O Bahňákovi
Výsledky ročníku 2017

Soutěžní kategorie



Děti mladší

Pořadí Startovní číslo Soutěžící organizace/tým Čas Ztráta
1. 10 Jan Žák
0:08:38
2. 42 Klárka Linhartová
0:08:45 0:00:07
3. 25 Petr Krejza
0:08:51 0:00:13
4. 61 Filip Fišer
0:09:02 0:00:24
5. 54 Jakub Vyleta
0:09:11 0:00:33
6. 5 Nataly Fischer
0:09:21 0:00:43
7. 28 MATYÁŠ MUCHKA
0:09:38 0:01:00
8. 46 Martin Krämling
0:09:54 0:01:16
9. 7 Michaela Pinkasová
0:09:56 0:01:18
10. 31 Jiří Ohnesorg
0:09:58 0:01:20
11. 11 Matěj Kříž
0:09:59 0:01:21
12. 51 David Hubený
0:10:26 0:01:48
13. 30 KRYŠTOF SCHWARZ
0:10:29 0:01:51
14. 39 Dmitry Popov
0:10:51 0:02:13
15. 38 Karolina Šplíchalová
0:10:51 0:02:13
16. 52 Jan Tetur
0:10:54 0:02:16
17. 67 Alexandr Rebjonok
0:11:04 0:02:26
18. 14 Ondřej Houf
0:11:06 0:02:28
19. 3 Ondřej Kakrda
0:11:14 0:02:36
20. 56 Týna Jakubcová
0:11:22 0:02:44
21. 8 Hana Trnková
0:11:25 0:02:47
22. 43 Tomáš Jelínek
0:11:32 0:02:54
23. 6 Matěj Šipla
0:11:43 0:03:05
24. 41 Jakub Linhart
0:11:47 0:03:09
25. 50 Lukáš Hubený
0:11:48 0:03:10
26. 20 Ondřej Petruš
0:11:51 0:03:13
27. 65 Leona Kurucová
0:11:55 0:03:17
28. 27 Václav Vašek
0:12:02 0:03:24
29. 19 Rita Sondová
0:12:10 0:03:32
30. 40 Jindřich Hotárek
0:12:11 0:03:33
31. 22 Tobiáš Körfer
0:12:14 0:03:36
31. 70 Matouš Čečerle
0:12:14 0:03:36
33. 4 Magdalena Tesařová
0:12:21 0:03:43
34. 17 Klára Blahutová
0:12:28 0:03:50
35. 29 JAKUB LOUDA
0:12:31 0:03:53
36. 24 TOMÁŠ PICHLÍK
0:12:32 0:03:54
37. 49 Lucie Placková
0:12:35 0:03:57
38. 21 Sabina Körferová
0:12:45 0:04:07
39. 63 Štěpánka Petrášková
0:12:53 0:04:15
40. 71 Jakub Juříček
0:13:04 0:04:26
41. 18 Matěj Winter
0:13:19 0:04:41
42. 23 KAROLÍNA FLÍDROVÁ
0:13:28 0:04:50
43. 32 Andrea Ťoupalová
0:13:30 0:04:52
44. 48 Tadeáš Karel
0:13:32 0:04:54
45. 12 Tomáš Uxa
0:13:38 0:05:00
46. 75 Veronika Pelešková
0:13:43 0:05:05
47. 16 Jiří Malý
0:13:58 0:05:20
48. 9 Jan Trnka
0:14:14 0:05:36
49. 15 Adam Coufal
0:14:28 0:05:50
50. 58 Natálie Kadlecová
0:14:30 0:05:52
51. 66 Jiří Vavřík
0:14:46 0:06:08
52. 69 Jaroslav Rajchrt
0:15:25 0:06:47
53. 1 Kateřina Homolková
0:15:26 0:06:48
54. 36 Jan Kovárník
0:15:29 0:06:51
55. 34 Adéla Bohuslávkova
0:15:29 0:06:51
56. 35 Matyáš Bohuslávek
0:15:33 0:06:55
57. 57 Barbora Šimonková
0:15:50 0:07:12
58. 72 Vítězslav Karas
0:16:28 0:07:50
59. 33 František Düringer
0:16:38 0:08:00
60. 2 Michal Vytina
0:16:41 0:08:03
61. 68 Nela Rosengranzová
0:18:32 0:09:54
62. 59 Radek Černý
0:19:32 0:10:54
63. 60 Filip Přibyl
0:20:10 0:11:32
64. 44 Šimon Šarman
0:20:23 0:11:45
65. 55 Tadeáš Velemínský
0:20:39 0:12:01
66. 74 Barbora Reicheltová
0:21:36 0:12:58
67. 73 Michal Málek
0:22:46 0:14:08
. 13 Petr Vojáček
DNS
. 26 MAGDALENA POTUŽNÍKOVÁ
DNS
. 37 Simona Hrabáková
DNS
. 45 Kristýna Heltová
DNS
. 47 Simon Hess
DNS
. 53 Šimon Karel
DNS
. 62 Lukáš Čapek
DNS
. 64 Tereza Šťastná
DNS
↑ zpět

