O Bahňákovi
Výsledky ročníku 2012

Soutěžní kategorie


Děti mladší

Pořadí Startovní číslo Soutěžící organizace/tým Čas Ztráta
1. 22 PARÝSEK Jan
03:42,55
2. 14 MATOUŠKOVÁ Kristýna
Matouškovi 03:50,83 00:08,27
3. 16 STUPKOVÁ Barbora
04:01,41 00:18,86
4. 8 TŘÍSKOVÁ Tereza
Feďa 04:11,78 00:29,23
5. 3 ŠOUR David
04:21,04 00:38,49
6. 28 KAŠÁK Filip
04:21,49 00:38,94
7. 21 SYKAL Matěj
04:22,70 00:40,15
8. 18 NOVOTNÁ Eliška
Sdh Pila 04:27,51 00:44,96
9. 32 VECKA Danie
04:28,37 00:45,82
10. 6 PLZÁK Daniel
Ak Sokolov 04:34,96 00:52,41
11. 2 JAKAB Jan
04:34,98 00:52,43
12. 11 NAVRÁTILOVÁ Barbora
Ak Sokolov 04:41,72 00:59,17
13. 12 NAVRÁTIL Vojtěch
Hc Baník Sokolov 04:51,18 01:08,63
14. 31 BLINOV Antonín
05:14,84 01:32,29
15. 1 RUND Jakub
Muzeum Sokolov 05:16,56 01:34,00
16. 25 MARTÍNEK Roman
05:17,73 01:35,18
17. 15 VÁCLAVÍK David
05:20,36 01:37,81
18. 15 VÁCLAVÍK David
05:20,36 01:37,81
19. 17 NEDVĚDOVÁ Lenka
05:24,62 01:42,07
20. 4 ŠOUR Denis
05:33,49 01:50,94
21. 23 MUSIL Pavel
05:47,34 02:04,79
22. 9 SUCHÝ Mário
05:52,81 02:10,26
23. 13 POJŽÁREK Josef
06:05,89 02:23,34
24. 20 BRAUM Zdeněk
06:09,40 02:26,85
25. 27 KAŠÁKOVÁ Anna
06:10,68 02:28,13
26. 19 ČONKA Martin
Sdh Pila 06:11,21 02:28,65
27. 5 MIKEŠOVÁ Michaela
06:29,52 02:46,97
28. 26 MAKOVIČKOVÁ Lucie
06:33,36 02:50,81
29. 30 MAUR Šimon
07:00,46 03:17,91
30. 33 GOTZL Filip
07:00,91 03:18,36
31. 10 HRIŇÁK Martin
Sdh Chodov 07:19,43 03:36,87
32. 29 KŘÍŽOVÁ Terezia
07:34,00 03:51,45
33. 24 ČERNÝ Marek
08:49,01 05:06,46
34. 34 KROPÁČKOVÁ Lucie
09:09,94 05:27,39
. 7 KŘÍŽ Marek
DNS
↑ zpět

