O Bahňákovi
Výsledky ročníku 2018

Soutěžní kategorie



Děti mladší

Pořadí Startovní číslo Soutěžící Čas Ztráta
1. 40 Martin Krämling
0:09:00
2. 73 Tomáš Petrikovič
0:09:09 0:00:09
3. 42 Jan Žák
0:09:27 0:00:27
4. 64 Petr Krejza
0:09:37 0:00:37
5. 51 Alexandr Rebjonok
0:09:38 0:00:38
6. 59 Jakub Staněk
0:10:02 0:01:02
7. 67 Štefan Stupka
0:10:13 0:01:13
8. 32 Kryštof Imrich
0:10:19 0:01:19
9. 60 MATYÁŠ MUCHKA
0:10:29 0:01:29
10. 29 Jiří Kubínek
0:10:34 0:01:34
11. 57 Nataly Fischer
0:10:35 0:01:35
12. 25 Jan Tetur
0:10:36 0:01:36
13. 37 Matěj Kříž
0:10:43 0:01:43
14. 9 Vojtěch Čermák
0:11:01 0:02:01
15. 77 Samuel Klement
0:11:02 0:02:02
16. 11 Valentina Čermáková
0:11:05 0:02:05
17. 50 Michaela Pinkasová
0:11:05 0:02:05
18. 65 Jakub Linhart
0:11:28 0:02:28
19. 63 Karolína Kratochvílová
0:11:38 0:02:38
20. 19 Josef Janura
0:11:39 0:02:39
21. 55 Jan Dyrc
0:11:50 0:02:50
22. 56 Viktor Brabec
0:11:56 0:02:56
23. 62 KAROLÍNA FLÍDROVÁ
0:11:59 0:02:59
24. 33 Šarlota Hrdličková
0:12:04 0:03:04
25. 71 Ondřej Petruš
0:12:08 0:03:08
26. 34 Dominik Mol
0:12:09 0:03:09
27. 69 Jindřich Hotárek
0:12:09 0:03:09
28. 61 Matěj Žák
0:12:11 0:03:11
29. 3 Benjamin Jakubec
0:12:20 0:03:20
30. 58 Eliška Ondráčková
0:12:22 0:03:22
31. 12 Vojtech Franek
0:12:23 0:03:23
32. 76 Šimon Niebauer
0:12:25 0:03:25
33. 6 Mirka Řeháková
0:12:26 0:03:26
34. 10 Aneta Bauerová
0:12:30 0:03:30
35. 22 Kateřina Jungmannová
0:12:47 0:03:47
36. 27 Štěpánka Wagnerová
0:12:54 0:03:54
37. 28 Jakub Juříček
0:12:55 0:03:55
38. 24 Karolína Benešová
0:12:56 0:03:56
39. 68 Hana Trnková
0:13:00 0:04:00
40. 18 Matěj Winter
0:13:26 0:04:26
41. 15 Jakub Friml
0:13:40 0:04:40
42. 75 Kateřina Nádeníčková
0:13:49 0:04:49
43. 39 Tomáš Uxa
0:13:57 0:04:57
44. 17 Jiří Malý
0:14:06 0:05:06
45. 43 Jaroslav Rajchrt
0:14:07 0:05:07
46. 72 Josef Bubák
0:14:12 0:05:12
47. 53 Veronika Pelešková
0:14:20 0:05:20
48. 35 Matěj Šipla
0:14:23 0:05:23
49. 30 Josef Růžička
0:14:41 0:05:41
50. 46 Lucie Teturova
0:14:44 0:05:44
51. 16 Ondřej Maňák
0:14:44 0:05:44
52. 49 Leona Kurucová
0:15:28 0:06:28
53. 41 Vítězslav Karas
0:15:37 0:06:37
54. 45 Nikola Svobodová
0:16:05 0:07:05
55. 7 Martin Pavlíček
0:16:18 0:07:18
56. 52 Tobiáš Rezek
0:16:22 0:07:22
57. 21 Kristýna Šašková
0:16:29 0:07:29
58. 13 Josef Holoubek
0:16:45 0:07:45
59. 1 JAKUB LOUDA
0:16:47 0:07:47
60. 54 Žaneta Rezková
0:17:48 0:08:48
61. 14 Dominik Janda
0:18:05 0:09:05
62. 31 František Düringer
0:19:31 0:10:31
63. 8 Jan Mühlfeit
0:19:35 0:10:35
64. 26 Jan Trnka
0:19:41 0:10:41
65. 74 Lukáš Vyčichlo
0:20:00 0:11:00
66. 38 Šimon Šarman
0:20:05 0:11:05
67. 70 Tadeáš Velemínský
0:20:41 0:11:41
68. 47 Matěj Kaisler
0:20:45 0:11:45
69. 4 Štěpán Dvořák
0:25:27 0:16:27
70. 36 Zuzana Pribylova
0:33:43 0:24:43
- 2 Ondřej Kakrda
DNS
- 5 Daniel Petrášek
DNS
- 23 Lenka Knotková
DNS
- 44 Simonka Smutná
DNS
- 48 Michal Vytina
DNS
- 66 Kristýna Benešová
DNS
↑ zpět

