O Bahňákovi
Výsledky ročníku 2013

Soutěžní kategorie


Děti mladší

Pořadí Startovní číslo Soutěžící organizace/tým Čas Ztráta
1. 8 Barbora Stupková
Pk Baso 04:39,0
2. 3 Matěj Nováček
Sokolov 05:07,0 00:28,0
3. 19 Daniel Plzák
05:23,0 00:44,0
4. 1 Adam Kakrda
Karlovy Vary 05:25,0 00:46,0
5. 11 Radomír Ryška
Sokolov 05:45,0 01:06,0
6. 18 Nikola Ettlerová
06:00,0 01:21,0
7. 2 Marek Kříž
Šenvert 06:09,0 01:30,0
8. 15 Josef Tomášek
06:15,0 01:36,0
9. 13 Denis Šour
06:27,0 01:48,0
10. 6 Šimon Maur
Sdh Líně 06:29,0 01:50,0
11. 74 David Šťastný
06:30,0 01:51,0
12. 14 David Termer
06:33,0 01:54,0
13. 73 Matyáš Ferko
06:34,0 01:55,0
14. 7 Terka Křížová
Sebe 07:02,0 02:23,0
15. 20 Daniel Mulhauser
07:45,0 03:06,0
16. 10 Valeria Maria Piazzi
Sokolov 07:55,0 03:16,0
17. 12 Alexandr Vršek
08:34,0 03:55,0
18. 4 Pavel Musil
Děčín 08:43,0 04:04,0
19. 5 Ondřej Vlasatý
Sdh Líně 08:57,0 04:18,0
20. 16 Lucie Kropáčková
09:11,0 04:32,0
↑ zpět

Děti starší

Pořadí Startovní číslo Soutěžící organizace/tým Čas Ztráta
1. 22 Lukáš Ledvinka
Zko Blahuňov 04:03,0
2. 26 Josef Kubinec
Sebe 04:18,0 00:00:15
3. 25 Bohumil Kuzebauch
Gymnázium Sokolov 04:50,0 00:00:47
4. 34 Eliška Novotná
Sdh Pila 05:04,0 00:01:01
5. 38 Jiří Obšivač
05:06,0 00:01:03
6. 31 Alex Prievara
05:10,0 00:01:07
7. 24 Tereza Třísková
Bahňáckej Potěr 05:11,0 00:01:08
8. 36 David Šour
05:21,0 00:01:18
9. 28 Pavel Ďuřiš
Gymnázium Sokolov 05:28,0 00:01:25
10. 33 Kristýna Matoušková
Matouškovi 05:33,0 00:01:30
11. 21 Marek Klepáček
Obec Těšovice 05:49,0 00:01:46
12. 37 Vojtěch Tomášek
05:52,0 00:01:49
13. 35 Lukáš Materna
Zzs Kvk 06:09,0 00:02:06
14. 30 Kristýna Jílková
Sdh Líně 06:17,0 00:02:14
15. 32 Jakub Sibrt
08:21,0 00:04:18
↑ zpět

Dorost

Pořadí Startovní číslo Soutěžící organizace/tým Čas Ztráta
1. 60 Patrik Kvasnička
16:38,0
2. 49 Jan Váša
Sdh Horní Slavkov 18:12,0 00:01:34
3. 51 Lukáš Chalupa
Šabina 20:48,0 00:04:10
4. 27 Jakub Szewiezcek
21:50,0 00:05:12
5. 65 Petr Valenta
22:27,0 00:05:49
6. 57 Jakub Choc
Gymnázium Sokolov 23:04,0 00:06:26
7. 69 Štěpán Weinberger
23:27,0 00:06:49
8. 56 Kristýna Vondrysová
Město Strakonice 23:35,0 00:06:57
9. 48 Jan Panzar
Sdh Kuřim 23:51,0 00:07:13
10. 71 Václav Vašíček
23:56,0 00:07:18
11. 46 Veronika Třísková
Bahňáckej Potěr 26:01,0 00:09:23
12. 61 Olga Lesková
26:14,0 00:09:36
13. 53 Dominik Mourek
27:23,0 00:10:45
14. 50 Zuzana Chalupová
Šabina 30:15,0 00:13:37
15. 58 Eliška Horová
32:50,0 00:16:12
16. 54 Helena Karlová
Sdh Líně 33:35,0 00:16:57
17. 52 Jana Kuderová
Shodokan Goju-Ryu Sokolov 35:35,0 00:18:57
18. 55 Eliška Plavcová
Gymnázium Sokolov 45:53,0 00:29:15
↑ zpět

Týmy dětí - mladší

Pořadí Startovní číslo Soutěžící organizace/tým Čas Ztráta
1. 42 ZIKLEROVÁ
KRČEK
RŮŽIČKA
Veselé Opice 07:34,00
2. 41 MARTÍNEK
LAUŠMAN
SKALICKÁ
Benjamínci Záchranka Sokolov 07:39,00 00:05,00
3. 43 DLESKOVÁ
NEDĚLA
KADEŘÁBKOVÁ
Bahenní Monstra 07:40,00 00:06,00
4. 44 MATERNOVÁ
KEBLÚŠEK
SLUNÉČKO
Benjamínci 2 14:04,00 06:30,00
↑ zpět

Týmy dětí - starší

Pořadí Startovní číslo Soutěžící organizace/tým Čas Ztráta
1. 0 BŘÍZA
NOVÁK
OSTŘÍŽKOVÁ
Vsš A Vošmo Moravská Třebová 25:11,00
2. 0 ŠÍPOVÁ
VEITL
KINDL
8.zš Sokolov 25:28,00 00:17,00
3. 0 DŽUPIN
UNGROVÁ
VALTERA
Centrálka 38:58,00 13:47,00
. 0 TOUREK
ROUBÍK
KRIEGEROVÁ
Sdh Kardašova Řečice DIS
↑ zpět

Ženy

Pořadí Startovní číslo Soutěžící organizace/tým Čas Ztráta
1. 435 RANČÁKOVÁ Barbora
Chceme Do Bažin 19:33,21
2. 430 DVOŘÁKOVÁ Petra
Ačr Liberec 31.brchbo 21:36,24 02:03,02
3. 424 HÁTLEOVÁ Tereza
_ 21:48,23 02:15,01
4. 426 DOSTÁLKOVÁ Kristýna
Zbk Pardubického Kraje 22:42,12 03:08,90
5. 419 ŠTURMOVÁ Jana
Lanové Centrum Proud Praha 22:51,52 03:18,31
6. 434 HAVLÍČKOVÁ Hana
Sdh Zlatá Olešnice 22:57,68 03:24,47
7. 429 VÁŠOVÁ Veronika
23:28,35 03:55,14
8. 403 NOVÁKOVÁ Šárka
Specialized 23:40,37 04:07,16
9. 414 KUTTNEROVA Kateřina
Svou Maličkost 24:29,41 04:56,20
10. 413 DOLEŽALOVÁ Andrea
A.m.d 24:47,32 05:14,11
11. 425 ŽEHANOVÁ Barbora
Crossfit Committed 25:03,67 05:30,45
12. 405 JAKABOVÁ Lucie
Czumador :-) 25:13,61 05:40,40
13. 408 ŠTEFANOVÁ Terka Ještěrka
Ještěrky A Lanové Centrum Proud 25:47,20 06:13,99
14. 418 FICNAROVÁ Lenka
------ 26:48,56 07:15,35
15. 436 ROTHOVÁ Blanka
27:42,88 08:09,66
16. 432 COUFALOVÁ Zuzana
Sdh Veverská Bítýška 27:46,16 08:12,94
17. 401 KUČEROVÁ Tereza
Prázdninová Škola Lipnice, O. S. 28:15,03 08:41,82
18. 417 KMECOVÁ Jana
Pčr 28:37,61 09:04,39
19. 420 HANOVÁ Marketa
Czumagdor 28:54,23 09:21,01
20. 423 HÁTLEOVÁ Karolína
_ 29:48,11 10:14,89
21. 411 LUKÁŠKOVÁ Jana
Záchranná Brigáda Kynologů Pardubického Kraje 30:04,94 10:31,73
22. 409 ZEMOVÁ Barbora
30:16,86 10:43,65
23. 431 LIŠKOVÁ Olga
------ 31:33,87 12:00,65
24. 415 LÖRINCZOVÁ Monika
Vzs Kladno 32:49,92 13:16,70
. 428 MACHAROVÁ Květa
Fvz DSQ
↑ zpět

Muži

Pořadí Startovní číslo Soutěžící organizace/tým Čas Ztráta
1. 651 FISER Radovan
Team Bike Brezova 14:23,14
2. 742 PLETICHA Richard
14:38,55 00:15,41
3. 683 SMEJKAL Pavel
Fvz 14:56,85 00:33,72
4. 612 FOLVARČÍK Jiří
Maraton Tým Chodov 15:10,92 00:47,79
5. 564 BACKA Jan
Hzs - Čáslav 15:24,84 01:01,70
6. 741 TAMAJKA Lukáš
15:30,28 01:07,15
7. 543 LOCHMANN Richard
Univerzita J. E. Purkyně 15:43,76 01:20,63
8. 602 SELBER Jiří
Oop Ostrov 16:05,70 01:42,57
9. 636 ORIABINEC Milan
Lumilu 16:07,52 01:44,38
10. 706 NĚMEČEK Tomáš
Fbc Plzeň 16:07,90 01:44,76
11. 525 BUŠTA Lukáš
Jinočany 16:08,03 01:44,89
12. 574 ŠEPS Jan
Hzs Děčín 16:14,61 01:51,47
13. 629 BOBENIČ Josef
Policie Čr 16:17,27 01:54,13
14. 569 DOŠLÍK Jiří
Hzs Lk 16:39,08 02:15,94
15. 522 WEINHÖFER Petr
Hzs Chomutov 16:43,53 02:20,40
16. 715 CHROUST Jiří
--- 16:49,05 02:25,92
17. 645 ŠKODA Milan
Pampeliška 16:59,65 02:36,51
18. 646 BOČEK Václav
Deaf Čr 17:05,44 02:42,30
19. 622 KUJÍNEK Tomáš
Sám Sebe 17:26,88 03:03,75
20. 540 ZICHO Matěj
Fbc Forsee Plzeň 17:40,41 03:17,27
21. 687 ZIGAL Jiří
Fvz 17:41,38 03:18,24
22. 501 TOUŠEK Martin
17:46,20 03:23,07
23. 594 NĚMEC Jan
Radio Egrensis 17:57,35 03:34,21
24. 620 CHVOSTEK Lukáš
Poslední Z Čuníků 18:04,04 03:40,90
25. 520 VALENTA Tomáš
Fak Umě 18:08,18 03:45,04
26. 716 KRABÁČ Václav
Vsš A Vošmo Moravská Třebová 18:15,09 03:51,96
27. 526 TKÁČ Jan
Pila Tkáč 18:15,53 03:52,40
28. 649 HORÁK Ota
Motorovej Šnek S.r.o. 18:16,32 03:53,18
29. 700 BOSÁK Viktor
Sdh Pařezov 18:17,06 03:53,93
30. 675 HURČÍK Jan
Ck Ivule 18:19,41 03:56,27
31. 647 KAŠPAR Jakub
Beinshop.cz 18:21,38 03:58,24
32. 577 MAŠTERA Michal
Hzs Sokolov 18:25,98 04:02,84
33. 711 KONŮPEK Tomáš
T= 18:27,28 04:04,15
34. 704 BENEŠ Dan
Most 18:30,91 04:07,78
35. 720 ERB Ondřej
Promotime 18:31,55 04:08,41
36. 514 HYNEK Marcel
Weakboxerzz 18:32,30 04:09,16
37. 548 KVAPIL Pavel
Czumador :-) 18:34,41 04:11,27
38. 568 LAUŠMAN Petr
Mariánské Lázně 18:36,10 04:12,96
39. 664 BAJER Ondřej
Sdh Lázně Bělohrad 18:37,57 04:14,43
40. 719 JANŮ Jan
--- 18:39,01 04:15,87
41. 744 PROVAZNÍK David
18:39,08 04:15,95
42. 631 MAKOŇ Pavel
Sokolov 18:47,41 04:24,27
43. 665 KLEPEK Cyril
U Černého Vola 18:50,41 04:27,28
44. 510 MOULIS Václav
... 18:51,39 04:28,25
45. 666 BELÁNI Ladislav
Pčr 18:52,73 04:29,59
46. 606 PRÁŠEK Tomáš
Párty Klub 18:53,20 04:30,07
47. 551 MÍČKA Jaromir
Hakr S.r.o. 18:55,09 04:31,96
48. 690 HUBÁLEK Lukáš
Upce, Fzs 18:56,23 04:33,09
49. 538 ČERNÝ Patrik
Shinkyokushin Karate Tj Lokomotiva Mar. Lázně 19:00,25 04:37,11
50. 619 PAPRŠTEIN Ladislav
Sef Sokolov 19:03,08 04:39,94
51. 587 ČERNÝ Jonáš
Párty Klub 19:03,68 04:40,54
52. 521 BUBENÍČEK Lukáš
Zzs Louny 19:14,13 04:50,99
53. 679 TALPAŠ Štefan
Sdh Horní Slavkov 19:18,22 04:55,08
54. 674 AMBROŽ Petr
Ck Ivule 19:18,56 04:55,42
55. 640 SÝKORA Pavel
19:22,63 04:59,49
56. 731 ZANDER Denny
Feuerwerhr Klingental 19:22,84 04:59,70
57. 509 ROUBAL Miroslav
Sdh Krásný Dvůr 19:24,35 05:01,21
58. 672 DANIŠ Jan
E-Zbrane.cz 19:25,28 05:02,14
59. 727 KŮS Filip
19:26,21 05:03,07
60. 576 MAŠTERA Jan
Sdh Kynšperk Nad Ohří 19:31,27 05:08,14
61. 718 ŠIHOVEC Martin
Bss Báňská Stavební Společnost 19:33,75 05:10,62
62. 623 ŠÍSTEK Lukáš
Hrádecký Myši 19:40,38 05:17,24
63. 676 SPILKA Martin
Ck Ivule 19:41,06 05:17,92
64. 579 BOKOR Adam
Párty Klub 19:41,53 05:18,39
65. 724 LACKO Martin
Promotime 19:44,54 05:21,40
66. 702 KUČERA Pavel
Sám Sebe 19:48,53 05:25,39
67. 670 PRAŽMA Petr
Jindřichův Hradec 19:50,37 05:27,23
68. 555 HOKR Marcel
Heřmanův Městec 19:51,62 05:28,48
69. 553 HAVLENA Honza
Čr 19:52,23 05:29,09
70. 682 DOLEJŠÍ František
Lanové Centrum Proud 19:53,91 05:30,77
71. 527 SZEWIECZEK Jiří
Sdh Chodov 19:54,80 05:31,67
72. 585 BAŠUS Lubomír
Kolováci 19:55,34 05:32,20
73. 511 POKORNÝ David
Weakboxerzz 19:59,78 05:36,64
74. 734 BJORN Jung
Feuerwerhr Klingental 20:01,46 05:38,32
75. 654 KOVÁŘÍK Martin
Zču Plzeň 20:02,62 05:39,48
76. 537 HOUF Tomáš
Hzs Chomutov 20:04,84 05:41,71
77. 688 KUBEŠ Daniel
Blovice 20:08,37 05:45,24
78. 603 STOŠEK Pavel
Gř Hzs 20:10,83 05:47,70
79. 562 SVOBODA Miroslav
Horní Slavkov 20:11,93 05:48,79
80. 523 PÍŠKA Jiří
Weakboxerzz 20:15,64 05:52,51
81. 595 MACH Radovan
Pčr 20:18,59 05:55,45
82. 505 SEDLÁČEK Pavel
Sokolov 20:18,88 05:55,75
83. 567 VONŠOVSKÝ Radim
Hzs Kutná Hora 20:19,57 05:56,44
84. 669 MARGETA Pavel
Sdh Habartov 20:19,61 05:56,47
85. 642 KOŽELOUŠEK Radek
Hrádek 20:19,72 05:56,58
86. 518 PODANÝ Lukáš
Hasiči Chomutov 20:19,86 05:56,73
87. 662 ENGL Jakub
Fbc Forsee Plzeň 20:19,96 05:56,82
88. 695 KORYŤÁK Lukáš
Makak-Team.cz 20:21,17 05:58,03
89. 628 PETŘIVÝ Tomáš
Sdh Lázně Bělohrad 20:29,69 06:06,56
90. 552 HAVLENA Laďa
Čr 20:35,02 06:11,88
91. 657 ZAVŘEL Martin
Sdh Líně 20:35,55 06:12,42
92. 513 SVOBODA Filip
Pedf Uk 20:41,62 06:18,49
93. 667 HALAJ Ondřej
Beinshop.cz 20:43,45 06:20,31
94. 608 HÁJEK Lukáš
Pojdsehybat.cz 20:43,45 06:20,31
95. 580 HAMZA Lukáš
Párty Klub 20:45,09 06:21,96
96. 656 KRENEK Martin
Praha 20:45,49 06:22,35
97. 531 SZEWIECZEK Martin
Triatlet Karlovy Vary 20:46,01 06:22,87
98. 713 DRAPÁK Marcel
-- 20:46,41 06:23,28
99. 655 CACEK Josef
Gallo Nero Crew 20:47,49 06:24,35
100. 625 KELLER Jiří
Sdh Lázně Bělohrad 20:51,78 06:28,64
101. 554 MAREŠ Michal
A. Charouz, Spol.s.r.o. - Volvo 20:56,20 06:33,07
102. 726 ŽILINA Jan
Ck Ivule 20:57,83 06:34,69
103. 616 MALIŠ Dominik
Pčr,pmj Praha 20:59,04 06:35,91
104. 708 JEŘÁBEK Petr
Město Strakonice 20:59,88 06:36,74
105. 723 SKOUPÝ Jan
Promotime 21:01,24 06:38,11
106. 681 MURCEK Jaroslav
Svatava Davidov 21:02,22 06:39,09
107. 673 DOLEJŠ Libor
21:09,88 06:46,75
108. 502 SMÍŠEK Josef
------ 21:12,62 06:49,48
109. 701 KLÍMA Jan
Pf Ujep 21:12,70 06:49,57
110. 693 KUČERA Milan
Prague Black Hawks 21:15,99 06:52,85
111. 549 CHOCHOLOUŠ Dan
Freestylezoo 21:16,49 06:53,35
112. 709 HRDLIČKA Jakub
Sdh Bukovany 21:22,41 06:59,28
113. 536 SEIDL Bernhard
Sdh Habartov 21:22,44 06:59,31
114. 588 SIDO Jakub
Ps Březová 21:23,19 07:00,05
115. 745 BICAN Josef
21:24,06 07:00,92
116. 678 RAZÍM Daniel
Sdh Horní Slavkov 21:29,07 07:05,93
117. 648 HÁTLE Lukáš
Petržalka 21:40,83 07:17,69
118. 604 MATOUŠEK Marek
Rolling Potatoes 21:44,59 07:21,45
119. 550 KOŇAŘÍK Daniel
Mexiko 21:51,92 07:28,78
120. 703 MARTÍNEK Michal
Ohs Iv 21:58,70 07:35,57
121. 593 LUKEŠ Oldřich
Sdh Sokolov 22:05,27 07:42,13
122. 504 CVACH Lukas
Pekosa Chodov S.r.o 22:06,39 07:43,25
123. 601 FRANTA Jindřich
Lanové Centrum Proud Praha 22:08,75 07:45,62
124. 621 GOLD Petr
22:09,91 07:46,77
125. 618 KARBUSICKÝ Jakub
Pčr, Pmj Praha 22:11,56 07:48,42
126. 721 KOHOUT Jiří
Promotime 22:12,05 07:48,91
127. 563 ŠPIČKA Radim
Rakovník 22:13,31 07:50,18
128. 692 VÁLEK Frederik
Rolling Potatoes 22:21,21 07:58,08
129. 743 KALOUS Miroslav
22:22,68 07:59,54
130. 717 RŮŽIČKA Daniel
--- 22:26,30 08:03,16
131. 643 MEZEK Karel
Pčr 22:31,41 08:08,28
132. 609 HOUDA Jiří
Párty Klub 22:31,48 08:08,34
133. 634 JEDLIČKA Jiří
Zču Plzeň 22:31,67 08:08,53
134. 635 MAJOR Jakub
Zču Plzeň 22:32,15 08:09,01
135. 729 ŠIPKA Martin
22:32,95 08:09,81
136. 658 ŠMŮLA David
Sdh Líně 22:35,14 08:12,00
137. 699 ŠIMŮNEK Jan
Cdy 22:35,30 08:12,17
138. 535 HOLCMAN Martin
Rakovník 22:35,92 08:12,79
139. 686 STOCKNER Rudolf
Sokolov 22:49,03 08:25,89
140. 650 FLOKOVIČ Ondřej
Sebe 22:49,88 08:26,74
141. 705 RŮŽIČKA Hynek
Březová 22:50,28 08:27,14
142. 515 LAUBR Tomáš
Sdh Bohumín Záblatí 22:54,33 08:31,19
143. 735 BUTTNER Marco
Feuerwerhr Klingental 23:00,31 08:37,17
144. 600 PUTÍK Michal
Policie Čr 23:05,34 08:42,21
145. 641 MALIŠ Martin
Sk Zlíchov 23:09,21 08:46,08
146. 547 VYČICHLO Jarda
Gaia Outdoor 23:10,19 08:47,05
147. 722 BARTOŠ Petr
Promotime 23:10,67 08:47,54
148. 613 VOTÁPEK Michal
Pmj Praha 23:17,83 08:54,69
149. 661 HROMAS Stanislav
Pmj Praha 23:18,51 08:55,37
150. 733 ZIMMERMANN Patrick
Feuerwerhr Klingental 23:36,56 09:13,43
151. 652 ŠLAMPA Michal
Zzs Jmk 23:37,15 09:14,01
152. 572 DROZDEK Martin
Fbc Forsee Plzeň 23:49,18 09:26,04
153. 575 FLÉGR Štěpán
Párty Klub 23:50,48 09:27,34
154. 528 ZMÍTKO Jan
Sdh Zdiby 23:58,50 09:35,36
155. 546 FIALA Tomáš
23:59,92 09:36,78
156. 732 SCHNEIDER Florian
Feuerwerhr Klingental 24:04,16 09:41,02
157. 653 HORÁČEK Pavel
Spj Ústí Nad Labem 24:08,03 09:44,90
158. 597 HAVLÍK Daniel
Čvut Fel 24:10,47 09:47,34
159. 532 PECH Zdeněk
Město Starý Plzenec 24:13,62 09:50,49
160. 685 POSPÍCHAL Marek
Loket - Sportovní 541 24:21,26 09:58,12
161. 506 VAŇOUREK Pavel
Sdh Krásný Dvůr 24:23,50 10:00,36
162. 638 ŠTĚPