O Bahňákovi
Výsledky ročníku 2014

Soutěžní kategorie


Děti mladší (8–11 let)

Pořadí Start. číslo Soutěžící Organizace/tým Čas Ztráta
1. 1 Barbora Stupková PK BASO 04:39,11
2. 19 Barbora Navrátilová ak sokolov 04:59,06 00:19,95
3. 28 Jakub Svoboda Plavecký klub Baník Sokolov - PK Baso 05:17,76 00:38,65
4. 10 Nikola Šottová Kabrňáci 05:26,42 00:47,31
5. 8 Adam Kakrda Lázeňská lékárna, Karlovy Vary 05:29,63 00:50,52
6. 27 Fabian Lochschmidt Plavecký klub Baník Sokolov - PK Baso 05:53,96 01:14,85
7. 38 Marek Kříž Koupaliště Sokolov 05:59,84 01:20,73
8. 21 Daniel Radkov FbK Baník Sokolov 06:03,1 01:23,99
9. 24 David Šťastný 4x4 Krušnohorci 06:19,25 01:40,14
10. 7 Vladimír Čudan Mistři Spinjitzu 06:20,26 01:41,15
11. 29 Kryštov Majkus Plavecký klub Baník Sokolov - PK Baso 06:30,71 01:51,06
12. 30 Agáta Majkusová Plavecký klub Baník Sokolov - PK Baso 06:36,77 01:57,66
13. 33 Tomáš Karliczek LKNH-Lyžařský klub Nové Hamry 06:44,62 02:05,51
14. 16 Kateřina Šupová ZZS KVK záchranka Sokolov 06:56,43 02:17,32
15. 17 Šimon Maur SDH Líně 07:01,24 02:22,13
16. 11 Matěj Laušman ZZS KVK Sokolov 07:08,56 02:29,45
17. 3 Móňa Foffová Havlena Team (Modrá krev) 07:16,68 02:37,57
18. 34 Anička Kašáková LKNH-Lyžařský klub Nové Hamry 07:17,78 02:38,67
19. 13 Aneta Srpová špageta 07:24,43 02:45,32
20. 32 Tomáš Pichlík LKNH-Lyžařský klub Nové Hamry 07:25,02 02:45,91
21. 5 Kateřina Plachá rodia 07:26,19 02:47,08
22. 37 Ondřej Temňák DEPENDENCE 07:27,93 02:48,82
23. 35 Otta Pillař LKNH-Lyžařský klub Nové Hamry 07:30,78 02:51,67
24. 15 Jakub Laušman ZZSKVK záchranka Sokolov 07:35,96 02:56,85
25. 6 Pavel Musil Děčín 07:45,35 03:06,24
26. 2 Štěpánka Petrášková Ski Klub Bublava 07:55,37 03:16,26
27. 9 Viktor Mähner Mezinárodní svaz utopenců Aš-Selb 08:06,59 03:27,48
28. 14 Laušmanová Tereza ZZS KVK záchranka Sokolov 08:07,67 03:28,56
29. 20 Alexander Vršek Základní škola Horní Slavkov 08:08,06 03:28,95
30. 18 Kristýna Halajová Becross Sokolov 09:03,76 04:24,65
31. 39 Michaela Pinkasová Sokolov 10:13,03 05:33,92
32. 23 Lucie Kropáčková WOLFNET.CZ 10:18,07 05:38,96
33. 40 Lea Jandová Sokolov 13:25,92 08:46,81
999. 22 Tomáš Jelínek KOMTERM nedoběhl/a
999. 25 Martin Růžička Plavecký klub Baník Sokolov - PK Baso nedoběhl/a
999. 31 Matyáš Černík Kolín nedoběhl/a
999. 12 Lucie Skalická ZZS KVK Sokolov nedoběhl/a
999. 36 Jan Štěřík LKNH-Lyžařský klub Nové Hamry nedoběhl/a
999. 4 Ondřej Bulka OFIKO nedoběhl/a
999. 26 Vít Holub Plavecký klub Baník Sokolov - PK Baso nedoběhl/a
↑ zpět

Děti starší (12–14 let)

Pořadí Start. číslo Soutěžící Organizace/tým Čas Ztráta
1. 130 Jakub Holub LKNH-Lyžařský klub Nové Hamry 04:29,69
2. 124 Matouš Prediger Sportovní klub Dolní Nivy 04:55,42 00:25,73
3. 114 Vojtěch Navrátil hc baník sokolov 04:58,37 00:28,68
4. 112 Milan Mileret Taz devil 05:02,26 00:32,57
5. 120 Ludvík Petřivý SDH Lázně Bělohrad 05:06,21 00:36,52
6. 128 Vojtěch Tomášek Šabina 05:07,74 00:38,05
7. 119 Ondřej Smejkal HS Strážné 05:08,05 00:38,36
8. 107 Tereza Třísková Bahňákotvůrci 05:17,78 00:48,09
9. 106 David Termer AK Sokolov 05:23,52 00:53,83
10. 105 matěj nováček Sportovci 05:24,59 00:54,09
11. 127 Alex Prievara 4x4 Krušnohorci 05:24,92 00:55,23
12. 122 Jaromír Glos Josefov 05:33,71 01:04,02
13. 116 Kuba Kašík Kralíci z klobouku 05:34,62 01:04,93
14. 111 Adéla Tamajková TJ Baník Habartov 05:49,33 01:19,64
15. 115 Viktorie Bischofová karate klub tygr 05:55,79 01:26,01
16. 129 Josef Tomášek Šabina 05:59,78 01:30,09
17. 123 Václav Lokajíček KTV 06:02,04 01:32,35
18. 113 Robert Šustr Momentive Sokolov 06:09,35 01:39,66
19. 108 Vojtěch Geier VZS MS Sokolov 06:43,22 02:13,53
20. 104 kateřina nováčková Kytimiti 07:06,7 02:37,01
21. 103 Rudolf Griessl 8. zš 07:11,06 02:41,37
22. 121 Dana Dlesková 8.zš Sokolov 07:26,27 02:56,58
23. 101 Petra Plachá rodina 07:31,38 03:01,69
24. 102 Lenka Nedvědová Dagmara 07:59,78 03:30,09
25. 118 Dominik Čihák Škola 08:04,05 03:34,36
26. 126 Jakub Síbrt 4x4 Krušnohorci 08:37,48 04:07,79
999. 110 Marek Klepáček Obec Těšovice nedoběhl/a
999. 109 Roman Martínek ml. ZZS KVK Sokolov nedoběhl/a
999. 117 Ladislav Tarantík 2zš rokycanova258 sokolov nedoběhl/a
↑ zpět

Dorost chlapci (15–17 let)

Pořadí Start. číslo Soutěžící Organizace/tým Čas Ztráta
1. 223 MAJZNER MICHAL rur 10:40,27
2. 213 Jakub Schönfeld VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 10:42,7 00:02,43
3. 225 Hynek Rint KROKODÝL 10:55,52 00:15,25
4. 211 Tomáš Voves VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 10:59,72 00:19,45
5. 203 Lukáš Ledvinka Ledvajz 11:08,08 00:27,81
6. 218 Jakub Karlík Student Střední zdravotnické školy Karlovy Vary 11:18,34 00:38,07
7. 204 Jakub Szewieczek Karate klub tygr Karlovy Vary 11:18,51 00:38,24
8. 214 Vít Večeřa VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 11:19,12 00:38,85
9. 217 Tomáš Havelka VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 11:20,33 00:40,06
10. 222 Víťeztslav Vít thunder mafie 12:41,52 02:01,25
11. 224 David Homolka #Skinny#Jesusboi 12:43,36 02:03,09
12. 216 Vojtěch Vlasák VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 12:58,56 02:18,29
13. 230 Kolegar Patrik Horní Slavkov 13:10,24 02:29,97
14. 212 Ondřej Škarek VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 13:46,17 03:05,09
15. 226 Jiří Vacek KROKODÝL 14:14,69 03:34,42
16. 229 Jaroslav Vašíček Hasiči Horní Slavkov 14:18,15 03:37,88
17. 227 Josef Žolna Žolnová 14:23,13 03:42,86
18. 220 Bohumil Kuzebauch Gymnázium Sokolov 14:33,11 03:52,84
19. 215 Radim Linka VSˇA A VOŠ MO Moravská Třebová 14:33,61 03:53,34
20. 201 Denis Langer SPŠ Loket 14:45,53 04:05,26
21. 205 Lukáš Materna ZZS KVK Sokolov 14:46,47 04:06,02
22. 228 Denis Přívara Přívara 14:53,06 04:12,79
23. 231 Václav Vašíček Horní Slavkov 16:33,08 05:52,81
24. 233 Štěpán Weinberger Horní Slavkov 16:33,32 05:53,05
25. 232 Petr Valenta Horní Slavkov 16:33,41 05:53,14
26. 221 Michal Kevin Imre Stachema CZ 18:16,96 07:36,69
27. 209 Filip Mežibridskij Karate Klub Tygr 19:36,31 08:56,04
999. 202 Jan Panzar SDH Veverská Bítýška nedoběhl
999. 206 Martin Horák Mamkaa nedoběhl
999. 210 Matěj Jedlička Základní škola Rokycanova 258 nedoběhl
999. 207 Dominik Klíč SDH Líně nedoběhl
999. 219 Pavel Boukal společenstvo jednorukých kovbojů nedoběhl
999. 208 Jiří Hajný TJ-Jiskra Nejdek - zápas nedoběhl
↑ zpět

Dorost dívky (15–17 let)

Pořadí Start. číslo Soutěžící Organizace/tým Čas Ztráta
1. 314 Jana Hájková Rozzuřená morčata 13:07,41
2. 310 Markéta Višínová VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 13:23,23 00:15,82
3. 302 Kristýna Vondrysová Ski klub Strakonice 14:16,28 01:08,87
4. 306 Tereza Bílská CrossGym Sokolov 15:03,39 01:55,98
5. 308 Nikola Greplová VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 15:04,9 01:57,49
6. 303 Veronika Třísková Bahňákotvůrci 15:57,82 02:50,41
7. 313 Valentina Knushi Rozzuřená morčata 16:09,4 03:01,99
8. 307 Eliška Jansová VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 16:22,36 03:14,95
9. 312 Barbora Ungrová CrossGym Sokolov 21:11,33 08:03,92
10. 311 Zuzana Chalupova Pathfinder 23:51,06 10:43,65
11. 305 Helena Karlová SDH Líně 25:37,13 12:29,72
999. 304 Aneta Zemanová Mamkaa nedoběhla
999. 301 Vendula Masarová Hasiči Horní Slavkov nedoběhla
999. 309 Kristýna Kněžíčková VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová nedoběhla
↑ zpět

Ženy

Pořadí Start. číslo Soutěžící Organizace/tým Čas Ztráta
1. 409 Martina Rašková AC Praha 1890 20:42,82
2. 403 Květa Macharová Xmove 22:03,67 01:20,85
3. 434 Hanka Havlíčková SDH Zlatá Olešnice 23:28,3 02:45,48
4. 433 Kristýna Vojtíšková 23:29,11 02:46,29
5. 439 Andrea Doležalová A.M.D 23:51,85 03:09,03
6. 411 Lucie Pasevová bobr a bobr 23:53,74 03:10,92
7. 413 Lada Mandlíková Tringina glareola 24:03,41 03:20,59
8. 437 Kateřina Petrášková Becross Sokolov 24:16,44 03:33,62
9. 427 Jana Šturmová Lanové centrum PROUD 24:37,17 03:54,35
10. 430 Terka Štefanová Lanové centrum PROUD 25:06,74 04:23,92
11. 417 Lucie Čiperová Záchranná brigáda kynologů Pardubického Kraje 25:08,05 04:25,23
12. 416 Kristýna Dostálková ZBK Pardubického kraje 25:08,48 04:25,66
13. 443 Lenka Strolená Esprit4live 25:17,46 04:34,64
14. 408 Iva Skružná Pandora Pole Fitness 25:47,4 05:04,59
15. 422 Luciee Jakabová Czumador 26:26,17 05:43,35
16. 452 Jana Mikulíkova JZD Jamnov 26:47,25 06:04,43
17. 459 Andrea Škropeková Veľký Šariš 26:49,27 06:06,45
18. 420 Klára Pavlíková KOB Litvínov 26:58,04 06:15,22
19. 436 Petra Dvořáková Crossfitcommitted 27:02,46 06:19,64
20. 425 Šárka Martinů ZŠ Chlumec 27:46,2 07:03,38
21. 438 Kristína Leinweberová Sportcentrum10 28:06,31 07:23,49
22. 432 Petra Fialová *** 29:04,37 08:21,55
23. 435 Zuzana Večeřová ZBK Pardubického kraje 29:32,01 08:49,19
24. 402 Zdeňka Doušová SDH Veliš 30:14,39 09:31,57
25. 412 Kateřina Štíbalová Doksy u Kladna 30:15,37 09:32,55
26. 442 Martina Laciková Fitbox Unhošť 30:32,7 09:49,88
27. 441 Nikola Lažová AF Plzeň 30:32,83 09:50,01
28. 419 Věroslava Aubrechtová Městská policie Plzeň 30:45,47 10:02,65
29. 453 Pavlína Havlenová Nejlepší zdravotní záchranáři 30:46,31 10:03,49
30. 421 Miriama Křivánková Slovenky 30:58,02 10:15,2
31. 418 Ingrid Griesslová Nadšenec amatér 31:04,52 10:21,7
32. 446 Zdenka Kabátková jenom já :) 31:11,92 10:29,1
33. 429 Tamara Ferencová Daňová policie 31:34,3 10:51,48
34. 405 Markéta Němcová Pandora Pole Fitness 32:12,21 11:29,39
35. 404 Daniela Šnajdrová Pandora Pole Fitness 32:12,54 11:29,72
36. 445 Martina Schillerová Czumador 32:21,83 11:39,01
37. 407 Michaela Darandiková Pandora Pole Fitness 33:37,83 12:55,01
38. 451 Dana Beregi zdravotníci 33:49,72 13:06,9
39. 444 Šárka Blechová SKS Arena Kladno 34:07,2 13:24,38
40. 424 Tereza Mašková Omyl 10 34:37,99 13:55,17
41. 423 Jarmila Mikačová Sokolov 34:38,89 13:56,07
42. 456 Markéta Janíková Fitbox Markety Janikove 35:51,36 15:08,54
43. 462 Tereza Měkutová 7store.cz 35:56,32 15:13,5
44. 426 Zlata Donátová SDH Praha - Zličín 37:58,83 17:16,01
45. 401 Martina Boušová SDH Kocelovice 40:19,78 19:36,96
46. 414 Helena Hejnová šprti 40:20,61 19:37,79
47. 428 Andrea Pfreimerová Pošta Sokolov 1 41:19,97 20:37,15
48. 406 Petra Hlaváčová NR 41:45,98 21:03,16
49. 457 Kristýna Cihlářová UJEP 45:58,75 25:15,93
999. 431 Soňa Červenková Strašecí nedoběhla
999. 450 Markéta Cafourková Hrádecké Myši nedoběhla
999. 455 Veronika Stráňavová Komterm nedoběhla
999. 449 Blanka Rothová Volejbal Sušice nedoběhla
999. 415 Marketa Tarasova Becross Sokolov nedoběhla
999. 461 Romana Prokopová Nemocnice Karlovy Vary nedoběhla
999. 448 Michaela Řádková OAA Plzeň nedoběhla
999. 458 Markéta Hánová Czumagdor nedoběhla
999. 460 Veronika Strašlipková Amway nedoběhla
999. 454 Anna Kerplová Slanáci nedoběhla
999. 440 Lucie Glembusová Pošta-univerz. přepážka nedoběhla
↑ zpět

Muži

Pořadí Start. číslo Soutěžící Organizace/tým Čas Ztráta
1. 514 Pavel Smejkal FVZ 15:27,4
2. 537 Jiří Folvarčík Hardcore crossfit lom Loučky 15:37,81 00:10,41
3. 543 Luboš Kočvara Akademie věd ČR 15:40,78 00:13,37
4. 530 Richard Pleticha SKMP Kadaň 16:07,19 00:39,79
5. 541 Petr Weinhöfer HZS Chomutov 16:32,07 01:04,67
6. 529 Lukáš Bušta Buštostroj team 16:52,32 01:24,92
7. 516 Jiří Zigal Xmove 16:58,23 01:30,83
8. 589 Michal Maštera stanice Sokolov 17:02,68 01:35,28
9. 523 Tomáš Němeček FBC Plzeň 17:22,74 01:55,34
10. 522 Petr Holeček ŠPS Stčk 17:57,99 02:30,59
11. 508 Martin Hrazdil Fitness 17:58,33 02:30,93
12. 554 Tomáš Kujínek 262.rtpr 17:58,34 02:30,94
13. 579 Petr Svoboda Alpinverein 18:05,55 02:38,14
14. 528 Jiří Došlík HZS Jablonec nad Nisou 18:12,81 02:45,41
15. 511 Fíďa Havlena Havlena Team (Modrá krev) 18:18,51 02:51,11
16. 572 Jiří Chroust Plavecký klub baník Sokolov 18:18,87 02:51,47
17. 654 Martin Kovářík ZČU FEL 18:19,08 02:51,68
18. 712 Daniel Berit punisher 18:26,04 02:58,64
19. 622 Ondřej Hejna Hlídači perónů 18:27,54 03:00,14
20. 575 Lukáš Tamajka Baník Habartov 18:42,44 03:15,04
21. 525 Martin Štíbal Vinařice 18:44,12 03:16,72
22. 761 Lukáš Křibík Videoplay 18:47,71 03:20,3
23. 573 Petr Macek MAMATU 18:51,68 03:24,28
24. 582 Jaromír Kubín gay and lesbiens 18:52,04 03:24,63
25. 547 Matěj Zicho Fbc Forsee Plzeň 18:52,5 03:25,1
26. 677 Šefan Talpaš Horní Slavkov 18:54,87 03:27,47
27. 675 Martin Lebeda modrá 19:05,11 03:37,71
28. 568 Jan Backa Čáslav-směna B 19:13,95 03:46,55
29. 501 Petr Dvořák Sokol Žižkov 19:21,77 03:54,37
30. 507 Josef Bobenič OOP Sokolov 19:23,63 03:56,23
31. 760 Josef Vacek KLEMPEX Team 19:27,07 03:59,67
32. 684 Adam Kavan Kameníci 19:29,67 04:02,26
33. 631 Martin Toušek hasiči 19:36,88 04:09,47
34. 506 Vojta Urbánek EPO/POR 19:42,83 04:15,43
35. 769 Jan Zmítko SDH Zdiby 19:46,47 04:19,07
36. 518 Petr Prouza Buřtojedi 19:49,54 04:22,14
37. 642 Dušan Plodr Stanice Beroun 19:49,86 04:22,46
38. 513 Pavel Kvapil Czumagdor 19:49,97 04:22,57
39. 605 Jakub Doubrava HO Slovan Karovy Vary 19:58,34 04:30,94
40. 599 Jan Haderka reprezentuju všechny smradlavé kojoty 19:58,92 04:31,51
41. 610 Blažek Josef Omyl 10 19:59,71 04:32,31
42. 539 Martin Šihovec Becross Sokolov 20:03,17 04:35,77
43. 702 Tomáš Provazník LASTING SPORT 20:16,07 04:48,67
44. 721 Adam Bokor punisher 20:21,49 04:54,09
45. 667 Lukáš Vykuka - 20:21,84 04:54,44
46. 555 Ladislav Beláni PČR 20:23,77 04:56,37
47. 670 Dominik Mališ PMJ PRAHA 20:24,34 04:56,94
48. 578 Jan Donátek Rádci mladých svišťů 20:27,6 05:00,2
49. 715 Jonáš Černý punisher 20:28,17 05:00,76
50. 533 Patrik Černý Shinkyokushinkai Mar. Lázně 20:32,4 05:05,
51. 569 Petr Luberda DVtech.cz 20:33,22 05:05,81
52. 596 Tomáš Tůma FVZ 20:36,1 05:08,69
53. 732 Radim Vonšovský Čáslav 20:40,31 05:12,9
54. 562 Daniel Hroch SK Olympia Praha SPS 20:40,45 05:13,05
55. 825 Patrik Kilian OKTE 20:48,29 05:20,89
56. 757 Tomáš Rédli Slanáci 20:48,89 05:21,49
57. 691 Karel Taraba ZČU FAV 20:49,98 05:22,58
58. 647 František Dolejší Lanové centrum PROUD 20:50,44 05:23,03
59. 570 Václav Sobotka PK Baník Sokolov 20:52,04 05:24,63
60. 552 Petr Kučera Spolek aktivních sportovců 20:52,06 05:24,65
61. 545 David Červený Tringa glareola 20:53,24 05:25,83
62. 544 Jan Váša Nevim 20:54,41 05:27,
63. 694 Antonín Bábíček CrossGym Sokolov 21:00,46 05:33,06
64. 614 Dan Řezníček Policie Kladno 21:04,31 05:36,9
65. 766 Jakub Hrdina TJ Baník Krásno 21:05,51 05:38,1
66. 503 Petr Laušman Mariánské Lázně 21:06,57 05:39,17
67. 658 Viktor Ďurkovský Forest Gump Team Sokolov 21:07,13 05:39,73
68. 723 Milan Mileret Taz devils 21:12,75 05:45,34
69. 668 Jakub Hátle SDH Lázně Bělohrad 21:14,69 05:47,29
70. 604 Martin Křenek Omyl 10 21:14,72 05:47,32
71. 625 Lukáš Bubeníček ZZS ÚK 21:17,77 05:50,37
72. 689 Lukáš Havránek Live TDi 21:18,84 05:51,44
73. 509 Honza Havlena Havlena team (modrá krev) 21:21,57 05:54,16
74. 793 Filip Druzescu DŘINAři 21:22,05 05:54,64
75. 653 Jindřich Franta Lanové centrum PROUD 21:23,86 05:56,46
76. 553 Jakub Kašpar www.svet-odpocinku.cz 21:29,48 06:02,07
77. 641 Radek Koželoušek Hrádecké Myši 21:30,07 06:02,67
78. 640 Lukáš Šístek Hrádecké Myši 21:30,87 06:03,46
