O Bahňákovi
Výsledky ročníku 2011

Soutěžní kategorie


Děti mladší

Pořadí Startovní číslo Soutěžící organizace/tým Čas Ztráta
1. 13 TŘÍSKOVÁ Tereza
03:54,51
2. 8 MATOUŠKOVÁ Michala
04:01,88 00:07,37
3. 16 CAFOUREK Daniel
04:26,02 00:31,51
4. 6 JANOUŠEK Petr
04:41,30 00:46,79
5. 4 PLZÁK Daniel
04:46,99 00:52,48
6. 10 JIROUŠEK Martin
04:52,00 00:57,49
7. 20 ŠOUR Marek
04:54,36 00:59,85
8. 9 ŠPIŘÍKOVÁ Nina
05:09,01 01:14,50
9. 5 KOVARDINSKÝ Kryštof
05:13,25 01:18,74
10. 48 HOLUB Filip
05:28,08 01:33,57
11. 3 NAVRÁTILOVÁ Barbora
05:37,61 01:43,10
12. 19 RYŠKA Radomír
05:39,92 01:45,41
13. 7 ŽIŽKA Jan
05:43,13 01:48,62
14. 18 GÁRSKÝ Pavel
07:02,47 03:07,96
15. 2 ŠUSTR Robert
07:30,41 03:35,90
16. 12 POLENDA Tomáš
07:36,54 03:42,03
17. 17 HRIŇÁK Martin
10:42,76 06:48,25
18. 1 ŠUSTR Marian
DNF
↑ zpět

Děti starší

Pořadí Startovní číslo Soutěžící organizace/tým Čas Ztráta
1. 24 KVASNIČKA Patrik
02:39,14
2. 26 CHVOSTEK Lukáš
02:41,26 00:02,11
3. 35 VÁŠA Jan
03:13,32 00:34,17
4. 22 JANDŮ Martina
03:21,36 00:42,21
5. 33 VAŠÍČEK Václav
03:26,84 00:47,69
6. 30 ŠODA Ondřej
03:27,91 00:48,76
7. 28 WALOSCHEK Jonáš
03:34,52 00:55,37
8. 21 JURIŠ Miroslav
03:43,39 01:04,24
9. 11 BODY Dominik
03:47,20 01:08,06
10. 34 URBANOVÁ Jitka
03:54,73 01:15,59
11. 42 HURT Jan
03:54,92 01:15,78
12. 43 BORIS Lukáš
04:04,38 01:25,24
13. 25 ŽIŽKOVÁ Tereza
04:11,07 01:31,92
14. 39 WEISS Jiří
04:11,69 01:32,54
15. 32 TŘÍSKOVÁ Veronika
04:13,07 01:33,93
16. 31 DIMO Miroslav
04:18,03 01:38,89
17. 38 GODLA Petr
04:19,74 01:40,60
18. 29 KALÁTOVÁ Barbora
04:25,96 01:46,82
19. 27 NIEBAUER Michal
04:28,18 01:49,03
20. 40 BAZQIER Petr
04:29,41 01:50,27
21. 36 TITĚRA Lukáš
04:33,40 01:54,26
22. 23 ŠIPKA Martin
04:40,79 02:01,65
23. 37 DĚBNÁR Martin
04:50,81 02:11,67
24. 14 PECHA Lukáš
05:23,10 02:43,96
25. 15 PAŠTĚKA Ladislav
05:38,68 02:59,53
26. 41 HRBEK Petr
06:28,62 03:49,47
↑ zpět

Dorost

Pořadí Startovní číslo Soutěžící organizace/tým Čas Ztráta
1. 62 ŠEBELE
DVOŘÁK
POKORNÁ IMRICH
04:36,57
2. 63 KATRIŇÁKOVÁ
KŮTOVÁ
VILHELMOVÁ JANDA
06:11,23 01:34,66
3. 61 ZACHOVÁ
VLČKOVÁ
PLEML LUPINSKÁ
06:45,60 02:09,03
↑ zpět

Týmy dětí - mladší

Pořadí Startovní číslo Soutěžící organizace/tým Čas Ztráta
1. 257 ŘÍHOVÁ Vanda
16:33,21
2. 252 BURIANOVÁ Hana
17:03,16 00:29,96
3. 254 DLOUHÁ Helena
21:21,45 04:48,25
4. 251 DONALDSON Sarah
23:51,74 07:18,53
5. 253 KRAUSOVÁ Lenka
23:53,64 07:20,44
6. 255 HOLUBOVÁ Martina
DNF
7. 256 LORINCZOVÁ Monika
DNS
↑ zpět