Děti starší

Pořadí Startovní číslo Soutěžící Čas Ztráta
1. 135 Martin Peleška
0:07:10
2. 157 Tomáš Bačina
0:08:01 0:00:51
3. 160 Jan Prokopič
0:08:11 0:01:01
4. 110 Matyáš Bauer
0:08:28 0:01:18
5. 105 Adam Kakrda
0:08:49 0:01:39
6. 130 Ondřej Temňák
0:08:54 0:01:44
7. 119 Daniel Grulich
0:09:08 0:01:58
8. 108 Adéla Kolovratová
0:09:10 0:02:00
9. 126 Martin Janura
0:09:12 0:02:02
10. 174 Marek Kříž
0:09:13 0:02:03
11. 109 Jan Malý
0:09:33 0:02:23
12. 145 Tomáš Jelínek
0:09:34 0:02:24
13. 149 MATYÁŠ FLÍDR
0:09:37 0:02:27
14. 180 František Juras
0:09:42 0:02:32
15. 106 Gabriela Řeháková
0:09:45 0:02:35
16. 129 Filip Kříž
0:09:45 0:02:35
17. 125 Tereza Bartušková
0:09:46 0:02:36
18. 151 Michal Matoušek
0:09:48 0:02:38
19. 142 Matěj Borolič
0:09:54 0:02:44
20. 114 Kateřina Harakalová
0:09:56 0:02:46
21. 168 Eliška Balcerová
0:10:02 0:02:52
22. 140 Kateřina Vrbová
0:10:04 0:02:54
23. 163 Zdeněk Paulus
0:10:04 0:02:54
24. 115 Matyáš Bazoni
0:10:17 0:03:07
25. 117 Míra Dvořák
0:10:17 0:03:07
26. 120 Mikuláš Bešta
0:10:17 0:03:07
27. 162 Tereza Vovsová
0:10:24 0:03:14
28. 147 ŠIMONKOVÁ TEREZIE
0:10:24 0:03:14
29. 136 Adéla Kožnarová
0:10:29 0:03:19
30. 112 Nikola Kollár
0:10:33 0:03:23
31. 141 Vojtěch Krejčík
0:10:36 0:03:26
32. 132 Daniel Dobsa
0:10:59 0:03:49
33. 133 Anna Valková
0:10:59 0:03:49
34. 159 Šárka Kolková
0:11:01 0:03:51
35. 122 Martin Havel
0:11:07 0:03:57
36. 104 Daniel Pohlodek
0:11:09 0:03:59
37. 101 Veronika Martínková
0:11:12 0:04:02
38. 103 Valentýna Maršíková
0:11:14 0:04:04
39. 181 Michal Báča
0:11:15 0:04:05
40. 152 Ivana Gubranová
0:11:17 0:04:07
41. 167 Týna Lea Jakubcová
0:11:22 0:04:12
42. 176 Viktor Mäner
0:11:29 0:04:19
43. 158 Ondřej Houf
0:11:29 0:04:19
44. 165 Kamila Martínková
0:11:38 0:04:28
45. 150 Eliška Trollerová
0:11:43 0:04:33
46. 113 Patrik Bazoni
0:11:49 0:04:39
47. 154 Karolina Šplíchalová
0:11:53 0:04:43
48. 178 Sebastián Lang
0:11:56 0:04:46
49. 177 Ondřej Siegert
0:11:56 0:04:46
50. 143 TOMÁŠ PICHLÍK
0:12:02 0:04:52
51. 171 Klára Hrbková
0:12:06 0:04:56
52. 144 Petra Prokopová
0:12:08 0:04:58
53. 166 Klára Kurutzová
0:12:10 0:05:00
54. 134 Marek Nový
0:12:10 0:05:00
55. 138 Veronika Jonášov
0:12:27 0:05:17
56. 172 Daniela Steindörferová
0:12:33 0:05:23
57. 107 Dmitry Popov
0:13:00 0:05:50
58. 155 Anetka Hrádková
0:13:01 0:05:51
59. 161 Ondřej Molodovec
0:13:20 0:06:10
60. 169 Štěpánka Petrášková
0:13:21 0:06:11
61. 170 Jakub Stehlík
0:13:25 0:06:15
62. 124 Libor Janů
0:13:43 0:06:33
63. 121 Andrea Ťoupalová
0:13:49 0:06:39
64. 148 Jaroslav Jansa
0:13:54 0:06:44
65. 111 Veronika Jandová
0:14:22 0:07:12
66. 139 Magdalena Tesařová
0:14:27 0:07:17
67. 146 Barbora Reicheltová
0:14:58 0:07:48
68. 156 Nelly Braunová
0:16:00 0:08:50
69. 128 Jana Antalová
0:16:11 0:09:01
70. 175 Jana Berková
0:24:27 0:17:17
71. 179 Petr Študlar
0:32:46 0:25:36
- 102 Šimon Krištof
DNS
- 116 Linda Zatloukalová
DNS
- 118 Štěpán Kováč
DNS
- 123 Matěj Potenec
DNS
- 127 Aneta Doležalová
DNS
- 131 Tereza Bartošová
DNS
- 137 Marie Rebjonková
DNS
- 153 Vojtěch Matoušek
DNS
- 164 Anička Lhotáková
DNS
- 173 Lukáš Čapek
DNS
↑ zpět

Dorost - dívky

Pořadí Startovní číslo Soutěžící Čas Ztráta
1. 313 Barbora Stupková
0:19:21
7. 305 Veronika Dohnalová
0:23:46 0:04:25
15. 316 Simona Jeřábková
0:25:07 0:05:46
19. 310 KVĚTOSLAVA BICENCOVÁ
0:26:34 0:07:13
26. 309 Daniela Tesařová
0:27:41 0:08:20
27. 308 Alexandra Žippaiová
0:27:49 0:08:28
30. 317 Tereza Třísková
0:28:57 0:09:36
33. 306 Klára Doubková
0:30:22 0:11:01
35. 302 Milada Kumperová
0:32:00 0:12:39
36. 304 Daniela Arnoštová
0:32:32 0:13:11
37. 303 Patricie Kleinová
0:32:32 0:13:11
39. 315 Markéta Kurková
0:33:23 0:14:02
41. 301 Eliška Frídelová
0:35:51 0:16:30
44. 312 Eliška Hrádková
0:37:53 0:18:32
45. 319 Eliška Pavelková
0:39:24 0:20:03
46. 320 Nicola Eggermanová
0:39:33 0:20:12
48. 318 Šárka Šťástková
0:40:20 0:20:59
49. 307 Eliška Dyrcová
0:41:34 0:22:13
50. 314 Natálie Prošková
0:43:03 0:23:42
52. 321 Terezie Křížová
0:59:25 0:40:04
- 311 ANNA KAŠŠÁKOVÁ
DNS
↑ zpět

Dorost - chlapci

Pořadí Startovní číslo Soutěžící Čas Ztráta
2. 222 David Termer
0:20:44 0:01:23
3. 229 Šimon Kučera
0:21:13 0:01:52
4. 226 Josef Dyrc
0:22:59 0:03:38
5. 216 Jan Arnold
0:23:38 0:04:17
6. 211 Daniel Lehner
0:23:42 0:04:21
8. 231 Daniel Czibula
0:23:52 0:04:31
9. 203 Matyáš Maršík
0:24:26 0:05:05
10. 223 Petr Zbořil
0:24:31 0:05:10
11. 205 Maťej Pluhař
0:24:35 0:05:14
12. 201 Daniel Balog
0:24:45 0:05:24
13. 225 Martin Uxa
0:24:48 0:05:27
14. 206 Michal Kos
0:25:00 0:05:39
16. 215 Jakub Svoboda
0:25:48 0:06:27
17. 214 Lukáš Kavlík
0:25:57 0:06:36
18. 207 Adam Bauer
0:26:06 0:06:45
20. 230 Vojtěch Geier
0:26:38 0:07:17
21. 204 Johan Olšan
0:26:40 0:07:19
22. 219 Vladimír Vávra
0:27:05 0:07:44
23. 208 Rudolf Griessl
0:27:05 0:07:44
24. 233 Kryštof Kovardinský
0:27:26 0:08:05
25. 212 Tomáš Mandzák
0:27:35 0:08:14
28. 221 Mirko Šikola
0:27:56 0:08:35
29. 209 Jan Seidl
0:28:44 0:09:23
31. 202 Martin Kuráň
0:29:01 0:09:40
32. 210 Adam Šmíd
0:29:20 0:09:59
34. 217 Míra Fáč
0:31:16 0:11:55
38. 232 Jan Žižka
0:33:08 0:13:47
40. 218 Petr Novák
0:35:44 0:16:23
42. 220 David Hanáček
0:37:13 0:17:52
43. 224 Filip Helebrant
0:37:16 0:17:55
47. 227 Jiří Koubek
0:39:38 0:20:17
51. 228 David Božejovský
0:45:06 0:25:45
- 213 Tomas Koudelka
DNS
↑ zpět