Děti starší

Pořadí Startovní číslo Soutěžící organizace/tým Čas Ztráta
1. 102 Barbora Stupková
0:06:39
2. 127 Barbora Navrátilová
0:07:23 0:00:44
3. 138 Jan Prokopič
0:07:41 0:01:02
4. 134 Radek Kříž
0:07:44 0:01:05
5. 141 Šárka Kapusniaková
0:07:48 0:01:09
6. 174 David Šťastný
0:07:54 0:01:15
7. 163 Marek Matoušek
0:07:59 0:01:20
8. 125 MATYÁŠ FLÍDR
0:08:04 0:01:25
9. 150 Jakub Svoboda
0:08:08 0:01:29
10. 178 Martin Peleška
0:08:08 0:01:29
11. 151 Matěj Laušman
0:08:11 0:01:32
12. 157 Kryštof Kovardinský
0:08:13 0:01:34
13. 113 Jan Arnold
0:08:28 0:01:49
14. 116 Maťej Pluhař
0:08:29 0:01:50
15. 117 Nikola Šottová
0:08:33 0:01:54
16. 104 Daniel Radkov
0:08:35 0:01:56
17. 135 Klára Tesařová
0:08:37 0:01:58
18. 121 Jan Malý
0:08:48 0:02:09
19. 109 Vojtěch Hurta
0:08:50 0:02:11
20. 130 ŠIMONKOVÁ TEREZIE
0:08:52 0:02:13
21. 171 Tomáš Künzl
0:08:52 0:02:13
22. 105 Adam Kakrda
0:09:00 0:02:21
23. 165 Eliška Balcerová
0:09:00 0:02:21
24. 169 Vladimír Vávra
0:09:02 0:02:23
25. 143 Barbora Placková
0:09:06 0:02:27
26. 175 Kateřina Vrbová
0:09:22 0:02:43
27. 122 ANNA KAŠŠÁKOVÁ
0:09:26 0:02:47
28. 106 Míra Dvořák
0:09:27 0:02:48
29. 179 Kateřina Šupová
0:09:35 0:02:56
30. 145 Eliška Prokopičová
0:09:37 0:02:58
31. 172 Monika Foffová
0:09:40 0:03:01
32. 120 Jakub Ryšavý
0:09:41 0:03:02
33. 110 Kristýna Königová
0:09:42 0:03:03
34. 101 Lucie Malantuková
0:09:44 0:03:05
35. 137 Kristýna Hejkalová
0:09:51 0:03:12
36. 112 Kateřina Vojáčková
0:09:53 0:03:14
37. 142 Simona Kapusniaková
0:09:55 0:03:16
38. 119 KLÁRA LIPAVSKÁ
0:09:56 0:03:17
39. 107 Matyáš Bazoni
0:09:56 0:03:17
40. 144 Karolína Rampová
0:10:00 0:03:21
41. 140 Petra Kucíková
0:10:00 0:03:21
42. 176 Marie Rebjonková
0:10:06 0:03:27
43. 177 Tereza Bartošová
0:10:06 0:03:27
44. 148 Eliška Trollerová
0:10:07 0:03:28
45. 168 Kristýna Kadlecová
0:10:21 0:03:42
46. 126 Jan Kraclik
0:10:24 0:03:45
47. 115 Nela Krištůfková
0:10:40 0:04:01
48. 114 Adéla Hrabáková
0:10:40 0:04:01
49. 173 Ivana Gubranová
0:10:42 0:04:03
50. 108 Patrik Bazoni
0:10:44 0:04:05
51. 123 FILIP KŘÍŽ
0:10:46 0:04:07
52. 180 Karolína Kotlánová
0:10:47 0:04:08
53. 139 Tomáš Seidl
0:10:48 0:04:09
54. 149 Julie Šlemrová
0:10:53 0:04:14
55. 166 Anna Valková
0:11:02 0:04:23
56. 152 Jakub Laušman
0:11:02 0:04:23
57. 154 Petr Gottfried ml.
0:11:03 0:04:24
58. 158 Filip Helebrant
0:11:08 0:04:29
59. 161 Kateřina Mudrová
0:11:08 0:04:29
60. 181 Doubková Klára
0:11:10 0:04:31
61. 155 Viktor Mähner
0:11:10 0:04:31
62. 153 Laušmanová Tereza
0:11:20 0:04:41
63. 132 David Hanáček
0:11:27 0:04:48
64. 160 Lucie Kopičková
0:11:42 0:05:03
65. 111 Nico Rehbein
0:12:04 0:05:25
66. 124 DAVID HRUBÝ
0:12:31 0:05:52
67. 129 Daniel Javorský
0:12:32 0:05:53
68. 131 ANDRÉ SCHWARZ
0:12:35 0:05:56
69. 118 Ondřej Bulka
0:12:44 0:06:05
70. 159 Daniel Dobsa
0:12:50 0:06:11
71. 133 Veronika Kubalová
0:14:45 0:08:06
72. 156 Jakub Hlaváček
0:15:04 0:08:25
. 103 Aneta Doležalová
DNS
. 128 KATEŘINA POTUŽNÍKOVÁ
DNS
. 136 Fífa Šolc
DNS
. 146 Křováček Matěj
DNS
. 162 Tomáš Hlaváček
DNS
. 164 Martin Šašek
DNS
. 167 Tereza Michalcová
DNS
. 170 Ondřej Temňák
DNS
↑ zpět

Dorost - dívky

Pořadí Startovní číslo Soutěžící organizace/tým Čas Ztráta
15. 316 Barbora Titěrová
0:24:09 0:06:45
17. 303 Tereza Třísková
0:24:20 0:06:56
22. 302 Daniela Tesařová
0:24:53 0:07:29
23. 320 Adéla Tamajková
0:24:56 0:07:32
29. 313 Barča Schambergerová
0:25:22 0:07:58
32. 317 Simona Bláhová
0:26:37 0:09:13
35. 311 KVĚTOSLAVA BICENCOVÁ
0:27:10 0:09:46
40. 326 Barbora Zahrádková
0:28:17 0:10:53
43. 327 Veronika Dohnalová
0:28:24 0:11:00
46. 308 Natálie Körferová
0:28:57 0:11:33
48. 301 Viktorie Bischofová
0:30:25 0:13:01
49. 306 Barbora Blahutová
0:30:34 0:13:10
52. 328 Eliška Mocková
0:31:23 0:13:59
53. 319 Elisabeth Pillerová
0:31:27 0:14:03
55. 310 Milada Kumperová
0:31:49 0:14:25
56. 322 Martina Jiříková
0:32:14 0:14:50
57. 321 Šárka Stádníková
0:32:18 0:14:54
59. 315 Barbora Balická
0:33:39 0:16:15
60. 314 Jana Spurná
0:34:22 0:16:58
63. 323 Esther Hyhlíková
0:36:44 0:19:20
65. 325 Kateřina Karlová
0:39:21 0:21:57
66. 318 Natálie Šedová
0:39:22 0:21:58
67. 324 Amálie Poršová
0:39:49 0:22:25
68. 305 Květa Mikšovská
1:04:23 0:46:59
. 304 Kristýna Doležalová
DNS
. 307 Simona Králíková
DNS
. 309 Natka Javorská
DNS
. 312 PETRA ŠIZLINGOVÁ
DNS
. 329 Zuzka Ficencová
DNS
↑ zpět

