O Bahňákovi
Výsledky ročníku 2016

Soutěžní kategorie


Děti mladší

Pořadí Startovní číslo Soutěžící organizace/tým Čas Ztráta
1. 15 Jan Malý
04:58,33
2. 39 Marek Kříž
05:06,53 00:08,20
3. 43 Terezie Šimonková
05:28,44 00:30,11
4. 14 Matyáš Bazoni
05:41,71 00:43,38
5. 4 Klárka Linhartová
05:44,06 00:45,73
6. 28 Petr Gottfried
05:44,32 00:45,99
7. 27 Jakub Laušman
05:54,89 00:56,56
8. 11 Jan Zábojník
06:01,83 01:03,50
9. 34 Jakub Vyleta
06:09,82 01:11,49
10. 1 Lucie Malantuková
06:19,28 01:20,95
11. 47 FILIP KŘÍŽ
06:20,82 01:22,49
12. 56 Jan Strnad
06:21,17 01:22,84
13. 45 MATYÁŠ MUCHKA
06:24,42 01:26,09
14. 26 Křováček Matěj
06:26,42 01:28,09
15. 58 Jakub Jungwirth
06:32,31 01:33,98
16. 19 Karolina Šplíchalová
06:34,01 01:35,68
17. 38 Jan Žák
06:34,44 01:36,11
18. 12 Matyáš Ječmen
06:35,56 01:37,23
19. 59 Martin Krämling
06:36,01 01:37,68
20. 31 Jiří Malý
06:39,35 01:41,02
21. 5 Michaela Pinkasová
06:46,74 01:48,41
22. 41 Kateřina Potužníková
06:51,79 01:53,46
23. 55 Jakub Kohout
06:54,22 01:55,89
24. 66 Ondřej Postl
07:00,32 02:01,99
25. 52 Ondřej Houf
07:00,93 02:02,60
26. 10 Tereza Šťastná
07:04,83 02:06,50
27. 2 Tomáš Jelínek
07:05,59 02:07,26
28. 62 Jan Tetur
07:09,45 02:11,12
29. 29 Matěj Kukačka
07:09,60 02:11,27
30. 49 Klára Slavíková
07:10,11 02:11,78
31. 44 Tomáš Pichlík
07:11,79 02:13,46
32. 69 Dmitry Popov
07:13,39 02:15,06
33. 9 Leona Kurucová
07:14,32 02:15,99
34. 17 Matěj Kříž
07:15,75 02:17,42
35. 46 Jan Šetřík
07:18,94 02:20,61
36. 48 Daniel Mikolášek
07:28,38 02:30,05
37. 30 Terezka Laušmanová
07:29,32 02:30,99
38. 37 Kateřina Karásková
07:33,33 02:35,00
39. 32 Ondřej Kakrda
07:38,86 02:40,53
40. 70 Kristýna Halajová
07:40,22 02:41,89
41. 7 Klára Blahutová
07:42,83 02:44,50
42. 54 Magdalena Tesařová
07:49,32 02:50,99
43. 13 Monča Foffová
07:52,75 02:54,42
44. 36 Matěj Šipla
07:55,39 02:57,06
45. 65 Adéla Bohuslávkova
07:58,89 03:00,56
46. 33 Viktor Mähner
08:11,42 03:13,09
47. 22 Laura-Sophia Lorenz
08:17,90 03:19,57
48. 50 Michaela Vařáková
08:18,07 03:19,74
49. 63 Matěj Winter
08:21,21 03:22,88
50. 16 kristyna polenova
08:24,88 03:26,55
51. 57 Štěpánka Petrášková
08:35,89 03:37,56
52. 60 Tobiáš Beneš
08:39,00 03:40,67
53. 18 Tomáš Uxa
08:39,39 03:41,06
54. 6 Tadeáš Karel
09:24,58 04:26,25
55. 40 Karolína Flídrová
09:25,95 04:27,62
56. 68 Václav Pašek
09:26,89 04:28,56
57. 42 Magdalena Potužníková
09:34,08 04:35,75
58. 23 Nico Rehbein
09:38,88 04:40,55
59. 8 Lukáš Čapek
09:39,38 04:41,05
60. 53 Adam Coufal
10:30,88 05:32,55
61. 24 Josef Weber
11:07,47 06:09,14
62. 51 Šimon Šarman
11:47,52 06:49,19
63. 64 Matyáš Bohuslávek
11:51,61 06:53,28
64. 67 Dominik Daniš
11:53,75 06:55,42
65. 25 Jasmin Reiner
15:10,86 10:12,53
66. 21 Matthias Posselt
19:41,21 14:42,88
999. 20 Eliška Trollerová
DNS
999. 35 Filip Šandor
DNS
999. 61 Rozálie Benešová
DNS
↑ zpět

Děti starší

Pořadí Startovní číslo Soutěžící organizace/tým Čas Ztráta
1. 128 Eliška Míšánková
03:27,21
2. 142 Milan Mileret
03:38,04 00:10,83
3. 118 David Termer
03:43,46 00:16,25
4. 108 Ondra Brandll
04:35,98 01:08,77
5. 104 David Šťastný
04:36,84 01:09,63
6. 139 jiří kvasnička
04:39,17 01:11,96
7. 140 Jakub Svoboda
04:41,53 01:14,32
8. 138 Daniel Plzák
04:44,49 01:17,28
9. 106 Roman Martínek
04:51,82 01:24,61
10. 120 matěj nováček
05:04,75 01:37,54
11. 105 Matěj Laušman
05:10,23 01:43,02
12. 124 Nikola Šottová
05:13,61 01:46,40
13. 115 Vojta Geier
05:14,15 01:46,94
14. 150 Daniel Triži
05:16,83 01:49,62
15. 154 Ondřej Temňák
05:17,42 01:50,21
16. 107 Adam Kakrda
05:18,66 01:51,45
17. 135 Anna Kaššáková
05:25,80 01:58,59
18. 116 Jan Prokopič
05:28,24 02:01,03
19. 136 Matyáš Flídr
05:34,39 02:07,18
20. 148 Maťej Pluhař
05:37,95 02:10,74
21. 125 Petra Kucíková
05:42,32 02:15,11
22. 149 David Hrubý
05:46,06 02:18,85
23. 146 Matěj Barabáš Halamka
05:50,11 02:22,90
24. 131 Anna Petrášková
05:51,52 02:24,31
25. 129 Lucie Vysoká
05:51,58 02:24,37
26. 152 Adéla Hrabáková
05:52,72 02:25,51
27. 132 Filip Löbel
05:54,55 02:27,34
28. 127 Nikola Němcová
05:55,42 02:28,21
29. 153 Nela Krištůvková
06:01,04 02:33,83
30. 117 Eliška Prokopičová
06:06,02 02:38,81
31. 114 Přemysl Voráč
06:07,26 02:40,05
32. 134 Vojtěch Hurta
06:07,75 02:40,54
33. 123 Tobiáš Titěra
06:09,80 02:42,59
34. 143 Jan Choma
06:10,27 02:43,06
35. 141 Martin Csako
06:11,61 02:44,40
36. 126 Tereza Němcová
06:15,18 02:47,97
37. 101 Klára Doubková
06:17,57 02:50,36
38. 151 Dominik Rocek
06:20,48 02:53,27
39. 111 František Hečko
06:33,48 03:06,27
40. 130 Natálie Šimovičová
06:34,73 03:07,52
41. 119 Kateřina Nováčková
06:38,84 03:11,63
42. 137 Tomáš Karliczek
06:40,20 03:12,99
43. 102 Karin Majgotová
06:54,39 03:27,18
44. 113 Magdalena Staňková
07:10,79 03:43,58
45. 144 Jiří Koubek
07:35,71 04:08,50
46. 133 Adéla Tichoňová
07:37,46 04:10,25
47. 112 Pavel Musil
07:57,50 04:30,29
48. 110 Kateřina Plachá
08:07,40 04:40,19
999. 122 Barbora Stupková
DNS
999. 121 Jakub Petrášek
DNS
999. 109 Ondřej Bulka
DNS
999. 147 Patricie Pažinová
DNS
999. 103 Ráďa Ryška
DNS
↑ zpět

Dorost

Pořadí Startovní číslo Soutěžící organizace/tým Čas Ztráta
1. 222 Víťa Zelenák
17:12,29
2. 224 Matyáš Ondráček
17:37,33 00:25,04
3. 213 Matěj Michalíček
18:09,25 00:56,96
4. 208 Šimon Klacik
18:09,80 00:57,51
5. 241 Zdeněk Braum
18:11,86 00:59,57
6. 234 Pavel Dvořák
19:09,17 01:56,88
7. 312 Markéta Vyšínová
19:16,92 02:04,63
8. 239 Daniel Ryba
19:20,33 02:08,04
9. 229 Miroslav Šipla
19:20,36 02:08,07
10. 307 Jana Hájková
20:13,13 03:00,84
11. 231 Jan Karliczek
20:48,81 03:36,52
12. 207 Patrik Štěrba
20:49,63 03:37,34
13. 220 Martin Uxa
21:54,06 04:41,77
14. 313 Tereza Havlíčková
21:54,79 04:42,50
15. 240 Jakub Petrášek
21:59,62 04:47,33
16. 204 Ludvík Petřivý
22:27,22 05:14,93
17. 215 Jan Kopečný
22:29,74 05:17,45
18. 226 Jan Stuška
22:53,45 05:41,16
19. 203 Viktor Růža
23:26,67 06:14,38
20. 210 Filip Razím
23:30,96 06:18,67
21. 233 Jirka Obšivač
23:45,40 06:33,11
22. 237 Jan Heniš
23:45,60 06:33,31
23. 216 Artur Mecner
23:45,97 06:33,68
24. 304 Valentýna Lejsková
23:53,37 06:41,08
25. 310 Tereza Třísková
24:12,00 06:59,71
26. 230 VOJTA FLÍDR
24:37,25 07:24,96
27. 217 Petr Kraus
24:43,81 07:31,52
28. 303 Viktorie bischofová
24:48,39 07:36,10
29. 314 Květoslava Bicencová
24:51,53 07:39,24
30. 316 Petra Šizlingová
24:51,92 07:39,63
31. 227 Petr Kolesnik
24:54,68 07:42,39
32. 325 Tereza Hlaváčová
24:58,92 07:46,63
33. 221 Ondra Nový
25:07,69 07:55,40
34. 311 Simona Bláhová
26:08,40 08:56,11
35. 319 Daniela Tesařová
26:09,14 08:56,85
36. 236 Vojtěch Tichý
26:11,53 08:59,24
37. 320 Karolínka Šípová
26:35,67 09:23,38
38. 218 Ondřej Charvát
26:54,78 09:42,49
39. 201 Jan Šťastný
27:07,17 09:54,88
40. 306 Barbora Blahutová
27:25,89 10:13,60
41. 223 Ondra Tomek
27:27,08 10:14,79
42. 205 Šimon Gondek
27:36,11 10:23,82
43. 202 Jakub Bošina
28:08,83 10:56,54
44. 305 Petra Plachá
28:20,75 11:08,46
45. 212 Lukáš Materna
29:03,21 11:50,92
46. 206 Miroslav Bošina
29:03,54 11:51,25
47. 321 Adéla Tamajková
29:10,49 11:58,20
48. 324 Kamila Kopecká
29:11,20 11:58,91
49. 211 Jakub Razím
29:48,18 12:35,89
50. 302 Barbora Zahrádková
31:00,45 13:48,16
51. 301 Eliška Mocková
31:01,89 13:49,60
52. 317 Kateřina Pecháčková
31:36,47 14:24,18
53. 214 Robert Šustr
32:13,18 15:00,89
54. 318 Jitka Svobodová
32:57,06 15:44,77
55. 315 Veronika Svobodová
36:45,57 19:33,28
56. 322 Vendula Kolomá
40:58,06 23:45,77
57. 323 Kateřina Karlová
40:58,20 23:45,91
999. 228 Bohumil Kuzebauch
DNS
999. 238 David Šour
DNS
999. 309 Dominika Reiterová
DNS
999. 209 Jakub Szewieczek
DNS
999. 235 Martin Hubert
DNS
999. 232 Petr Jurčička
DNS
999. 308 Sabina Hauserová
DNS
999. 219 Samuel Geyer
DNS
999. 225 Šimon Kubala
DNS
↑ zpět