79. 536 Jan Janů Ne e 21:33,56 06:06,15
80. 512 Lukyn Foff Havlena Team (Modrá krev) 21:34,2 06:06,8
81. 710 Jan Mazal Pivohoryrum 21:35,64 06:08,24
82. 704 Martin Grech Centrálka 21:36,27 06:08,87
83. 700 Petr GOTVALD Nadšenci 21:37,31 06:09,91
84. 510 Jan Trepka Buřtojedi 21:38,14 06:10,74
85. 735 Vít Šťáhlovský Bronx 21:38,59 06:11,18
86. 786 Jaroslav Murcek Svatava Davidov 21:41,26 06:13,85
87. 524 Dan Chocholouš FSZOO 21:44,41 06:17,01
88. 546 Marek Kühn Svaz přátel amatérských šachistů 21:44,51 06:17,1
89. 678 Marek Havlík TFA 21:45,14 06:17,73
90. 713 Lukáš Karlovský Fanoušci Viktoria Plzeň 21:45,49 06:18,09
91. 636 Petr Pražma Plavecký klub J.Hradec 21:49,28 06:21,87
92. 816 Tomas Prediger Travian 21:49,49 06:22,08
93. 687 Adam Šnobl none 21:49,8 06:22,4
94. 597 Michal Szewieczek SDH Chodov 21:54,09 06:26,69
95. 664 Martin Harabiš ZČU FAV 21:54,12 06:26,72
96. 714 Jiří Svoboda MTB team Česká spořitelna - Specialized 21:55,11 06:27,7
97. 676 Josef Bican Volejbal Sokolov 22:04,95 06:37,55
98. 550 Michal Smejkal survive 22:07,02 06:39,62
99. 722 Lukáš Hamza punisher 22:13,99 06:46,59
100. 502 Filip Šejvl FBC Falcons Žižkov 22:19,6 06:52,2
101. 588 Zdeněk Plachý rodina 22:21,16 06:53,75
102. 535 Pavel Makoň SEF 22:21,71 06:54,3
103. 698 Pavel Sedlacek Buštostroj team 22:22,15 06:54,75
104. 565 Vojtěch Král SDH Ludvíkov pod Smrkem 22:22,47 06:55,07
105. 590 Tomáš Petřivý SDH Lázně Bělohrad 22:26,79 06:59,39
106. 650 Karel Tregner SDH Praha - Nebušice 22:29,72 07:02,32
107. 763 Tomas Bokota IDKHTDI 22:30,44 07:03,04
108. 619 Lukáš Votava ZR 22:30,61 07:03,21
109. 538 Vojtěch David Lanové centrum PROUD 22:33,53 07:06,12
110. 585 Karel Hranáč Happy 22:35,16 07:07,76
111. 527 Jan Steininger Svaz přátel amatérských šachistů 22:38,18 07:10,78
112. 750 daniel kupr BARBARGYM 22:38,8 07:11,4
113. 692 Lukáš Vozka Live TDi 22:43,01 07:15,61
114. 744 Vojta Mrozek SK Olympia Praha SPS 22:43,2 07:15,8
115. 627 Lukáš Wagner SDH Praha - Nebušice 22:51,51 07:24,11
116. 526 Jan Šplíchal Svaz přátel amatérských šachistů 22:52,01 07:24,61
117. 515 Tomáš Choma tWAND 22:55,53 07:28,13
118. 598 Jiří Keller SDH Lázně Bělohrad 22:57,61 07:30,2
119. 613 Filip Kůs Esprit 4Live 22:57,97 07:30,57
120. 725 Martin Zavřel SDH Líně 22:58,36 07:30,95
121. 521 Václav Moulis Witte Bike team 22:59,54 07:32,14
122. 705 Jindřich Hulín-Mihalec Nangu JS Team 23:00,24 07:32,84
123. 591 Jan Riegel Happy 23:04,87 07:37,46
124. 607 Honza Lahvato Honza Lahvato 23:05,02 07:37,62
125. 790 Radovan Mach DŘINAři 23:07,97 07:40,56
126. 577 David Pleško Sportem ku zdraví 23:13,45 07:46,05
127. 780 Petr Baranovský Doubáci 23:14,47 07:47,06
128. 724 Pavel Roth Sám sebe 23:22,6 07:55,2
129. 697 Lukáš Rustler Gymso 23:24,82 07:57,41
130. 747 Luděk Jaroš Fbc Forsee Plzeň 23:25,74 07:58,33
131. 645 vladimir fiala Fidži team 23:36,22 08:08,81
132. 802 Martin Mitvalský 7store.cz 23:36,54 08:09,13
133. 741 Jakub Major Fitness Ostrov Strakonice 23:37,46 08:10,06
134. 646 karel benda Fidži Team 23:40,19 08:12,78
135. 817 Jan Talaš DVORY 23:41,72 08:14,32
136. 775 Tomáš Kábrt Runners 23:42,35 08:14,95
137. 739 Michal Maxa Maxík - flotila 23:45,41 08:18,01
138. 542 Terbish Batsuuri Buštostroj team 23:55,9 08:28,5
139. 830 Lukáš Hájek FitBox Kladno 23:56,74 08:29,34
140. 661 Ondřej Kučera Čundráci bez nd 23:59,07 08:31,67
141. 583 Jan Gross Strašecí 23:59,6 08:32,2
142. 781 Miroslav Schulz Doubáci 24:01,58 08:34,18
143. 584 Cipra Jiří 7store.cz 24:03,59 08:36,18
144. 753 Štěpán Flégr punisher 24:13,74 08:46,34
145. 743 Tomas Fiala sam sebe 24:14,84 08:47,44
146. 782 Pavel Baranovský Doubáci 24:14,98 08:47,58
147. 600 Adam Kocurek Omyl 10 24:18,37 08:50,97
148. 674 David Lukes TFA 24:21,04 08:53,64
149. 594 Petr Pejša Strašecí 24:21,44 08:54,03
150. 609 Peter Ženčica Internet warriors 24:22,75 08:55,35
151. 504 Pavel Šiling deltaflor 24:23,04 08:55,63
152. 611 David Vedral Internet warriors 24:23,11 08:55,71
153. 800 Martin Brádka Dřinaři Kladno 24:23,23 08:55,83
154. 571 Miroslav Zapotucny JZD Jamnov 24:26,71 08:59,31
155. 829 Petr Duchek FitBox Kladno 24:26,88 08:59,47
156. 606 Zbynek Novy Strašecí 24:31,41 09:04,01
