01:26:48.6 0:42:28.46
163. 598 Ing. Julius Ilovsky
01:26:49.5 0:42:29.36
164. 675 Nemeris1991. Mydlář
01:27:56.4 0:43:36.30
165. 635 Jaromír Chromčák
01:28:02.6 0:43:42.50
166. 565 Jan Chvátal
01:28:27.4 0:44:07.31
167. 651 Jaroslav Kovář
01:28:59.6 0:44:39.51
168. 662 Petr Siegert
01:29:09.7 0:44:49.63
169. 661 Zdeněk Šlehofer
01:29:10.8 0:44:50.71
170. 660 Martin Hubert
01:29:11.5 0:44:51.45
171. 587 Jaroslav Kučera
01:30:08.2 0:45:48.09
172. 566 Michal Šindelář
01:30:45.9 0:46:25.84
173. 567 Tomáš Žežulka
01:32:22.4 0:48:02.34
174. 639 David Franke
01:32:36.2 0:48:16.14
175. 524 Pavel Šrédl
01:33:52.6 0:49:32.46
176. 673 Zdeněk Novák
01:34:21.5 0:50:01.41
177. 672 Tomáš Štádler
01:34:21.9 0:50:01.80
178. 636 Pavel Benes
01:34:36.6 0:50:16.46
179. 701 Jiří Leubner
01:34:50.1 0:50:30.05
180. 688 Jan Šlenc
01:34:55.2 0:50:35.10
181. 700 Jiří Leubner
01:34:58.1 0:50:38.04
182. 687 Jiří Janík
01:34:59.5 0:50:39.44
183. 679 Lukáš Bereczky
01:36:56.5 0:52:36.38
184. 650 Petr Adamce
01:36:56.7 0:52:36.56
185. 648 Jakub Rajman
01:36:57.5 0:52:37.42
186. 543 Michal Vlášek
01:37:24.5 0:53:04.41
187. 542 Lukas Strnad
01:37:25.1 0:53:05.05
188. 710 Jan Valent
01:37:30.1 0:53:09.96
189. 611 David Lacina
01:39:59.9 0:55:39.83
190. 669 Ladislav Červený
01:42:01.7 0:57:41.56
191. 588 Ivo Všetula
01:43:34.6 0:59:14.49
192. 596 David Kirchner
01:43:34.7 0:59:14.64
193. 540 Louis Donnelly
01:43:55.2 0:59:35.08
194. 614 Vlastimil Urban
01:47:40.9 1:03:20.81
195. 615 Antonín Karel
01:47:41.3 1:03:21.17
196. 520 Tomáš Dvořák
01:50:02.8 1:05:42.68
197. 521 Martin Muller
01:50:03.8 1:05:43.68
198. 718 Ondřej Sórad
01:52:24.3 1:08:04.22
199. 705 Petr Gavenda
01:52:24.4 1:08:04.30
200. 657 Vladimír Nosavcov
01:54:37.8 1:10:17.69
201. 646 Jan Valko
01:59:56.0 1:15:35.88
202. 647 Jakub Horák
02:00:04.2 1:15:44.10
203. 643 Lukáš Tintěra
02:02:50.6 1:18:30.51
204. 649 Jaroslav Cina
DNF
205. 578 Vládík Tománek
DNF
206. 612 Miroslav Hlaváček
DNF
207. 703 Marek Morgenstein
DQ
208. 702 Filip Tomeš
DQ
209. 546 Aleš Svoboda
DNS
210. 699 David Stehno
DNS
211. 708 Jan Havel
DNS
212. 597 Jan Ševčík
DNS
213. 656 Jaroslav Kovář
DNS
214. 677 Lukas Tala
DNS
215. 504 Martin Hrazdil
DNS
216. 606 Miroslav Šipka
DNS
217. 592 Mustafa Mohamed Elwahiby
DNS
218. 629 Petr Brixi
DNS
219. 711 Štěpán Havel
DNS
↑ zpět

Týmy dospělých

Pořadí Startovní číslo Soutěžící organizace/tým Čas Ztráta
1. 1001 Jiří Cimler, Natálie Poloczková, Matěj Šindler
Gladiators 00:57:18.9
2. 1000 Lenča Hnízdilová, Martin Hrazdil, Martin Hráček
Svvat 00:59:58.9 0:02:40.06
3. 1003 Lucie Königová, Václav Loudat, Martin Kopřiva
Bootcamp Team Ii 01:01:19.6 0:04:00.72