Ženy

Pořadí Startovní číslo Soutěžící organizace/tým Čas Ztráta
1. 481 Tereza Janečková
31:26,40
2. 450 Jana Ševčíková
36:26,73 05:00,33
3. 406 Petra Königová
36:39,88 05:13,48
4. 472 Daniela Hájková
38:19,66 06:53,26
5. 424 Iva Skružná
41:27,40 10:01,00
6. 415 Ingrid Jarošová
42:03,17 10:36,77
7. 433 Jitka Jermanová
42:10,43 10:44,03
8. 411 Kateřina Sedláčková
42:59,70 11:33,30
9. 490 Zuzana Třebická
44:24,32 12:57,92
10. 431 Veronika Foltýnová
44:46,06 13:19,66
11. 489 Míša Radová
44:57,59 13:31,19
12. 421 Andrea Doležalová
45:14,93 13:48,53
13. 435 Marie Kršíková
45:36,25 14:09,85
14. 456 Lenka Kuklová
46:26,37 14:59,97
15. 422 Svatava Spěváčková
46:47,92 15:21,52
16. 447 Lucie Kobrová
47:37,58 16:11,18
17. 473 Monika Novotná
47:51,54 16:25,14
18. 401 Blanka Rothová
48:35,65 17:09,25
19. 462 Štěpánka Dvořáková
48:48,16 17:21,76
20. 413 Klára Pavlíková
48:48,91 17:22,51
21. 448 Eliška Vachutková
49:03,85 17:37,45
22. 402 Markéta Němcová
49:04,42 17:38,02
23. 476 Jana Havlíková
49:07,92 17:41,52
24. 455 Verca Linhartova
49:38,52 18:12,12
25. 430 Petra Kúdelová
49:38,73 18:12,33
26. 442 Oldřiška Levá
50:18,43 18:52,03
27. 477 Jarmila Vodáková
50:18,88 18:52,48
28. 486 Linda Skoupá
52:06,21 20:39,81
29. 432 Natálie Poloczková
52:09,69 20:43,29
30. 414 Zdenka Kabátková
52:35,74 21:09,34
31. 446 Kristýna Kvěchová
52:42,89 21:16,49
32. 465 Eliška Vacková
53:45,72 22:19,32
33. 483 Adéla Šimková
54:24,88 22:58,48
34. 429 Peťulec Spratková
54:46,19 23:19,79
35. 451 Magdaléna Javůrková
55:17,32 23:50,92
36. 492 Martina Pechová
56:16,91 24:50,51
37. 460 Eva Neuhöferová
56:49,92 25:23,52
38. 444 Klára Petrušová
57:20,93 25:54,53
39. 407 Monika Poláková
58:26,43 27:00,03
40. 449 Silvie Studená
59:07,43 27:41,03
41. 478 Kateřina Macková
59:09,64 27:43,24
42. 454 Erika Matysova
59:41,80 28:15,40
43. 487 Markéta Singerová
59:59,98 28:33,58
44. 466 Petra Šedivá
00:00,65 28:34,25
45. 474 Veronika Pecháčková
00:06,33 28:39,93
46. 479 Veronika Šišláková
01:36,60 30:10,20
47. 441 Bára Krůzová
02:03,43 30:37,03
48. 436 Andrea Hladíková
02:03,64 30:37,24
49. 469 Kateřina Charvátová
02:42,20 31:15,80
50. 468 Petra Balatková
02:46,75 31:20,35
51. 412 Anna Hrášková
03:10,49 31:44,09
52. 425 Lucie Hejtmanová
03:11,18 31:44,78
53. 420 Pavla Ullíková
03:29,78 32:03,38
54. 426 Nikola Antlová
04:16,99 32:50,59
55. 452 Nicole Bučková
04:32,15 33:05,75
56. 488 Stanislava Mandzáková
05:08,15 33:41,75
57. 403 Eliška Kadlecová
05:20,84 33:54,44
58. 453 Katerina Kulhanova
05:45,73 34:19,33
59. 437 Aneta Bergrová
05:50,59 34:24,19
60. 461 Kristýna Pohořalá
06:32,59 35:06,19
61. 427 Jája Pappová
07:56,29 36:29,89
62. 458 Andrea Dragounova
08:10,79 36:44,39
63. 491 Tereza Krucka
09:17,86 37:51,46
64. 418 Dana Beregi
14:21,19 42:54,79
65. 485 Lucie Hlaváčová
15:00,15 43:33,75
66. 417 Jana Bednarčík
16:58,23 45:31,83
67. 416 Simona Houdkova
16:58,45 45:32,05
68. 419 Jitka Topičová
17:15,73 45:49,33
69. 404 Lenka Stryalová
19:23,65 47:57,25
70. 470 Kristýna Trnková
23:50,42 52:24,02
71. 471 Vendula Volrabová
23:50,94 52:24,54
72. 457 Lucie Vojackova
37:06,28 05:39,88
73. 482 Daniela Hulcová
37:07,02 05:40,62
999. 464 Blanka Hladíková
DNF
999. 423 Tereza Kovalčíková
DNF
999. 484 Romana Sitová
DQ
999. 443 Alexandra Wohlrabová
DNS
999. 410 andrea kovarova
DNS
999. 428 Dagmar Široká
DNS
999. 409 Hana Čmakalová
DNS
999. 475 Hanče Brabcová
DNS
999. 438 Jana Třísková
DNS
999. 445 Kateřina Fadljevičova
DNS
999. 459 Lenka Marková
DNS
999. 463 Petra Semecká
DNS
999. 440 Radka Folková
DNS
999. 434 Radka Ondráčková
DNS
999. 467 Silvie Studená
DNS
999. 439 Veronika Třísková
DNS
↑ zpět

