O Bahňákovi
Výsledky ročníku 2015

Soutěžní kategorie


Děti mladší

Pořadí Startovní číslo Soutěžící organizace/tým Čas Ztráta
1. 12 Nikola Ettlerová
05:07,61
2. 42 Marek Kříž
05:14,44 00:06,83
3. 37 Nela Krištůfková
05:25,25 00:17,64
4. 35 Jan Prokopič
05:29,11 00:21,50
5. 31 Ondřej Siegert
05:49,02 00:41,41
6. 19 Matyáš Bazoni
05:49,42 00:41,81
7. 44 Jan Malý
06:06,78 00:59,17
8. 24 Terezie Šimonková
06:18,76 01:11,15
9. 46 Kateřina Šupová
06:23,61 01:16,00
10. 21 Petr Gottfried
06:28,82 01:21,21
11. 23 Filip Kříž
06:37,16 01:29,55
12. 22 Matěj Kříž
06:40,14 01:32,53
13. 26 Tomáš Karliczek
06:41,12 01:33,51
14. 10 Popov Dymitrij
06:43,51 01:35,90
15. 47 Ondřej Temňák
06:50,80 01:43,19
16. 48 Alexander Vršek
06:57,20 01:49,59
17. 40 Kristýna Königová
06:58,56 01:50,95
18. 28 Jakub Laušman
06:58,79 01:51,18
19. 34 Sebastian Lang
07:08,27 02:00,66
20. 36 Daniela Rozhonová
07:09,57 02:01,96
21. 27 Kateřina Potužníková
07:13,26 02:05,65
22. 33 Adam Šlegel
07:21,42 02:13,81
23. 9 Monča Foffová
07:31,53 02:23,92
24. 25 Tomáš Pichlík
07:36,18 02:28,57
25. 30 Viktor Mähner
07:49,49 02:41,88
26. 14 Pavel Musil
08:01,01 02:53,40
27. 6 Štěpánka Petrášková
08:11,92 03:04,31
28. 13 Magdalena Staňková
08:12,06 03:04,45
29. 20 Patrik Bazoni
08:15,09 03:07,48
30. 4 Michaela Pinkasová
08:26,85 03:19,24
31. 29 Tereza Laušmanová
08:36,27 03:28,66
32. 2 Tereza Šťastná
08:37,47 03:29,86
33. 41 Martin Krämling
08:39,34 03:31,73
34. 32 Tomáš Pezlar
08:44,49 03:36,88
35. 8 Richard Horváth
08:46,66 03:39,05
36. 45 kristyna polenova
09:10,77 04:03,16
37. 39 Tadeáš Karel
09:27,02 04:19,41
38. 16 Nico Rehbein
10:54,03 05:46,42
39. 3 Theresia Polcarová
11:11,87 06:04,26
40. 11 Vladimír Čudan
11:24,31 06:16,70
41. 43 Jakub Kubín
12:02,98 06:55,37
42. 7 Adam Horváth
DNF
43. 17 Matthias Posselt
DNF
44. 38 Tomáš Jelínek
DQ
45. 1 Leona Kurucová
DQ
46. 18 Anička Douchová
DNS
47. 5 Lea Jandová
DNS
48. 15 Marek Černý
DNS
↑ zpět

Děti starší

Pořadí Startovní číslo Soutěžící organizace/tým Čas Ztráta
1. 125 Milan Mileret
04:59,14
2. 122 Barbora Stupková
05:02,80 00:03,66
3. 121 Vojtěch Navrátil
05:22,95 00:23,81
4. 138 David Termer
05:34,56 00:35,42
5. 101 Martin Uxa
05:37,67 00:38,53
6. 120 Barbora Navrátilová
05:51,92 00:52,78
7. 103 Kryštof Kovardinský
06:04,24 01:05,10
8. 118 matěj nováček
06:31,44 01:32,30
9. 108 Jaroslav Tuček
06:34,18 01:35,04
10. 112 Ráďa Ryška
06:43,94 01:44,80
11. 113 Fabian Lochschmidt
06:45,52 01:46,38
12. 129 Daniel Radkov
06:58,03 01:58,89
13. 132 David Šťastný
07:04,92 02:05,78
14. 115 Květoslava Bicencová
07:19,14 02:20,00
15. 116 Adéla Hrabáková
07:31,85 02:32,71
16. 114 Anička Kašáková
07:34,25 02:35,11
17. 105 Klára Doubková
07:45,25 02:46,11
18. 104 Tereza Otcová
07:50,32 02:51,18
19. 133 Matěj Laušman
07:54,30 02:55,16
20. 111 Dana Dlesková
07:55,44 02:56,30
21. 119 Vojta Geier
07:56,04 02:56,90
22. 117 kateřina nováčková
07:58,46 02:59,32
23. 109 Nikola Siegertová
08:04,32 03:05,18
24. 126 Jana Spurná
08:43,32 03:44,18
25. 131 Lenka Nedvědová
08:43,71 03:44,57
26. 134 Kateřina Mladá
08:49,04 03:49,90
27. 136 František Hečko
08:57,70 03:58,56
28. 124 Petra Plachá
08:59,93 04:00,79
29. 135 Karol Csicsola
09:04,09 04:04,95
30. 128 Přemysl Voráč
09:31,48 04:32,34
31. 107 Lucie Stocknerova
09:44,58 04:45,44
32. 137 Karolina Gabrielova
09:50,35 04:51,21
33. 106 Lucie Skalická
10:04,07 05:04,93
34. 123 Kateřina Plachá
DNF
35. 127 Jan Braum
DNS
36. 110 Martin Hubert
DNS
37. 130 Tereza Třísková
DNS
↑ zpět

Dorost chlapci

Pořadí Startovní číslo Soutěžící organizace/tým Čas Ztráta
1. 207 Tomáš Voves
11:47,26
2. 216 Michal Majzner
11:48,39 00:01,13
3. 211 Ondřej Tesař
11:56,10 00:08,84
4. 208 Matěj Havránek
13:32,90 01:45,64
5. 244 Miroslav Šipla
14:02,95 02:15,69
6. 209 Lukáš Ledvinka
14:09,85 02:22,59
7. 224 Bedřich Štojdl
14:15,47 02:28,21
8. 229 Petr Volf
14:17,15 02:29,89
9. 232 Jakub Szewieczek
14:20,95 02:33,69
10. 225 David Jordán
15:00,59 03:13,33
11. 217 Matěj Michalíček
15:15,48 03:28,22
12. 226 Ondřej Škarek
15:39,29 03:52,03
13. 234 Lukáš Horák
15:47,28 04:00,02
14. 245 David Fišer
15:53,16 04:05,90
15. 219 Ladislav Mladý
16:01,20 04:13,94
16. 213 Patrik Štěrba
16:01,46 04:14,20
17. 214 Jan Karliczek
16:08,80 04:21,54
18. 212 Vojtěch Starý
16:16,29 04:29,03
19. 210 Lukáš Tesař
16:25,92 04:38,66
20. 246 Daniel Vršecký
16:42,47 04:55,21
21. 215 Zdenda Daniš
16:56,59 05:09,33
22. 221 Ludvík Petřivý
16:57,43 05:10,17
23. 205 Jaroslav Vašíček
17:23,68 05:36,42
24. 206 Denis Přívara
17:25,55 05:38,29
25. 233 Matěj Kerner
17:27,24 05:39,98
26. 204 Václav Vašíček
17:28,07 05:40,81
27. 237 Jirka Obšivač
17:30,98 05:43,72
28. 235 Radim Linka
17:50,10 06:02,84
29. 203 Kolegar Patrik
17:58,27 06:11,01
30. 202 Štěpán Weinberger
17:59,79 06:12,53
31. 201 Petr Valenta
18:00,22 06:12,96
32. 242 Tomáš Usler
18:30,31 06:43,05
33. 227 Matěj Bystroň
18:31,65 06:44,39
34. 222 Jan Heniš
18:49,86 07:02,60
35. 223 Lukáš Materna
18:53,91 07:06,65
36. 243 Antonín Šámal
19:23,47 07:36,21
37. 231 Vítěslav Čaněk
19:45,24 07:57,98
38. 241 Tomáš Bazoni
19:55,48 08:08,22
999. 238 Bohumil Kuzebauch
DNS
999. 230 Jiří Malínek
DNS
999. 236 Patrik Pošta
DNS
999. 239 Robin Melko
DNS
999. 240 Štěpán Doležal
DNS
999. 218 Vládík Tománek
DNS
999. 220 Zdeněk Braum
DNS
↑ zpět

Dorost dívky

Pořadí Startovní číslo Soutěžící organizace/tým Čas Ztráta
1. 312 Valentina Knushi
15:12,10
2. 317 Tess Bílská
16:03,73 00:51,63
3. 313 Eliška Jansová
17:08,37 01:56,27
4. 309 Markéta Vyšínová
17:08,45 01:56,35
5. 306 Veronika Třísková
17:14,85 02:02,75
6. 316 Viktorie Bischofová
18:29,45 03:17,35
7. 308 Simona Bláhová
21:21,85 06:09,75
8. 315 Martina Havlíčková
22:36,93 07:24,83
9. 307 Barbora Blahutová
23:11,49 07:59,39
10. 304 Vendula Masarová
30:03,99 14:51,89
11. 305 Michaela Gregorová
30:07,79 14:55,69
999. 302 Anetka Sajvaldová
DNS
999. 301 Dana Procházková
DNS
999. 311 Eliška Horová
DNS
999. 303 Klárka Brandová
DNS
999. 310 Šárka Tillingerová
DNS
999. 314 Veronika Hegenbartová
DNS
↑ zpět

Ženy

Pořadí Startovní číslo Soutěžící organizace/tým Čas Ztráta
1. 418 Tereza Klimešová
21:11,76
2. 412 Lucie Pasevová
25:23,19 04:11,43
3. 415 Martina Rašková
25:28,53 04:16,77
4. 472 Lucie Kobrová
25:44,21 04:32,45
5. 420 Karolína Kunzová
26:49,35 05:37,59
6. 458 Petra Königová
26:51,62 05:39,86
7. 457 Lenča Hnízdilovic
27:44,26 06:32,50
8. 451 Dana Macháčková
27:49,51 06:37,75
9. 408 Michaela Vaňurová
27:58,28 06:46,52
10. 433 Lenka Šteffanová
28:27,47 07:15,71
11. 461 Kateřina Sedláčková
28:32,69 07:20,93
12. 436 Hanka Havlíčková
28:52,87 07:41,11
13. 413 Jana Šturmová
29:15,13 08:03,37
14. 434 Daniela Hájková
29:27,61 08:15,85
15. 422 Šárka Martinů
29:29,91 08:18,15
16. 430 Ivana Shýbalová
30:04,46 08:52,70
17. 452 Lenka Kuklová
30:13,67 09:01,91
18. 437 Klára Pavlíková
30:44,64 09:32,88
19. 419 Alica Hukelová
30:45,33 09:33,57
20. 488 Kristýna Kleknerová
30:50,56 09:38,80
21. 411 Lenka Strolená
31:14,35 10:02,59
22. 414 Markéta Mikešová
31:28,22 10:16,46
23. 465 Radka Hnízdilová
31:30,74 10:18,98
24. 426 Barbora Blažková
31:42,06 10:30,30
25. 438 Kristýna Vondrysová
31:47,20 10:35,44
26. 416 Andrea Doležalová
32:06,57 10:54,81
27. 441 Nikola Bartáková
32:08,89 10:57,13
28. 448 Kateřina Okuněvová
32:27,75 11:15,99
29. 442 Petra Langrová
32:40,34 11:28,58
30. 459 Štěpánka Dvořáková
32:43,83 11:32,07
31. 425 Zuzana Řeháková
33:22,85 12:11,09
32. 421 Zina Rudová
33:26,11 12:14,35
33. 424 Luciee Jakabová
33:32,66 12:20,90
34. 460 Martina Schillerová
33:49,15 12:37,39
35. 450 Oldřiška Levá
34:11,73 12:59,97
36. 435 Terka Štefanová
34:28,28 13:16,52
37. 487 Andrea Voláková
34:41,59 13:29,83
38. 410 Jitka Jermanová
34:51,34 13:39,58
39. 429 Jana Kutnerová
34:59,60 13:47,84
40. 417 Tereza Sabova
35:04,40 13:52,64
41. 486 Andrejka Michalová
35:13,17 14:01,41
42. 428 Nela Maredová
35:30,17 14:18,41
43. 456 Tamara Ferencová
35:55,46 14:43,70
44. 470 Ingrid Griesslová
36:08,75 14:56,99
45. 482 Sarka Zavadilova
36:12,27 15:00,51
46. 439 Markéta Hánová
36:17,79 15:06,03
47. 444 Jana Medková
36:20,48 15:08,72
48. 455 Zdenka Kabátková
36:27,52 15:15,76
49. 464 Barbora Šťastná
36:56,08 15:44,32
50. 454 Hanka Zavřelová
36:58,04 15:46,28
51. 423 Věroslava Aubrechtová
37:26,61 16:14,85
52. 402 Markéta Němcová
37:48,51 16:36,75
53. 401 Daniela Šnajdrová
37:58,30 16:46,54
54. 403 Michaela Darandiková
38:32,40 17:20,64
55. 467 Tereza Ztratilová
38:35,10 17:23,34
56. 468 Sabrina Burzičová
38:41,53 17:29,77
57. 659 Hánělová Bronislava
38:56,15 17:44,39
58. 432 Lucie Drážná
39:10,13 17:58,37
59. 475 Kateřina Fadljevičová
40:07,74 18:55,98
60. 479 Michale Beznosková
40:07,96 18:56,20
61. 453 Erika Matysofa
40:17,21 19:05,45
62. 484 Petra Šedivá
40:42,39 19:30,63
63. 481 Adela Hunerova
41:07,30 19:55,54
64. 449 Eva Neuhöferová
41:10,20 19:58,44
65. 431 Iveta Motlová
41:42,48 20:30,72
66. 447 Kateřina Novotná
41:45,89 20:34,13
67. 478 Katka Horáková
41:59,85 20:48,09
68. 480 Katerina Kaluzova
42:04,63 20:52,87
69. 466 Dagmar Široká
43:10,01 21:58,25
70. 409 Lucie Pekařová
43:15,59 22:03,83
71. 407 Radka Vaňurová
43:49,17 22:37,41
72. 469 Dita Škarková
44:09,32 22:57,56
73. 474 Petra Kúdelová
44:41,96 23:30,20
74. 473 Peťulec Spratková
44:54,95 23:43,19
75. 485 Ota Krásová
45:28,20 24:16,44
76. 483 Zlata Zelenková
45:43,33 24:31,57
77. 476 Kateřina Kaňová
45:53,43 24:41,67
78. 462 Kadlecová Eliška
47:13,11 26:01,35
79. 477 JANA VÍTOVÁ
48:23,13 27:11,37
80. 404 Soňa Slabá
48:28,68 27:16,92
81. 405 Kateřina Listíková
48:30,63 27:18,87
82. 427 Andrea Dragounova
48:36,03 27:24,27
999. 443 Lenka Hajská
DNF
999. 446 Raduš Jelínková
DNF
999. 471 Helena Hejnová
DNS
999. 445 Lenka Ficnarová
DNS
999. 463 LíLa Turanga
DNS
999. 440 Michaela Antovová
DNS
999. 406 Zuzana Ciprová
DNS
↑ zpět