Týmy dětí - starší

Pořadí Startovní číslo Soutěžící organizace/tým Čas Ztráta
↑ zpět

Ženy

Pořadí Startovní číslo Soutěžící organizace/tým Čas Ztráta
1. 80 ŠEPS Jan
12:11,16
2. 113 SELBER Jiří
12:40,33 00:29,17
3. 75 BELÁNI Ladislav
12:41,64 00:30,48
4. 79 VOŘECH Jakub
12:46,47 00:35,31
5. 127 ĎUROŠKA Tomáš
12:54,66 00:43,50
6. 135 JANEČEK Jan
13:09,48 00:58,32
7. 78 STACH Ondřej
13:09,97 00:58,81
8. 132 KORPÁŠ Pavel
13:30,70 01:19,53
9. 115 CHOCHOLOUŠ Dan
13:31,61 01:20,45
10. 71 ŠTÁHLOVSKÝ Václav
13:34,07 01:22,91
11. 142 MATOUŠEK Marek
13:38,33 01:27,17
12. 72 ALTSCHUL Karel
13:43,00 01:31,83
13. 104 ZÍSKAL Luděk
13:47,21 01:36,05
14. 99 BURIAN Jan
13:51,63 01:40,47
15. 141 LHOTA Jan
14:05,07 01:53,91
16. 92 DUCHEK Tomáš
14:07,01 01:55,85
17. 133 SMETANA Lukáš
14:11,90 02:00,74
18. 121 KITTEL David
14:14,29 02:03,13
19. 123 SZEWICZEK Jiří
14:18,71 02:07,55
20. 122 ČTVRTŇÁK Tomáš
14:22,39 02:11,22
21. 86 ROUBAL Miroslav
14:31,75 02:20,59
22. 95 JELÍNEK Tomáš
14:33,60 02:22,44
23. 93 DVOŘÁK Tomáš
14:35,51 02:24,35
24. 110 SZEWICZEK Martin
14:37,03 02:25,87
25. 98 KADAVÝ Vladimír
14:45,58 02:34,42
26. 119 VAŠÍČEK Richard
15:01,94 02:50,78
27. 128 ŽIŽKA Miroslav
15:11,95 03:00,79
28. 94 SVOBODA Petr
15:17,56 03:06,40
29. 90 SEIDL Bernhard
15:33,16 03:22,00
30. 102 TŘÍSKA Stanislav
15:35,30 03:24,14
31. 114 BÍLEK Václav
15:37,42 03:26,25
32. 111 SMUTNÝ Jaroslav
15:46,09 03:34,93
33. 101 BRAUNEIS Petr
15:59,29 03:48,13
34. 100 EL WAHIBI Moustafa
16:01,60 03:50,44
35. 118 CIGÁNEK Martin
16:01,63 03:50,47
36. 96 ŠIROKÝ Martin
16:07,24 03:56,08
37. 117 SVOBODA Miroslav
16:15,34 04:04,18
38. 131 NĚMEC Jan
16:16,70 04:05,53
39. 77 ŠIPKA Martin
16:36,12 04:24,96
40. 129 KUDLÁČEK Pavel
16:41,65 04:30,49
41. 103 ŠAFRÁNEK Kamil
16:45,75 04:34,59
42. 97 FRIŠS René
16:45,91 04:34,75
43. 108 BOBENIČ Josef
17:01,36 04:50,20
44. 120 ŠVARCBEK Josef
17:11,75 05:00,59
45. 91 BENEŠ David
17:11,81 05:00,64
46. 89 HŮRKA Jiří
17:28,71 05:17,55
47. 116 RAZÍM Daniel
18:07,45 05:56,29
48. 85 LNĚNÍČEK Jindřich
18:21,16 06:10,00
49. 87 SCHEINER Josef
18:29,53 06:18,37
50. 106 ARNOŠT Pavel
18:37,64 06:26,48
51. 83 HULÁK Michal
18:39,89 06:28,73
52. 88 ŽIŽKA Jan
18:56,41 06:45,24
53. 112 PINC Zdeněk
19:09,12 06:57,96
54. 84 VAŇOUREK Pavel
19:11,38 07:00,22
55. 134 HLAVÁČEK Filip
19:38,48 07:27,32
56. 137 KOŽÍN Viktor
19:51,85 07:40,68
57. 140 HOLUB Josef
20:00,65 07:49,49
58. 125 SLIVONČ Jakub
20:58,70 08:47,54
59. 138 VEVERKA Josef
20:59,03 08:47,87
60. 105 VALTA Petr
21:00,24 08:49,08
61. 136 FILO Ludovit
21:05,32 08:54,16
62. 130 PLECHO Michal
21:19,27 09:08,11
63. 124 VARTÁŠ Jan
21:29,25 09:18,09
64. 81 PUP Tomáš
22:13,99 10:02,83
65. 107 HNÍZDIL Vladimír
22:21,29 10:10,13
66. 126 DOBROVOLNÝ Petr
22:31,53 10:20,36
67. 109 MERTL David
24:04,09 11:52,93
68. 82 ŠPULÁK Karel
31:58,76 19:47,60
69. 73 ŠUSTR Robert
DNF
70. 74 SEIDLER Zdeněk
DNF
71. 76 BUREŠ Rostislav
DNF
↑ zpět

Muži

Pořadí Startovní číslo Soutěžící organizace/tým Čas Ztráta
1. 291 ARNOŠT
ZÍSKAL
ZÍSKALOVÁ JŮNA
17:22,87
2. 287 PERUTEK
KURTIN
ŠÍMOVÁ PROCHÁZKA
18:16,30 00:53,43
3. 296 ZÁPOTOČNÝ
KOTALA
MELICHAR DONSKOVOVÁ
18:33,24 01:10,37
4. 293 VYČICHLO
ONDRÁČKOVÁ
KOPTIŠ KULHAVÝ
18:37,43 01:14,56
5. 300 KAIN
TIHONOVÁ
BRAUMOVÁ BRAUM
18:47,76 01:24,90
6. 295 MEDEK
VAVŘINA
RADOUCHOVÁ KEREKANIČOVÁ
19:18,47 01:55,61
7. 285 STEJSKAL
JEŽKOVÁ
KNÉBL DOŠLÍK
21:51,04 04:28,17
8. 292 TŘÍSKOVÁ
VIMR
LORENZ CICHOCKI
21:55,06 04:32,19
9. 286 PLUHAŘ
BULÍŘ
RESSL SUCHÁNSKÁ
22:09,17 04:46,30
10. 290 HOUČKOVÁ
SEDLÁČEK
JAKOBEC KUBIS
22:18,87 04:56,00
11. 289 ŠNAJDROVÁ
KUKEL
MENTLÍK PULKERT
22:29,50 05:06,63
12. 288 ŠIMKO
ŠIMKOVÁ
MATOUŠ ŠIMKO
23:35,19 06:12,33
13. 294 FIALA
JIRÁSEK
ZÍCHOVÁ KESZI
24:10,67 06:47,81
14. 283 ZAHRADNÍK
JANDA
STREJC KOSTKOVÁ
24:18,56 06:55,69
15. 299 SVOBODA
KOŽÍN
JAŠA LORINCZOVÁ
24:55,26 07:32,40
16. 301 MESZÁROŠOVÁ
OBŠIVAČ
PTÁK KRIČFALUŠI
26:27,85 09:04,98
17. 282 PFLUGER
ONDŘÍŠEK
ŠÍSTKOVÁ ZÁZRIVEC
27:18,81 09:55,94
18. 284 ORSÁG
KORCOVÁ
OKAVEC MATOUŠKOVÁ
27:24,42 10:01,55
19. 298 SVOBODOVÁ
IVÁNEK
KISSOVÁ ČEŠKOVÁ
27:44,44 10:21,58
20. 297 BORIS
JENČÍK
JIRKOVSKÁ SCHUTZ
28:18,05 10:55,19
21. 281 HEZKÝ
HOLUB
CHARVÁT ŽÁČKOVÁ
29:50,01 12:27,15
↑ zpět

Týmy dospělých

Pořadí Startovní číslo Soutěžící organizace/tým Čas Ztráta
↑ zpět

Generální partneři
Hasičský záchraný sbor Karlovarského kraje Městský dům kultury Sokolov Karlovarský kraj http://www.zivykraj.cz/cz/
Hlavní partneři
Studio Fresh Net s.r.o, Karlovy Vary Marent půjčovna stavebních strojů Drechsler - zemní práce Běh a funkční fitness PHP servis - podnik hasičské prevence CRAFT - functional sportswear Wolfnet
Sponzoři
Jaroslav Blažej - výroba strojů a zařízení Protenax Vodohospodářská společnost Sokolov Eletur Zverimex Pajtaš Nero drinks
Hlavní mediální partneři
Regionální Televize
Mediální partneři
Kamelot www.ronnie.cz - Kulturistika a bojové sporty