157. 663 Miloš Kukačka Záchranka Sokolov 24:32,34 09:04,93
158. 557 Petr Lehečka FbK Březová 24:33,22 09:05,82
159. 632 Jaroslav Pešl Fbc Forsee Plzeň 24:38,06 09:10,65
160. 815 Ing. Julius Ilovsky Travian 24:38,73 09:11,33
161. 752 Jakub Římal Nangu JS Tým 24:39,89 09:12,48
162. 649 Roman Zahradníček PMJ Praha 24:43,05 09:15,64
163. 789 Martin Arnstein DŘINAři 24:43,49 09:16,09
164. 602 Milan Uhlíř hapyy 24:45,79 09:18,39
165. 679 Pavel Kůla Leonidas team Rokycany 24:54,69 09:27,28
166. 638 Lukas Cvach Pekosa S.R.O 24:56,96 09:29,55
167. 556 petr burda Fidži Team 25:07,64 09:40,24
168. 672 Petr Farkaš Sokol Krchleby 25:09,46 09:42,05
169. 673 Pavel Horník Stanice Beroun 25:10,74 09:43,34
170. 633 Pavel Stošek GŘ HZS 25:15,29 09:47,89
171. 808 Karel Danielis Jackovo sebevražda 25:15,77 09:48,37
172. 703 David Mertl OOP Sokolov 25:17,26 09:49,86
173. 548 petr stalzer Trigina glareola 25:19,17 09:51,77
174. 629 Martin Drozdek Fbc Forsee Plzeň 25:25,3 09:57,89
175. 798 Jan Neumann DŘINAři 25:27,06 09:59,66
176. 779 Radim Špička Rakovnik 25:29,66 10:02,25
177. 576 david steindl Výjezdová základna Karlovy Vary 25:53,3 10:25,9
178. 726 Tomáš Sýkora - 25:55,21 10:27,81
179. 791 Michal Putík DŘINAři 26:01,7 10:34,29
180. 559 Lukáš Hádl Diverze! 26:03, 10:35,6
181. 669 Lukáš Frkala JSDHO Jablonecké paseky 26:04,73 10:37,32
182. 505 vaclav frouz deltaflor 26:08,88 10:41,48
183. 665 Jíří Skalický Záchranka Sokolov 26:09,91 10:42,51
184. 731 Martin Sipka momentive 26:15,85 10:48,45
185. 681 Petr Siegert Leonidas team Rokycany 26:17,48 10:50,08
186. 683 Miloslav Zíka Leonidas team Rokycany 26:17,53 10:50,13
187. 586 Jan Pergl SDH Cerhovice 26:17,9 10:50,49
188. 520 Marek Šmíd Hanuman gym 26:18,88 10:51,47
189. 686 Milan Lang Leonidas team Rokycany 26:20,79 10:53,38
190. 685 Petr Šebesta Hardcore 26:24,71 10:57,31
191. 827 Lukáš Valenta žádná 26:26,66 10:59,25
192. 805 Petr Gavenda Husitská 5, s.r.o. 26:33,59 11:06,18
193. 792 Tomáš Bílek Sokolov 26:34,24 11:06,84
194. 560 Roman Martínek Záchranka Sokolov 26:36,02 11:08,61
195. 768 Jakub Choc Gymnázium Sokolov 26:36,12 11:08,71
196. 716 Martin Louček punisher 26:41,61 11:14,21
197. 630 Vít Oravec Agentura SALTUS 26:43,42 11:16,01
198. 820 Robert Mähner Mezinárodní svaz utopenců Aš-Selb 26:43,5 11:16,1
199. 729 Martin Brzobohatý Boreasportfolio.cz 26:48,43 11:21,03
200. 618 Michal Tvrz Intercom Systems 26:49,38 11:21,98
201. 822 Vít Kunšta Pivovary Staropramen 26:51,53 11:24,13
202. 531 Martin Jireš LuMiLu 26:55,28 11:27,88
203. 652 Jan Bušek Figurky Slonů 27:07,38 11:39,98
204. 648 Jakub Zach AFK Slavoj Podolí 27:07,8 11:40,4
205. 730 Petr Bokota Bokaccino team 27:17,19 11:49,79
206. 660 Petr Termer Had 27:18, 11:50,6
207. 733 Jan Jelínek KOMTERM 27:20,55 11:53,15
208. 824 Tomáš Chocholouš fszoo 27:26,1 11:58,7
209. 755 Jan Ručka Slanáci 27:40,64 12:13,23
210. 644 Michal Bahounek PMJ Praha 27:42,31 12:14,91
211. 643 Pavel Rezek PMJ Praha 27:42,34 12:14,94
212. 718 Ondřej Antoň Live TDi 27:43,71 12:16,3
213. 788 Jan Janyš Hrdlív 27:50,01 12:22,6
214. 803 Rudolf Korbel Jakubov 27:52,7 12:25,29
215. 801 Matěj Cagaň Rozzuřená morčata 27:54,53 12:27,13
216. 595 Filip Vedral Internet warriors 27:55,08 12:27,67
217. 776 Martin Janda New York Diner 27:58,26 12:30,85
218. 758 Radek Svoboda Slanáci 28:03,13 12:35,73
219. 620 Petr Svoboda Policie Kladno 28:03,34 12:35,93
220. 621 Petr Gold Pěstební Dělnice 28:03,51 12:36,11
221. 728 Jiří Hůrka Ultrasport Sokolov 28:11,85 12:44,45
222. 626 David Slovák ŠPS Stčk 28:17,81 12:50,41
223. 612 Michal Kolář Agentura SALTUS 28:19,77 12:52,37
224. 754 Petr Vojtíšek 28:24,6 12:57,2
225. 720 Karel Hrubý KH kuchyně 28:36,22 13:08,82
226. 635 Ondřej Klička Sky Service 28:36,87 13:09,46
227. 756 Dalibor Husárek Slanáci 28:39,64 13:12,24
228. 777 Venca Bílek Bratrstvo opeřených jezdců 28:40,95 13:13,55
229. 655 Jan Kanta HardCore 28:41,12 13:13,72
230. 831 Petr Merha HZS-Roztoky 28:46,41 13:19,01
231. 759 Lukáš Uhlík Agrall 28:50,17 13:22,77
232. 581 Lukáš Svoboda Dělej co tě baví 28:51,17 13:23,77
233. 690 Martin Hubert Leonidas team Rokycany 28:51,9 13:24,5
234. 826 Roman Nezval ZR 28:54,66 13:27,26
235. 680 Libor Pavlík KOB Litvínov 29:10,36 13:42,96