Muži

Pořadí Startovní číslo Soutěžící organizace/tým Čas Ztráta
1. 649 Martin Štíbal
26:28,30
2. 514 Martin Hrazdil
26:29,06 00:00,76
3. 533 Lukáš Vorobok
27:39,57 01:11,27
4. 537 Pavel Smejkal
28:27,65 01:59,35
5. 528 Radim Třešňák
28:30,45 02:02,15
6. 521 Radim Zděnek
29:14,55 02:46,25
7. 519 Vítek Svoboda
29:14,85 02:46,55
8. 532 Tomáš Vorobok
29:15,78 02:47,48
9. 540 Daniel Berit
29:18,07 02:49,77
10. 529 Milan Linka
29:24,28 02:55,98
11. 590 Radek Telvák
29:50,69 03:22,39
12. 743 Matěj Šindler
29:53,41 03:25,11
13. 559 Tomas Hanzlik
30:12,54 03:44,24
14. 811 Ondřej Tesař
30:18,00 03:49,70
15. 523 Milan Oriabinec
30:32,64 04:04,34
16. 535 Matěj Zicho
31:06,36 04:38,06
17. 538 Patrik Kvasnička
31:20,15 04:51,85
18. 611 Jiří štajer
31:31,63 05:03,33
19. 516 Lukáš Křibík
32:00,16 05:31,86
20. 561 Martin Sikora
32:09,14 05:40,84
21. 530 Vítězslav Karas
32:15,31 05:47,01
22. 659 Lukáš Frkala
32:17,96 05:49,66
23. 515 Martin Kovářík
32:19,90 05:51,60
24. 560 Tomáš Vinohradský
32:29,48 06:01,18
25. 819 Adam Kavan
32:36,79 06:08,49
26. 707 Martin Lebeda
32:42,65 06:14,35
27. 612 Ondra Žiška
32:48,26 06:19,96
28. 597 Michal Lehar
33:00,25 06:31,95
29. 630 Michal Dozbaba
33:00,65 06:32,35
30. 665 Jonáš Černý
33:24,81 06:56,51
31. 574 Václav Kohout
33:30,98 07:02,68
32. 517 Jan Kačírek
33:55,37 07:27,07
33. 802 Vladimír Landa
33:56,26 07:27,96
34. 677 Daniel Horváth
33:58,28 07:29,98
35. 569 Petr Stejskal
34:16,54 07:48,24
36. 600 Zdeněk Novotný
34:18,29 07:49,99
37. 622 Tomáš Jankulár
34:25,39 07:57,09
38. 692 Tomáš Hruška
34:29,75 08:01,45
39. 536 Petr Michálek
34:33,80 08:05,50
40. 544 Lukáš Tamajka
34:34,60 08:06,30
41. 689 Jiří Klíma
34:48,22 08:19,92
42. 619 Ondřej Spurný
34:48,80 08:20,50
43. 578 Lukáš Havránek
34:51,02 08:22,72
44. 520 Jan Zmítko
34:55,33 08:27,03
45. 720 Martin Hudeček
35:09,92 08:41,62
46. 643 Martin Suchopár
35:11,98 08:43,68
47. 803 Lukáš Miller
35:14,88 08:46,58
48. 587 Petr Hurdich
35:20,57 08:52,27
49. 577 Lukáš Vozka
35:21,54 08:53,24
50. 801 Václav Štefan Kuska
35:28,99 09:00,69
51. 558 Karel Ujka
35:30,87 09:02,57
52. 799 vaclav frouz
35:47,48 09:19,18
53. 510 martin žalud
35:50,76 09:22,46
54. 722 Martin Černohorský
35:56,55 09:28,25
55. 657 Petr Laušman
36:02,97 09:34,67
56. 613 Ondřej Novák
36:07,00 09:38,70
57. 549 Petr Krška
36:12,29 09:43,99
58. 678 Aleš Horváth
36:12,99 09:44,69
59. 594 Jakub Krauz
36:14,41 09:46,11
60. 709 Ivoš S
36:14,80 09:46,50
61. 815 Jindřich Šrámek
36:18,13 09:49,83
62. 617 Václav šimáček
36:25,20 09:56,90
63. 806 Pavel Švarc
36:27,46 09:59,16
64. 512 Manuel Strobel
36:27,72 09:59,42
65. 814 Petr Bursík
36:34,15 10:05,85
66. 511 pavel baranovsky
36:34,76 10:06,46
67. 650 Miroslav Macák
36:37,56 10:09,26
68. 655 Jiří Tůma
36:50,69 10:22,39
69. 518 Patrik Černý
36:58,54 10:30,24
70. 539 Šefan Talpaš
37:00,76 10:32,46
71. 620 Vaclav Bouda
37:03,65 10:35,35
72. 686 Martin Zima
37:04,96 10:36,66
73. 513 Petr Lorenz
37:16,08 10:47,78
74. 584 Tomáš Komárek
37:18,63 10:50,33
75. 652 Tomas Fiala
37:25,45 10:57,15
76. 553 Zdeněk Plachý
37:27,83 10:59,53
77. 764 Jakub Hrdina
37:28,10 10:59,80
78. 641 Jakub Hátle
37:43,26 11:14,96
79. 586 Jan Pfeffer
37:49,33 11:21,03
80. 576 David Lukes
38:04,23 11:35,93
81. 575 Michal Smejkal
38:04,95 11:36,65
82. 685 Tomáš Vachutka
38:05,60 11:37,30
83. 745 Dan Dvořák
38:08,07 11:39,77
84. 807 Juraj Čačko
38:12,83 11:44,53
85. 773 Ondřej Sobíšek
38:13,97 11:45,67
86. 638 Ladislav Šedivec
38:16,23 11:47,93
87. 772 Andy Linhart
38:17,88 11:49,58
88. 818 Filip Najdanovič
38:23,65 11:55,35
89. 603 Václav Švejda
38:23,93 11:55,63
90. 547 Martin Filip
38:27,57 11:59,27
91. 667 Jiří Koutník
38:29,73 12:01,43
92. 640 Tomáš Petřivý
38:42,38 12:14,08
93. 728 Václav Vorel
38:43,95 12:15,65
94. 676 Tomáš Choma
38:47,29 12:18,99
95. 800 Lubomír Hlaváč
38:50,08 12:21,78
96. 648 Jiří Havránek
38:53,91 12:25,61
97. 545 Daniel Koňařík
39:01,02 12:32,72
98. 747 Jan Juklíček
39:02,48 12:34,18
99. 589 Petr Gold
39:10,83 12:42,53
100. 564 Martin Fejfárek
39:10,85 12:42,55