Ženy

Pořadí Startovní číslo Soutěžící Čas Ztráta
1. 412 Zuzana Kocumová
0:34:02
2. 430 Michaela Dani
0:37:33 0:03:31
3. 453 Lenča Hnízdilová
0:38:53 0:04:51
4. 405 Zuzana Šašková
0:39:05 0:05:03
5. 455 Kateřina Štíbalová
0:40:12 0:06:10
6. 470 Vendula Soukupová
0:41:49 0:07:47
7. 462 Rudková Kristýna
0:42:19 0:08:17
8. 443 Tamara Bjalková
0:42:47 0:08:45
9. 409 Tereza Minaříková
0:43:28 0:09:26
10. 423 Monika Procházková
0:45:19 0:11:17
11. 429 Lenka Fialová
0:45:28 0:11:26
12. 431 Tereza Havlová
0:45:49 0:11:47
13. 403 Lenka Teturová
0:46:05 0:12:03
14. 434 Hana Burianova
0:46:07 0:12:05
15. 408 Dagmar Ficová
0:46:38 0:12:36
16. 410 Veronika Vytinová
0:46:39 0:12:37
17. 467 Kuklová Lenka
0:48:04 0:14:02
18. 446 Lenka Kopecká
0:49:34 0:15:32
19. 448 Monika Novotná
0:50:22 0:16:20
20. 447 Susanne Kratochvilova
0:50:25 0:16:23
21. 471 Lenka Strolená
0:51:03 0:17:01
22. 407 Jarmila Vodáková
0:51:09 0:17:07
23. 402 Andrea Moravcová
0:51:57 0:17:55
24. 413 Pájinka Pitrová
0:52:09 0:18:07
25. 442 Helena Neprašová
0:52:14 0:18:12
26. 414 Lucie Arbinger
0:52:28 0:18:26
27. 452 Lenka Ptáčková
0:53:11 0:19:09
28. 445 Dana Beregi
0:54:18 0:20:16
29. 415 Jana Přibylová
0:54:19 0:20:17
30. 406 Petra Kamenská
0:54:21 0:20:19
31. 401 Barbora Faitlová
0:54:22 0:20:20
32. 437 Aneta Prášilová
0:54:42 0:20:40
33. 444 Hana Bláhová
0:55:21 0:21:19
34. 421 Radka Králíčková
0:56:00 0:21:58
35. 432 Kateřina Kinská
0:56:50 0:22:48
36. 417 Monika Bláhová
0:57:06 0:23:04
37. 428 Klára Petrušová
0:57:44 0:23:42
38. 416 Petra Talacková
0:58:20 0:24:18
39. 438 Dagmar Široká
0:58:51 0:24:49
40. 433 Lucie Koštialová
0:59:38 0:25:36
41. 427 Kateřina Benešová
1:00:01 0:25:59
42. 464 Bronislava Hánělová
1:00:47 0:26:45
43. 469 Petra Vajnarová
1:00:59 0:26:57
44. 468 Daniela Šnajdrová
1:01:03 0:27:01
45. 458 Miroslava Vocetková
1:02:10 0:28:08
46. 451 Petra Veberová
1:03:41 0:29:39
47. 422 Míša Vozková
1:07:48 0:33:46
48. 404 Stánička Mandzáková
1:10:22 0:36:20
49. 441 Michaela Huňáková
1:16:40 0:42:38
50. 460 Jana Jaburkova
1:16:41 0:42:39
51. 466 Kateřina Kaislerová
1:18:01 0:43:59
52. 465 Lenka Svobodová
1:18:01 0:43:59
53. 454 Michaela Benadová
1:21:53 0:47:51
54. 419 Klára Krausová
1:28:32 0:54:30
55. 420 Alžběta Grzybowská
1:28:32 0:54:30
56. 459 Michaela Fauová
1:29:49 0:55:47
57. 457 Kateřina Krbálková
1:31:35 0:57:33
58. 456 Aneta Javůrková
1:31:36 0:57:34
59. 436 Bettina Illein
1:35:42 1:01:40
60. 435 Bianca Schmidberger
1:35:42 1:01:40
61. 461 Ivana Krzanowská
1:49:43 1:15:41
62. 463 Miluš Řezníčková
1:49:59 1:15:57
- 411 Blanka Muranská
DNS
- 418 Dáša Dvořáková
DNS
- 424 Jaroslava Klučinová
DNS
- 425 Jana Sikorová
DNS
- 426 Andrea Jursová
DNS
- 439 Jana Pelclová
DNS
- 440 Jitka Vytinová
DNS
- 449 Tereza Hamzová
DNS
- 450 Markéta Čermáková
DNS
↑ zpět