236. 719 Jan Pelda Turnov 29:25,94 13:58,54
237. 711 JIŘÍ ŘÍHA OHS KLADNO 29:54,92 14:27,52
238. 811 Petr Sehnal Hříbek 29:57,97 14:30,57
239. 762 Marek Pospíchal SOU stravování a služeb Karlovy Vary 30:02,48 14:35,08
240. 707 Ivan Goleňa Poprad-sko 30:05,1 14:37,7
241. 823 Hynek Bruml Zumba fitness 30:21,77 14:54,37
242. 794 Pepa Veverka Bahňákotvůrci 30:23,09 14:55,69
243. 688 Martin Petráš Leonidas team Rokycany 30:32,89 15:05,48
244. 561 Richard Motl KOMTERM 30:40,92 15:13,51
245. 742 petr ekštein Fidži Team 30:42,4 15:15,
246. 580 Jan Ostrý LASTING SPORT 30:56,82 15:29,42
247. 773 Michal Žďárský Karbanátci 30:59,98 15:32,58
248. 592 Michal Provazník LASTING SPORT 31:17,58 15:50,18
249. 784 Martin Holcman Rakovník 31:37,12 16:09,71
250. 740 Jakub Valentini DPD 31:44,45 16:17,05
251. 797 Marek Černák SuperKodéři 31:51,64 16:24,23
252. 637 Jan Jirgl PMJ Praha 32:11,52 16:44,12
253. 828 Ludvík Geier čez 32:27,3 16:59,9
254. 751 Radek Kříž sám v blátě 32:31, 17:03,6
255. 809 Jan Bábala Vega czech 32:44,66 17:17,26
256. 821 Petr Talas Otročín 33:02,22 17:34,82
257. 623 Karel Špulák SDH Loket 33:12,96 17:45,56
258. 749 Zbyněk Vícha FBC Forsee Plzeň 34:14,95 18:47,55
259. 783 Jan Věk ZZSpK 34:27,56 19:00,16
260. 628 Jaroslav Krulík SDH Praha - Nebušice 35:13,64 19:46,24
261. 748 Jan Beneš FBC Forsee Plzen 35:28,3 20:00,89
262. 717 Jiří Louček punisher 35:31,39 20:03,99
263. 799 David Drška Amway 37:31,75 22:04,35
264. 746 Michal Baummer Baummich 37:43,71 22:16,31
265. 804 Václav Weber 7store.cz 38:24,03 22:56,63
266. 608 Jan Rejha Omyl 10 43:09,18 27:41,77
267. 574 Miroslav Němec Live TDi 44:33,08 29:05,68
268. 745 Milan Stýskal AF Plzeň 44:52,17 29:24,77
269. 812 Julius Ilovsky Travian 46:52,32 31:24,92
270. 662 Ladislav Višic Diverze! 48:24,92 32:57,51
271. 764 Michal Janků Rychlý baheníci 05:43,36 50:15,96
272. 765 Stanislav Sekula Rychlý baheníci 05:43,37 50:15,97
273. 785 Josef Trefil ZZS-PK 10:38,5 55:11,1
999. 540 Ondrej Halaj Becross Sokolov nedoběhl
999. 727 Pavel Štětina nangu nedoběhl
999. 787 Daniel Beneš - nedoběhl
999. 651 Darek Černý Club Club nedoběhl
999. 708 Pavel Štajnc punisher nedoběhl
999. 566 Lubomír Rodina Aikido nedoběhl
999. 701 Lukáš Parobok Sokol Cerekvice nedoběhl
999. 659 Ota Horák Motorovej Šnek nedoběhl
999. 593 Pavel Kavřík Gymji nedoběhl
999. 699 Jakub Hrdlička bukovany nedoběhl
999. 736 baladon sylvain French touch nedoběhl
999. 706 Tomáš Tichý nangu.TV JS team nedoběhl
999. 819 Petr Morávek TJ Sokol Zeleneč nedoběhl
999. 639 David Štolz SPJ Ústí nad Labem nedoběhl
999. 601 Martin Tumpach VŠRK Skrypta nedoběhl
999. 682 Honza Maštera FJ SRK Železná Ruda nedoběhl
999. 806 Jindřich Ryšánek Sám sebe nedoběhl
999. 656 Tomáš Říha JPO Přerov nedoběhl
999. 772 Michal Čudan Mistři Spinjitzu nedoběhl
999. 818 Jiří Dolníček HZS JMK nedoběhl
999. 737 Le Gallo Erwan French Touch nedoběhl
999. 519 Milan Oriabinec LuMilLu nedoběhl
999. 624 FILIP KŮS ESPRIT nedoběhl
999. 814 Vladimír Andrejch SDH Vojkovice nedoběhl
999. 696 Pavel Horáček Peťulka nedoběhl
999. 564 Václav Měřinský Rehabilitační guru nedoběhl
999. 767 Ondřej Roubík O.H.O.L. nedoběhl
999. 587 Michal Vaško Fedor nedoběhl
999. 671 Jan Charvát ZZS UK p.o. Děčín nedoběhl
999. 567 Jakub Mudrý BoB Sokolov nedoběhl
999. 657 Roman Polák MOP Nusle nedoběhl
999. 795 Jirka Kratochvíl Česká Lípa nedoběhl
999. 734 Pavel Pecher Kübeck s.r.o - Hyperbarická komora Kladno nedoběhl
999. 810 Martin Janoušek KMP nedoběhl
999. 738 Gil Gael French touch nedoběhl
999. 778 Ondřej Hůla Dřinaři nedoběhl
999. 771 Lukáš Baroch Grammer CZ nedoběhl
999. 770 Jan Rác DŘINAři nedoběhl
999. 709 Pavel Frühauf Valdice nedoběhl
999. 634 Stepan Tomicek Sky Service nedoběhl
999. 551 Milan Škoda Junák nedoběhl
999. 774 Zdenek Pech FBC Forsee Plzeň nedoběhl
999. 603 Batbayar Dambjantsan Buštostroj team nedoběhl
999. 807 Miroslav Suchý We love porn nedoběhl
999. 813 Vítězslav Schimmerle KOPIS HZS JmK nedoběhl
999. 558 pavel sykora spj nedoběhl
999. 796 Jirka Hotař Česká Lípa nedoběhl
999. 532 Lukáš Vaňourek LuMiLu nedoběhl
999. 563 Václav Boček SK Olympia Praha SPS nedoběhl
999. 666 Jiří Jedlička ZČU_fel nedoběhl
↑ zpět