Dorost - chlapci

Pořadí Startovní číslo Soutěžící organizace/tým Čas Ztráta
1. 228 Matyáš Ondráček
0:17:24
2. 203 Miroslav Šipla
0:17:32 0:00:08
3. 207 David Termer
0:18:55 0:01:31
4. 216 Ondřej Sládek
0:19:04 0:01:40
5. 211 Kuba Žiška
0:19:04 0:01:40
6. 235 Zdeněk Braum
0:19:28 0:02:04
7. 238 Josef Papež
0:20:03 0:02:39
8. 214 Tomáš Usler
0:20:10 0:02:46
9. 226 Aleš Hoch
0:22:30 0:05:06
10. 217 Vojtěch Tesař
0:22:31 0:05:07
11. 242 Šimon Kučera
0:22:37 0:05:13
12. 215 JOSEF ZIVČÁK
0:22:43 0:05:19
13. 202 martin prerost
0:23:22 0:05:58
14. 247 Jonáš Lewi
0:24:01 0:06:37
16. 233 Lukáš Kavlík
0:24:17 0:06:53
18. 244 Jiří Obšivač
0:24:21 0:06:57
19. 209 Martin Onak
0:24:29 0:07:05
20. 245 Matyáš Maršík
0:24:44 0:07:20
21. 236 Jan Kopečný
0:24:51 0:07:27
24. 249 Roman Lapčák
0:24:57 0:07:33
25. 248 David Kökény
0:24:58 0:07:34
26. 212 Ludvík Petřivý
0:25:06 0:07:42
27. 223 Dominik Nodžák
0:25:20 0:07:56
28. 201 vaclav frouz
0:25:21 0:07:57
30. 229 Šimon Kubala
0:25:47 0:08:23
31. 205 Jiří Kvasnička
0:26:14 0:08:50
33. 230 Roman Martínek ml.
0:26:50 0:09:26
34. 246 Jan Šuba
0:27:04 0:09:40
36. 219 Vojtěch Geier
0:27:12 0:09:48
37. 224 Jan Seidl
0:27:32 0:10:08
38. 222 Ondra Tomek
0:27:38 0:10:14
39. 231 Viktor Růža
0:27:52 0:10:28
41. 218 Štefan Pochyba
0:28:19 0:10:55
42. 243 Honza Heniš
0:28:24 0:11:00
44. 241 Ondřej Kuželík
0:28:26 0:11:02
45. 221 Jiří Kříž
0:28:45 0:11:21
47. 208 Ondřej Charvát
0:30:11 0:12:47
50. 204 Tomáš Mandzák
0:30:56 0:13:32
51. 232 Přemysl Voráč
0:31:06 0:13:42
54. 213 VOJTA FLÍDR
0:31:38 0:14:14
58. 210 Míra Fáč
0:33:27 0:16:03
61. 220 Petr Novák
0:35:43 0:18:19
62. 240 Martin Kuráň
0:35:46 0:18:22
64. 234 Lukáš Kunciter
0:37:27 0:20:03
. 206 Martin Uxa
DNS
. 225 Štěpán Tůma
DNS
. 227 Michael Kraus
DNS
↑ zpět

Ženy

Pořadí Startovní číslo Soutěžící organizace/tým Čas Ztráta
1. 407 Lenča Hnízdilovic
0:38:10
2. 437 Veronika Vytinová
0:38:15 0:00:05
3. 401 Kateřina Štíbalová
0:38:45 0:00:35
4. 408 Daniela Hájková
0:38:47 0:00:37
5. 426 Michaela Dani
0:39:45 0:01:35
6. 404 Petra Königová
0:40:32 0:02:22
7. 403 Andrea Doležalová
0:40:43 0:02:33
8. 440 Tereza Knihová
0:41:10 0:03:00
9. 432 Adéla Uhrinová
0:41:20 0:03:10
10. 463 Dominika Krejcarová
0:41:25 0:03:15
11. 421 Marie Kršíková
0:41:27 0:03:17
12. 419 Andrea Šilhánková
0:46:29 0:08:19
13. 459 Monika Procházková
0:46:44 0:08:34
14. 430 Magdaléna Pleváková
0:47:10 0:09:00
15. 425 Lenka Teturová
0:47:16 0:09:06
16. 439 Barbora Šťastná
0:47:32 0:09:22
17. 433 Lenka Kuklová
0:47:53 0:09:43
18. 420 Lenka Kopecká
0:49:00 0:10:50
19. 417 Monika Novotná
0:49:00 0:10:50
20. 444 Tereza Pšeničková
0:50:40 0:12:30
21. 418 Pavlína Pitrová
0:51:07 0:12:57
22. 428 Štěpánka Dvořáková
0:51:12 0:13:02
23. 414 Dagmar Dvořáková
0:52:17 0:14:07
24. 423 Lucie Arbinger
0:53:16 0:15:06
25. 409 Martina Bursikova
0:56:02 0:17:52
26. 442 Pavla Ullíková
0:56:06 0:17:56
27. 412 Dagmar Široká
0:56:26 0:18:16
28. 451 msilverwood Silverwood
0:57:10 0:19:00
29. 410 Michaela Rudolfová
0:58:42 0:20:32
30. 447 Dana Beregi
0:59:01 0:20:51
31. 461 Sabina Štaubertová
0:59:43 0:21:33
32. 462 Klára Petrušová
1:00:20 0:22:10
33. 460 Lenka Ptáčková
1:00:26 0:22:16
34. 427 Silvie Studená
1:00:47 0:22:37
35. 435 Aneta Vernerová
1:00:53 0:22:43
36. 457 Helena Neprašová
1:01:02 0:22:52
37. 424 Karolína Kopicová
1:01:40 0:23:30
38. 441 Anna Vondrášková
1:01:57 0:23:47
39. 449 Klára Slabá Hudečková
1:02:47 0:24:37
40. 434 Kateřina Karásková
1:03:53 0:25:43
41. 415 Radka Králíčková
1:05:09 0:26:59
42. 450 Jana Matoušková
1:05:23 0:27:13
43. 422 Stanislava Mandzáková
1:05:35 0:27:25
44. 402 Jana Třísková
1:08:38 0:30:28
45. 446 Monika Bláhová
1:11:53 0:33:43
46. 458 Akmaral Mairambek Kyzy
1:12:35 0:34:25
47. 438 Pavla Ronovská
1:14:16 0:36:06
48. 406 Kateřina Mihaličková
1:16:42 0:38:32
49. 452 Petra Kovaříková
1:22:21 0:44:11
50. 454 Klára Kotvová
1:22:21 0:44:11
51. 453 Patricie Fröhlichová
1:24:24 0:46:14
52. 455 Šárka Jestřabíková
1:24:25 0:46:15
. 429 Radka Vaňurová
1:19:49 0:41:39
. 411 Petra Kúdelová
DNS
. 413 Lucie Krajčová
DNS
. 416 Václava Lavičková
DNS
. 436 Eliška Máchalová
DNS
↑ zpět