Muži

Pořadí Startovní číslo Soutěžící Čas Ztráta
1. 513 Martin Štíbal
0:29:43
2. 530 Josef Babák
0:30:36 0:00:53
3. 541 Jiří Folvarčík
0:31:24 0:01:41
4. 535 Jakub Podzimek
0:32:06 0:02:23
5. 559 Martin Hrazdil
0:32:17 0:02:34
6. 617 Jiří Cimler
0:32:57 0:03:14
7. 585 Pavel Kubinčiak
0:33:03 0:03:20
8. 524 Milan Oriabinec
0:34:00 0:04:17
9. 548 Zdeněk Půček
0:35:07 0:05:24
10. 605 Lukáš Frkala
0:35:12 0:05:29
11. 650 Daniel Srnský
0:35:13 0:05:30
12. 566 Martin Svoboda
0:35:49 0:06:06
13. 518 Radek Čuda
0:35:57 0:06:14
14. 502 Jakub Kiprov
0:36:00 0:06:17
15. 705 Milan Černil
0:36:08 0:06:25
16. 603 Daniel Horváth
0:36:14 0:06:31
17. 600 Jaroslav Nový
0:36:22 0:06:39
18. 534 Michal Mikšovský
0:36:24 0:06:41
19. 713 Zdeněk Braum
0:36:37 0:06:54
20. 696 Jan Kovář
0:36:49 0:07:06
21. 676 Otomar Hytha
0:36:53 0:07:10
22. 712 Jan Havel
0:36:54 0:07:11
23. 574 Kuba Žiška
0:36:54 0:07:11
24. 577 Zdeněk Novotný
0:36:59 0:07:16
25. 511 Lukáš Tamajka
0:36:59 0:07:16
26. 697 Michal Skurconak
0:37:10 0:07:27
27. 598 Tomáš Voves
0:37:13 0:07:30
28. 649 Jan Juklíček
0:37:16 0:07:33
29. 526 Tomáš Vyčichlo
0:37:32 0:07:49
30. 667 Jiří Klíma
0:37:38 0:07:55
31. 583 Vítězslav Karas
0:37:41 0:07:58
32. 508 Jan Oppolzer
0:37:44 0:08:01
33. 503 Václav Fojtík
0:37:59 0:08:16
34. 623 Petr Mitáš
0:38:08 0:08:25
35. 540 Matěj Šindler
0:38:10 0:08:27
36. 665 Roman Štelbacký
0:38:11 0:08:28
37. 519 Lukáš Křibík
0:38:29 0:08:46
38. 506 Jan Míka
0:38:32 0:08:49
39. 550 Václav šimáček
0:38:40 0:08:57
40. 658 Honza Trousil
0:38:41 0:08:58
41. 715 LADISLAV Režňák
0:38:43 0:09:00
42. 610 Jan Diblík
0:39:11 0:09:28
43. 539 Václav Kohout
0:39:13 0:09:30
44. 606 Petr Hurdich
0:39:42 0:09:59
45. 611 Lukáš Kareš
0:39:45 0:10:02
46. 612 Petr Laušman
0:39:45 0:10:02
47. 673 Tomáš Kříž
0:39:55 0:10:12
48. 505 Aleš Horváth
0:40:01 0:10:18
49. 565 Tomáš Fajtl
0:40:10 0:10:27
50. 686 Dominik Šerlovský
0:40:20 0:10:37
51. 703 Jan Zdrha
0:40:21 0:10:38
52. 582 Jan Honsl
0:40:24 0:10:41
53. 648 Jan Molodovec
0:40:32 0:10:49
54. 581 David Lukes
0:40:48 0:11:05
55. 702 Jary Janecký
0:40:52 0:11:09
56. 555 Lukáš Havránek
0:40:58 0:11:15
57. 604 Jaroslav Lavrenčík
0:41:05 0:11:22
58. 546 Ivo Všetula
0:41:08 0:11:25
59. 579 Vlastimil Helebrant
0:41:11 0:11:28
60. 683 Martin Stibor
0:41:17 0:11:34
61. 656 Lukáš Semorád
0:41:17 0:11:34
62. 681 Martin Hudeček
0:41:21 0:11:38
63. 531 Jiří Hrdlička
0:41:52 0:12:09
64. 576 Michal Smejkal
0:41:52 0:12:09
65. 661 Martin Pyttl
0:41:55 0:12:12
66. 528 Tadeáš Zelený
0:41:55 0:12:12
67. 727 Petr Svoboda
0:41:56 0:12:13
68. 626 Petr Gold
0:42:16 0:12:33
69. 684 Jan David
0:42:24 0:12:41
70. 687 Martin Heindl
0:42:25 0:12:42
71. 646 Ḳuba Pivorád
0:42:26 0:12:43
72. 595 David Kratochvíl
0:42:36 0:12:53
73. 536 Walter Macejko
0:42:40 0:12:57
74. 662 Matěj Topič
0:42:41 0:12:58
75. 711 Štěpán Havel
0:42:44 0:13:01
76. 699 Miroslav Freisleben
0:42:44 0:13:01
77. 501 marek havlik
0:42:57 0:13:14
78. 652 Eduard Stráský
0:43:00 0:13:17
79. 575 Jan Zmítko
0:43:01 0:13:18
80. 675 Ladislav Šedivec
0:43:04 0:13:21
81. 660 Jaroslav Topič
0:43:04 0:13:21
82. 551 Ladislav Černok
0:43:07 0:13:24
83. 653 Matouš Kučera
0:43:08 0:13:25
84. 564 Daniel Koňařík
0:43:18 0:13:35
85. 666 Josef Řasa
0:43:50 0:14:07
86. 596 Petr Brixi
0:44:08 0:14:25
87. 678 Martin Mates
0:44:28 0:14:45
88. 547 KAREL BERAN
0:44:32 0:14:49
89. 724 Martin Müller
0:44:37 0:14:54
90. 504 Lukáš Tykal
0:44:49 0:15:06
91. 573 Vít Kysilka
0:44:52 0:15:09
92. 728 Antonín Knop
0:44:56 0:15:13
93. 533 Marek Petruš
0:45:16 0:15:33
94. 633 Tomáš Hloupý
0:45:19 0:15:36
95. 607 Tomáš Jirků
0:45:28 0:15:45
96. 651 Jan Vávra
0:45:29 0:15:46
97. 708 Jakub Valenta
0:45:51 0:16:08
98. 616 Jan Bábala
0:45:53 0:16:10
99. 587 Martin Kubík
0:45:54 0:16:11
100. 562 Michal Paradič
0:46:04 0:16:21
101. 586 David Kubík
0:46:23 0:16:40
102. 644 Martin Beran
0:46:28 0:16:45
103. 572 Tomáš Drahokoupil
0:46:28 0:16:45
104. 627 David Lukač
0:46:41 0:16:58
105. 544 Jiří Felix
0:47:29 0:17:46
106. 663 Miroslav Goga
0:47:33 0:17:50
107. 512 František Choc
0:47:40 0:17:57
108. 602 Tomas Strnad
0:47:45 0:18:02
109. 674 Ondřej Světlík
0:47:46 0:18:03
110. 668 Radek Svoboda
0:47:51 0:18:08
111. 553 Bohumil Brabec