Muži

Pořadí Startovní číslo Soutěžící organizace/tým Čas Ztráta
1. 580 Pavel Smejkal
19:06,05
2. 556 Richard Pleticha
19:29,98 00:23,93
3. 529 Martin Hrazdil
19:55,34 00:49,29
4. 546 Richard Lochmann
20:18,03 01:11,98
5. 581 Milan Linka
20:40,00 01:33,95
6. 582 Tomáš Javorský
20:44,40 01:38,35
7. 549 Martin Štíbal
20:50,86 01:44,81
8. 605 Tomáš Macek
20:54,46 01:48,41
9. 552 Tomáš Němeček
20:58,82 01:52,77
10. 534 Milan Oriabinec
21:20,49 02:14,44
11. 535 Petr Weinhöfer
21:27,98 02:21,93
12. 562 Matěj Zicho
21:42,44 02:36,39
13. 506 Daniel Berit
21:45,72 02:39,67
14. 559 Jan Kubíček
21:50,03 02:43,98
15. 505 Jonáš Černý
21:53,01 02:46,96
16. 547 Lukáš Vaňourek
22:03,22 02:57,17
17. 522 Michal Maštera
22:12,96 03:06,91
18. 524 Martin Kovářík
22:26,57 03:20,52
19. 579 Vítek Svoboda
22:29,09 03:23,04
20. 514 Matěj Šindler
22:31,87 03:25,82
21. 577 Lukáš Tamajka
22:32,22 03:26,17
22. 574 Martin Sikora
22:39,35 03:33,30
23. 570 Petr Pražma
22:45,23 03:39,18
24. 760 Jiří štajer
22:50,86 03:44,81
25. 629 Vojtěch David
22:57,28 03:51,23
26. 575 Radim Zděnek
22:57,49 03:51,44
27. 519 Tomas Hanzlik
23:05,85 03:59,80
28. 753 Jiří Pilný
23:08,58 04:02,53
29. 544 Jaromír Kubín
23:15,27 04:09,22
30. 502 Lukáš Hamza
23:22,20 04:16,15
31. 596 Lukáš Frkala
23:30,43 04:24,38
32. 545 Petr Macek
23:38,74 04:32,69
33. 889 Šefan Talpaš
23:41,84 04:35,79
34. 772 Ivoš S
23:48,44 04:42,39
35. 615 Martin Šihovec
23:51,88 04:45,83
36. 650 Petr Luberda
24:01,21 04:55,16
37. 644 Karel Hranáč
24:05,86 04:59,81
38. 533 Petr Holeček
24:09,29 05:03,24
39. 643 Martin Toušek
24:11,47 05:05,42
40. 665 Tomáš Sinkule
24:11,53 05:05,48
41. 806 Tomáš Petřivý
24:14,06 05:08,01
42. 683 Michal Lehar
24:15,22 05:09,17
43. 561 Jakub Zvonař
24:15,91 05:09,86
44. 811 Jakub Hátle
24:17,92 05:11,87
45. 608 Martin Lebeda
24:18,95 05:12,90
46. 631 Lukáš Bubeníček
24:20,64 05:14,59
47. 537 Jan Zmítko
24:21,94 05:15,89
48. 576 Antonín Holas
24:27,42 05:21,37
49. 740 Petr Laušman
24:30,17 05:24,12
50. 597 Josef Bobenič
24:33,22 05:27,17
51. 557 Lukáš Křibík
24:37,21 05:31,16
52. 553 Andrej Mészáros
24:37,92 05:31,87
53. 602 Jan Kačírek
24:41,58 05:35,53
54. 722 Milan Mileret
24:43,86 05:37,81
55. 569 Jakub Lhota
24:44,52 05:38,47
56. 783 Tomas Fiala
24:46,29 05:40,24
57. 667 Jan Lahoda
24:52,00 05:45,95
58. 654 Shcoiv Jara
24:53,50 05:47,45
59. 657 Dominik Mališ
24:56,10 05:50,05
60. 721 Lukáš Votava
24:58,87 05:52,82
61. 632 Jiří Mrzena
24:59,17 05:53,12
62. 767 marek havlik
25:05,25 05:59,20
63. 641 Karel Taraba
25:08,49 06:02,44
64. 634 Martin Harabiš
25:08,92 06:02,87
65. 754 Petr Lorenz
25:16,96 06:10,91
66. 652 Pavel Straka
25:19,13 06:13,08
67. 536 Cipra Jiří
25:20,41 06:14,36
68. 672 Mazal Jan
25:21,87 06:15,82
69. 756 Lukáš Lörincz
25:22,45 06:16,40
70. 719 Richard Müller
25:22,72 06:16,67
71. 614 Lukáš Podaný
25:29,69 06:23,64
72. 531 Petr Krška
25:31,71 06:25,66
73. 630 Lukáš Havránek
25:33,71 06:27,66
74. 532 Matěj Zrucký
25:34,20 06:28,15
75. 814 Jiří Klíma
25:34,78 06:28,73
76. 523 Ivan Ficík
25:37,72 06:31,67
77. 793 Petr Hruška
25:40,31 06:34,26
78. 642 daniel kupr
25:43,51 06:37,46
79. 773 Pavel Pavlovič
25:46,70 06:40,65
80. 625 Miloš Vysloužil
25:49,80 06:43,75
81. 709 Jakub Zrůst
25:49,92 06:43,87
82. 655 Pavel Kvapil
25:52,00 06:45,95
83. 621 Tomáš Provazník
25:53,13 06:47,08
84. 566 Marek Kühn
25:53,51 06:47,46
85. 560 Jan Juklíček
25:53,97 06:47,92
86. 648 Tomáš Kuželka
25:54,32 06:48,27
87. 647 Dan Chocholouš
25:54,37 06:48,32
88. 513 Jiří Felix
25:55,79 06:49,74
89. 701 Pavel Švarc
25:58,11 06:52,06
90. 735 Tomáš Choma
25:59,59 06:53,54
91. 530 Antonín Hráček
26:01,13 06:55,08
92. 660 Václav Lipka
26:07,66 07:01,61
93. 702 Vladimír Landa
26:09,59 07:03,54
94. 620 Tomáš Tůma
26:10,33 07:04,28
95. 673 Petr Kadlec
26:13,83 07:07,78
96. 616 Jakub Krauz
26:15,92 07:09,87
97. 693 Petr Trojan
26:16,91 07:10,86
98. 640 Matouš Janovský
26:20,95 07:14,90
99. 626 Jaroslav Murcek
26:20,98 07:14,93
100. 736 Lukáš Vozka
26:22,53 07:16,48
101. 755 Petr Lehečka
26:23,67 07:17,62
102. 594 Jindřich Franta
26:23,90 07:17,85
103. 584 Jakub Doubrava
26:24,75 07:18,70
104. 713 Tomas Prediger
26:28,64 07:22,59
105. 746 Pavel Baranovský
26:29,84 07:23,79
106. 744 Petr Baranovský
26:29,96 07:23,91
107. 526 vaclav frouz
26:30,39 07:24,34
108. 610 Tomáš Veselý
26:30,41 07:24,36
109. 521 Tomas Bokota
26:32,15 07:26,10
110. 888 Karel Stýblo
26:33,80 07:27,75
111. 884 štefan malý
26:34,47 07:28,42
112. 761 Roman Šuraba
26:34,94 07:28,89
113. 686 Martin Arnstein
26:37,17 07:31,12
114. 638 Robert Sup
26:40,58 07:34,53
115. 703 Jiri Lang
26:41,91 07:35,86
116. 868 Jakub Hrdina
26:44,46 07:38,41
117. 563 Petr Svoboda
26:45,50 07:39,45
118. 765 Jakub Major
26:47,94 07:41,89
119. 558 Jakub Kadič
26:50,38 07:44,33
120. 528 Dobroslav Šrámek
26:52,06 07:46,01
121. 637 Václav Landergott
26:52,58 07:46,53
122. 774 Josef Bican
26:52,79 07:46,74
123. 741 Jary Janecký
27:00,93 07:54,88
124. 698 Dominik Luks