Muži

Pořadí Startovní číslo Soutěžící organizace/tým Čas Ztráta
1. 508 Martin Štíbal
0:28:44
2. 506 Jiří Folvarčík
0:29:10 0:00:26
3. 744 Jakub Podzimek
0:30:44 0:02:00
4. 509 Vítek Svoboda
0:31:08 0:02:24
5. 513 Josef Babák
0:31:18 0:02:34
6. 531 Milan Linka
0:31:52 0:03:08
7. 535 Karel Link
0:32:48 0:04:04
8. 537 Martin Sikora
0:32:49 0:04:05
9. 549 Zdeněk Půček
0:32:52 0:04:08
10. 534 Lukáš Tamajka
0:33:33 0:04:49
11. 527 Lukáš Křibík
0:33:45 0:05:01
12. 541 Tomas Hanzlik
0:33:54 0:05:10
13. 532 Patrik Černý
0:34:21 0:05:37
14. 528 Jan Zmítko
0:34:23 0:05:39
15. 657 Ctibor Domonkoš
0:34:34 0:05:50
16. 548 Jan Havel
0:34:48 0:06:04
17. 746 Jiří Cimler
0:35:02 0:06:18
18. 681 Robert Mähner
0:35:27 0:06:43
19. 529 Lukáš Havránek
0:35:40 0:06:56
20. 688 Václav Kohout
0:35:42 0:06:58
21. 557 Milan Černil
0:35:53 0:07:09
22. 552 Juraj Čačko
0:36:16 0:07:32
23. 539 Vítězslav Karas
0:36:18 0:07:34
24. 629 Michal Maštera
0:36:34 0:07:50
25. 525 Jiří Hrdlička
0:36:37 0:07:53
26. 505 Petr Placek
0:36:41 0:07:57
27. 581 Ctirad Ludvík
0:36:42 0:07:58
28. 587 Jan Kebrle
0:36:42 0:07:58
29. 630 Stanislav Šourek
0:36:44 0:08:00
30. 514 Tomáš Vyčichlo
0:36:50 0:08:06
31. 569 Petr Hurdich
0:36:51 0:08:07
32. 530 Lukáš Frkala
0:36:57 0:08:13
33. 571 Hynek Rint
0:37:02 0:08:18
34. 644 Adam Kavan
0:37:03 0:08:19
35. 503 Aleš Horváth
0:37:09 0:08:25
36. 516 Daniel Horváth
0:37:15 0:08:31
37. 538 Jan Berg
0:37:19 0:08:35
38. 641 Miroslav Macák
0:37:29 0:08:45
39. 546 Martin Lebeda
0:37:33 0:08:49
40. 648 Jiří Klíma
0:37:36 0:08:52
41. 554 Karel Ujka
0:37:49 0:09:05
42. 584 Jakub Kiprov
0:37:52 0:09:08
43. 567 Vojtěch Pohl
0:38:02 0:09:18
44. 643 david kratochvil
0:38:11 0:09:27
45. 684 Lukáš Rigl
0:38:16 0:09:32
46. 589 Petr Hannsmann
0:38:17 0:09:33
47. 638 Marek Pytlík
0:38:19 0:09:35
48. 637 Jan Pytlík
0:38:21 0:09:37
49. 582 Michal Smejkal
0:38:23 0:09:39
50. 572 Lukáš Vozka
0:38:27 0:09:43
51. 679 Patrik Kvasnička
0:38:28 0:09:44
52. 553 Petr Mitáš
0:38:42 0:09:58
53. 617 Jakub Valenta
0:38:48 0:10:04
54. 575 Václav Fojtík
0:38:50 0:10:06
55. 568 Petr Laušman
0:38:57 0:10:13
56. 574 Jaroslav Lavrenčík
0:39:14 0:10:30
57. 507 Valter Hrdinka
0:39:14 0:10:30
58. 517 Dan Dvořák
0:39:15 0:10:31
59. 737 Robin Mach
0:39:15 0:10:31
60. 551 Vlastimil Helebrant
0:39:27 0:10:43
61. 661 Tomas Fiala
0:39:40 0:10:56
62. 732 Karbán Lukáš
0:39:41 0:10:57
63. 676 Jan Juklíček
0:39:43 0:10:59
64. 640 Honza Behensky
0:39:53 0:11:09
65. 670 Gipka Ondřej
0:39:53 0:11:09
66. 667 Václav Švejda
0:39:56 0:11:12
67. 601 Milan Kršík
0:40:07 0:11:23
68. 605 David Hanč
0:40:30 0:11:46
69. 624 Martin Sonda
0:40:31 0:11:47
70. 608 Miroslav Freisleben
0:40:39 0:11:55
71. 703 Tomáš Jirků
0:40:43 0:11:59
72. 738 Petr Bursík
0:40:46 0:12:02
73. 695 Václav Hák
0:41:04 0:12:20
74. 730 Vladimír Landa
0:41:05 0:12:21
75. 639 Lukáš Kuna
0:41:07 0:12:23
76. 544 Petr Gold
0:41:07 0:12:23
77. 565 Ondřej Sobíšek
0:41:12 0:12:28
78. 631 Marek Petruš
0:41:28 0:12:44
79. 616 Ondřej Spurný
0:41:36 0:12:52
80. 668 Jan Burič
0:41:47 0:13:03
81. 642 KAREL BERAN
0:41:53 0:13:09
82. 669 Sakař Bohuslav
0:41:53 0:13:09
83. 592 Daniel Koňařík
0:41:58 0:13:14
84. 579 Honza Havránek
0:42:06 0:13:22
85. 588 Ladislav Černok
0:42:09 0:13:25
86. 633 Petr Kaprál
0:42:39 0:13:55
87. 673 Martin Arnstein
0:42:39 0:13:55
88. 543 Tomáš Komárek
0:42:40 0:13:56
89. 658 Jakub Choc
0:42:41 0:13:57
90. 515 Martin Hrazdil
0:42:52 0:14:08
91. 562 Milan Hybner
0:42:52 0:14:08
92. 570 Milan Koubek
0:42:53 0:14:09
93. 704 Petr Lehečka
0:43:08 0:14:24
94. 705 vaclav frouz
0:43:25 0:14:41
95. 690 David Kubík
0:43:29 0:14:45
96. 622 Petr Pospišil
0:43:32 0:14:48
97. 610 Tomáš Klanica
0:43:42 0:14:58
98. 647 Jakub Hátle
0:43:47 0:15:03
99. 545 Jary Janecký
0:43:49 0:15:05
100. 566 Andy Linhart
0:43:56 0:15:12
101. 519 Tomáš Hloupý
0:44:16 0:15:32
102. 745 Miroslav Gajdoš
0:44:19 0:15:35
103. 721 Miroslav Goga
0:44:34 0:15:50
104. 741 Lukáš Žlutický
0:44:37 0:15:53
105. 694 František Vaidiš
0:44:47 0:16:03
106. 609 Petr Kohout
0:44:48 0:16:04
107. 672 Ladislav Chomát
0:45:00 0:16:16
108. 556 Radek Peňáz
0:45:01 0:16:17
109. 659 Jakub Kittl
0:45:04 0:16:20
110. 606 Jan Vávra
0:45:05 0:16:21
111. 520 Tomáš Sinkule
0:45:17 0:16:33
112. 650 Lukáš Worofka
0:45:21 0:16:37
113. 628 David Voves
0:45:22 0:16:38
114. 604 Tomáš Kohout
0:45:22 0:16:38
115. 550 Jarda Vytina
0:45:28 0:16:44
116. 651 Václav Kučera
0:45:29 0:16:45
117. 619 Filip Volák
0:45:31 0:16:47
118. 561 Vít Kysilka
0:45:35 0:16:51
119. 702 Jakub Šperer
0:46:01 0:17:17