0:48:01 0:18:18
112. 593 Jiří Štádler
0:48:05 0:18:22
113. 532 Petr Pospišil
0:48:12 0:18:29
114. 669 Jan Ručka
0:48:14 0:18:31
115. 597 Jiří Gajdoš
0:48:25 0:18:42
116. 636 David Buchar
0:48:39 0:18:56
117. 640 Martin Krcho
0:48:40 0:18:57
118. 510 Jakub Choc
0:48:48 0:19:05
119. 625 Martin Kunta
0:49:07 0:19:24
120. 509 David Voves
0:49:15 0:19:32
121. 527 Antonín Greschner
0:49:33 0:19:50
122. 701 Karel Konopík
0:49:38 0:19:55
123. 580 Marek Sikora
0:49:40 0:19:57
124. 720 Jan Mráček
0:49:44 0:20:01
125. 719 Filip Wolf
0:49:44 0:20:01
126. 695 Stanislav Kormančík
0:49:46 0:20:03
127. 520 Dan Dvořák
0:50:06 0:20:23
128. 538 David Maršinský
0:50:26 0:20:43
129. 634 Pavel Drahokoupil
0:50:44 0:21:01
130. 578 Martin Bydžovský
0:50:45 0:21:02
131. 594 Tomáš Štádler
0:50:46 0:21:03
132. 613 Roman Hubáček
0:50:51 0:21:08
133. 682 Radek Bečvář
0:50:54 0:21:11
134. 601 Martin Hess
0:51:13 0:21:30
135. 620 Martin Arnstein
0:51:32 0:21:49
136. 688 Petr Pupák
0:51:34 0:21:51
137. 517 Petr Švadlák
0:51:53 0:22:10
138. 584 Jiří Švec
0:51:57 0:22:14
139. 672 Jiří Šťástka
0:52:03 0:22:20
140. 599 Radek Peňáz
0:52:18 0:22:35
141. 523 David Franke
0:52:23 0:22:40
142. 608 Jiří Kuník
0:52:32 0:22:49
143. 647 Tomáš Žejdl
0:52:56 0:23:13
144. 615 Jakub Šperer
0:52:59 0:23:16
145. 722 Tomáš Kokoška
0:53:26 0:23:43
146. 677 Milan Miltner
0:53:46 0:24:03
147. 657 Jaroslav Kovář
0:53:53 0:24:10
148. 704 Lukáš Vodička
0:54:24 0:24:41
149. 563 Honza Havránek
0:54:41 0:24:58
150. 549 Ivo Macháček
0:55:03 0:25:20
151. 630 Martin Hubert
0:55:12 0:25:29
152. 637 Jan Krbálek
0:55:12 0:25:29
153. 560 Petr Siegert
0:55:12 0:25:29
154. 558 Milan Lang
0:55:12 0:25:29
155. 554 Pavel Bodiš
0:55:16 0:25:33
156. 723 Michal Červenka
0:55:21 0:25:38
157. 556 Daniel Duarte
0:55:27 0:25:44
158. 664 Richard Andruch
0:55:27 0:25:44
159. 642 Radomír Bohuslávek
0:55:46 0:26:03
160. 561 Martin Kvěš
0:55:47 0:26:04
161. 552 Martin Mojdl
0:56:04 0:26:21
162. 588 Roman Kubíček
0:56:33 0:26:50
163. 641 Petr Jandák
0:56:40 0:26:57
164. 680 Viktor Růža
0:56:58 0:27:15
165. 694 Tomáš Bruna
0:57:59 0:28:16
166. 726 Lukáš Forster
0:57:59 0:28:16
167. 725 Adam Šmondrk
0:58:00 0:28:17
168. 638 Pavel Marada
0:58:07 0:28:24
169. 507 Karel Lorenc
0:58:24 0:28:41
170. 543 Jakub Valenta
0:59:10 0:29:27
171. 717 TOMÁŠ Komenda
0:59:23 0:29:40
172. 714 LUKÁŠ Novák
0:59:23 0:29:40
173. 619 Pavel Veber
0:59:42 0:29:59
174. 709 Daniel Kasl
0:59:45 0:30:02
175. 679 Lukáš Larva
1:00:05 0:30:22
176. 568 Michal Švec
1:01:14 0:31:31
177. 569 David Flaška
1:01:17 0:31:34
178. 639 Petr Hynek
1:01:25 0:31:42
179. 515 Roman Nezval
1:01:54 0:32:11
180. 525 Daniel Jaroš
1:02:16 0:32:33
181. 707 David Kufner
1:02:29 0:32:46
182. 659 Julius Ilovsky
1:02:50 0:33:07
183. 570 Ing. Julius Ilovsky
1:02:50 0:33:07
184. 557 Ondřej Antoň
1:03:34 0:33:51
185. 624 Adam Liška
1:04:09 0:34:26
186. 692 Vít Trůbl
1:05:18 0:35:35
187. 716 RENÉ Ratajský
1:06:52 0:37:09
188. 671 Tomáš Martínek
1:07:32 0:37:49
189. 721 Radek Kříž
1:08:13 0:38:30
190. 670 Dalibor Husárek
1:08:26 0:38:43
191. 700 Karel Faitl
1:08:53 0:39:10
192. 537 Lukáš Dvořák
1:09:20 0:39:37
193. 693 Martin Veselý
1:09:39 0:39:56
194. 609 Petr Vrba
1:10:24 0:40:41
195. 689 Octavi Albareda
1:12:14 0:42:31
196. 698 Jan Valko
1:12:14 0:42:31
197. 621 Lukáš Mach
1:12:19 0:42:36
198. 706 Jan Morávek
1:12:19 0:42:36
199. 542 Luboš Buroň
1:12:19 0:42:36
200. 628 Sahil Ram
1:14:23 0:44:40
201. 655 Jarda Kovář ml.
1:14:25 0:44:42
202. 590 Peter Chalupianský
1:18:16 0:48:33
203. 589 Ondřej Krejčíř
1:18:17 0:48:34
204. 591 Jan Fišer
1:18:17 0:48:34
205. 654 Jan Skalický
1:18:58 0:49:15
206. 645 Bohumír Jirčík
1:24:12 0:54:29
207. 718 JAN Kubík
1:46:40 1:16:57
- 529 Karel Ulman
DNF -1L
- 629 Hugo Domingos
DNF -1L
- 691 Pavel Sredl
DNF -1L
- 514 Vít Krejčí
DNS
- 516 Rudolf Bečvář
DNS
- 521 Marek Chovančík
DNS
- 522 Marek Bašek
DNS
- 545 Tomáš Kratochvíl
DNS
- 567 Martin Hrazdil
DNS
- 571 Tomas Prediger
DNS
- 592 Tomáš Tesař
DNS
- 614 Milan Jelínek
DNS
- 618 Miloš Uher
DNS
- 622 Filip Toms
DNS
- 631 Zdeněk Šlehofer
DNS
- 632 Petr Placek
DNS
- 635 Richard Pleticha
DNS
- 643 Jan Kovárník
DNS
- 685 Jiří Vetchý
DNS
- 690 Petr Bursík
DNS
- 710 Lukáš Zahoř
DNS
↑ zpět

Týmy dospělých

Pořadí Startovní číslo Soutěžící organizace/tým Čas Ztráta
1. 1001 Jan Janeček, Tereza Janečková, Radek Čuda
Želvušky 0:33:51
2. 1008 Martin Hrazdil, Václav Fojtík, Michaela Dani
Svvat 0:36:10 0:02:19
3. 1025 Jiří Cimler, Michal Mikšovský, Vendula Soukupová
Gladiators 01 0:37:50 0:03:59
4. 1069 Matěj Šindler, Natálie Poloczková, Miloš Uher
Gladiators Elite 0:40:51 0:07:00
5. 1101 Míša Radová, Michal Salaba, Ctirad Ludvík
Fitness Ural 0:43:34 0:09:43
6. 1090 Lucie Königová, Jan Černý, Václav Loudat
Lucifeři 0:44:47 0:10:56
7. 1021 Pavla Vodičková, Jan Honzík, Ondřej Louda
Bootcampteam 1. 0:44:59 0:11:08
8. 1074 Jiří Singer, Anna Svobodová, Miroslav Veits
S-Tým 0:46:33 0:12:42
9. 1064 Kristýna Vojtíšková, Lukáš Hořejší, Tomáš Horvát
Fitness Dobříš 0:46:43 0:12:52
10. 1098 Lukáš Hamza, Michaela Vaňurová, Lukáš Miller
Gladiators 0:46:46 0:12:55
11. 1093 Lukáš Hubálek, Michaela Blehová, Martin Sláma
Kráska, Konipas A Dlohovlasej Šampón 0:47:27 0:13:36
12. 1067 Martina Hladíková, Markéta Kulvajtová, Jiří Zeitha
Kabrňáci 0:48:10 0:14:19
13. 1104 Lukáš Svoboda, Adelá Cheníčková, Jiří Koutník
Svvat 0:49:01 0:15:10
14. 1022 Martin Šihovec, Pavel Holoubek, Michaela Beranová
Crossgym Sokolov 0:50:17 0:16:26
15. 1071 Pavel Stošek, Ondřej Pilát, Veronika Klášterková
Žraločí Mňamka 0:50:45 0:16:54
16. 1082 Jiří Wicherek, Martin Hendl, Kateřina Kneprová
Srtg Děčín I. 0:50:58 0:17:07
17. 1057 Petr Bursík, Zdeňka Pecková, Jan Falta
Twbg 0:51:05 0:17:14
18. 1003 Jakub Purkyt, Jindřich Lát, Renata Purkytová
Mp Karlovy Vary 0:52:12 0:18:21
19. 1009 Martin Novotný, Vítězslav Karas, Barbora Blahutová
Svvat 0:52:34 0:18:43
20. 1114 Kateřina Worofková, Václav Soukup, Pavel Tlustý
Záchranáři Kladno 0:52:36 0:18:45
21. 1110 Antonín Hráček, Stanislav Tříska,Blanka Muranská
Svvat 0:52:40 0:18:49
22. 1035 Martin Pavlíček, Petra Dudková, Taťana Mihulová
Gladiators 04 0:53:06 0:19:15
23. 1097 Josef Polesný, Marcela Růžička, Tomáš Karol
Rakeťáci 0:53:32 0:19:41
24. 1019 Marie Raslová, David Řezníček, Libor Judl
Bootcamp Team The Best"" 0:53:46 0:19:55
25. 1063 Jarmila Tourková, Tomáš Tourek, Lenka Staňková
Sk Řečice 0:53:47 0:19:56
26. 1109 Veronika Hurajova, Matěj Šašek, Michael Manolevski
Dělnická Pěst 0:53:53 0:20:02
27. 1075 Václava Molcarová, Antonín Petružálek,Tomáš Kučera
Dring Tým 0:54:00 0:20:09
28. 1048 Andrea Tkáčová, Miroslav Diviš, Štěpán Cajthaml
Brodiči 0:55:55 0:22:04
29. 1038 Miroslav Šlehobr, Petr Pivoňka, Nikola Hrubá
Gladiators 07 0:56:07 0:22:16
30. 1033 Tomáš Král, Magdaléna Pleváková, Martin Štroukal
Gladiators 03 0:56:14 0:22:23
31. 1030 Robin Mach, Veronika Randová, Jan Bock
Tři Čuníci 0:56:35 0:22:44
32. 1111 Jan Nekuda, Andrea Lokingová,Jan Adámek
Bahnoválové/ Městská Policie Cheb 0:56:41 0:22:50
33. 1072 Lukáš Bufka, Jana Grussmannová, Petr Brodani
Fitness Ural 0:57:36 0:23:45
34. 1037 Klára Sukovatá, Josef Hrubý, Josef Lacina
Gladiators 06 0:57:42 0:23:51
35. 1062 David Šuk, Michal Čejka, Tatiana Vodička
Vočešu 0:58:05 0:24:14
36. 1018 Tomáš Krištof, Jan Maroušek, Petra Myšková
Ultra Másla 0:58:29 0:24:38
37. 1036 Veronika Sedlecká, Martin Wunsche, Petr Janoušek
Gladiators 05 0:58:37 0:24:46
38. 1010 Vladimír Straka, Vladimír Straka, Eva Bartyzalová
Kicoši 0:58:40 0:24:49
39. 1059 Lucie Klouzova, Radek Hanák, Petr Fiala
3 Gumídci 0:58:55 0:25:04
40. 1049 Jana Homolková, Jan Hnilička, Karel Kohoutek
(J)Elita Z Ostrova 0:58:58 0:25:07
41. 1070 Jiří Tužil, Tomáš Jechort, Lenka Pláničková
Tuje 0:59:11 0:25:20
42. 1047 Tereza Vacková, Jiří Vacek, Jan Špruček
Nemáme Název 0:59:36 0:25:45
43. 1007 Martin Přibyla, Petr Vavruša, Sam Neubauer
(Ne)Běžci 0:59:37 0:25:46
44. 1016 Andrea Schovánková, Kristýna Fialová, Zdeněk Halam
Bahnozvraceči 1:00:04 0:26:13
45. 1116 Eva Šeffnerová, Michal Šebek, Stanislav Burkhardt
Relax Privat.cz 1:00:13 0:26:22
46. 1051 Ivana Šuhajdová, Tomáš Bazala, Daniel Horváth
Vítězný Tým 1:00:22 0:26:31
47. 1054 Petra Srnská, Jan Kubát, Marek Studený
Srtg Žďár Nad Sázavou 1:00:33 0:26:42
48. 1102 Jiří Prágr, Jitka Moschová, Vojtěch Míšek
Čochtani 1:00:39 0:26:48
49. 1112 Michal Vinš,Radek Kotlan,Andrea Kubinová
Komici 1:00:39 0:26:48
50. 1044 Martina Strejčková, Filip Strejček, Tomáš Masák
Strejčci 1:01:38 0:27:47
51. 1076 Michal Müller, Pavla Fedrzelová, Tomáš Trubička
Kosmol 1:02:28 0:28:37
52. 1095 Kristýna Kantorová, Milan Poduška, Jakub Kulíšek
Křupani 1:03:02 0:29:11
53. 1006 Eva Škornová, Julie Zahradníčková, Anna Herdová
Tři Čuníci 1:03:02 0:29:11
54. 1031 Jakub Čermák, Josef Šoulej, Markéta Čermáková
Gladiators 02 1:03:29 0:29:38
55. 1041 Pavel Klapálek, Veronika Novotná, Lukáš Sýkora
Jablíčkáři 1:03:48 0:29:57
56. 1011 Lukáš Rigl, Michaela Plamperová, Kateřina Svobodov
Forfun 1:03:48 0:29:57
57. 1034 Lucie Krajčová, Michaela Červinková, Erich Dotzaue
My Tři 1:03:53 0:30:02
58. 1028 Štěpánka Bartoňová, Jan Ševčík, Barbora Klímová
Tupé Pastelky V Penálu 1:03:59 0:30:08
59. 1084 Martina Matějková, Jančíková Nikola, Herman David
Svazáci 1:04:03 0:30:12