27:13,83 08:07,78
125. 725 Luboš Beran
27:13,84 08:07,79
126. 676 Jaroslav Topič
27:18,85 08:12,80
127. 689 Michal Smejkal
27:24,16 08:18,11
128. 690 David Lukes
27:24,45 08:18,40
129. 564 Roman Moucha
27:27,90 08:21,85
130. 624 Honza Martinů
27:28,31 08:22,26
131. 711 Jaroslav Brand
27:29,80 08:23,75
132. 696 Karel Beran
27:32,59 08:26,54
133. 661 Zdeněk Plachý
27:32,97 08:26,92
134. 677 Michal Putík
27:37,60 08:31,55
135. 786 Andy Linhart
27:38,08 08:32,03
136. 583 Jiří Řeháček
27:39,52 08:33,47
137. 635 Pavel Bureš
27:43,14 08:37,09
138. 604 Radovan Mach
27:47,46 08:41,41
139. 847 Jiří Tůma
27:49,83 08:43,78
140. 843 Prediger Roman
27:52,71 08:46,66
141. 838 martin pánek
27:55,78 08:49,73
142. 687 Daniel Studnicka
27:56,02 08:49,97
143. 737 Jakub Kohout
27:56,73 08:50,68
144. 567 Jan Steininger
27:59,63 08:53,58
145. 664 Zdeněk Braum
28:02,13 08:56,08
146. 745 Miroslav Schulz
28:03,81 08:57,76
147. 653 Jaroslav Doležal
28:09,05 09:03,00
148. 822 Miroslav Hauser
28:14,27 09:08,22
149. 855 Lukáš Lopatář
28:16,94 09:10,89
150. 726 Tomáš Pečuk
28:17,33 09:11,28
151. 739 Tomáš Klesnar
28:24,60 09:18,55
152. 728 Daniel Tůma
28:24,66 09:18,61
153. 685 Jiří Honzajk
28:28,53 09:22,48
154. 863 Václav Švejda
28:28,70 09:22,65
155. 678 Robert Jelínek
28:34,67 09:28,62
156. 818 Jan Ručka
28:40,81 09:34,76
157. 817 Radek Svoboda
28:41,48 09:35,43
158. 501 Radek Horák
28:53,08 09:47,03
159. 550 Karel Ujka
28:54,10 09:48,05
160. 770 Vít Šťáhlovský
28:54,14 09:48,09
161. 708 Martin Bradka
29:00,97 09:54,92
162. 573 Lukáš Semorád
29:05,90 09:59,85
163. 656 Jan Kubín
29:07,55 10:01,50
164. 627 Petr Kubín
29:07,71 10:01,66
165. 759 Petr Kaiser
29:17,58 10:11,53
166. 734 Aleš Muchna
29:18,69 10:12,64
167. 512 Tomáš Břinčil
29:22,72 10:16,67
168. 825 Ondřej Novák
29:22,93 10:16,88
169. 572 Tomáš Hubáček
29:23,04 10:16,99
170. 578 Petr Duncsak
29:23,16 10:17,11
171. 623 Jiri Vlasak
29:24,33 10:18,28
172. 788 Libor Pavlík
29:30,75 10:24,70
173. 859 Oldřich Olič
29:36,00 10:29,95
174. 520 Petr Bokota
29:37,07 10:31,02
175. 509 Filip Toms
29:39,09 10:33,04
176. 797 Lukas Cvach
29:39,28 10:33,23
177. 730 Stepan Jakl
29:53,57 10:47,52
178. 691 Richard Jacenko
29:55,12 10:49,07
179. 682 Ondřej Petr
30:07,17 11:01,12
180. 603 Michal Javorský
30:07,74 11:01,69
181. 842 Josef Krejčík
30:08,04 11:01,99
182. 679 Karel Hrubý
30:08,79 11:02,74
183. 860 Radek Hošek
30:14,30 11:08,25
184. 762 Martin Janda
30:15,92 11:09,87
185. 731 Jakub Choc
30:19,47 11:13,42
186. 645 Jan Žahour
30:20,36 11:14,31
187. 548 Patrik Černý
30:22,18 11:16,13
188. 790 Michal Kolář
30:27,71 11:21,66
189. 601 Martin Tumpach
30:27,87 11:21,82
190. 699 Milan Jelínek
30:29,91 11:23,86
191. 515 Michal Poloczek
30:31,98 11:25,93
192. 880 Tomáš Bílek
30:36,98 11:30,93
193. 517 Václav Skopový
30:37,12 11:31,07
194. 628 Pavel Drahokoupil
30:37,39 11:31,34
195. 733 Ludvík Geier
30:38,70 11:32,65
196. 747 Zbyněk Vícha
30:39,11 11:33,06
197. 729 David Slovák
30:44,86 11:38,81
198. 723 Ivan Klinko
30:53,26 11:47,21
199. 662 Novák Ivan
30:59,77 11:53,72
200. 510 Adam Plánský
31:02,51 11:56,46
201. 757 Miroslav Němec
31:04,49 11:58,44
202. 866 Robert Mähner
31:06,83 12:00,78
203. 886 Petr Gold
31:07,79 12:01,74
204. 712 František Otec
31:11,82 12:05,77
205. 876 Jan Bábala
31:23,63 12:17,58
206. 568 Jan Šplíchal
31:24,89 12:18,84
207. 879 Lukáš Svoboda
31:26,90 12:20,85
208. 636 Václav Lavička
31:33,29 12:27,24
209. 862 Jan Burič
31:34,01 12:27,96
210. 789 Bohuslav Sakař
31:34,28 12:28,23
211. 832 Miroslav Freisleben
31:35,25 12:29,20
212. 833 Karel Konopík
31:35,63 12:29,58
213. 870 Jan Jelínek
31:38,29 12:32,24
214. 882 Petr Švadlák
31:41,44 12:35,39
215. 613 Michal Votápek
31:46,00 12:39,95
216. 675 Martin Votápek
31:46,53 12:40,48
217. 846 Rudolf Korbel
31:51,15 12:45,10
218. 716 Vladimír Novotný
31:54,28 12:48,23
219. 714 Julius Ilovsky
31:54,31 12:48,26
220. 784 Marek Šíp
32:01,42 12:55,37
221. 727 Vladimir Šlegel
32:01,63 12:55,58
222. 527 Pavel Šiling
32:03,06 12:57,01
223. 885 Jan Vávra
32:03,99 12:57,94
224. 844 Prediger Jaroslav
32:09,35 13:03,30
225. 752 Jaroslav Pešl
32:11,11 13:05,06
226. 877 daniel palko
32:13,19 13:07,14
227. 766 Hynek Bruml
32:18,56 13:12,51
228. 611 karel benda
32:18,93 13:12,88
229. 857 Lukáš Grüner
32:21,21 13:15,16
230. 670 Tomáš Jandera
32:21,73 13:15,68
231. 612 vladimir fiala
32:21,82 13:15,77
232. 681 Jiří Houžvička
32:34,58 13:28,53
233. 799 Šmíd Karel
32:35,12 13:29,07
234. 738 Ondřej Antoň
32:39,85 13:33,80
235. 865 Petr Horna
32:43,12 13:37,07
236. 864 Jindra Křováček
32:43,19 13:37,14
237. 819 Dalibor Husárek
33:01,46 13:55,41
238. 869 Juraj Čačko
33:03,28 13:57,23
239. 586 Tomas Rychna
33:03,51 13:57,46
240. 585 Lukáš Klaus
33:20,49 14:14,44
241. 881 Zdeněk Vondráček
33:23,19 14:17,14
242. 700 Jakub Hergezel
33:27,46 14:21,41
243. 598 Jiří Omaník
33:32,56 14:26,51
244. 791 Roman Bureš
33:32,86 14:26,81
245. 836 Petr Merha
33:34,91 14:28,86
246. 809 Antonín Korch
33:37,35 14:31,30