Týmy (min. 1 žena)

Pořadí Start. číslo Soutěžící Organizace/tým Čas Ztráta
1. 1025 Miroslav Gale, Jan Janeček, Tereza Klimešová Praha 17:37,62
2. 1001 Kristýna Holíková, Pavel Janeček, Karel Polzer . 20:59,01 03:21,39
3. 1015 Květa Macharová, Pavel Smejkal, Jiří Zigal FVZ 21:50,82 04:13,2
4. 1000 Fíďa Havlena, Laďa Havlena, Gabča Pohanková Modrá krev 24:25,77 06:48,14
5. 1021 František Dolejší, Jindřich Franta, Jana Šturmová Lanové centrum PROUD Praha 24:31,61 06:53,99
6. 1047 Lukáš Hromada, Lenka Zápotočná, Roman Zápotočný Luma Computer 24:54,68 07:17,06
7. 1038 Jakub Černý, Martin Hrazdil, Lenka Strolená Esprit 4Live 25:19,48 07:41,86
8. 1010 Václav Hnilička, Jakub Kurtin, Katarína Midulová Běžecký oddíl Praha, Kraslice 25:32,32 07:54,7
9. 1024 Gabriela Pohanková, Martin Šourek, Petr Zeman HZS Hradec Králové 25:48,91 08:11,28
10. 1009 Honza Kolovratník, Jana Krejčí, Honza Stolín HZS Hradec Králové 26:01,95 08:24,32
11. 1022 Robert Jelínek, Lenka Kuklová, Vladimír Tomáš PČR Sokolov 26:04,62 08:27,
12. 1014 Jaroslav Pakosta, Tomáš Pakosta, Kateřina Petrášková Becross Sokolov 26:05,48 08:27,86
13. 1026 Ondrej Halaj, Martin Šihovec, Marketa Tarasova Becross Sokolov 26:12,8 08:35,18
14. 1053 Eva Houzimová, Luděk Kiss, Radim Švehla Trochu jiný trénink 26:31,48 08:53,86
15. 1012 Andrea Hauerová, Viktor Kuchtiak, Dobroslav Šrámek LC Proud Praha 26:36,3 08:58,68
16. 1059 Jan Koníř, Jana Konířová, Marek Tichý Domeček 26:50,09 09:12,46
17. 1030 Radka Beránková, Tomáš Kubín, Štefan Malý Kyselka 26:57,9 09:20,28
18. 1013 Eliška Matoušková, Jan Mazanec, Daniel Musil Městské koupaliště Sokolov 27:12,88 09:35,25
19. 1007 Petr Grobheiser, Kateřina Kratochvílová, Tomáš Petrikovič TJ TRI CHEB 27:53,42 10:15,8
20. 1017 Jan Backa, Lenka Sontáková, Jana Vomastková Bioenrgo-KarlosUnivers-HZS 28:07,34 10:29,72
21. 1016 Věra Fričová, Antonín Pešula, Matěj Záhora Hokejisti 28:11,19 10:33,57
22. 1093 Ondřej Gogor, Roman Gogor, Lenka Jandová TJ TRI CHEB 28:14,14 10:36,52
23. 1006 Petr Bříza, Karel Novák, Karolína Žolnová VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 28:19,24 10:41,62
24. 1041 Vojta David, Honza Filusz, Terka Štefanová Lanové centrum PROUD 28:23,3 10:45,68
25. 1074 Ondřej Křeček, Ondřej Šikl, Lucie Šípová K Oil křeček s.r.o 28:25,47 10:47,85
26. 1036 Martin Stehlík, Stanislav Tříska, Jana Třísková BAHŇÁKOTVŮRCI 29:12,09 11:34,47
27. 1083 Věra Haladová, Karel Horak, Michal Plundra Lezci 29:14,04 11:36,42
28. 1072 Markéta Kavalíková, Tomáš Marcin, Daniel Vavřina Bar Bernard 29:14,76 11:37,13
29. 1018 Pavel Holoubek, Michaela Radová, Roland Veršecký Esprit 4 live 29:15,01 11:37,39
30. 1090 Lucie Nechanicka, Petr Sommer, Kristýna Wernerová žádná organizace 29:37,48 11:59,85
31. 1084 Nikola Brizgalová, MUDr. Petr Freml, Lubo Uhrin ZZS KVK Karlovy Vary 29:38,46 12:00,84
32. 1005 Kamila Ďuricová, Tomáš Kachman, Jakub Šula CrossFit Committed 29:51,14 12:13,52
33. 1029 Jakub Doubrava, Erik Havlík, Lucka Smolíková HO Slovan Karovy Vary 29:53,13 12:15,51
34. 1027 Jindřich Křováček, Martin Zima, Monika Zimová Klub krásných lidí 29:54,6 12:16,98
35. 1023 Jana Babejová, Tereza Flaková, Lukáš Zykán člověk v tísni 30:09,3 12:31,68
36. 1067 Jiří Singer, Anna Svobodová, Lukáš Veits Sokolov 30:14,02 12:36,39
37. 1049 Jan Berg, Michal Martínek, Iva Škornová Atleti 30:28,94 12:51,32
38. 1050 Jiří Houžvička, Michal Lehar, Kateřina Prášková BossCan Reprostudio 31:05,67 13:28,04
39. 1062 Jiří Koth, Pavel Ptačovský, Andrea Urbánková "sourozenci" s.r.o. 31:07,49 13:29,87
40. 1003 Lukáš Černoch, Jakub Hájek, Zdeňka Lišková Kolín 31:11,42 13:33,8
41. 1069 Diana Musílková, Markéta Sušánková, Tomáš Žitný my 31:11,5 13:33,88
42. 1065 Věroslava Aubrechtová, Josef Basl, Martin Nesnídal Městská policie Plzeň 31:11,89 13:34,27
43. 1063 karol ješko, Zora kohoutkova, martin vavrek Svaz dobrovolnych alkoholiku 31:12,42 13:34,8
44. 1061 Martin Mikeš, Petra Mikešová, Irena Šípová Lidi prostě žijte 31:12,51 13:34,89
45. 1094 Lukáš Chvostek, Patrik Kvasnička, Markéta Ščerbová NASA 31:31,57 13:53,95
46. 1080 Andrea Elsnicová, Jan Pecháček, Rostislav Zmátlík Žeretická banda 31:38,97 14:01,35
47. 1035 Jarda Pašek, Václav Špicl, Aneta Vollinová KV STĚNA 31:45,35 14:07,73
48. 1054 Michaela Jakešová, Jindra Krbeček, Petr Neugebauer Trochu jiný trénink 32:01,63 14:24,01
49. 1097 Marcela Pechová, Oldřich Schneider, Libor Šedivý Dream Team 32:11,49 14:33,87
50. 1073 Jindřich Lněníček, Iva Rašková, Miroslav Roubal SDH Krásný Dvůr 32:32,28 14:54,66
51. 1082 Vendula Ekrtová, David Haniš, Martin Pětník JUNÁK – Svaz skautů a skautek ČR 32:43,8 15:06,18
52. 1078 Jakub Ivanič, Vanda Říhová, Láznička Zdeněk Městská policie Sokolov 2 32:57,37 15:19,75
53. 1060 Jan Bock, Robin Mach, Veronika Randová Pionýrská skupina Březová 33:00,99 15:23,37
54. 1075 Josef Jaroš, Pavel Knotek, Ilona Laušmanová ZZS KVK Sokolov 33:04,21 15:26,59
55. 1051 Denis Doubrava, Petra Pravečková, Lenka Šteffanová Instruktoří lyžování 33:05,53 15:27,9
56. 1040 Lenka Maurová, David Šmůla, Michal Vosátka SDH Líně 33:19,06 15:41,44
57. 1100 Lukáš Lopatář, Jakub Rut, Eva Zajíčková Spolek 33:33,67 15:56,05
58. 1033 Filip Hoška, Ondřej Josef Polášek, Katka Zvěřinová Dezertéři 33:38,81 16:01,19
59. 1091 Martin Fiala, Pavla Kotasová, František Preisler Hortim-International, spol. s r.o. 34:11,76 16:34,14