101. 633 Lukáš Svoboda
39:15,71 12:47,41
102. 551 Martin Harvánek
39:24,94 12:56,64
103. 525 Marek Kühn
39:25,04 12:56,74
104. 687 Tomáš Rédli
39:26,75 12:58,45
105. 583 Jan Havel
39:29,00 13:00,70
106. 808 Štepán Havel
39:30,89 13:02,59
107. 710 Petr Gotvald
39:39,80 13:11,50
108. 725 Boris Šenkyřík
39:45,51 13:17,21
109. 726 Jakub Čermák
39:45,88 13:17,58
110. 816 Michal Šarkán
40:01,46 13:33,16
111. 616 Martin Kokta
40:04,73 13:36,43
112. 793 Martin Pyttl
40:08,09 13:39,79
113. 522 Petr Duncsak
40:16,47 13:48,17
114. 651 Jaroslav Topič
40:19,17 13:50,87
115. 696 Vít Listík
40:19,86 13:51,56
116. 681 marek havlik
40:24,35 13:56,05
117. 542 Tomáš Jirků
40:29,33 14:01,03
118. 708 Martin Arnstein
40:31,72 14:03,42
119. 618 Ondřej Suchý
40:37,18 14:08,88
120. 760 Petr Škrabal
40:39,50 14:11,20
121. 792 Zdeněk Beneš
40:45,24 14:16,94
122. 557 Stanislav Čapek
40:47,19 14:18,89
123. 598 Gipka Ondřej
40:47,81 14:19,51
124. 593 František Hanzlíček
40:49,80 14:21,50
125. 691 Jan šmaus
40:53,20 14:24,90
126. 765 Vladimír Hruška
41:03,28 14:34,98
127. 591 Marek Hybš
41:10,97 14:42,67
128. 714 Bohumil Coufal
41:15,81 14:47,51
129. 711 Petr Zeman
41:17,02 14:48,72
130. 585 Tomáš Pražák
41:23,86 14:55,56
131. 780 Jaromír Míčka
41:31,29 15:02,99
132. 563 Jan Němec
41:38,04 15:09,74
133. 812 Marek Šíp
41:39,49 15:11,19
134. 715 Tomáš Sinkule
41:46,75 15:18,45
135. 716 Ladislav Černok
41:47,11 15:18,81
136. 704 ROMAN POTUŽNÍK
41:50,81 15:22,51
137. 703 KAREL BERAN
41:50,86 15:22,56
138. 626 Petr Bauer
41:59,07 15:30,77
139. 629 Tomáš Hrubý
42:11,36 15:43,06
140. 524 Jan Šplíchal
42:16,79 15:48,49
141. 805 Jakub Šperer
42:27,40 15:59,10
142. 712 Vojtěch Kotous
42:28,77 16:00,47
143. 750 Lars Kürschner
42:29,14 16:00,84
144. 751 Marco Uebel
42:31,24 16:02,94
145. 698 Martin Brádka
42:40,00 16:11,70
146. 556 Martin Šmejkal
42:47,93 16:19,63
147. 634 Petr Švadlák
42:50,40 16:22,10
148. 778 Ladislav Mladý
42:56,20 16:27,90
149. 702 Jiří Němčák
43:05,85 16:37,55
150. 664 Filip Toms
43:07,85 16:39,55
151. 717 Tomáš Hloupý
43:10,11 16:41,81
152. 762 Radek Peňáz
43:14,64 16:46,34
153. 723 Daniel Mašlár
43:19,08 16:50,78
154. 738 Josef Vohanka
43:21,54 16:53,24
155. 999 Tomáš Pindroch
43:23,06 16:54,76
156. 602 Jan Burič
43:31,95 17:03,65
157. 601 Sakař Bohuslav
43:32,50 17:04,20
158. 796 Jan Petrů
43:43,97 17:15,67
159. 653 Matěj Topič
43:43,99 17:15,69
160. 579 Honza Havránek
43:58,51 17:30,21
161. 572 Ondřej Antoň
43:58,85 17:30,55
162. 632 Karol Paál
44:00,93 17:32,63
163. 661 Petr Pospišil
44:03,31 17:35,01
164. 787 Michal Provazník
44:05,55 17:37,25
165. 588 Jan Škoda
44:11,68 17:43,38
166. 752 Marc Kürschner
44:17,96 17:49,66
167. 719 Petr Lehečka
44:20,55 17:52,25
168. 688 Radek Svoboda
44:25,80 17:57,50
169. 507 Pavel Jareš
44:28,15 17:59,85
170. 777 Marek Podlipný
44:28,28 17:59,98
171. 679 David Kubík
44:33,16 18:04,86
172. 642 Tomáš Laubr
44:33,71 18:05,41
173. 744 Miroslav Němec
44:41,09 18:12,79
174. 635 Jakub Choc
44:42,95 18:14,65
175. 693 Jan Vávra
44:48,49 18:20,19
176. 669 Aleš Muchna
44:49,07 18:20,77
177. 770 Zdeněk Vondráček
44:59,62 18:31,32
178. 636 Tomáš Bílek
44:59,80 18:31,50
179. 736 Jan Bábala
45:00,47 18:32,17
180. 621 František Čadek
45:02,82 18:34,52
181. 670 Ivan Klinko
45:14,19 18:45,89
182. 757 Roman Nezval
45:44,37 19:16,07
183. 697 Ladislav Chomát
46:08,85 19:40,55
184. 654 Ondřej Bláha
46:15,96 19:47,66
185. 596 Martin Bydžovský
46:16,49 19:48,19
186. 624 Kršík Milan
46:20,38 19:52,08
187. 791 Martin Hubert
46:31,17 20:02,87
188. 508 Bohumil Blažek
46:41,28 20:12,98
189. 662 Tomáš Král
46:45,94 20:17,64
190. 730 Jakub Hergezel
46:48,55 20:20,25
191. 592 Lukas Cvach
46:55,31 20:27,01
192. 645 Milan Jelínek
46:58,34 20:30,04
193. 573 Martin Hess
47:14,12 20:45,82
194. 605 Jindra Křováček
47:18,16 20:49,86
195. 546 Jan Charvát
47:22,74 20:54,44
196. 790 Jan Karel
47:23,24 20:54,94
197. 637 Pavel Forejtek
47:33,01 21:04,71
198. 683 Jan Ručka
47:40,76 21:12,46
199. 741 Lukáš Lörincz
47:46,90 21:18,60
200. 625 Tomáš Bruna
47:57,73 21:29,43