247. 852 Pavel Dvorník
33:42,43 14:36,38
248. 874 Jaromír Kazilovský
33:46,47 14:40,42
249. 816 Radomír Bohuslávek
33:47,44 14:41,39
250. 802 Josef Lobotka
33:47,53 14:41,48
251. 815 Radomír Bohuslávek
33:48,14 14:42,09
252. 697 Lukáš Valenta
33:51,74 14:45,69
253. 743 Michael Bartoš
33:53,24 14:47,19
254. 796 Josef Vohanka
34:05,04 14:58,99
255. 768 Daniel Houska
34:07,55 15:01,50
256. 724 Zdeněk Kolář
34:12,58 15:06,53
257. 872 Jindřich Kolouch
34:24,19 15:18,14
258. 871 Radim Ibl
34:25,02 15:18,97
259. 595 Zdeněk Šlehofer
34:58,69 15:52,64
260. 593 Martin Hubert
34:58,84 15:52,79
261. 705 Marek Černák
34:59,93 15:53,88
262. 849 Láďa Pagáč
35:01,08 15:55,03
263. 504 Martin Louček
35:01,33 15:55,28
264. 801 Jiří Stoklásek
35:04,25 15:58,20
265. 792 Maťo Jandík
35:13,57 16:07,52
266. 507 Martin Moravec
35:24,83 16:18,78
267. 539 vlastimil kostler
35:32,15 16:26,10
268. 543 stanislav kolouch
35:32,42 16:26,37
269. 850 Roman Nezval
35:35,92 16:29,87
270. 639 Radomír Toman
35:47,16 16:41,11
271. 764 Pavel Andrle
35:51,05 16:45,00
272. 590 Miloslav Zíka
35:58,21 16:52,16
273. 592 Lukáš Žabka
35:58,30 16:52,25
274. 591 Tomáš Tatér
35:59,06 16:53,01
275. 840 Tomas Sikora
36:15,43 17:09,38
276. 823 Martin Routner
36:17,87 17:11,82
277. 748 Jan Beneš
36:19,18 17:13,13
278. 771 Radek Klesnar
36:20,27 17:14,22
279. 516 Vojtěch Skopový
36:20,72 17:14,67
280. 787 Tomáš Pezlar
36:25,39 17:19,34
281. 810 Tomáš Kohout
36:26,53 17:20,48
282. 715 Petr Kohout
36:26,56 17:20,51
283. 688 Ondřej Hůla
36:28,24 17:22,19
284. 778 David Kottás
36:46,43 17:40,38
285. 587 Petr Siegert
36:48,65 17:42,60
286. 588 Milan Lang
36:48,91 17:42,86
287. 589 Jan Motlík
36:49,87 17:43,82
288. 824 Lukáš Umlauf
36:57,39 17:51,34
289. 649 Pavel Varnuška
37:12,49 18:06,44
290. 758 Miroslav Němec
37:14,25 18:08,20
291. 851 Jiří Kantor
37:18,51 18:12,46
292. 845 Jindřich Hotárek
37:41,24 18:35,19
293. 805 Lukáš Žváček
37:44,64 18:38,59
294. 804 Petr Pavel
37:44,72 18:38,67
295. 830 David Kufner
37:52,05 18:46,00
296. 775 ivan topič
37:53,14 18:47,09
297. 803 Vít Listík
38:00,15 18:54,10
298. 669 Marek Hubený
38:05,94 18:59,89
299. 503 Jiří Louček
38:15,77 19:09,72
300. 666 Milan Jarolín
38:18,59 19:12,54
301. 671 Radovan Vlach
38:18,71 19:12,66
302. 831 Tomáš Harmáček
38:22,83 19:16,78
303. 618 Jan Šneberk
38:27,88 19:21,83
304. 720 Tomáš Cigánek
38:37,20 19:31,15
305. 684 Michal Baummer
38:53,78 19:47,73
306. 854 Pavel Sutr
39:07,84 20:01,79
307. 808 Daniel Štefl
39:46,49 20:40,44
308. 807 Michal Kevin Imre
39:46,78 20:40,73
309. 749 Pavel Rozhon
40:36,56 21:30,51
310. 751 Vladimir Rozhon
40:36,83 21:30,78
311. 750 Petr Rozhon
40:37,23 21:31,18
312. 794 Štefan Grivalský
40:37,81 21:31,76
313. 795 Lukáš JÍLEK
40:37,83 21:31,78
314. 887 Roman Starý
40:44,93 21:38,88
315. 633 Daniel Dooležal
40:54,70 21:48,65
316. 732 Ondřej Struk
41:14,36 22:08,31
317. 883 Miroslav Hlaváček
41:37,93 22:31,88
318. 848 Lukáš Toman
42:32,53 23:26,48
319. 873 Zdeněk Prošek
42:44,40 23:38,35
320. 826 Štěpán Forman
43:12,67 24:06,62
321. 827 Robert Baigar
43:13,03 24:06,98
322. 763 Arnošt Čapek
43:19,17 24:13,12
323. 658 Ondřej Karpíšek
43:28,31 24:22,26
324. 651 René Weinzettl
43:40,81 24:34,76
325. 829 Martin Hřebec
43:46,88 24:40,83
326. 782 Josef Jeřábek
45:09,56 26:03,51
327. 780 Michael Stojnov
45:09,64 26:03,59
328. 779 David Varchola
45:10,84 26:04,79
329. 717 Radim Pacák
45:38,77 26:32,72
330. 777 Pavel Gilar
46:04,16 26:58,11
331. 834 Jan Šustr
46:54,90 27:48,85
332. 646 Jan Pospíšil
49:17,53 30:11,48
333. 875 Jakub Šebor
01:01:15,6 42:09,58
999. 841 Jiří Hodina
DNF
999. 781 Jiří Kudrna
DNF
999. 820 Miloš Müller
DNF
999. 837 Pavel Dumek
DNF
999. 508 Adam Bokor
DNS
999. 680 Aleš Mráz
DNS
999. 599 Daniel Dolejš
DNS
999. 710 David Adam
DNS
999. 555 David Reznicek
DNS
999. 835 David Šteindl
DNS
999. 607 Dušan Plodr
DNS
999. 839 Emanuel Lopez
DNS
999. 606 Filipu Druzescu
DNS
999. 856 fous61@seznam,cz fous
DNS
999. 542 honza racek
DNS
999. 867 Ing, Julius Ilovsky
DNS
999. 706 Jan Neumann
DNS
999. 776 Jan Rausch
DNS
999. 785 Jan Talaš
DNS
999. 707 Jan Věk
DNS
999. 821 Jiří Běhounek
DNS
999. 798 Jiří Cílek
DNS
999. 718 Jiří Dolníček
DNS
999. 565 Jiří Došlík
DNS
999. 571 Jiří Chroust
DNS
999. 540 josef sochr
DNS
999. 551 Luděk Calta
DNS
999. 853 Ludvík Němec
DNS
999. 813 Lukáš Kaňka
DNS
999. 619 Lukáš Martínek
DNS
999. 769 Lukáš Sobotka
DNS
999. 622 Lukáš Šlosar
DNS
999. 511 Marek Lukavec
DNS
999. 663 Marek Velebil
DNS
999. 609 Martin Moravec
DNS
999. 600 Martin Novotný
DNS
999. 878 Martin Sipka
DNS
999. 538 martin šupka
DNS
999. 861 Michal Maxa
DNS
999. 704 Milan Churý
DNS
999. 695 Míra Hrubec
DNS
999. 800 Miroslav Malina
DNS
999. 674 Ota Horák
DNS
999. 742 Pavel Burger
DNS
999. 692 Pavel Horník
DNS
999. 694 Pavel Horník
DNS
999. 541 petr brož
DNS
999. 812 Petr Černický
DNS
999. 858 Petr Sysel
DNS
999. 668 Radek Hoferek
DNS
999. 617 Tomáš Komárek
DNS
999. 525 Tomáš Kujínek
DNS
999. 554 Tomáš Říha
DNS
↑ zpět

Týmy dospělých

Pořadí Startovní číslo Soutěžící organizace/tým Čas Ztráta
1. 1009 Jan Janeček, Tereza Klimešová, Miroslav Gale
Želvušky 21:46,18
2. 1000 Laďa Havlena, Filip Havlena, Petra Stárková
Havlenateam Modrá Krev 25:52,25 04:06,07
3. 1001 Antonín Hráček, Martin Hrazdil, Pavla Koutníková
Svvat 25:58,06 04:11,88
4. 1029 Lenka Šteffanová, Tomáš Macek, Petr Macek
Ptl 26:13,88 04:27,70
5. 1007 Zdeněk Pavlíček, Tereza Kubíková, Jiří Koutník
Svvat 26:34,13 04:47,95
6. 1023 David Řeznícček, Lucie Kobrová, Michal Pelant
Bootcampteam Iii. 27:57,92 06:11,74
7. 1008 Jindřich Franta, Jana Šturmová, František Dolejší
Vrtkavé Pandy 28:10,22 06:24,04
8. 1039 Pavla Vodičková, Jan Honzík, Barbora Nedvídková
Bootcampteam 28:33,99 06:47,81
9. 1012 Vojtěch David, Slávek Šrámek, Jana Poesová
Oranžové Žíněnky 28:45,77 06:59,59
10. 1014 Radek Dvořáček, Lenka Vrtíšková, Tomáš Jankulár
S.v.v.a.t 30:07,71 08:21,53
11. 1031 Jan Jaša, Lucie Faustová, Jan Bock
Bimbas-Auři 30:20,73 08:34,55
12. 1034 Jan Backa, Terezie Jančaříková, Radim Vonšovský
Te-Ra-Ba 30:28,46 08:42,28
13. 1079 Míša Radová, Roland Veršecký, Pavel Holoubek
Paromi 31:12,25 09:26,07
14. 1015 Ivan Říha, Rostislav Pospíšil, Petra Krejčí
Raptors Amnézie Bar 31:22,60 09:36,42
15. 1077 Stanislav Tříska, Jana Třísková, Luboš Vévoda
Bahňákotvůrci 31:29,28 09:43,10
16. 1080 Tereza Vacková, Jiří Vacek, Jakub Růžička
Tydydymtym Team 31:57,15 10:10,97
17. 1035 Monika Zimová, Martin Zima, Jindřich Křováček
Borci Na Konci 32:04,67 10:18,49
18. 1025 Michal Martínek, Iva Škornová, Jakub Seidl
A Kdo Bude Uprostřed? 32:15,57 10:29,39
19. 1088 Tomáš Dolejší, Lucie Humlová, Antonín Pešula
Sdp - Smečka Divokých Prasat :-) 32:20,42 10:34,24
20. 1028 Petra Langrová, Petr Lehečka, Štěpánka Dvořáková
Tým 32:28,93 10:42,75
21. 1016 Lukáš Chvostek, Patrik Kvasnička, Jindra Hronová
Tři Čuníci 32:43,93 10:57,75
22. 1032 Eva Škornová, Karel Drábek, Jan Berg
Šijící Myši 32:46,51 11:00,33
23. 1003 Michal Smejkal, David Lukes, Radka Ondráčková
Zub Času 33:10,56 11:24,38
24. 1048 Pavel Hanžl, Tereza Dvorská, Jiří Chrt
Tým, Co Má Koule (4)! 33:18,70 11:32,52
25. 1074 Hana Hanzlíková, Hana Žohová, Vlastimil Nadymáček
My Tři 33:20,49 11:34,31
26. 1082 Karel Danielis, Lukáš Baroch, Petra Němcová
Jahůdky Se Šlehačkou 33:45,91 11:59,73
27. 1010 Daniel Vít, Radka Karmazínová, Lenka Strolená
Dream Team 34:00,70 12:14,52
28. 1004 Lucie Marčíková, Lukáš Mašín, Jakub Řezníček
Shrekovci 34:06,20 12:20,02
29. 1059 Libor Pospíšil, Lenka Štěříková, Tomáš Pilař
Leňa,pilka,pospan 34:34,03 12:47,85
30. 1056 Tereza Mašková, Filip Toncar, Pavel Smítka
Mazlíci Ohs Praha Iv 34:36,25 12:50,07
31. 1005 Petr Červený, Elza Popelková, Katka Hamadejová
Local Gym České Budějovice 1 34:36,83 12:50,65
32. 1002 Honza Havlena, Jana Střížová, Barča Ostřižková
Havlenateam Modrá Krev 34:40,94 12:54,76
33. 1081 Hanka Zavřelová, Petr Holeček, Jarda Brand
Týjo 34:42,27 12:56,09
34. 1050 Josef Daniška, Petra Racková, David Herman
Pufánci 34:45,77 12:59,59
35. 1103 Markéta Ledvinková, David Šindelář, Vojtěch Řezáč
Xxx 34:58,64 13:12,46
36. 1065 Pavel Šašek, Lenka Šimonková, Milan Kaššák
Krokodáni 35:00,46 13:14,28
37. 1021 Tomáš Krištof, Jan Maroušek, Petra Myšková
Sister & 2 Brothers From The 4Th Floor 35:02,29 13:16,11
38. 1024 Markéta Kavalíková, Daniel Vavřina, Tomáš Marcin
Nakresleni 35:02,78 13:16,60
39. 1052 Michal Lehar, Kateřina Prášková, Gabriela Koubková
Bosscan Crew 35:05,11 13:18,93
40. 1071 Jakub Černý, Bianca Lorenz, Julian Rehbein
Geiger Team 35:05,71 13:19,53
41. 1092 Otomar Hytha, Barbora Kočí, Tomáš Beňák
Krutý Krůty 35:06,64 13:20,46
42. 1091 Jan Bilek, Michal Stasek, Kamila Petrželková
Krasavci A Zvíře 35:22,96 13:36,78
43. 1094 Jan Sebján, Eva Kolafová, Eduard Kolafa
Krtci 35:36,21 13:50,03
44. 1020 Jakub Pokruta, Zuzana Kupková, Josef Smíšek
Vinaři Ze Štatlu 35:50,42 14:04,24
45. 1072 Aneta Vollinová, Kateřina Pašková, Jan Jiříček
Kv Stěna 35:57,76 14:11,58
46. 1061 Pavel Ptačovský, Andrea Urbánková, Jana Vomastková
Pralinky 36:00,91 14:14,73
47. 1063 Radim Koura, Magdaléna Horová, Pavel Šrámek
Mokrý Banditi 36:04,63 14:18,45
48. 1019 Vojta Šefler, Ondřej Šefler, Petra Bučková
Bouchači 36:10,48 14:24,30
49. 1073 Milan Martinec, Marie Svatoňová, Vít Sochovský
Šlauch 3000 36:18,24 14:32,06
50. 1055 jiri jelinek, katerina stepanova, eliska hruzova
Mudfinders2 36:28,53 14:42,35
51. 1086 Jan Lepič, Nathalie Lepič, Jan Bábala
Rychlý Šípy 36:35,36 14:49,18
52. 1036 Pavlína Neužilová, Jaromír Ježek, Patrik Polívka
Aktivní Běhny 36:39,50 14:53,32
53. 1037 Tereza Patočková, Elizaveta Gerasimenko, Jiří Hruš
Koblížci 36:41,99 14:55,81
54. 1017 Tomáš Kulašiak, Jana Bělocká, Milada Ondráčková
Bootcamteam Ii 36:42,84 14:56,66
55. 1026 Lucie Nechanicka, Ondřej Kubát, Dagmara Nesvatbová
Tři Bídníci 36:49,15 15:02,97
56. 1038 Monika Neužilová, Matej Chovanec, Michal Chovanec
Tři Emka 36:54,64 15:08,46
57. 1058 Lenka Váchová, Martina Nohejlová, Milan Libertín
Paleozlatíčka 37:20,95 15:34,77
58. 1095 Josef Vůjta, Jana Vůjtová, Kateřina Štěrbová
Pjažáci 2015 37:22,64 15:36,46
59. 1076 David Kubík, Václav Kohout, Karolína Adamová
Tym De Bill 37:31,24 15:45,06
60. 1066 Vlastimil Kovařík, Martin Řezníček, Nikola Řezníčk
Superhigh 37:33,80 15:47,62