Děti starší

Pořadí Startovní číslo Soutěžící organizace/tým Čas Ztráta
1. 135 CHVOSTEK
03:03,69
2. 105 VÁŠA Jan
03:05,02 00:01,33
3. 134 KVASNIČKA Patrik
03:05,12 00:01,43
4. 112 KUBÍK Jiří
03:14,28 00:10,59
5. 109 HALÍK Kuba
Sdh Katusice 03:15,99 00:12,30
6. 109 HALÍK Kuba
Sdh Katusice 03:15,99 00:12,30
7. 132 MAJZNER Michal
03:16,96 00:13,27
8. 116 ČABAN Jakub
03:26,38 00:22,68
9. 115 ŠEDA Ondřej
Sdh Pila 03:26,94 00:23,25
10. 118 WÝSTRACH Pavel
03:34,75 00:31,06
11. 106 PLEML Karel
Střední Zdravotnická Škola Chomutov 03:43,06 00:39,37
12. 111 RUSTLER Lukáš
03:43,87 00:40,18
13. 114 DIMO Miroslav
Sdh Pila 03:47,56 00:43,87
14. 104 BAZGIER Petr
Sdh Chodov 03:55,52 00:51,83
15. 110 MIKESKA Jan
03:58,15 00:54,46
16. 102 TŘÍSKOVÁ Veronika
Feďa 04:02,63 00:58,94
17. 101 SKOŘEPA Petr
04:04,71 01:01,02
18. 122 HORVÁTH Josef
04:15,01 01:11,32
19. 117 ĎURIŠ Pavel
04:17,49 01:13,80
20. 133 TACHL Jindřich
04:20,81 01:17,12
21. 119 KUZEBAUCH Bohumil
04:30,50 01:26,81
22. 107 VOJÁČKOVÁ Lenka
Střední Zdravotnická Škola Chomutov 04:41,83 01:38,14
23. 121 BRAMBOR Antoní
04:44,93 01:41,23
24. 123 KUBINEC Josef
04:47,06 01:43,37
25. 131 BLINOV Petr
05:06,54 02:02,85
26. 113 PROCHÁZKA Štěpán
05:06,84 02:03,14
27. 130 PROCHÁZKOVÁ Tereza
05:15,99 02:12,29
28. 127 TOOTHOVÁ Iveta
05:17,41 02:13,72
29. 120 CHALUPOVÁ Zuzana
05:33,57 02:29,88
30. 103 HRBEK Petr
Sdh Chodov 05:35,76 02:32,06
31. 124 KABELKA Jiří
05:39,74 02:36,05
32. 128 PROCHÁZKOVÁ Kristýna
05:41,72 02:38,03
33. 129 JÍLKOVÁ Kristýna
05:43,94 02:40,25
34. 125 KARLOVÁ Helena
06:30,50 03:26,81
35. 126 KLÍČOVÁ Aneta
06:45,48 03:41,79
↑ zpět

Dorost

Pořadí Startovní číslo Soutěžící organizace/tým Čas Ztráta
1. 202 CHVOSTEK
ŠÍPOVÁ
KVASNIČKA
3-Čuníci 03:58,70
2. 203 TOUREK
ROUBÍK
KRIEGOVÁ
Sdh Kardašova Řečice 04:58,22 00:59,52
3. 204 KŘÍŽ
GRESEŇ
HOFMANOVÁ
Šampioni 06:04,09 02:05,39
4. 201 KOWALIKOVÁ
KATRIŇÁKOVÁ
ČERNÝ
07:39,59 03:40,89
↑ zpět

Týmy dětí - mladší

Pořadí Startovní číslo Soutěžící organizace/tým Čas Ztráta
1. 254 KLIMPLOVÁ Hanka
15:16,28
2. 272 TIHONOVÁ Lucie
Sport-Lav 16:29,52 01:13,24
3. 256 VAŠÁKOVÁ Hana
Gc (Gymnasino Club) 16:36,30 01:20,02
4. 276 HERZOGOVÁ Simona
17:34,08 02:17,80
5. 251 DVOŘÁKOVÁ Petra
Ačr 17:41,72 02:25,43
6. 262 PISKAČOVÁ Jana
18:10,49 02:54,21
7. 271 VÁŠOVÁ Veronika
18:54,14 03:37,86
8. 273 RADOUCHOVÁ Anežka
18:54,33 03:38,04
9. 260 RANČÁKOVÁ Barbora
18:55,11 03:38,83
10. 277 MIKULÍKOVÁ Jana
19:21,13 04:04,85
11. 269 NĚMCOVÁ Iva
19:22,02 04:05,73
12. 252 BAŠTOVÁ Hana
19:28,41 04:12,13
13. 278 KUTNEROVÁ Kateřina
19:36,01 04:19,73
14. 253 KRATOCHVÍLOVÁ Kateřina
20:00,68 04:44,40
15. 255 JAKABOVÁ Lucie
22:08,15 06:51,86
16. 259 HEJNOVÁ Helena
22:16,05 06:59,77
17. 274 DOLEŽALOVÁ Andrea
22:45,94 07:29,66
18. 257 ŽÁČKOVÁ Iva
Střední Zdravotnická Škola Chomutov 22:49,97 07:33,69
19. 268 HANOVA Marketa
24:12,17 08:55,89
20. 261 LÖRINCZOVÁ Monika
24:55,89 09:39,61
21. 263 GLANCOVÁ Barbora
27:42,54 12:26,25
22. 275 ČECHALOVÁ Martina
28:56,55 13:40,27
23. 270 CIRHANOVÁ Petra
29:02,90 13:46,61
24. 267 SERBUSOVÁ Monika
Albi Česká Republika 29:10,18 13:53,90
25. 266 HUJOVÁ Šárka
30:08,62 14:52,33
26. 265 MATĚJOVICOVÁ Marie
32:32,29 17:16,01
. 258 CHARVÁTOVÁ Helena
DNS
. 264 POJŽÁRKOVÁ Petra
DNS
↑ zpět