201. 755 Martin Routner
48:06,19 21:37,89
202. 786 Karel Hrubý
48:06,50 21:38,20
203. 695 Václav Sluka
48:07,24 21:38,94
204. 639 Ondřej Světlík
48:10,85 21:42,55
205. 767 Jan Smetana
48:19,97 21:51,67
206. 570 Deno Hutár
48:26,83 21:58,53
207. 776 Petr Hynek
48:31,85 22:03,55
208. 797 David Voves
48:36,36 22:08,06
209. 668 Šmíd Karel
48:38,51 22:10,21
210. 795 Jan Kovárník
48:43,68 22:15,38
211. 766 Radomír Bohuslávek
48:44,01 22:15,71
212. 568 Kuba Traxmandl
48:46,88 22:18,58
213. 534 Rudolf Korbel
48:51,99 22:23,69
214. 788 Miloš Hrdlička
48:54,63 22:26,33
215. 615 Albert Tošovský
48:59,23 22:30,93
216. 554 Jan Kabátek
49:35,37 23:07,07
217. 644 Jan Jelínek
50:15,80 23:47,50
218. 705 PETR MERHA
50:18,96 23:50,66
219. 809 Jiří Konečný
50:19,40 23:51,10
220. 672 Michal Jakubec
51:24,48 24:56,18
221. 699 Drahoš Svoboda
51:25,53 24:57,23
222. 739 Tomáš Trojan
51:43,29 25:14,99
223. 680 Lukáš Sýkora
51:43,31 25:15,01
224. 771 Hynek Bruml
52:02,46 25:34,16
225. 763 Robert Mähner
52:04,04 25:35,74
226. 794 Martin Svatoš
52:13,07 25:44,77
227. 666 Vladimír Novotný
52:14,86 25:46,56
228. 721 David Dvořák
52:26,24 25:57,94
229. 769 Marek Nachtman
52:27,69 25:59,39
230. 580 petr dohnal
53:03,32 26:35,02
231. 581 Michal Tručka
53:06,26 26:37,96
232. 582 petr Ebert
53:09,52 26:41,22
233. 663 Martin Louček
53:25,53 26:57,23
234. 779 Robert Hájek
53:53,48 27:25,18
235. 732 Šimon Hrubý
54:04,60 27:36,30
236. 761 Jakub Valenta
54:18,73 27:50,43
237. 647 Petr Glatz
54:27,57 27:59,27
238. 813 Tomáš Tamajka
54:30,34 28:02,04
239. 768 Michal Tomáš
54:50,80 28:22,50
240. 746 Jaroslav Šroubek
55:02,56 28:34,26
241. 729 Petr Janura
55:18,84 28:50,54
242. 609 Lukáš Janošťák
55:20,21 28:51,91
243. 727 Milan Lenc
55:28,30 29:00,00
244. 552 Jiří Martínek
55:35,45 29:07,15
245. 607 Petr Kohout
55:50,48 29:22,18
246. 567 Jan Pavlovský
55:52,34 29:24,04
247. 775 Radim Pacák
56:56,18 30:27,88
248. 753 Tomas Prediger
57:11,65 30:43,35
249. 754 Julius Ilovsky
57:12,08 30:43,78
250. 606 Tomáš Kohout
57:28,21 30:59,91
251. 724 Petr Lenc
57:49,03 31:20,73
252. 623 Petr Matuška
58:15,24 31:46,94
253. 758 PatrIk Horsky
58:23,31 31:55,01
254. 759 Ivo Lejsek
58:23,39 31:55,09
255. 658 Miroslav Hlaváček
58:49,52 32:21,22
256. 543 Tomáš Mudra
00:15,33 33:47,03
257. 531 Pavel Žíha
00:31,68 34:03,38
258. 810 Radek Kříž
00:42,24 34:13,94
259. 566 Michal Mleziva
00:47,93 34:19,63
260. 541 Zdenda Daniš
01:13,78 34:45,48
261. 646 Tomáš Martínek
02:25,12 35:56,82
262. 505 Vladimir Rozhon
03:53,74 37:25,44
263. 506 Petr Rozhon
03:53,77 37:25,47
264. 504 Pavel Rozhon
03:54,41 37:26,11
265. 675 Lukáš Valenta
04:25,54 37:57,24
266. 731 Jakub Hrubý
04:45,78 38:17,48
267. 599 Novák Marcel
05:56,40 39:28,10
268. 501 Martin Kopecký
07:28,86 41:00,56
269. 502 Stanislav Kopecký
07:29,01 41:00,71
270. 503 Pavel Rubáš
07:29,36 41:01,06
271. 733 Zdeněk Prošek
07:39,83 41:11,53
272. 748 Pavel Klapálek
07:40,20 41:11,90
273. 734 Tomáš Žežulka
07:40,29 41:11,99
274. 701 Pavel Kolomazník
08:28,89 42:00,59
275. 789 Richard Ejem
09:14,75 42:46,45
276. 742 Lukáš Martiško
10:59,21 44:30,91
277. 737 Petr Svoboda
18:45,34 52:17,04
278. 706 Václav Soukup
18:46,57 52:18,27
279. 817 Stanislav Lopata
46:41,57 20:13,27
999. 740 Josef Svoboda
DNF
999. 550 Lukáš Plechatý
DNF
999. 627 Dominik Luks
DQ
999. 509 David Haring
DNS
999. 684 David Hemr
DNS
999. 555 Dominik Mališ
DNS
999. 756 Ing. Julius Ilovsky
DNS
999. 774 Jan Spilka
DNS
999. 610 Jan Vrba
DNS
999. 628 Jaromír Zubák
DNS
999. 614 Jary Janecký
DNS
999. 671 Ludvík Geier
DNS
999. 565 Lukáš Komenda
DNS
999. 631 Lukáš Podaný
DNS
999. 749 Lukáš Toman
DNS
999. 735 Martin novotný
DNS
999. 548 Matěj Zrucký
DNS
999. 682 Michal Javorský
DNS
999. 700 Michal Kubánek
DNS
999. 660 Michal Perútka
DNS
999. 656 Michal Šedivec
DNS
999. 608 Milan Lenc
DNS
999. 694 Miroslav Šuta
DNS
999. 804 Pavel Husák
DNS
999. 604 Petr Horna
DNS
999. 595 Radim Šikling
DNS
999. 713 Richard Jacenko
DNS
999. 527 Roman Kéval
DNS
999. 798 Tomáš Drnek
DNS
999. 674 Tomáš Tydlačka
DNS
999. 673 Zdenek Malý
DNS
↑ zpět