60. 1079 Tomáš Drahokoupil, Vít Kysilka, Martina Skřivanová
Knullare 1:04:36 0:30:45
61. 1045 Jana Havlíková, Ivo Strand, Rudolf Vaněrka
Sežranej Gekon 1:05:11 0:31:20
62. 1050 Miroslav Nečina, Roman Martínek, Martina Hampejsov
Lůzři 1:05:19 0:31:28
63. 1092 Šárka Tillingerová, Petr Pohlodek, Josef Černý
Mafíni 1:05:21 0:31:30
64. 1013 Jan Žižka, Ivana Mullerová, Lenka Matoušková
Fantastická Trojika 1:05:23 0:31:32
65. 1091 Marie Kšírová, Pavel Černý, Radka Černá
Maharani 1:05:23 0:31:32
66. 1032 Jan Endler, Hana Endlerová, Josef Rybár
Hph 1:05:57 0:32:06
67. 1088 Ladislav Černok, Lucie Černoková, Monika Macháčkov
Tři Čuníci 1:06:14 0:32:23
68. 1087 Samuel Sichrovský, Lucie Kučová, Markéta Günzel
Mon-Stars 1:06:23 0:32:32
69. 1000 Nela Bechynská, Václav Růžička, Tomáš Kratochvíl
Kravmagoři 1:06:23 0:32:32
70. 1105 Martina Zýková, Pavel Paur, Václav Karásek
Der Schlammisch Gruppe 1:07:33 0:33:42
71. 1052 Lukáš Mikolášek, Miroslav Kolčava, Veronika Hladov
Lesní Kuny 1:08:03 0:34:12
72. 1058 Marie Matoušková, David Kukla, Pavel Bednář
Kumabe 1:09:09 0:35:18
73. 1046 MILAN HOLZNECHT, MAREK HAVLÍK, SILVIE FLÍDROVÁ
Gang Medvídka Pú 1:09:36 0:35:45
74. 1055 Stanislav Tříska, Jana Třísková, Martin Stehlík
Bahňákotvůrci - Svvat 1:09:59 0:36:08
75. 1094 Roman Starý, eva tichá, Radka Beránková
Jentakjenabysetitoblběčetlonastartu 1:10:00 0:36:09
76. 1012 Nikola Csamangóová, Radek Karas, Nela Oberreiterov
Primáci 1:11:30 0:37:39
77. 1043 Tereza Masáková, Matěj Strejček, Ivo Masák
Dej Nám Korunu 1:11:38 0:37:47
78. 1023 Radka Třmínková, Radka Myšková, Zdeněk Moravec
Bootcamteam Pohodáři 1:12:19 0:38:28
79. 1014 Ladislav Červeny, Ondra Blai, Jana Blailová
Hřebíci 1:12:41 0:38:50
80. 1083 Kateřina Nykodýmová, Rostislav Bureš, Lucie Nykodý
Fofršneci 1:13:46 0:39:55
81. 1108 Andrea Motlová, Josef Nachtigal, Martin Dvořák
Pasťáci 1:14:31 0:40:40
82. 1039 Franz Weiß, Martin Mühlbauer, Irene Fischl
Bavarian Forest Fighters 1 1:14:53 0:41:02
83. 1107 Gabriela Filipová, Šárka Soukupová, Zbyněk Mühlfei
Srtg Děčín Ii. 1:14:57 0:41:06
84. 1042 Zdeněk Prošek, Karolína Novotná, Michal Šindelář
The Best Of The Best 1:15:09 0:41:18
85. 1113 Michaela Adamcová,Tomáš Indra,Eva Vagenknechtová
Sépijáci 1:15:20 0:41:29
86. 1066 Andrea Tolnayová, Jana Luxíková, Michal Mašek
The Ustav 1:15:31 0:41:40
87. 1068 Jarka Stenglová, Luboš Chaba, Petr Tašner
Bahnožrouti 1:15:40 0:41:49
88. 1080 Hana Reismüllerová, Daniel Razím, Tomáš Kubík
Bahňáci 1:15:53 0:42:02
89. 1040 Jakub Černý, Philipp Kohlbeck, Katharina Grausam
Bavarian Forest Fighters 2 1:16:42 0:42:51
90. 1117 Stanislav Hreha, Jana Sikorová, Andrea Jursová
Jelita 1:16:43 0:42:52
91. 1085 Oldřich Průcha, Marcela Kaiserová, Filip Novák
Hezkej, Chytrej A Zrzavá... 1:18:11 0:44:20
92. 1100 Tereza Žižková, Michal Pišín, Mustafa Mohamed Elwa
Blátošlapkové 1:18:51 0:45:00
93. 1065 Jan Novák, Kristýna Chvojková,Anna Wagnerová
Vítězství Optimismu Nad Zdravým Rozumem 1:19:04 0:45:13
94. 1060 Lucie Koštialová, Monika Kostialova, Karel Blaha
Nolimit 1:20:08 0:46:17
95. 1005 Daniel Tonicki, Sonia Ojeda, Jan Hokeš
Matadores 1:20:52 0:47:01
96. 1004 Mates Jakovec, Azamat Yelimbetov, Maryia Babko
Destoners 1:20:52 0:47:01
97. 1056 Walter Macejko, Petra Veberová, Markéta Čermáková
Gladiators 08 1:21:45 0:47:54
98. 1096 Monika Hermannová, Marie Nenutilová, Lukáš Pelech
Oranjes 1:21:48 0:47:57
99. 1024 Martin Routner, Lukáš Janošťák, Barbora Musilová
Hlavnětosrdíčko 1:22:09 0:48:18
100. 1106 Tomáš Plechatý, Gerhard Legr, Pavlína Nováková
West Czech Tuners 1:24:04 0:50:13
101. 1099 Lars Kürschner, Dalibor Dvořák, Stephanie Ott
Straight Off The Couch! 1:24:20 0:50:29
102. 1115 Petra Semerádová, Václav Kratochvíl,Jan Hucek
Nero 1:25:23 0:51:32
103. 1026 Zuzana Remencová, Miroslav Blažko, Michal Richter
Švédská Trojka 1:26:55 0:53:04
104. 1017 Milan Čečka, Eliška Petrášková, Josef Sedlák
Smraďoši 1:26:57 0:53:06
105. 1061 Tereza Vospálková, Simona Vitáková, Pavel Mynařík
Gladiátoři 1:27:22 0:53:31
106. 1086 Jan Tyrk, Michaela Bauerová, Aleš Rimský
Running Sushi 1:27:40 0:53:49
107. 1089 Mirka Klímová, Kristýna Šafránková, Jaruška Kubinc
Cvííčo 1:30:24 0:56:33
108. 1027 Martin Vondrášek, Radek Ježek, Barbora Kalužíková
Ježek Team 1:30:32 0:56:41
109. 1020 Mirka Musilova, Daniel Perogordo, Marketa Wright
Bubliny 1:43:45 1:09:54
110. 1081 Ondřej Doležal, Kristýna Doležalová, Iveta Izáková
Hero Factory 1:46:05 1:12:14
111. 1073 Miroslav Weber,Roman Kouřil,Nikola Blažková
Plzeňáci 1:59:12 1:25:21
- 1103 Petr Kolek, Arnošt Paducha, Michaela Paduchová
Marňáci DQ
- 1002 Robert Mazur, Tomáš Ehrlich, Lucie Brázdilová
Hemoglobin DNS
- 1015 Antonín Pešula, Tomáš Dolejší, Lenka Košnarová
S.d.p. - Smečka Divokých Prasat :-) DNS
- 1029 Veronika Smutná, Martin Smutný, Josef Šrajla
Kobylňáci DNS
- 1053 Tomáš Sejka, Filip Ferenc, Míša Bodnárová
Dirty Princess DNS
- 1077 Alena Švehlová, Filip Rudolf, Jakub Kopecký
Az Výběr DNS
- 1078 Michaela Špeldová, Jakub Špelda, Roman Hrouda
Gladiators DNS
↑ zpět