Týmy dětí - starší

Pořadí Startovní číslo Soutěžící organizace/tým Čas Ztráta
↑ zpět

Ženy

Pořadí Startovní číslo Soutěžící organizace/tým Čas Ztráta
1. 466 FIŠER Radovan
11:55,44
2. 307 SELBER Jiří
Oo Pčr Ostrov 12:48,90 00:53,46
3. 318 ŠEPS Jan
Hzs Varnsdorf 12:59,94 01:04,50
4. 334 FILANDR Patrik
Hzs Sokolov, Stanice Chemické Závody 13:00,66 01:05,22
5. 412 BACKA Jan
13:09,98 01:14,53
6. 321 SMEJKAL Pavel
13:10,23 01:14,79
7. 364 DUCHEK Tomáš
Hzs Pk Uo Plzeň 13:10,76 01:15,32
8. 413 BERG Jan
13:19,95 01:24,51
9. 304 JAŠA Jan
13:22,55 01:27,10
10. 452 DOŠLÍK Jiří
13:27,90 01:32,46
11. 378 BAUER Tomáš
13:28,00 01:32,56
12. 457 BLOMAN Antonín
13:39,04 01:43,60
13. 420 VOŘECH Jakub
13:52,57 01:57,12
14. 345 WEINHÖFER Petr
Hzs Ústeckého Kraje Úo Chomutov 13:53,87 01:58,42
15. 390 PISKAČ Ondřej
13:54,60 01:59,16
16. 352 MALHOUS Jan
Sdh Katusice 13:57,21 02:01,76
17. 313 ORIABINEC Milan
14:07,82 02:12,37
18. 414 VAVŘINA Tomáš
14:17,52 02:22,07
19. 393 GLASER Petr
Sdh Pila 14:18,73 02:23,28
20. 356 ŠINDELÁŘ Tomáš
14:20,07 02:24,63
21. 419 STACH Ondřej
14:21,94 02:26,50
22. 468 SZEWIECZEK Martin
14:37,40 02:41,96
23. 387 JANEČEK Jan
Hzs Hl.m. Prahy 14:41,27 02:45,82
24. 320 NOVÁK Pavel
14:45,51 02:50,06
25. 342 CALTA Luděk
14:45,75 02:50,30
26. 370 ROUBAL Miroslav
14:45,90 02:50,46
27. 322 CHOCHOLOUŠ Dan
14:52,86 02:57,42
28. 333 ŘÍHA Ivan
14:55,06 02:59,61
29. 436 KURACH Pawel
15:08,04 03:12,60
30. 431 KRT Lukáš
15:08,75 03:13,31
31. 460 MAŠEK Petr
15:12,70 03:17,25
32. 305 TKÁČ Jan
15:19,53 03:24,09
33. 386 KOTEK Jaroslav
Hzs Hl.m. Prahy 15:21,48 03:26,04
34. 384 PAPÍK Ivan
15:22,03 03:26,59
35. 316 ALTSCHUL Pavel
Momentive, A. S. 15:22,67 03:27,23
36. 392 DVOŘÁK Tomáš
Hzs Pk Uo Plzeň 15:24,03 03:28,59
37. 399 PERGL Václav
15:29,30 03:33,85
38. 388 HRODĚJ Jakub
15:38,47 03:43,03
39. 341 KAŠPAR Jakub
15:41,77 03:46,33
40. 348 HRÁČEK Antonín
15:43,54 03:48,09
41. 324 KRABÁČ Václav
Vsš A Voš Mo V Moravské Třebové 15:44,72 03:49,28
42. 441 HLOUŠEK Ladislav
15:45,26 03:49,81
43. 415 MARGETA Pavel
15:47,47 03:52,03
44. 327 BOBENIČ Josef
Policie Čr 15:48,73 03:53,29
45. 430 ZRŮST Jakub
15:56,27 04:00,82
46. 435 BARTNIK Piotr
15:56,47 04:01,03
47. 315 SVOBODA Miroslav
15:58,75 04:03,31
48. 423 TÉMA Antonín
16:00,89 04:05,45
49. 314 VAŠKO Michal
16:02,54 04:07,09
50. 354 PODANÝ Lukáš
Hzs Chomutov 16:03,27 04:07,83
51. 371 STREJC Marcel
Celník 16:09,50 04:14,06
52. 377 VAŇOUREK Lukáš
16:15,09 04:19,65
53. 394 ĎUROŠKA Tomáš
Sdh Pila 16:18,04 04:22,60
54. 470 PRDUDIL Luděk
16:24,99 04:29,55
55. 449 TAMAJKA Lukáš
16:29,39 04:33,94
56. 346 HOUF Tomáš
Hzs Chomutov 16:32,73 04:37,29
57. 409 PAPRŠTEIN Ladislav
16:33,24 04:37,79
58. 301 RŮŽIČKA Vít
16:40,36 04:44,92
59. 429 ROSPRIM Marek
16:44,19 04:48,74
60. 368 KONŮPEK Tomáš
T= 16:44,66 04:49,22
61. 395 STANKO David
16:48,90 04:53,46
62. 418 WACHFAITL Petr
16:49,18 04:53,74
63. 325 BENEDIKT Tomas
16:59,68 05:04,24
64. 404 BLAŽEK Michal
17:17,45 05:22,01
65. 309 STEJSKAL Jan
Sdh Český Dub 17:28,94 05:33,50
66. 405 NOVÝ Jaroslav
17:30,78 05:35,34
67. 432 BARTOŠ Milan
17:32,43 05:36,98
68. 379 RODÁK Marek
17:35,09 05:39,65
69. 434 WOLSKI Pawel
17:37,06 05:41,62
70. 447 ZANDER Denny
17:42,03 05:46,59
71. 340 PODHORSKÝ Lukáš
17:42,19 05:46,75
72. 366 VAŇOUREK Pavel
17:47,28 05:51,83
73. 458 ZÁPOTOČNÝ Miroslav
17:47,36 05:51,92
74. 339 KVAPIL Pavel
17:47,75 05:52,31
75. 446 JUNG Bjorn
17:55,82 06:00,38
76. 332 LNĚNÍČEK Jindřich
17:56,93 06:01,48
77. 416 SEIDL Bernhard
18:04,50 06:09,06
78. 369 JELÍNEK Milan
18:06,89 06:11,45
79. 351 TUREK Václav
18:08,30 06:12,86
80. 400 VAŠÍČEK Richard
Sbor Dobrovolných Hasičů Horní Slavkov 18:11,02 06:15,58
81. 317 ŠIPKA Martin
Momentive, A. S. 18:12,12 06:16,68
82. 349 GABRIEL Václav
18:14,78 06:19,34
83. 427 KAŠUBIAK Tomáš
18:22,45 06:27,01
84. 303 ZAVŘEL Jakub
18:22,87 06:27,43
85. 422 BÍLEK Václav
18:22,89 06:27,44
86. 330 TVRZ Michal
Intercom Systems 18:27,67 06:32,22
87. 380 FANTA Jan
18:30,60 06:35,16
88. 462 MOTL Richard
18:32,81 06:37,37
89. 358 PIVARČI Petr
Sdh Březová 18:35,66 06:40,21
90. 319 ŠEFČÍK Peter
18:37,97 06:42,53
91. 359 HŮRKA Jiří
Ultrasport Sokolov 18:41,22 06:45,77
92. 467 MARTIN Jarda
18:46,16 06:50,72
93. 375 KUTHEJL Filip
18:55,63 07:00,18
94. 433 BRAMBOR Antonín
19:03,01 07:07,57
95. 444 SEIDL Jakub
19:05,98 07:10,54
96. 367 JELÍNEK Jan
19:09,69 07:14,25
97. 442 ŠMÍD Josef
19:09,92 07:14,47
98. 443 HULÁK Michal
19:10,86 07:15,42
99. 347 KORETZ Michal
19:17,67 07:22,23
100. 445 SCHNEIDER Florian
19:24,49 07:29,05
101. 469 ŠEFL Jan
19:25,44 07:29,99
102. 424 ZEITLER Libor
19:29,15 07:33,71
103. 381 SLOBODNÍK Karel
19:30,87 07:35,42
104. 428 BASOVNÍK Filip
19:38,55 07:43,10
105. 403 UHLÍK Jan
19:45,06 07:49,61
106. 363 DVOŘÁK Aleš
20:04,86 08:09,42
107. 350 KASAL Martin
Ačr 20:04,92 08:09,48
108. 471 OBŠIVAČ Jan
20:08,94 08:13,50
109. 373 ZAHRADNÍK Václav