Týmy dospělých

Pořadí Startovní číslo Soutěžící organizace/tým Čas Ztráta
1. 1001 Jan Janeček, Tereza Janečková, Petr Žďárský
Želvušky 29:53,25
2. 1090 Michal Spousta, Klára Wild, Pavel Tauš
Tři Ve Při 37:26,41 07:33,16
3. 1000 Antonín Hráček, Jiří Koutník, Tereza Kubíková
Svvat 38:25,01 08:31,76
4. 1007 Laďa Havlena, Filip Havlena, Petra Stárková
Hzskhk Hk Stanice Pražská Modrá Krev 38:27,53 08:34,28
5. 1043 Lukáš Hamza, Michaela Vaňurová, Jiří Cimler
Gladiators 39:03,31 09:10,06
6. 1004 Lukáš Baroch, Erika Kohoutová, Jan Hubený
Jahůdky Se Šlehačkou 41:32,33 11:39,08
7. 1021 Lucie Kobrová, Radim Třešňák, Milan Linka
Srdcaři 41:57,08 12:03,83
8. 1022 Martin Hrazdil, Vendula Scheibová, Vítězslav Karas
Svvat 41:57,15 12:03,90
9. 1041 Stanislav Tříska, Jana Třísková, Martin Stehlík
Bahňákotvůrci / Svvat 42:12,77 12:19,52
10. 1009 Bára Nedvídková, Pavla Vodičková, Jan Honzík
Bootcamp Team 1 42:49,85 12:56,60
11. 1045 Hana Hanzlíková, Hana Žohová, Radovan Vlach
Foxhound 43:34,28 13:41,03
12. 1006 František Dolejší, Jindřich Franta, Zuzana Konečná
Vrtkavé Pandy 44:16,86 14:23,61
13. 1003 Kateřina Worofková, Václav Soukup, Martina Lacikov
Nikdy To Nevzdávej 44:35,90 14:42,65
14. 1063 Jan Jaša, Lucie Faustová, Jan Bock
Bimbasauři 45:44,32 15:51,07
15. 1061 Martina Bozděchová, Dominik Šerlovský, Kamil Tulač
Mazaní Chodové 46:44,70 16:51,45
16. 1027 Jindřich Křováček, Iveta Teterjová, Jan Truhlář
Los Tres Torpedos 47:33,14 17:39,89
17. 1031 Ondřej Schwarz, Libor Pospíšil, Lenka Štěříková
Alpáči 47:39,05 17:45,80
18. 1064 Marie Raslová, Imrich Drapák, Libor Judl
Bootcamp Team 14 47:52,91 17:59,66
19. 1092 Kateřina Zezulová, Daniel Dobeš, Petr Kulhanek
Life Pro Gym 48:02,47 18:09,22
20. 1014 Honza Havlena, Věrka Peterová, Radek Herzig
Nafrněnci A Zoufalá 48:18,90 18:25,65
21. 1116 Kamil Svoboda, Josef Žolna, Lucie Šteinfeldová
Cf S Prstem V Nose 48:29,59 18:36,34
22. 1115 Kristýna Vojtíšková, František Poledna, Lukáš Luká
Fitness Dobříš 48:39,59 18:46,34
23. 1074 Lenka Košnarová, Petr Jánský, Ladislav Vnučko
Podpůrný Tým Sdp :-) 48:55,10 19:01,85
24. 1069 Tereza Mašková, Filip Toncar, Pavel Smítka
Mazlíci Ohs+Spj+Ohs 49:09,89 19:16,64
25. 1040 Petr Bursík, Petra Stupková, Hana Hopiánová
Powerful 49:21,96 19:28,71
26. 1080 Lukáš Mikásko, Tomáš Linka, Jana Rolečková
Bezáskovice 49:46,22 19:52,97
27. 1096 šimon pokorný, Lucka Hofmannová, Ladislav Menšík
Hakuna Matata 49:50,00 19:56,75
28. 1032 Lenka Šimonková, Milan Kaššák, Pavel Šašek
Krokodáni 50:10,18 20:16,93
29. 1029 Michal Vinš, Radek Kotlán, Lucie Řezníčková
Komici 50:34,52 20:41,27
30. 1035 Tomáš Jankulár, Ladislav Záruba, Michela Vacková
Svvat 50:39,58 20:46,33
31. 1020 Valter Hrdinka, Jan Glaser, Petra Kolitschová
Bikiny Tym 50:41,99 20:48,74
32. 1073 Antonín Pešula, Tomáš Dolejší, Monika Zbrojová
Sdp - Smečka Divokých Prasat :-) 51:14,17 21:20,92
33. 1025 Jakub Rut, Lukáš Lopatář, Eva Zajíčková
Zuby Nehty 51:15,28 21:22,03
34. 1054 Otomar Hytha, Barbora Kočí, Tomáš Beňák
Krutý Krůty 51:41,48 21:48,23
35. 1015 Tomáš Krištof, Jan Maroušek, Petra Myšková
Nepřipravení Looseři 51:42,10 21:48,85
36. 1049 Hana Matysová, Josef Vybíral, Jan Vachalovský
Outsideři 52:03,90 22:10,65
37. 1060 Alexandra Roučková, Václav Loudát, Lukáš Siblík
Boot Camp Team 3 52:11,22 22:17,97
38. 1095 Lenka Navrátilová, Tomáš Voves, Ondřej Škarek
Škvarci 52:14,00 22:20,75
39. 1050 Věra Ječmenová, Vladimír Ječmen, Ladislav Drábek
Barley Team 52:17,97 22:24,72
40. 1010 Lukáš Foff, Michaela Kodešová, Leoš Kaplan
Drsný Sušenky 52:36,27 22:43,02
41. 1024 Vaclav Zitta, Tereza Šillerová, Petra Skálová
Expendables 52:57,21 23:03,96
42. 1072 Dita Sedláčková, Michal Votápek, Martin Votápek
Vlčáci 53:00,66 23:07,41
43. 1077 Pavla Hottmarová, Jiří Hottmar, Jiří Kubále
Skalňáci 53:07,65 23:14,40
44. 1034 Zdeněk Nedvěd, Martin Šiška, Lenka Nováčková
Odpadlíci 53:19,33 23:26,08
45. 1058 Tomáš Drahokoupil, Hana Bláhová, Vít Kysilka
Jävla Tuffa Vikingar 53:48,73 23:55,48
46. 1037 Jan Vacek, Michaela Stará, Jiří Starý
Delegitimizací K Úspěchu 53:54,72 24:01,47
47. 1081 Petra Moravcová, Sergej Drokin, Lucie Bártová
Bbcáci 1 53:54,97 24:01,72
48. 1106 Iva Juráková, Jakub Ježek, Roman Dostál
Kombajni 54:36,82 24:43,57
49. 1018 Veronika Vášová, Michal Flokovič, Jan Váša
Banáni 54:45,91 24:52,66
50. 1059 Jiří Houžvička, Kateřina Prášková, Gabriela Koubko
Máme V Týmu Káču… 54:51,16 24:57,91
51. 1103 Kateřina Novotná, Petr Vychodil, Michal Pokorný
Traktůrci 55:29,40 25:36,15
52. 1062 Dan Řezníček, Lucie Durkajová, Lukáš Markup
Závory Na Ještědu 56:00,24 26:06,99
53. 1065 Patrik Schneider, Aleš Randa, Tereza Zíková
Shrekouni 56:09,90 26:16,65
54. 1071 Vojta Řezáč, David Šindelář, Martina Šimková
Xxx 56:41,49 26:48,24
55. 1002 Vítek Svoboda, Simona Hauslerová, Radim Zděnek
Army Zrzka 56:47,12 26:53,87
56. 1066 Jiří Hloušek, Petr Poplštejn, Kateřina Baťková
Shrekouni 56:47,93 26:54,68
57. 1011 Václav Kučera, Michael Bezdíček, Hana Šperlová
Špebezkuč Zzs Kvk 57:19,60 27:26,35
58. 1086 Jarmila Tourková, Tomáš Tourek, Lenka Staňková
Řečičáci 57:27,97 27:34,72
59. 1068 Simona Hlavová, Martin Herceg, Miroslav Blažko
Suchý Banditi 57:54,05 28:00,80
60. 1052 Martin Pětník, David Haniš, Vendula Ekrtová
Skaut Jiná Liga :-) 58:16,82 28:23,57
61. 1030 Tomáš Kuželka, Jana Šedová, Denis Hoffmann
Jägermaistři 58:48,46 28:55,21
62. 1105 Petra Drahokoupilová, Jakub Kerzel, Ondřej Krejčíř
Bobři 59:52,25 29:59,00
63. 1008 René Sádovský, Michaela Bešíková, Stanislav Prokeš
Bsp 59:59,33 30:06,08
64. 1033 Hana Kováčová, Vladimír Káňa, Michal Muchka