120. 653 Radek Svoboda
0:46:19 0:17:35
121. 654 Jan Ručka
0:46:21 0:17:37
122. 524 Stanislav Svoboda
0:46:24 0:17:40
123. 526 Jaroslav Stumpf
0:46:24 0:17:40
124. 635 Jaroslav Topič
0:46:24 0:17:40
125. 536 Jan Bábala
0:46:27 0:17:43
126. 511 Jan Steininger
0:46:39 0:17:55
127. 662 Václav Taušek
0:46:43 0:17:59
128. 611 Karel Konopík
0:47:03 0:18:19
129. 558 Jindřich Šrámek
0:47:04 0:18:20
130. 564 Novák Michal
0:47:05 0:18:21
131. 697 Petr Švadlák
0:47:09 0:18:25
132. 502 marek havlik
0:47:15 0:18:31
133. 563 Dominik Biza
0:47:23 0:18:39
134. 599 Petr Polanský
0:47:53 0:19:09
135. 734 Vladimír Tománek
0:47:54 0:19:10
136. 623 Tomáš Král
0:47:56 0:19:12
137. 615 Vít Kříž
0:48:01 0:19:17
138. 560 Tomáš Drahokoupil
0:48:03 0:19:19
139. 580 Michael Bezdíček
0:48:07 0:19:23
140. 731 František Choc
0:48:13 0:19:29
141. 521 Martin Heindl
0:48:22 0:19:38
142. 522 Šerlovský Dominik
0:48:23 0:19:39
143. 523 Kamil Tulačka
0:48:23 0:19:39
144. 706 Marek Sikora
0:48:26 0:19:42
145. 636 Martin Kunta
0:48:28 0:19:44
146. 634 Matěj Topič
0:48:35 0:19:51
147. 649 Tomáš Bílek
0:48:45 0:20:01
148. 600 David Karel
0:48:57 0:20:13
149. 590 Tomáš Bruna
0:48:59 0:20:15
150. 715 Michael Schmiedt
0:49:00 0:20:16
151. 656 Leoš Jabůrek
0:49:03 0:20:19
152. 689 Martin Hess
0:49:05 0:20:21
153. 542 Aleš Kosík
0:49:09 0:20:25
154. 719 Lukas Svoboda
0:49:16 0:20:32
155. 577 Ondřej Antoň
0:49:17 0:20:33
156. 700 Vlastimil Helebrant
0:49:24 0:20:40
157. 598 Jiří Dubiczki
0:49:25 0:20:41
158. 573 Bohumil Kuzebauch
0:49:57 0:21:13
159. 607 Josef Vohanka
0:50:09 0:21:25
160. 591 Jiří Štádler
0:50:29 0:21:45
161. 736 Ondřej Klubal
0:50:30 0:21:46
162. 510 Jan Šplíchal
0:50:37 0:21:53
163. 586 Jiří Kastner
0:51:38 0:22:54
164. 716 Lumír Špetlík
0:52:07 0:23:23
165. 583 Václav Vorel
0:52:15 0:23:31
166. 717 Jaroslav Kovář
0:52:30 0:23:46
167. 627 David Lukáč
0:52:32 0:23:48
168. 626 Daniel Duarte Nascimento
0:52:48 0:24:04
169. 664 Jiří Vetchý
0:52:57 0:24:13
170. 625 Martin Mo
0:53:01 0:24:17
171. 594 Bohumil Coufal
0:53:02 0:24:18
172. 733 František Bočinský
0:53:06 0:24:22
173. 701 Pavel Drahokoupil
0:53:13 0:24:29
174. 618 Petr Janura
0:53:17 0:24:33
175. 652 Jirka Rusnik
0:53:29 0:24:45
176. 739 Filip Kundera
0:53:37 0:24:53
177. 742 Vladimír Fiala
0:53:54 0:25:10
178. 722 Lukáš Larva
0:54:03 0:25:19
179. 711 David Franke
0:54:10 0:25:26
180. 593 Jiří Ségl
0:54:20 0:25:36
181. 724 Karel Hrubý
0:54:32 0:25:48
182. 743 Roman Werner
0:54:48 0:26:04
183. 708 Martin Kadlec
0:54:52 0:26:08
184. 578 Lukáš Materna
0:55:15 0:26:31
185. 547 Štěpán Havel
0:55:54 0:27:10
186. 576 Richard Andruch
0:56:04 0:27:20
187. 680 Miroslav Nečina
0:56:29 0:27:45
188. 718 Miroslav Hlaváček
0:56:34 0:27:50
189. 682 Jan Sedlák
0:57:15 0:28:31
190. 693 Jan Šťastný
0:57:19 0:28:35
191. 696 Vladimir Rozhon
0:57:24 0:28:40
192. 698 Pavel Rozhon
0:57:26 0:28:42
193. 699 Petr Rozhon
0:57:26 0:28:42
194. 632 Lukáš Sýkora
0:58:23 0:29:39
195. 677 Martin Henkel
0:58:33 0:29:49
196. 674 Jan Blanář
0:58:35 0:29:51
197. 687 Milan Lenc
0:58:41 0:29:57
198. 692 Petr Lenc
0:58:42 0:29:58
199. 685 Daniel Doležal
0:58:47 0:30:03
200. 683 Libor Matoušek
0:59:25 0:30:41
201. 597 Radek Matoušek
0:59:25 0:30:41
202. 602 Miroslav Kebrle
1:00:33 0:31:49
203. 691 Adam Liška
1:01:27 0:32:43
204. 540 Filip Jelínek
1:01:43 0:32:59
205. 713 Pavel Klapálek
1:01:51 0:33:07
206. 712 Zdeněk Prošek
1:01:55 0:33:11
207. 714 Tomáš Žežulka
1:01:57 0:33:13
208. 665 Miloslav Štengl
1:02:53 0:34:09
209. 585 Jindřich Hotárek
1:04:18 0:35:34
210. 728 Julius Ilovsky
1:05:37 0:36:53
211. 729 Ing. Julius Ilovsky
1:05:37 0:36:53
212. 612 Martin Hřebec
1:07:35 0:38:51
213. 613 David Kufner
1:07:35 0:38:51
214. 740 Hynek Bruml
1:09:17 0:40:33
215. 501 Tomáš Martínek
1:09:31 0:40:47
216. 655 Ondřej Šimáček
1:09:42 0:40:58
217. 518 Marek Chovančík
1:11:34 0:42:50
218. 678 Bohumil Stuchlík
1:19:41 0:50:57
219. 723 Richard Ejem
1:25:59 0:57:15
220. 671 Novák Pavel
1:26:13 0:57:29
221. 707 Tomáš Štádler
1:29:17 1:00:33
. 596 David Palma
DNS
. 504 Václav šimáček
DNS
. 512 Marek Kühn
DNS
. 555 Karol Paál
DNS
. 559 Milan Růžička
DNS
. 603 Tomáš Petříček
DNS
. 614 Anderle Petr
DNS
. 620 Jiří Louček
DNS
. 621 David Maršinský
DNS
. 646 Josef Lavička
DNS
. 660 Pavel Kučera
DNS
. 663 Jindra Křováček
DNS
. 666 Pavel Rubáš
DNS
. 675 Walter Macejko
DNS
. 686 Vojta Zika
DNS
. 709 Lukáš Valenta
DNS
. 710 Martin Brádka
DNS
. 720 Petr Králík
DNS
. 725 Stanislav Hodina
DNS
. 726 Tomáš Kadlčák
DNS
. 727 Robert Henzl
DNS
. 735 Jakub Zrůst
DNS
↑ zpět