Rodinné týmy

Pořadí Startovní číslo Soutěžící organizace/tým Čas Ztráta
1. 1214 Monika Procházková, Daniel Procházka, Martin Proch
Procházkovi 0:10:04
2. 1215 Ondřej Sládek, Barča Schambergerová, Vanessa Vopič
Taková Normální Rodinka 0:10:43 0:00:39
3. 1228 Rostislav Kadlec, Vanda Sitkova, Honza Kadlec
Žlutičáci 0:11:28 0:01:24
4. 1206 Ivo Grulich, Daniel Grulich, Jiří Kubínek, Jiří Ku
Střely 0:11:36 0:01:32
5. 1224 Josef Bobenič, Rudolf Griessl, Ingrid Bobeničová,
B & G 0:11:38 0:01:34
6. 1209 Vítězslav Karas, Vítězslav Karas, Michaela Šenkýřo
Svvat Příbram 0:12:45 0:02:41
7. 1219 Stáňa Boroličová, Vít Borolič, Matěj Borolič
Čilorob Mýt 0:13:20 0:03:16
8. 1226 Ivana Šmrhová, Daniel Šmrha, Pavlína Šmrhová, Jan
Kohouti 0:13:32 0:03:28
9. 1232 Jiřina Šrámková, Adriana Finková, Tomáš Pham
Flinti 0:13:45 0:03:41
10. 1201 Václav Fojtík, Monika Majerová, Václav Fojtík
Rodinka Z Bahýnka 0:13:56 0:03:52
11. 1205 Daniel Kamenský, Lukáš Kamenský, David Hubený, Sta
Iaodg Legion Red 0:14:04 0:04:00
12. 1202 Nikol Makkiehová, Jasmine AlKhaled, Raed AlKhaled
Rnj 0:14:46 0:04:42
13. 1218 Tomáš Urbánek, Dana Heroldová, Laura Heroldová
Úžasňákovi 0:14:49 0:04:45
14. 1208 Michal Smejkal, Lea Lukesová, Vendulka Lukesová, J
Highland Fuffies 0:15:45 0:05:41
15. 1221 Jiří Soljak, Lucie Soljaková, Max Soljak, Emma Sol
Úžasňákovi 0:16:21 0:06:17
16. 1210 Jana Galánová, Nela Rosenkranzovoá, Ondřej Vopička
To Dáme 0:16:42 0:06:38
17. 1216 Simona Jandová, Ladislava Bernardová, David Janda,
Pátý Element 0:17:35 0:07:31
18. 1200 Tereza Poučková, Milan Pouček, Veronika Poučková,
Kamiveter 0:17:45 0:07:41
19. 1222 Matyáš Bertelman, Vanesa Bertelmanová, Tomáš Prova
Kopačky Z Baníku Ii. 0:17:58 0:07:54
20. 1231 Jan Kanis, Jan Kanis, Tomáš Ouedník, David Pišna
Borci 242 0:18:05 0:08:01
21. 1233 Jana Kubíková, Daniel Kubík,Ondřej Kadoun
Zoufalci Z Chebu 0:19:15 0:09:11
22. 1217 Radomír Bohuslávek, Matyáš Bohuslávek, Adéla Bohus
Čeboko 0:19:20 0:09:16
23. 1213 Adam Dufek, Robert Ječmen, Jan Božek, Šimon Jelíne
Kopačky Z Baníku I. 0:19:25 0:09:21
24. 1223 Klára Fesslová, Nela Rambousková, Petra Schildhabe
Iaodg Legion Blue 0:20:36 0:10:32
25. 1229 Ladislav Červeny, Dan Červeny, Helenka Červená, Al
Červeňáci 0:21:01 0:10:57
26. 1220 Julian Rehbein, Nico Rehbein, Manuela Rehbein, Pau
Bavarian Forest Fighters 3 0:22:03 0:11:59
27. 1230 Ondra Blai, Jana Blailová, Editka Blailová, Barunk
Blailáci 0:22:25 0:12:21
28. 1227 Jiří Krist, Lenka Jirečková, Rudolf Musil, Matěj D
Iaodg Legion White 0:22:28 0:12:24
29. 1211 Petr Bursík, Zdeňka Pecková, Jan Falta, Anna Bursí
Twbg - Junior 0:22:36 0:12:32
30. 1234 Martin Hendl,Jiří Wicherek,Gabriela Filipová,Kateř
Srtg Rodina Děčín 0:25:26 0:15:22
31. 1207 Klára Andrejkivová, Ladislav Mejstřík, Patrik Ulma
Iaodg Legion Yellow 0:25:41 0:15:37
- 1203 Tomáš Růžička, Jitka Růžičková, Jan Růžička, Jindř
Pokémoni Ze Škrovádu DNS
- 1204 Tadeáš Karel, David Karel, Šimon Karel
K Team DNS
- 1212 Jarda Vytina, Michal Vytina, Veronika Vytinová, Ch
...hurá Bahno? DNS
- 1225 Pepíček Hynek, Andrea Hynková, Verunka Hynková, Rí
Zabijáci DNS
↑ zpět

Generální partneři
Hasičský záchraný sbor Karlovarského kraje Městský dům kultury Sokolov Karlovarský kraj http://www.zivykraj.cz/cz/
Hlavní partneři
Studio Fresh Net s.r.o, Karlovy Vary Marent půjčovna stavebních strojů Drechsler - zemní práce Běh a funkční fitness PHP servis - podnik hasičské prevence CRAFT - functional sportswear Wolfnet
Sponzoři
Jaroslav Blažej - výroba strojů a zařízení Protenax Vodohospodářská společnost Sokolov Eletur Zverimex Pajtaš Nero drinks
Hlavní mediální partneři
Regionální Televize
Mediální partneři
Kamelot www.ronnie.cz - Kulturistika a bojové sporty