4. 1033 Lukáš Janošťák, David Novotný, Barbora Šumberová
Ldb Team 01:01:30.2 0:04:11.31
5. 1052 Jaroslav Valášek, Petr Pohořálý, Barbora Blahutová
#gladiatorraceteam 01:03:31.0 0:06:12.18
6. 1004 Jan Novák, Michal Kubišta, Radka Zounková
Tvoje Bába 01:04:33.1 0:07:14.24
7. 1006 Kateřina Kneprová, Martin Hendl, Jiří Wicherek
Srtg Děčín 1 01:06:05.6 0:08:46.79
8. 1034 Pavla Vodičková, Jan Honzík, Lenka Dvořáková
Bootcampteam I. 01:09:23.9 0:12:05.02
9. 1002 Michal Salaba, Ctirad Ludvík, Lucie Tögelová
Fitness Ural 01:10:40.9 0:13:22.02
10. 1044 Martin Novotný, Veronika Řezáčová, Filip Chrudimsk
Vačice A Vačičanda 01:12:10.7 0:14:51.83
11. 1038 Hanka Burianová, Jiří Rýpar, Radek Rybák
Nostress 01:12:11.4 0:14:52.51
12. 1007 Barča Schambergerová, Lukáš Kareš, Aleš Hotváth
Black Panthers 01:13:20.1 0:16:01.28
13. 1024 Radek Moravek, Vít Michael Krejčí, Jana Gryčová
Pocemkamdeš 01:15:00.5 0:17:41.68
14. 1048 Václava Molcarová, Tomáš Kučera, Antonín Petružále
Pašáci 01:15:12.4 0:17:53.52
15. 1027 Tomáš Král, Magdaléna Králová, Lukáš Miller
Gladiators 007 01:16:17.6 0:18:58.74
16. 1021 David Šuk, Michal Čejka, Tatiana Vodička
Topforma 01:16:27.9 0:19:09.08
17. 1030 Marie Raslová, David Řezníček, Libor Judl
Heřmanický Express 01:16:50.1 0:19:31.28
18. 1020 Ondřej Louda, Pavla Tomsová, Jan Tomsa
Bootcamp Team - Přípravka 01:16:52.7 0:19:33.87
19. 1043 Jan Nekuda, Andrea Lokingová, Jan Adámek
Mp Cheb 01:16:53.8 0:19:34.97
20. 1113 Josefína Oračková, Michael Varadi, David Pleško
Birelláci 01:17:42.5 0:20:23.64
21. 1063 Stanislav Tříska, Jana Třísková, Václav Fojtík
Bahňákotvurci Svvat 01:18:56.6 0:21:37.77
22. 1008 Petr Širochman, Zuzana Širochmanová, Jan Bufka
My To Zvládneme !!! 01:19:41.5 0:22:22.61
23. 1049 Michal Reischig, Lucie Kostnerová, Michal Golas
Piri Piri 01:19:59.9 0:22:41.09
24. 1036 Pavel Paur, Václav Karásek, Dana Winkelhöferová
Der Schlammischgrupe Nummer Zwei 01:20:20.3 0:23:01.41
25. 1047 Jarmila Tourková, Tomáš Tourek, Jana Tomandlová
Sk Kardašova Řečice 01:20:25.4 0:23:06.59
26. 1035 Jan Černý, Radka Myšková, Pavel Šír
Bootcapteam Pohodáři 01:22:24.2 0:25:05.38
27. 1025 Tomáš Bazala, Eva Buchtíková, Ondřej Hartvich
Letošní Vítězný Tým 01:23:22.0 0:26:03.16
28. 1029 LENKA ŠTĚŘÍKOVÁ, Lukáš Janeček, Miroslav Polejník
Alpáči 01:23:24.0 0:26:05.15
29. 1042 Jana Homolková, Jan Hnilička, Karel Kohoutek
(J)Elita Z Ostrova 01:24:08.4 0:26:49.50
30. 1112 Lukáš Žlutický, Zuzana Beerová, Miroslav Hruška
Proplout 01:24:20.3 0:27:01.45
31. 1023 Pavel Stošek,Tomáš Nedvěd, Veronika Klášterková
Žraločí Mňamka 01:24:30.2 0:27:11.30
32. 1083 Štěpánka Bartoňová, Marie Vostřáková, Veronika Vůj