Celník 20:10,30 08:14,86
110. 401 HAINDL Miroslav
Ept Svatava 20:11,98 08:16,53
111. 343 POSPÍCHAL Marek
20:13,97 08:18,53
112. 455 ZAVŘEL Martin
20:16,34 08:20,90
113. 355 HALAJ Ondřej
20:18,42 08:22,97
114. 456 ŠMŮLA David
20:19,26 08:23,82
115. 453 KABELKA Lukáš
20:26,22 08:30,77
116. 337 LNĚNÍČEK Jindřich
20:31,24 08:35,80
117. 461 SKALICKÝ Jiří
20:39,94 08:44,49
118. 362 LUKEŠ Oldřich
20:53,38 08:57,94
119. 308 DVORSKÝ Antonín
Vodní Záchranná Služba Sokolov 20:56,76 09:01,31
120. 383 VEVERKA Josef
21:10,91 09:15,46
121. 464 HANÁK David
21:12,47 09:17,03
122. 331 MERTL David
Policie Čr 21:15,20 09:19,76
123. 357 POSPÍCHAL Tomáš
21:18,58 09:23,14
124. 437 KOSIOREK Emil
21:22,38 09:26,93
125. 310 KORYCH Matěj
21:25,93 09:30,48
126. 365 KONČICKÝ Radovan
Celní Úřad Tachov 21:27,63 09:32,19
127. 402 ŽIGA Alexandr
21:44,57 09:49,13
128. 328 CHARVÁT Jan
Zdravotnická Záchranná Služba Úk 21:48,79 09:53,35
129. 336 HOLUB Vlastimil
21:53,61 09:58,17
130. 398 SCHUM Martin
Obec Zdiby 22:05,97 10:10,52
131. 438 JURČA Petr
22:16,44 10:21,00
132. 376 STOŠEK Radek
22:22,78 10:27,33
133. 463 HANÁK Jaroslav
22:24,56 10:29,11
134. 389 FIALA Vladimir
22:32,12 10:36,68
135. 459 HERGL Daniel
22:35,22 10:39,78
136. 385 ZMÍTKO Jan
Obec Zdiby 22:55,86 11:00,41
137. 426 ŠPULÁK Karel
23:30,49 11:35,05
138. 335 FILLA Stanislav
23:35,01 11:39,56
139. 396 BENDA Karel
23:47,67 11:52,23
140. 465 MRÁZ Aleš
24:20,53 12:25,09
141. 410 TREFIL Josef
24:30,00 12:34,56
142. 374 VISINGER Rostislav
25:03,63 13:08,19
143. 448 NEUMANN Stefan
25:09,30 13:13,85
144. 382 NĚMEČEK Jan
Sdh Katusice 25:09,65 13:14,21
145. 326 VIEWEBER Osvald
25:20,61 13:25,17
146. 329 MAREK Filip
25:31,66 13:36,21
147. 454 KŘÍŽ Radek
25:50,83 13:55,39
148. 306 MATOUŠ Jiří
Policie České Republiky, Křp Kvk 26:32,94 14:37,50
149. 425 ŠŤASTNÝ Petr
26:53,56 14:58,12
150. 417 HOŠEK Jakub
27:32,97 15:37,53
151. 451 GABRIEL Karel
28:33,57 16:38,12
152. 408 ŠTULÍK David
29:19,60 17:24,15
153. 450 SVOBODA Libor
29:49,75 17:54,31
154. 440 DRŠKA David
37:22,79 25:27,35
155. 312 DVOŘÁK Jan
46:33,92 34:38,48
156. 361 BRADA Ivan
Hasiči Meziboří 48:00,00 36:04,56
. 311 KOVAŘÍK Petr
Jsdh Tatrovice DNF
. 391 MATVIJÁK Pavel
DNF
. 406 ČUŘÍK Jakub
Obec Zdiby DNF
. 439 LOUŠ Karel
DNF
. 344 ŠEVIC Martin
DNS
. 353 BENEŠ David
Hzs Pk Uo Plzeň DNS
. 360 BELÁNI Ladislav
Policie Čr DNS
. 372 POMAJBÍK Ondra
Celník DNS
. 397 KAIN Václav
Sport-Lav DNS
. 407 BLAŽEK Pavel
DNS
↑ zpět

Muži

Pořadí Startovní číslo Soutěžící organizace/tým Čas Ztráta
1. 1 CHALUŠ
STRAŇANKOVÁ
VONDRA
16:36,78
2. 23 VAŠÁKOVÁ
VODÁK
ÚLEHLA
Noční Klub 17:15,33 00:38,56
3. 32 VÁCHOVÁ
KULHAVÝ
KOPTIŠ
Erzgebirgetrophy 17:20,89 00:44,11
4. 44 POHANKOVÁ
HAVLENA
HAVLENA JR.
Modrá Krev 18:44,37 02:07,60
5. 7 DLOUHÝ
ZICKLEROVÁ
PETRÁK
B-Team 19:09,95 02:33,17
6. 13 MELICHAR
DONSKOVOVÁ
KOTALA
Malá 2 19:11,35 02:34,58
7. 55 HUMLOVÁ
MEDEK
GAZDAČKO
19:16,59 02:39,82
8. 5 TŘÍSKA
STEHLÍK
TŘÍSKOVÁ
A-Team 19:17,62 02:40,85
9. 24 ARNOŠT
JŮNA
POSPÍŠILÍKOVÁ
Šneci 19:27,30 02:50,52
10. 40 HROMADA
ZÁPOTOČNÝ
ZÁPOTOČNÁ
Hurá Tým 19:40,13 03:03,36
11. 58 ZELENKOVÁ
DVOŘÁK
ČEJKA
19:40,30 03:03,53
12. 4 GABRIELOVÁ
PERUTEK
ANTALÍK
Obvodní Oddělení Karlovy Vary 19:42,98 03:06,20
13. 51 BARTOŠ
HRACHOVEC
TRÁVNÍČEK
19:55,86 03:19,08
14. 6 DOLEJŠÍ
FRANTA
ŠTURMOVÁ
Vrtkavé Pandy 19:58,74 03:21,96
15. 46 AMBROŽOVÁ
FLOKOVIČ
FLOKOVIČ
K3 20:00,13 03:23,35
16. 14 HRUBÝ
HRUBÁ
TRUBÁK
Los Barros 20:01,00 03:24,22
17. 52 KRATOCHVÍLOVÁ
DOLEŽAL
LEGEČKA
20:12,48 03:35,70
18. 53 BÍLEK
VANĚK
KREJČÍKOVÁ
20:31,37 03:54,60
19. 31 ŠMÍDOVÁ
ZEMAN
HRUBÝ
Kačaba Team 20:36,81 04:00,04
20. 16 HRMOVÁ
HÁJEK
RŮŽEK
Fitbox Kladno Č.1 21:10,64 04:33,87
21. 22 STOLÍN
HRUBÝ
PŮLPÁNOVÁ
Kr-Ho-Vo Team 21:34,75 04:57,98
22. 60 PAKOSTA
PETRÁŠKOVÁ
PAKOSTA
21:43,97 05:07,19
23. 39 VYČICHLO
MACEČKOVÁ
KULHÁNEK
Gaia Outdoor 21:58,82 05:22,04
24. 20 JAKUBAL
POLICKA
STEHNO
22:22,82 05:46,05
25. 57 FLAKOVÁ
RUPERT
22:25,41 05:48,63
26. 37 HNÍZDIL
MALÝ
KUKLOVÁ
Zakuklenci 22:33,13 05:56,35
27. 2 RESSL
SUCHÁNSKÁ
JEŽKOVÁ
Hasiči Z Dubaje 22:38,96 06:02,19
28. 47 FIALOVÁ
KOREŇOVÁ
SVOBODA
22:52,63 06:15,85
29. 28 ŠTEFANOVÁ
KUČEROVÁ
LIBRA
Bahnožrouti 22:57,44 06:20,67
30. 17 KUBIS
JAKOBEC
HOUČKOVÁ
Městská Policie Sokolov 22:58,28 06:21,51
31. 25 KUKAČKA
ŽÁRSKÝ
BROMOVÁ
Záchranáři Sokolov 1 23:09,43 06:32,66
32. 3 PLUHAŘ
JÓRIOVÁ
DOŠLÍK
Hasiči Z Dubaje 23:13,14 06:36,37
33. 15 VEVERIČÍK
SMÍŠEK
HRADEČNÁ
Veverky 23:30,84 06:54,07
34. 43 NOVOTNÝ
NOVOTNÁ
HOŠTA
Hasiči 23:33,48 06:56,71
35. 29 BLECHOVÁ
CAFOUREK
DUCHEK
Fitbox Kladno Č.2 23:39,04 07:02,26
36. 33 VLASÁK
LNĚNIČKA