61. 1018 Radomír Toman, Jana Chlupáčová, Vít Rožmberský
Rosie&satine 37:34,52 15:48,34
62. 1040 Lada Sestani, Martin Bati, Ladislav Míka
Důchodci 37:36,36 15:50,18
63. 1067 Martin Pětník, David Haniš, Vendula Ekrtová
Skaut Jiná Liga 37:40,72 15:54,54
64. 1075 Cipra Jiří, Oldřiška Ciprová, Vladislava Petrová
Forest Gump Team 37:42,74 15:56,56
65. 1022 Radomíra Kršová, Pavel Doležal, Martina Čížková
Sráďové 37:42,83 15:56,65
66. 1057 LíLa Turanga, Lukáš Novotný, Jan Bonk
Porno Business 37:46,55 16:00,37
67. 1033 Martin Benda, Kristýna Michálková, Jakub Klich
Be-Be 38:13,48 16:27,30
68. 1113 Karel Dekaň, ladislav šedivec, Michaela Vondrová
Bengas 38:15,91 16:29,73
69. 1085 Vojtěch Kocián, TereSka Schejbalová, Filda Pávků
Hipster Hunters 38:17,46 16:31,28
70. 1114 Hynek Bruml, Lenka Bartásková, Andrea Šilhánková
Zumba Fitness Nezvěstice 38:23,39 16:37,21
71. 1044 Marie Matoušková, Jana Šebová, Tomáš Krejza
(J)Elita 38:31,22 16:45,04
72. 1006 Milan Kronika, Julie Kuleva, David Havel
Local Gym České Budějovice 3 38:34,40 16:48,22
73. 1096 Roman Martínek, Petra Vejvodová, Petr Gottfried
Zzs Kvk 1 38:35,34 16:49,16
74. 1107 Lucie Klouzova, Radek Hanák, Jana Macháčková
Gumídci 38:37,08 16:50,90
75. 1109 Jarmila Tourková, Tomáš Tourek, Lenka Staňková
Řečičáci 38:41,69 16:55,51
76. 1046 Michal Čudan, Přemysl Stuška, Hana Stušková
Tučňáci 39:02,86 17:16,68
77. 1064 David Matyska, Vladimír Ječmen, Věrka Ječmenová
Ječmínci 39:12,07 17:25,89
78. 1049 veronika podobova, jan snobl, ondrej posta
Mudfinders1 39:30,11 17:43,93
79. 1110 Barbora Bílková, Petr Malý, David Dvořák
Žabožrouti 39:40,88 17:54,70
80. 1027 Karel Horak, Michal Plundra, Věra Haladová
Nesourodá Trojice 39:54,58 18:08,40
81. 1011 Ewka Budinová, Radek Třeštík, Gabriela Třeštíková
Local Gym České Budějovice 2 39:56,09 18:09,91
82. 1102 Tomáš Drahokoupil, Hana Bláhová, Vít Kysilka
Vikingové 40:08,71 18:22,53
83. 1047 Jiří Drozd, Martin Jirkal, Kateřina Poláková
Super Bobři 40:18,40 18:32,22
84. 1051 Lukáš Vozka, Míša Vozková, Honza Havránek
Team Live Tdi 40:40,48 18:54,30
85. 1106 Zuzana Bílková, Rút Buršíková, Lukáš Klaus
Rusl 40:41,49 18:55,31
86. 1053 Jan Panuška, Radek Chocholouš, Iveta Bačinová
Ivraho 40:47,88 19:01,70
87. 1097 Miloš Kukačka, Josef Jaroš, Ilona Laušmanová
Zzs Kvk 2 41:16,65 19:30,47
88. 1062 Jakub Rut, Renata Konečná, Miroslava Pavlíčková
Pupíci 41:26,53 19:40,35
89. 1060 Marek Uhlík, Jan Ševčík, Pavla Reichová
Pamaho 41:34,75 19:48,57
90. 1069 Jan Holub, Jan Šenkýř, Kateřina Linhartová
Katčiny Koťátka 41:49,15 20:02,97
91. 1030 Mazal Jan, Petr Kadlec, Marie Kolmačková
Lubrikanti Z Durexu 41:54,23 20:08,05
92. 1084 Petra Pospíšilíková, Osvald Polák, Antonín Kovalík
T. O. Z. Kameňák 42:00,01 20:13,83
93. 1013 Šefan Talpaš, Hana Reismüllerová, Daniel Razím
Bahňáci 42:01,54 20:15,36
94. 1087 Kateřina Singerová, Jiří Singer, LUKÁŠ SZAKO
S-Tym 42:02,18 20:16,00
95. 1041 Jan Prokeš, Lukáš Filip, Petra Boušková
Hopsa Hejsa 42:08,44 20:22,26
96. 1108 Libor Šedivý, Kamila Netolická, Lukáš Hřebačka
Uroboros 2015 42:23,44 20:37,26
97. 1068 Petr Hynek, Jana Havlíková, Pavel Havlík
Jablonečtí Chrti 42:26,00 20:39,82
98. 1100 Ondřej Doležal, Pavla Vránková, Jana Škodová
Fatal Two 43:04,49 21:18,31
99. 1105 Kateřina Luhanová, Tomáš Veselý, Gerhard Kirch
Kavárníci 44:19,48 22:33,30
100. 1070 Jan Charvát, Petra Lovecká, Miluše Buryšková
Z Prdele Klika 44:20,83 22:34,65
101. 1054 Hynek Růžička, Valsta Kuderová, Jan Bína
Velká Listopadová Revoluce 44:39,23 22:53,05
102. 1078 Jiří Medek, Kateřina Poulová, Andranik Sargsjan
Oarim 45:10,76 23:24,58
103. 1043 Ondřej Spurný, Kristýna Kantorová, Martina Bláhová
Jezeďáci 47:58,08 26:11,90
104. 1090 Tereza Měkutová, Tomáš Pacult, Martin Hess
Klatovááácí 48:06,84 26:20,66
105. 1045 Pavel Chaloupka, Jana Chaloupková, Aleš Cimr
Skauti 48:21,92 26:35,74
106. 1112 Kateřina Radouchová, Jan Fischer, Tobias Würfel
Vikingové 49:06,75 27:20,57
107. 1042 Šárka Hlaváčová, Václav Pop, Jiří Němčák
Pekelný Satani 50:17,86 28:31,68
108. 1093 Petr Štětina, Lukáš Janošťák, Lucie Telievová
Se Stim Smiř! 50:22,55 28:36,37
109. 1101 Michal Spousta, Klára Wildová, Jaroslav Wild
Parta Hic Z Cerhovic 01:40,82 39:54,64
999. 1115 Albert Tošovský, Martin Kokta, Michaela Koktová
Cubespace DNS
999. 1098 Hana Varadzinová, Tomáš Jirkal, Petr Maher
Zzs Kvk 3 DNS
999. 1089 Martin Schum, Ivana Suchardová, Jan Zmítko
Sdh Zdiby DNS
999. 1104 Martin Vanicek, Martina Ćerná, Martin Jonáš
Frw Bahno DNS
999. 1083 Petr Duchek, Lukáš Hájek, Dana Hájková
Morloři DNS
999. 1099 Tomáš Lembacher, Michaela Myšáková, Lucie Ambrožov
Gmo Slemýži DNS
999. 1111 Vlasta Dolanská, Jaroslav Tourek, Jiří Šubr
Kakl DNS
↑ zpět

Generální partneři
Hasičský záchraný sbor Karlovarského kraje Městský dům kultury Sokolov Karlovarský kraj http://www.zivykraj.cz/cz/
Hlavní partneři
Studio Fresh Net s.r.o, Karlovy Vary Marent půjčovna stavebních strojů Drechsler - zemní práce Běh a funkční fitness PHP servis - podnik hasičské prevence CRAFT - functional sportswear Wolfnet
Sponzoři
Jaroslav Blažej - výroba strojů a zařízení Protenax Vodohospodářská společnost Sokolov Eletur Zverimex Pajtaš Nero drinks
Hlavní mediální partneři
Regionální Televize
Mediální partneři
Kamelot www.ronnie.cz - Kulturistika a bojové sporty