Poprvé 01:24:47.7 0:27:28.80
33. 1022 Robin Mach, Veronika Randová, Jan Bock
Třa-So-Řiťky 01:25:18.9 0:28:00.08
34. 1014 Lenka Antošová, František Sokol, Sandra Richterová
B - Tendoňáci 01:25:35.3 0:28:16.43
35. 1077 Jan Endler, Josef Rybár, Hana Endlerová
Hph-Ural Fitness 01:26:17.6 0:28:58.77
36. 1090 Veronika Jelačičová, Nenad Nikolić, Josef Pavlata
Srtg Děčín 3 01:26:31.5 0:29:12.64
37. 1009 Jan Žižka, Ivana Mullerová, Lenka Matoušková
Fantastická Trojka 01:26:38.5 0:29:19.64
38. 1065 David Kratochvíl, Šárka Romanová, Jiří Vlk
Dycky Most 01:27:10.2 0:29:51.30
39. 1017 Nela Bechynská, Lukáš Siegl, Samuel Sichrovský
Kruhový Trénink Cheb 01:27:58.6 0:30:39.72
40. 1060 Rostislav Kuthan, Jakub Hušek, Kateřina Vaňková
Crc1 01:28:01.0 0:30:42.15
41. 1011 Vladimír Šebek, Iva Rosypalová, Adéla Press
Marent Praha 01:28:04.0 0:30:45.15
42. 1005 Jiří Tužil, Tomáš Jechort, Lenka Pláničková
Funteam 01:28:27.8 0:31:08.97
43. 1039 Tomáš Drahokoupil, Vít Kysilka, Pavlína Zelenková
Knullare 01:28:33.2 0:31:14.30
44. 1092 Lukáš Klaus, Lenka Klausová, Jan Jindříšek
Krleš 01:29:30.5 0:32:11.68
45. 1015 Petra Štěpánová, Sára Štěpánová, Marek Záruba
Selojdi 01:30:05.0 0:32:46.12
46. 1067 Robert Vacovský, Petr Hančl, Ilona Wurmová
Plašani 01:30:13.0 0:32:54.15
47. 1040 Anna Nemeckova, Jana Slabonova, Eliska Kalabova
Nezabrousiš 01:30:23.7 0:33:04.83
48. 1086 Andrea Schovánková, Kristýna Fialová, Zdeněk Halam
Bahnozvraceči 01:30:43.9 0:33:25.04
49. 1016 Josef Bobenič, Ingrid Bobeničová, Anna Novotná
Cvočči Sokolov 01:30:45.0 0:33:26.19
50. 1084 Michaela Brauneisová, Václav Šimáček, Markéta Brau
Oop Cheb 01:30:47.8 0:33:28.90
51. 1026 Václav Růžička, Markéta Gunzel, David Eliaš
Kruhový Trénink Cheb Ii 01:30:50.5 0:33:31.61
52. 1037 Radka Vaňurová, Petr Pivoňka, Martina Kočová
Gladiators Kralupy 01:30:55.5 0:33:36.64
53. 1019 Viktorie Bischofová, Karel Bašek, Jana Šnejdarová
Ty, Já A Kája 01:30:55.8 0:33:36.93
54. 1108 Nikola Csamangóová, Radek Karas, Nela Oberreiterov
Primáci 01:31:09.0 0:33:50.11
55. 1106 Aleš Rimský, Ondřej Sopko, Luiza Mikhaelyan
Legendy Z Kruháče 01:31:09.8 0:33:50.92
56. 1051 Jan Hořák, Josef Mareš, Jana Bělochová
Suicide Squad 01:31:23.6 0:34:04.70
57. 1046 Lucie Krajčová, Tomáš Marcin, Marek Husák
My Tři 01:31:33.7 0:34:14.81
58. 1058 Tomáš Krištof, Jan Maroušek, Petra Myšková
Rozteklý Másla 01:31:48.7 0:34:29.87
59. 1057 Radek Roch, Blanka Petružálková, Tomáš Dantlinger
Trosky 01:32:57.9 0:35:39.04
60. 1041 Roman ZOLOTAR, Jaroslav Sláma, Kateřina Kalousková
Orandžády 01:33:52.8 0:36:33.96
61. 1032 Andrea Wágnerová,Šárka Pergnerová, Martin Vujčík