60. 1086 Klára Kubová, Alexandra Matějů, Věroslav Růžička Trochu jiný trénink 34:44, 17:06,38
61. 1092 Petr Kubis, Ladislav Sedláček, Tereza Zýková Městská policie Sokolov 34:46,11 17:08,49
62. 1068 Tereza Dvorská, Pavel Hanžl, Jitka Hanžlová pražáci 34:48,94 17:11,32
63. 1103 Ondřej Dvouletý, Monika Lörinczová, Luboš Voříšek VZS Kladno 35:14,81 17:37,18
64. 1076 Lucie Fialova, Ondřej Liška, xx xx spolek bláznů 35:25,81 17:48,18
65. 1101 Zdeněk Káva, Jitka Kávová, Inka Quaglio Řečičáci 35:28,38 17:50,75
66. 1042 Ludmila Karbus, Tomáš Krištof, Jan Maroušek SFN (a další dva) 35:30,76 17:53,14
67. 1004 Filip Jelínek, Zuzana Kuliszová, Rostislav Kuthan Uličníci 36:04,57 18:26,95
68. 1028 Jaime Freeman, Anna Pačesová, Roland Pospíšil CrossFit Committed 36:28,17 18:50,55
69. 1102 Jan Bilek, Karolina Bilkova, Michal Stasek Starší svišti 36:30,88 18:53,25
70. 1058 Kateřina Barešová, Michal Bartůněk, Lenka Solčaniová Středočeská odvážná 36:45,02 19:07,4
71. 1089 Jan Blažek, Osvald Polák, Petra Pospíšilíková T.O.Z. Kameňák 37:04,42 19:26,8
72. 1095 Lukáš Janošťák, Petr Štětina, Lucie Telievová Mensa Sokolov 37:06,05 19:28,43
73. 1020 Klára Hlubocká, Tomáš Pešek, Petr Valiga ZBK Pardubického kraje 37:06,74 19:29,12
74. 1079 Jiří Honzajk, Kateřina Honzajková, Jana Zadražilová Národní svaz stavařů, učitelů a manažerů 37:30,45 19:52,83
75. 1105 Barbora Gabrielová, Martin Matějka, Martin Pergl Histeričtí šermíři 37:33,87 19:56,25
76. 1055 Michal Bílek, Martin Hrabovský, Veronika Vítová Trochu jiný trénink 37:46,29 20:08,66
77. 1056 Vlastimil Holub, Jakub Hromádka, Kateřina Zettlitzerová E-zbraně.cz 38:03,95 20:26,33
78. 1077 Elys Montilla, Jiří Skalický, Petra Vejvodová ZZS KVK Sokolov 38:16,59 20:38,97
79. 1107 Jan Pícha, Josef Pojžárek, Petra Pojžárková o.s. Galaxie Bechyně 38:25,56 20:47,93
80. 1048 Lucie Faustová, Jan Jaša, Karel Slobodník Pionýrská skupina Březová 38:38,33 21:00,71
81. 1087 Bětka Jirková, Maxim Perevoščikov, David Sváček Trochu jiný trénink 38:42,23 21:04,6
82. 1109 Martin Kubon, Simona Pletková, Petr Polák Zoufalci 38:53,31 21:15,69
83. 1032 Miroslav Burian, Markéta Kupčíková, Hynek Růžička Řád strážců koruny a meče 39:26,2 21:48,58
84. 1034 Jan Charvát, Vladislav Trnka, Jana Vorlová záchranná služba Ústeckého kraje 39:49,69 22:12,07
85. 1045 Václav Rejthar, Pavlína Rejtharová, Roman Stolín SDH Mezilesí 39:54,03 22:16,4
86. 1052 Míra Kubů, Juliya Reiman, Martina Velíšková Trochu jiný trénink 40:24,98 22:47,36
87. 1096 Vlasta Dolanská, Jaroslav Tourek, Jarmila Tourková Řečicko-klenovický tým 40:35, 22:57,37
88. 1111 Eliška Beranová, Tomáš Chovaneček, Marek Reiser Spolek řezníků a mašinfírů Čech, Moravy a Slezska 40:38,71 23:01,09
89. 1019 Josef Erben, Petra Foffová, Barbora Ostřižíková Hasiči Broumov 40:46,66 23:09,03
90. 1031 Michal Kotyk, Zdeněk Kotyk, Tereza Vacková UNOB 41:03,95 23:26,33
91. 1071 Michal Kasl, Zuzana Otradovska, Michal Štěpán Policie Kladno 42:08,78 24:31,15
92. 1104 Lucie Kozáková, Josef Pojžárek, Josef Trefil SAMI-SEBE 42:26,53 24:48,91
93. 1057 David Arneil, Charlotte Daniels, Vlastimil Dvořák CrossFit Committed 45:26,11 27:48,49
94. 1108 Jan Kordík, Nikola Majeriková, Kateřina Růžková Záchranáři Plzeň 46:42,32 29:04,7
95. 1008 Jakub Hergezel, Petr Chaloupka, Dagmar Chaloupková Dektrade KV 47:53,14 30:15,52
96. 1112 Lenka Heřmánková, David Krivacek, Tomas Tourek Kardašova Řečice 50:16,15 32:38,52
97. 1110 Hana Hrstková, Marek Mareš, Petra Opočenská Lamy 51:06,51 33:28,88
98. 1085 Radek Hošek, Martina Kalendová, Michal Maxa flotila 51:42,42 34:04,8
99. 1106 Michal Spousta, Jaroslav Wild, Klára Wild Cerhovice 55:11,51 37:33,89
999. 1081 Radka Ježková, Ondra Labuda, Jan Stejskal SDH Český Dub nedoběhli
999. 1099 Ana Barkmanová, Jiří Jeník, Vladislav Šmída E-zbraně s.r.o. nedoběhli
999. 1088 Uhlík Lukáš, Veronika Svobodová, Michal Zeman AGRALL nedoběhli
999. 1066 Adam Dymeš, Jana Lukášková, Martin Žďárský Spolek suchých krků nedoběhli
999. 1070 Eliška Hejhalová, Roman Starý, František Vrba Kyselka nedoběhli
999. 1064 Jaroslav Murcek, Dagmar Nesvadbová, Alena Pokrývková Box Sokolov nedoběhli
999. 1002 Antonín Hráček, Jaroslav Juřík, Martina Schoberová HZS Brno nedoběhli
999. 1037 Petr Duchek, Lukáš Hájek, Dana Hrmová FitBox Kladno nedoběhli
999. 1039 Jaromír Kohout, Barbora Kohoutová, Roman Uhlík Ski klub Bublava nedoběhli
999. 1011 Daniel Chaluš, Marek Rodák, Alžbeta Straňanková Studentský klub požárního sportu nedoběhli
999. 1098 Víťa Hezký, Michaela Hlaváčková, Roman Turek e-zbraně nedoběhli
↑ zpět

Rodinné týmy (3 - 6 osob)

Pořadí Start. číslo Soutěžící Organizace/tým Čas Ztráta
↑ zpět

Bitva živlů

Pořadí Start. číslo Soutěžící Organizace/tým Čas Ztráta
↑ zpět

Generální partneři
Hasičský záchraný sbor Karlovarského kraje Městský dům kultury Sokolov Karlovarský kraj http://www.zivykraj.cz/cz/
Hlavní partneři
Studio Fresh Net s.r.o, Karlovy Vary Marent půjčovna stavebních strojů Drechsler - zemní práce Běh a funkční fitness PHP servis - podnik hasičské prevence CRAFT - functional sportswear Wolfnet
Sponzoři
Jaroslav Blažej - výroba strojů a zařízení Protenax Vodohospodářská společnost Sokolov Eletur Zverimex Pajtaš Nero drinks
Hlavní mediální partneři
Regionální Televize
Mediální partneři
Kamelot www.ronnie.cz - Kulturistika a bojové sporty