Týmy dospělých

Pořadí Startovní číslo Soutěžící organizace/tým Čas Ztráta
1. 1000 Radek Dvořáček, Jana Ševčíková, Martin Hrazdil
Svvat 0:37:04
2. 1012 Jan Janeček, Petr Žďárský, Martina Rašková
Želvušky 0:38:47 0:01:43
3. 1058 Jiří Cimler, Veronika Foltýnová, Miloš Uher
Gladiators 02 0:41:00 0:03:56
4. 1059 Lukáš Hamza, Michaela Vaňurová, Lukáš Miller
Gladiators 01 0:42:44 0:05:40
5. 1063 Pavla Vodičková, Jan Honzík, Barbora Nedvídková
Bootcamp Team Sehraná Trojka 0:42:49 0:05:45
6. 1011 Michal Poloczek, Natálie Poloczková, Matěj Šindler
Running Family (By Gladiators) 0:43:29 0:06:25
7. 1017 Martina Hladíková, Markéta Kulvajtová, Jiří Zeitha
Kabrňáci 0:45:01 0:07:57
8. 1066 Marie Raslová, Lucie Königová, Libor Judl
Liberecká Bouře 0:45:06 0:08:02
9. 1002 Martin Novotný, Vítězslav Karas, Michaela Vacková
Svvat 3 0:45:29 0:08:25
10. 1009 Jan Jaša, Jan Bock, Michaela Vagingerová
Růžové Taštičky 0:45:45 0:08:41
11. 1014 Hana Hanzlíková, Hana Žohová, Vlastimil Nadymáček
Eaglovice Team 0:46:47 0:09:43
12. 1020 Kateřina Worofková, Václav Soukup, Pavel Tlustý
Nikdy To Nevzdávej 0:46:51 0:09:47
13. 1031 Kristýna Vojtíšková, Lukáš Hořejší, Miroslav Diviš
Fitness Dobříš 0:47:27 0:10:23
14. 1036 Kateřina Zezulová, Jan Němec, Michael Varadi
Ellite Gym Chodov 0:47:36 0:10:32
15. 1057 Josef Žolna, Lukáš Chvostek, Lucie Šteinfeldová
Co Se Životem 0:47:43 0:10:39
16. 1060 Martin Šihovec, Pavel Holoubek, Kateřina Petráškov
Staráci 0:48:38 0:11:34
17. 1003 Lukáš Svoboda, Adelá Cheníčková, Jiří Koutník
Svvat 0:48:46 0:11:42
18. 1022 Martin Koucký, Michal Šarkán, Ivetka Bačinová
Team Beasts 0:50:07 0:13:03
19. 1040 Marek Bořuta, Renata Fuksova, Honza Fořter
Bratrstvo Kočiči Pracky 0:50:20 0:13:16
20. 1119 David Maršinský, Klára Sukovatá, Martina Pechová
Gladiátors 007 0:50:25 0:13:21
21. 1047 Martin Votápek, Michal Votápek, Dita Sedláčková
Pišta, Fišta A Dita 0:50:34 0:13:30
22. 1001 Antonín Hráček, Tereza Minaříková, Blanka Muranská
Svvat-R 0:50:36 0:13:32
23. 1008 ONDŘEJ SCHWARZ, LIBOR POSPÍŠIL, Andrea Janová
Alpáči 0:50:53 0:13:49
24. 1016 Jindřich Křováček, Iveta Teterjová, Jan Truhlář
Los Tres Torpedos 0:51:01 0:13:57
25. 1068 LENKA ŠIMONKOVÁ, MILAN KAŠŠÁK, PAVEL ŠAŠEK
Krokodani 0:51:18 0:14:14
26. 1111
Power Ful Team 0:51:28 0:14:24
27. 1044 Pavla Hottmarová, Jiří Hottmar, Ondřej Šmat
Skalňáci 0:51:30 0:14:26
28. 1064 Honza Havlena, Věrka Peterová, Radek Herzig
Nafrněnci A Zoufalá Opět V Akci 0:51:40 0:14:36
29. 1037 Ondra Nový, Martin Nedbal, Jana Hájková
Mistře, Co Je To Bongo? 0:51:42 0:14:38
30. 1062 Petr Duchek, Vojtěch Hora, Lucie Lišková
Predator Workout Kladno 0:51:42 0:14:38
31. 1007 Ondřej Kubát, Andrea Röhryová, Petr Vaník
Survival Pack 0:52:01 0:14:57
32. 1081 Ludmila Jarošová, Vít Krejčí, Ondřej Staněk
Bahenní Sráči 0:52:04 0:15:00
33. 1103 Jiří Singer, Lukáš Veits, Anna Svobodová
S-Tým 0:53:14 0:16:10
34. 1050 Michal Vinš, Radek Kotlán, Lucie Řezníčková
Komici 0:53:17 0:16:13
35. 1030 Lucie Krajčová, Michal Šebek, Stanislav Burkhardt
Borci 0:54:12 0:17:08
36. 1053 Lenka Košnarová, Míra Böhm, Andrej Linet
Triple Strength 0:54:35 0:17:31
37. 1073 Josef Polesný, Marcela Růžička, Tomáš Karol
Rakeťáci 0:54:43 0:17:39
38. 1023 Valter Hrdinka, Jan Glaser, Petra Kolitschová
Bikiny Team 0:55:04 0:18:00
39. 1034 Jarmila Tourková, Tomáš Tourek, Lenka Staňková
Sk Řečice 0:55:04 0:18:00
40. 1042 Jan Novák, Kristýna Obrdlíková, Lenka Daňková
Smradlavci 0:55:32 0:18:28
41. 1004 Alice Vokounová, Roman Martínek, Petr Gottfried
Zzs Kvk 0:55:42 0:18:38
42. 1115 Roman Kupčík, Jabub Fojtík, Markéta Hajdimová
Lemry Líný 0:55:55 0:18:51
43. 1010 Honza Stolín, Jana Krejčí, Honza Kolovratník
Tak Určitěěěěě..... 0:55:56 0:18:52
44. 1054 Pavel Stošek, Ondřej Pilát, Veronika Klášterková
Žraločí Mňamka 0:56:01 0:18:57
45. 1051 kuba purkyt, renata purkytová, jindřich lát
Mp Karlovy Vary 0:56:02 0:18:58
46. 1045 Milada Ondráčková, Ladislav Řezníček, Lukáš Koťátk
Hurry Up Team 0:56:07 0:19:03
47. 1018 Veronika Třísková, Ondřej Novák, Arnošt Pavlík
Avengers 0:56:13 0:19:09
48. 1019 Eva Škornová, Jan Berg, Jaroslav Vaněk
Suicide Squad 0:56:26 0:19:22
49. 1038 Michal Smejkal, Radka Ondráčková, Václav Vorel
Zub Času 0:56:52 0:19:48
50. 1024 Míša Radová, Víťa Janů, Jiří Paulus
Fitness Ural 0:57:01 0:19:57
51. 1032 Jakub Rut, Eva Zajíčková, Petr Sehnal
Zuby Nehty 0:57:08 0:20:04
52. 1039 Týna Věříšová, Jakub Linder, Jiří Jelínek
Vyborný Je Za Tři 0:57:39 0:20:35
53. 1013 Jan Tyrk, Radek Karas, Nela Oberreiterova
Primáci 0:57:44 0:20:40
54. 1110 Tomáš Krištof, Jan Maroušek, Petra Myšková
Totální Másla 0:58:18 0:21:14
55. 1029 Antonín Pešula, Tomáš Dolejší, Alice Feščuková
Sdp - Smečka Divokých Prasat :-) 0:58:59 0:21:55
56. 1078 Jana Homolková, Jan Hnilička, David Hickl
Jsme Tu Omylem 0:59:55 0:22:51
57. 1067 LUDMILA FISHEROVÁ, MARKÉTA ŠTĚŘÍKOVÁ, MIROSLAV JUR
Apríl 1:00:14 0:23:10
58. 1109 Petra Šteindlová, Jaroslava Stenglova, Petr Podhaj
Life Pro Gym 1:00:30 0:23:26
59. 1097 Václav Loudát, Radka Třmínková, Zdeněk Moravec
Bootcamp Team Pohodáři 1:01:13 0:24:09