Orca 01:33:53.2 0:36:34.30
62. 1097 Petr Hořák, Iva Kadeřábková, Petr Bohata
Mj! 01:33:57.0 0:36:38.10
63. 1091 Pavla Fedrzelová, Tomáš Trubička, Jan Solnička
Mülleráci 01:36:35.5 0:39:16.68
64. 1064 Veronika Třísková, Ondřej Novák, Jakub Illetško
Žufánci 01:36:38.9 0:39:20.02
65. 1010 Tereza Žižková, Michal Pišín, David Vihan
Dva A Půl Chlapa 01:37:15.5 0:39:56.65
66. 1054 Jaroslav Konečný, Petra Kočí, Iveta Bažantová
Krásky A Zvíře 01:37:17.7 0:39:58.89
67. 1109 Lucie Kučová, Petr Pupák, Vlaďka Krautštenglová
Hakuna Matata 01:38:19.4 0:41:00.57
68. 1081 Tomáš Studénka, Petr Mišička, Pavlína Vávrová
Hlavně Se Z Toho Neposrat 01:38:26.7 0:41:07.82
69. 1056 Lenka Bendaskova, Petr Zaruba, Michaela Krausova
Tryskomyši 01:38:51.7 0:41:32.81
70. 1028 Lenka Turnerová, Petr Vrablic, Milan Kurfiřt
Trojka V Bahně Se Ženou 01:39:27.4 0:42:08.52
71. 1088 Andrea Trägerová, Jakub Vulin, Michal Koptiš
Pupčíci 01:39:33.1 0:42:14.25
72. 1073 Jakub Černý, Katharina Hauf, Sylvia Frey
Bavarian Forest Fighters 3 01:39:38.9 0:42:20.02
73. 1068 Tana Mihulova, Petra Dudkova, Šárka Kultová
Gladiator 1.2.3 01:39:40.4 0:42:21.59
74. 1098 Jiří Bernard, Jana Vaňková, Zuzana Králíková
Bahenní Lenochodi 01:39:54.6 0:42:35.79
75. 1103 Jiří Obdržálek, Barbora Aghová, Miroslav Gössl
Jbm 01:40:06.4 0:42:47.53
76. 1055 Hana Bláhová, Martina Skřivanová, Petr Skřivan
Hobitci 01:41:33.5 0:44:14.66
77. 1070 filip webr, jan pražák, webrova jana
Škodovácí 01:43:37.0 0:46:18.16
78. 1111 Jan Ručka, Dalibor Husárek, Barbora Blažková
Cojávím 01:43:51.6 0:46:32.71
79. 1095 Roman Bureš, Zuzana Geierová, Vojtěch Geier
Supíci S Burákem 01:44:11.0 0:46:52.18
80. 1045 Martin Pětník, David Haniš, Vendula Ekrtová
Pohodáři 01:44:35.9 0:47:17.05
81. 1100 Miroslav Berka, Štěpánka Krivošová, Lenka Všetičko
Želváci 01:44:45.2 0:47:26.37
82. 1093 Daniel Štětina, Jiří Holeček, Klára Poživilová
Golemové 01:48:59.9 0:51:41.01
83. 1074 Franz Weiß, Dan Ivan, Irene Fischl
Bavarian Forest Fighters 5 01:51:23.6 0:54:04.71
84. 1018 Zbyněk Mühlfeit, Štěpán Nikolic, Šárka Soukupová
Strg Děčín 2 01:51:24.1 0:54:05.20
85. 1087 Jan Bábala, Lenka Melzerová, Lucie Arbinger
Starý Páky 01:51:35.9 0:54:17.07
86. 1013 Milan Klojda, Marta Klojdová, Daniel Hroch
A - Tendoňáci 01:52:04.4 0:54:45.57
87. 1094 Andrea Motlová, Josef Nachtigal, Petr Prokop
Bludišťáci 01:53:48.3 0:56:29.45
88. 1101 Oldřich Palas, Ilona Giertl, Jan Giertl
Skc 01:54:41.1 0:57:22.29
89. 1062 Julian Rehbein, Nikolas walther, Manuela Rehbein
Bavarian Forest Fighters 4 01:54:47.6 0:57:28.78
90. 1066 Tomáš Petr, Tereza Krumlová, Isabella Tremmelová
Lurvy 01:55:06.3 0:57:47.43