Mucholapky 00:14,41 30:21,16
65. 1012 Miloš Kukačka, Ilona Laušmanová, Jiří Skalický
Záchranka Sokolov 2 00:38,34 30:45,09
66. 1051 Johny Kotas, Marta Mrkynoutková, Simona Pirva
Mud Madness 00:52,66 30:59,41
67. 1117 Patrik Sinkule, Václav Sinkule, Dana Deršáková
Usk Akademik Cheb 00:55,16 31:01,91
68. 1102 Vojan Hőfer, Eva Hlaváčová, Adam Košan
Wild Snails 01:01,06 31:07,81
69. 1047 Jaroslav Šmejkal, Krystina Maříková, Radek Klesnar
Alkoholici Vpřed! 01:51,33 31:58,08
70. 1048 Tomáš Klesnar, Tomáš Pečuk, Eva Holubová
Prdi 01:52,60 31:59,35
71. 1026 David Reznicek, Ladislav Reznicek, Jana Čáslavská
Bootcamp Team 99 02:01,39 32:08,14
72. 1113 Lenka Peterová, Monika Hermannová, Tomáš Levora
Orange 02:08,16 32:14,91
73. 1089 Pavlína Sassmannová, Miloslav Oktábec, Miroslav Sv
Rychlá Rota 02:26,28 32:33,03
74. 1053 Filip Volak, Šárka Dardová, František Bočinský
Ffd 02:31,07 32:37,82
75. 1108 Kamil Kozák, Michaela Eisenhammerová, Vojtěch Toma
Kompoti 02:33,68 32:40,43
76. 1112 Eva Hanzlíková, Eliška Jírová, Lukáš Janeček
Bídníci 02:45,79 32:52,54
77. 1013 Roman Martínek, Petra Vejvodová, Petr Gottfried
Záchranka Sokolov 1 03:05,78 33:12,53
78. 1114 Jan Spilka, Andrea Kovářová, Hana Čmakalová
Drtiči Šlach 03:50,96 33:57,71
79. 1107 Ondřej Doležal, Tereza Halamková, Michaela Blehová
Fatal Error 03:55,30 34:02,05
80. 1028 Petr Malý, Václav Dufek, Eva Zaplatílková
Medvědí Bukvice 05:34,02 35:40,77
81. 1056 Michal Čudan, Hana Stušková, Havlíček Michal
Bratrstvo Lotosoveho Listu 06:24,45 36:31,20
82. 1094 Veronika Randová, Robin Mach, Vít Karlík
Avc= Automaticky Vyhrajeme Cenu 06:44,30 36:51,05
83. 1075 Oldřich Palas, Michal Herold, Tereza Smolíčková
Slimáci 06:56,20 37:02,95
84. 1067 Barbora Šimonová, Lucie Pušová, Tomáš Vávra
Rákosníčci 07:20,09 37:26,84
85. 1099 Lucie Klouzova, Radek Hanák,Petr Fiala
Gumídci 07:22,54 37:29,29
86. 1091 Václav Vaňouček, Leoš Albín, Jana Vaňoučková
Cvoci 07:32,62 37:39,37
87. 1044 Jiří Louček, Štěpán Flégr, Martina Pekařová
Gladiators 07:50,74 37:57,49
88. 1087 Jaroslava Buchnerová, Martin Buchner, Libor Buchne
Jokeři 08:39,89 38:46,64
89. 1023 Tomáš Kulašiak, Milada Ondráčková, Jana Bělocká
Bootcamp Team 2 08:54,86 39:01,61
90. 1078 Michal Záleský, Markéta Schmiedová, Tomáš Machač
Hraboši 09:19,43 39:26,18
91. 1085 Ondřej Pelant, Martin Mráček, Tereza Ježková
Merkur 09:21,16 39:27,91
92. 1046 Jan Pitra, Jana Luxíková, Michal Mašek
The Ustav 09:23,73 39:30,48
93. 1082 Hynek Rint, Jiří Vacek, Aneta Rintová
Relax 09:44,87 39:51,62
94. 1098 Jiří Zuzaník, Soňa Součková, Miroslav Hauser
Kbeláci 12:00,53 42:07,28
95. 1104 Kristýna Kantorová, Karel Spurný, Nikola Kuderová
Supermásla 12:44,63 42:51,38
96. 1042 Lucie Pekařová, Martin Noha, Stanislav Třešňák
Gladiators 13:06,25 43:13,00
97. 1079 Kateřina Singerová, Jiří Singer, LUKÁŠ SZAKO
S-Tým 14:01,78 44:08,53
98. 1005 Jiří Tužil, Tomáš Jechort, Jarka Němcová
13Týsubarudlak 14:17,22 44:23,97
99. 1097 Markéta Kupcová, Ondřej Klabačka, Jaroslav Stoklas
Pomalé Šípy 15:04,36 45:11,11
100. 1110 Ludmila Jarošová, Zuzana Karasová, Jan Novák
Homeopatics Of Serbia 16:33,29 46:40,04
101. 1111 Jiří Bozděch, Jesika Jančová, Tomáš Papák
Chýňáci 17:51,88 47:58,63
102. 1039 Václav Škoda, Marek Velebil, Lenka Vorlová
Tradiční Pomazánkové 18:15,89 48:22,64
103. 1084 Nina Konášová, Zdeněk Buryška, Miroslav Doksanský
Dcdivers 2 18:49,92 48:56,67
104. 1038 Martin Kostolný, Karina Kapounová, Viktorie Melich
(Kulminace) Puf! 19:33,48 49:40,23
105. 1109 Ondřej Máčalík, Pavlína Pitrová, Milan Mařík
Na Jistotu 21:05,63 51:12,38
106. 1017 Franz Weiß, Martin Mühlbauer, Jessica Neuberger
Bavarian Forest Fighters 2 21:52,00 51:58,75
107. 1016 Jakub Černý, Julian Rehbein, Bianca Lorenz
Bavarian Forest Fighters 1 22:38,84 52:45,59
108. 1101 Jiří Kovář, Miroslava Kubová, Bohumír Zlatuška
Potkánci 23:56,29 54:03,04
109. 1076 Jan Charvát, Petra Lovecká, Miluše Buryšková
Dcdivers 1 29:21,49 59:28,24
110. 1100 Barbora Píchová, Martin Teplý, Kateřina Urbánková
Freaks ( Nadšenci ) 30:57,17 01:03,92
111. 1093 Michal Kevin Imre, Barbora Menclová, Jakub Petříče
Bára & Boys 31:31,94 01:38,69
112. 1070 Jiří Medek, Kateřina Poulová, Petra Märzová
Zvířátka 32:52,62 02:59,37
113. 1088 Martin Štěpka, Petr Soukup, Jitka Koldinská
Czechia Fireballs 40:19,36 10:26,11
999. 1036 Aleš Merta, Jan Holý, Leona Bartošová
Šeráci DQ
999. 1019 Monika Bartošová, Libor Horák, Irena Varadiová
Mazlíci DQ
999. 1055 Josef Weber, Tanja Weber, Ines Lorenz
Bavarian Forest Fighters 3 DNS
999. 1083 Robert Vachula, Veronika Fallevoz, Petra Kysilková
Bbcáci 2 DNS
999. 1057 Ondřej Šmat, Martin Čadek, Kateřina Butaki
The Best Form DNS
↑ zpět

Amputáři

Pořadí Startovní číslo Soutěžící organizace/tým Čas Ztráta
1. 782 Josef Holub
19:54,06
2. 781 Radek Berky
31:42,15 11:48,09
3. 785 Martin Hýbner
34:16,10 14:22,04
4. 783 Roman Bernat
44:29,30 24:35,24
5. 480 Petra Žáková
46:16,85 26:22,79
999. 784 Daniel Pereira
DNS
↑ zpět

Generální partneři
Hasičský záchraný sbor Karlovarského kraje Městský dům kultury Sokolov Karlovarský kraj http://www.zivykraj.cz/cz/
Hlavní partneři
Studio Fresh Net s.r.o, Karlovy Vary Marent půjčovna stavebních strojů Drechsler - zemní práce Běh a funkční fitness PHP servis - podnik hasičské prevence CRAFT - functional sportswear Wolfnet
Sponzoři
Jaroslav Blažej - výroba strojů a zařízení Protenax Vodohospodářská společnost Sokolov Eletur Zverimex Pajtaš Nero drinks
Hlavní mediální partneři
Regionální Televize
Mediální partneři
Kamelot www.ronnie.cz - Kulturistika a bojové sporty