60. 1061 Hana Bláhová, Jan Fišer, Ondřej Krejčíř
Chlupáčci 1:01:37 0:24:33
61. 1114 Mihulová Táňa, Martin Pavlíček, Petra Dudková
Gladiátoři Team 33 1:01:41 0:24:37
62. 1072 Ondra Růžička, Vladimír Konopa, Petra Janoušková
Havana Club 1:02:05 0:25:01
63. 1095 Petr Pantlík, Petr Kohout, Daniela Baliczová
Mladoboleslaváci 1:02:38 0:25:34
64. 1065 Jan Nekuda, Vladislav Turek, Andrea Lokingová
Městská Policie Cheb 1:03:16 0:26:12
65. 1082 Dagmar Protivínská, Dominik Smutný, Karel Jirman
Čundové 1:03:23 0:26:19
66. 1005 Ilona Laušmanová, Miloš Kukačka, Jiří Skalický
Zzs Kvk 2 1:03:48 0:26:44
67. 1087 Michal Špondr, Martina Pechočiaková, Magdaléna Nov
! 1:04:34 0:27:30
68. 1033 Ivana Šuhajdová, Jakub Novák, Tomáš Bazala
Vítězný Tým 1:04:46 0:27:42
69. 1083 Roman Maronek, Michael Zerzán, Alena Šambergerová
Dreigrossearme 1:04:56 0:27:52
70. 1099 Ladislav Černok, Lucie Černoková, Jiří Widerwill
Černé Vydry 1:05:32 0:28:28
71. 1025 František Tibitancl, Pavlína Ptáčková, Lenka Vaňko
Fanda A Jeho Banda 1:05:44 0:28:40
72. 1026 Tomáš Levora, Lenka Peterová, Pelech Lukáš
Orange 1:06:07 0:29:03
73. 1041 David Reznicek, Jakub Duda, Alexandra Roučková
Rychlá Rota 1:06:38 0:29:34
74. 1046 Stanislav Tříska, Jana Třísková, Martin Stehlík
Bahńákotvůrci / Svvat 1:07:21 0:30:17
75. 1006 Hana Reismüllerová, Daniel Razím, Víťa Borolič
Bahňáci 1:07:21 0:30:17
76. 1084 Bára Klapalová, Ondřej Hartvich, Kateřina Soudková
Rafani 1:07:36 0:30:32
77. 1035 Susanne Kratochvilova, Jan Kratochvíl, noname nona
Mad Badgers 1:08:05 0:31:01
78. 1096 Jana Molnárová, Martin Kompas, Lenka Molnárová
Náhodní Kolemjdoucí 1:08:12 0:31:08
79. 1071 David Šuk, Ondřej Turek, Johana Nádvorníková
Hippo 1:08:16 0:31:12
80. 1076 Šárec Zavadilová, Pepa ZAVADIL, Petr Vaňález Vaníč
Nu, Pogodi! 1:08:56 0:31:52
81. 1118 Miroslava Klímová, Rostislav Kadlec, Ladislav Varg
Užasňákovi 1:09:12 0:32:08
82. 1015 Vaclav Zitta, Lucie Bártová, Byron Heng
Trainers Team 1:09:55 0:32:51
83. 1080 Andrea Schovánková, Kristýna Fialová, Ondřej Guttn
Bahnozvraceči 1:10:00 0:32:56
84. 1055 Markéta Pospíšilová, Lidmila Ondrušková, Jana Galá
Jamali 1:10:03 0:32:59
85. 1091 Jakub Černý, Philipp Kohlbeck, Katharina Grausam
Bavarian Forest Fighters 1 1:11:06 0:34:02
86. 1100 Kristýna Kantorová, Karel Spurný, Nikola Kuderová
Supermásla 1:11:12 0:34:08
87. 1075 Roman Starý, Tereza Zindlová, Lucie Koštialová
Six Spot Suns 1:11:26 0:34:22
88. 1056 Radomír Bohuslávek, Jan Kovárník, Kateřina Čebišov
Čeboko 1:11:30 0:34:26
89. 1094 Lisa Hoidn, Isabella Pahl, Yannick Kaluza
Bavarian Forest Fighters 4 1:12:00 0:34:56
90. 1028 Markéta Haladová, Martin Kouřil, Klára Šindelková
Princezny, Vole! 1:12:22 0:35:18
91. 1074 Martina Chytrá, Miloslav Trousil, Vít Hrdlička
Jelimáni 1:12:35 0:35:31
92. 1077 Jana Šnejdarová, Petr Kašík, Roman Kašpar
Lemigas 1:12:42 0:35:38
93. 1086 Míša Vozková, Dominik Antoň, Michal Cakl
Na Pokraji Sil 1:12:56 0:35:52
94. 1117 Andrea Motlová, Jiří Holeček, Josef Nachtigal
Mustangové 1:13:13 0:36:09
95. 1052 Ondřej Doležal, Tereza Halamková, Kristýna Macákov
Hero Factory 1:14:01 0:36:57
96. 1098 Karel Spáčil, Martin Trojáček, Tereza Schestagová
Gapovci 1:15:00 0:37:56
97. 1085 Franz Weiß, Martin Mühlbauer, Jessica Neuberger
Bavarian Forest Fighters 3 1:15:38 0:38:34
98. 1069 MILAN HOLZNECHT, MAREK HAVLÍK, SILVIE FLÍDROVÁ
Gang Medvídka Pů 1:15:45 0:38:41
99. 1088 Jan Pitra, Jana Luxíková, Michal Mašek
The Ustav 1:15:47 0:38:43
100. 1089 Lucie Klouzova, Radek Hanák, Petr Fiala
Gumídci 3 1:16:07 0:39:03
101. 1049 Ilona Giertl, Lucie Mrhálková, Michal Giertl
Holky S Velkým A Tvrdým... 1:16:18 0:39:14
102. 1027 Tomáš Kuželka, Jana Šedová, Dominika Vokáčová
Jägermeisteři 1:16:32 0:39:28
103. 1101 Lenka Všetičková, MIroslav Berka, Štěpánka Krivošo
Želváci 1:17:21 0:40:17
104. 1107 Kateřina Gvardová, Kateřina Gvardová, Michael Fili
Tři Trosky 1:17:32 0:40:28
105. 1093 Daniel Poborský, Kateřina Pálková, Ondřej Plachý
Bloodyeagle 1:18:00 0:40:56
106. 1102 Pavel Forejtek, Kristýna Libenská, Gossia Wozniak
Zombie 1:18:53 0:41:49
107. 1112 Lenka Marková, David Jana, Daniela Hulcová
Majahu 1:19:04 0:42:00
108. 1113 Jonáš Černý, Monika Rosová, Hana Kotoučková
Gladiátor Team 3 1:19:23 0:42:19
109. 1116 Marie Reicheltová, Jan Varga, Tomáš Koudelka
El Torro 1:20:08 0:43:04
110. 1048 Oldřich Palas, Martin Elbl, Petra Pechová
Baroko 1:21:11 0:44:07
111. 1070 Václav Růžička, Dominik Sauer, Veronika Černíková
Sněženka A Machři 1:23:23 0:46:19
112. 1106 Jakub Lassig, Jaroslav Sokol, Tereza Hošková
Sokolíci 1:23:56 0:46:52
113. 1105 Marek Chovančík, kristýna Formanová, Dan Dvořák
Blembáci 1:25:01 0:47:57
114. 1090 Julian Rehbein, Yazan Sharaf Aljbae, Manuela Rehbe
Bavarian Forest Fighters 2 1:26:36 0:49:32
115. 1104 Věra Fialková, Lucie Kyselová, Michal Kysela
Kyselý Fialky 1:32:23 0:55:19
. 1043 Lukáš Mikásko, Tomáš Linka, Jana Rolečková
Bezáskovice DNS
. 1079 Vojtěch Pohl, Michal Krupka, Paula Svátková
Pohled Na Sváteční Krupici DNS
. 1108 Lucie Dupalová, Lenka Kaloudová, Martin Josef
No Tak Hurá DNS
↑ zpět