91. 1104 Antonín Moravec, Jakub Moravec, Nicole Moravcová
Old Stars 01:56:21.9 0:59:03.04
92. 1085 Dana Vitoušová, Petr Hornych, Jan Dvořáček
Kiwáci 01:56:28.2 0:59:09.32
93. 1075 Gabriela Juklova, Andrea Juklová, Ladislav Šmíd
Náhodní Kolemjdoucí 01:57:34.0 1:00:15.17
94. 1110 Roman Starý, Dominika Lamperová, Jitka Jansová
... 01:59:04.1 1:01:45.25
95. 1078 Monika Hermannová, Marie Nenutilová, Lukáš Pelech
Šli Jsme Náhodou Kolem 01:59:09.4 1:01:50.56
96. 1072 Jessica Schedlbauer, Manuel Striesow, Lisa Hoidn
Bavarian Forest Fighters 2 01:59:35.8 1:02:16.94
97. 1071 Eliška Auer, Petr Turoň, Jakub Philipp
Z Bláta Do Louže 02:02:23.4 1:05:04.52
98. 1061 Josef Kofroň, Alžběta Mikešová, Tomáš Prouza
Lomničáci 02:02:39.6 1:05:20.71
99. 1031 Lukáš Bufka, Andrea Janošová, Pavel Janoš
Ural Fitness 02:06:17.4 1:08:58.59
100. 1089 Katarína Barošová, Andy Lozano, Zdeňka Pražáková
Prisťahovalci 02:08:02.1 1:10:43.28
101. 1107 Natálie Weberová, Nikola Svobodová, Petra Slunéčko
Blátěnky 02:08:25.9 1:11:07.02
102. 1102 Tomáš Hebík, Martin Bednář, Denisa Obešlová
Madeto 02:09:37.8 1:12:18.90
103. 1105 Daniel Razím, Michaela Weinlichová, Jakub Razím
Razímofci 02:18:30.9 1:21:12.09
104. 1096 David Jana, Daniela Hulcová, Antonín Mička
Rumíci 02:19:17.6 1:21:58.76
105. 1069 Barbora Truhlářová, Radek Ježek, Martin Vondrášek
Ježek Team 02:20:27.0 1:23:08.17
106. 1082 Gabriela Schneider, Nikolas walther, Bianca Schmid
Bavarian Forest Fighters 1 02:25:08.2 1:27:49.35
107. 1114 Jakub Purkyt, David Žigmond, Renata Purkytová
Mladý Pušky DNF
108. 1099 Markéta Albertová, Pavel Kubinčiak, Lucie Hasalová
Tupačky S Bodyguardem DNF
109. 1012 Matěj Bako, Petr Klouček, Veronika Baková
Marent Most DQ
110. 1076 Michaela Blehová, Martin Sláma, Lukáš Hubálek
??? DNS
111. 1053 Jan Keller, Tomáš Koukal, Eliška Šťástková
Buštěhradké Bahno DNS
112. 1050 Honza Havlena, Věrka Peterová, Radek Herzig
Nafrněnci A Zoufalá DNS
113. 1079 Marie Matoušková, Pavel Bednář, Richard Matoušek
Už Tam Budem... DNS
114. 1059 Vladimir Stepanov, Adriana Kuková, Monika Grusová
Zdravotníci DNS
↑ zpět

Generální partneři
Hasičský záchraný sbor Karlovarského kraje Městský dům kultury Sokolov Ministerstvo obrany České republiky Karlovarský kraj http://www.zivykraj.cz/cz/
Hlavní partneři
Studio Fresh Net s.r.o, Karlovy Vary Marent půjčovna stavebních strojů INOVBěh a funkční fitness PHP servis - podnik hasičské prevence Wolfnet
Sponzoři
Vojenská zdravotní pojišťovna Jaroslav Blažej - výroba strojů a zařízení Vodohospodářská společnost Sokolov Eletur Zverimex Pajtaš Nero drinks Květinářství Pampeliška
Mediální partneři
Regionálí televite Rock Radio