O Bahňákovi
Rekordy

Soutěžní kategorie

Muži

2018
Martin Štíbal
Čas: 29:43
Tým: -
2017
Martin Štíbal
Čas: 28:44
Tým: -
2016
Martin Štíbal
Čas: 26:28,30
Tým: -
2015
Pavel Smejkal
Čas: 19:06,05
Tým: -
2014
Pavel Smejkal
Čas: 15:27,4
Tým: FVZ
2013
Radovan Fišer
Čas: 14:23,14
Tým: Team Bike
Brezova
2012
Radovan Fišer
Čas: 11:55,44
Tým: -
2011
Jan Šeps
Čas: 12:11,16
Tým: -
↑ zpět

Ženy

2018
Zuzana Kocumová
Čas: 34:02
Tým: -
2017
Lenča Hnízdilovic
Čas: 38:10
Tým: -
2016
Tereza Janečková
Čas: 31:26,40
Tým: -
2015
Tereza Klimešová
Čas: 21:11,76
Tým: -
2014
Martina Rašková
Čas: 20:42,82
Tým: AC Praha
1890
2013
Barbora Rančáková
Čas: 19:33,21
Tým: Chceme do
bažin
2012
Hanka Klimplová
Čas: 15:16,28
Tým: -
2011
Vanda Říhová
Čas: 16:33,21
Tým: -
↑ zpět

Týmy

2018
Janeček
Janečková
Čuda
Čas: 33:51
Tým: Želvušky
2017
Dvořáček
Ševčíková
Hrazdil
Čas: 37:04
Tým: Svvat
2016
Janeček
Janečková
Žďárský
Čas: 29:53,25
Tým: želvušky
2015
Janeček
Klimešová
Gale
Čas: 21:46,18
Tým: želvušky
2014
Janeček
Klimešová
Gale
Čas: 17:37,62
Tým: Praha
2013
Janeček
Klimešová
Gale
Čas: 18:53,32
Tým: Želvušky
2012
Chaluš
Straňanková
Vondra
Čas: 16:36,78
Tým: -
2011
Arnošt
Získal
Získalová
Jůna
Čas: 17:22,87
Tým: -
↑ zpět

Rodinné týmy

2018
Procházková
Procházka
Procházka
Čas: 10:04
Tým: Procházkovi
2017
Bobenič
Griessl
Bobeničová
Čas: 10:16
Tým: Cvočci Sokolov
↑ zpět

Děti mladší (8—11 let)

2018
Martin Krämling
Čas: 09:00
Tým: -
2017
Jan Žák
Čas: 08:38
Tým: -
2016
Jan Malý
Čas: 04:58,33
Tým: -
2015
Nikola Ettlerová
Čas: 05:07,61
Tým: -
2014
Barbora Stupková
Čas: 04:39,11
Tým: PK BASO
2013
Barbora Stupková
Čas: 04:39,0
Tým: Pk Baso

Děti 8—12 let

2012
Jan Parýsek
Čas: 03:42,55
Tým: -
2011
Tereza Třísková
Čas: 03:54,51
Tým: -
↑ zpět

Děti starší (12—14 let)

2018
Martin Peleška
Čas: 07:10
Tým: -
2017
Barbora Stupková
Čas: 06:39
Tým: -
2016
Eliška Míšánková
Čas: 03:27,21
Tým: -
2015
Milan Mileret
Čas: 04:59,14
Tým: -
2014
Jakub Holub
Čas: 04:29,69
Tým: Lyžařský klub
Nové Hamry
2013
Lukáš Ledvinka
Čas: 04:03,0
Tým: Zko Blahuňov

Děti 13—17 let

2012
Lukáš Chvostek
Čas: 03:03,69
Tým: -
2011
Patrik Kvasnička
Čas: 02:39,14
Tým: -
↑ zpět

Dorost chlapci 15—17 let

2018
David Termer
Čas: 20:44
Tým: -
2017
Matyáš Ondráček
Čas: 17:24,26
Tým: -
2015
Tomáš Voves
Čas: 11:47,26
Tým: -
2014
MAJZNER MICHAL
Čas: 10:40,27
Tým: -

Dorost dívky 15—17 let

2018
Barbora Stupková
Čas: 19:21
Tým: -
2017
Barbora Titěrová
Čas: 24:09,10
Tým: -
2015
Valentina Knushi
Čas: 15:12,10
Tým: -
2014
Jana Hájková
Čas: 13:07,41
Tým: Rozzuřená
morčata

Dorost smíšené

2016
Víťa Zelenák
Čas: 17:12,29
Tým: -
2013
Patrik Kvasnička
Čas: 16:38,0
Tým: -
↑ zpět

Týmy dětí - mladší

2013
Ziklerová
Krček
Růžička
Čas: 07:34,0
Tým: Veselé Opice

Týmy dětí - starší

2013
Bříza
Novák
Ostřížková
Čas: 25:11,0
Tým: Vsš A Vošmo
Moravská
Třebová

Týmy dětí

2012
Chvostek
Šípová
Kvasnička
Čas: 03:58,57
Tým: 3-čuníci
2011
Šebele
Dvořík
Pokorná
Imrich
Čas: 04:36,57
Tým: -
↑ zpět

Generální partneři
Hasičský záchraný sbor Karlovarského kraje Městský dům kultury Sokolov Karlovarský kraj http://www.zivykraj.cz/cz/
Hlavní partneři
Studio Fresh Net s.r.o, Karlovy Vary Marent půjčovna stavebních strojů Drechsler - zemní práce Běh a funkční fitness PHP servis - podnik hasičské prevence CRAFT - functional sportswear Wolfnet
Sponzoři
Jaroslav Blažej - výroba strojů a zařízení Protenax Vodohospodářská společnost Sokolov Eletur Zverimex Pajtaš Nero drinks
Hlavní mediální partneři
Regionální Televize
Mediální partneři
Kamelot www.ronnie.cz - Kulturistika a bojové sporty