Rodinné týmy

Pořadí Startovní číslo Soutěžící organizace/tým Čas Ztráta
1. 1201 Josef Bobenič, Rudolf Griessl, Ingrid Bobeničová
Cvočci Sokolov 0:10:16
2. 1203 Zlata Novotná, Miloš Cigler, Matyáš Novotný, Matěj
Draci 0:12:48 0:02:32
3. 1205 Simona Krajská, Martin Antala, Jakub Dudek, Veroni
Sebedestruktátoři 0:12:56 0:02:40
4. 1207 Jindřich Ševčík, Olga Vosková, Jindřich Ševčík, La
Šéva-Team 0:13:08 0:02:52
5. 1210 Petra Fooffová, Monika Foffová, Vladislav Havlena
Modrá Krev 0:13:26 0:03:10
6. 1211 Ivo Grulich, Dominika Dočkalová, Daniel Grulich
Zmarty 0:13:34 0:03:18
7. 1209 Richard Parth, Markéta Prthová, Klára Vaňková
Plamen Chodov 0:13:44 0:03:28
8. 1206 Katerina Melisikova,Marek Melisik,Viktorie Melisik
Do 1 Metru 0:14:04 0:03:48
9. 1200 Jan Neumann, Lucie Jonášová, Aneta Jonášová, Marek
Líhanovci 0:14:29 0:04:13
10. 1208 Lea Lukesová, David Lukes, JosefínA Lukesová, Vend
Lentilky 0:15:09 0:04:53
11. 1202 Miloš Kukačka, Lukáš Kukačka, Matěj Kukačka
Zzs Kvk 0:15:14 0:04:58
12. 1204 Martin Kunciter, Lukáš Kunciter, Tereza Kunciterov
Nemehla 0:21:13 0:10:57
↑ zpět

Generální partneři
Hasičský záchraný sbor Karlovarského kraje Městský dům kultury Sokolov Karlovarský kraj http://www.zivykraj.cz/cz/
Hlavní partneři
Studio Fresh Net s.r.o, Karlovy Vary Marent půjčovna stavebních strojů Drechsler - zemní práce Běh a funkční fitness Auto Eder Karlovy Vary PHP servis - podnik hasičské prevence CRAFT - functional sportswear Wolfnet
Sponzoři
Jaroslav Blažej - výroba strojů a zařízení Vodohospodářská společnost Sokolov Forte Quick Restaurant Protenax Eletur
Hlavní mediální partneři
Regionální Televize Radio Egrensis
Mediální partneři
Kamelot www.ronnie.cz - Kulturistika a bojové sporty