KREJČOVÁ
Rambos Of Gvh 23:59,48 07:22,71
37. 18 JALOVEGOVÁ
BINKA
JALOVEGA
Psychogang 24:00,63 07:23,86
38. 54 ŠNAJDROVÁ
VACURA
KRIŠTOF
Za 5 Smrt! 24:03,36 07:26,59
39. 45 HAVLENA
HAVLENA
PFAUROVÁ
Thc (Tým Hradeckých Celebrit) 24:10,33 07:33,55
40. 36 MATOUŠKOVÁ
STAŇKOVÁ
ORAVEC
Optimisti 24:39,44 08:02,66
41. 56 POJŽÁREK
PÍCHA
POJŽÁRKOVÁ
25:12,20 08:35,43
42. 34 CHVOJKOVÁ
POLÁČEK
TORKOŠOVÁ
Plápoláčci 25:37,42 09:00,65
43. 19 KOŠEK
ŠRÝTR
DUŠKOVÁ
Ohs Liberec A Venda 25:52,98 09:16,20
44. 26 MARTÍNEK
CÁBA
VEJVODOVÁ
Zachranná Služba Sokolov 1 26:08,14 09:31,36
45. 12 KŘÍŽ
KORCOVÁ
NAVRÁTIL
Koupaliště 26:12,18 09:35,40
46. 30 SÁDOVSKÝ
BLÁHOVÁ
ŠUBRT
Parta Hic 26:29,85 09:53,07
47. 50 POLÁK
HACKER
UZLÍKOVÁ
27:16,21 10:39,43
48. 59 GILBERT
SCAFIDI
STJAMES
27:39,68 11:02,90
49. 27 JAROŠ
KOUDELË
KNOTEK
Záchranná Služba Sokolov 2 27:43,40 11:06,62
50. 11 KUPKOVÁ
JECH
MORAVEC
X-Meni 27:59,21 11:22,44
51. 48 SZAKO
SINGEROVÁ
SINGER
S-Tým 27:59,66 11:22,89
52. 10 CHARVÁTOVÁ
HEZKÝ
TUREK
Žhavá Střela 28:15,93 11:39,16
53. 42 PÍCHOVÁ
HYNEK
TŘEŠTÍK
30:37,24 14:00,46
54. 38 VRŇATA
HEMELÍKOVÁ
ŠLAJSOVÁ
Vrhemšla 32:09,46 15:32,68
55. 41 HRUBÝ
PROCHÁZKOVÁ
BAREŠOVÁ
Sestřičky 35:23,70 18:46,92
56. 49 KŘIVÁČEK
TOUREK
HEŘMÁNKOVÁ
39:32,69 22:55,92
. 35 HAINDL
BENDA
BURSOVÁ
Colombové DSQ
. 9 ŽÁČKOVÁ
CHARVÁT
HOLUB
Z Prdele Klika Team DNF
. 8 MAKOVIČKOVÁ
MAKOVIČKA
ŠTYCH
Statek Bernard DNS
. 21 GABRIEL
SVOBODA
ŠPERKOVÁ
Tachováci DNS
↑ zpět

Týmy dospělých

Pořadí Startovní číslo Soutěžící organizace/tým Čas Ztráta
↑ zpět

Generální partneři
Hasičský záchraný sbor Karlovarského kraje Městský dům kultury Sokolov Karlovarský kraj http://www.zivykraj.cz/cz/
Hlavní partneři
Studio Fresh Net s.r.o, Karlovy Vary Marent půjčovna stavebních strojů Drechsler - zemní práce Běh a funkční fitness PHP servis - podnik hasičské prevence CRAFT - functional sportswear Wolfnet
Sponzoři
Jaroslav Blažej - výroba strojů a zařízení Protenax Vodohospodářská společnost Sokolov Eletur Zverimex Pajtaš Nero drinks
Hlavní mediální partneři
Regionální Televize
Mediální partneři
Kamelot www.ronnie.cz - Kulturistika a bojové sporty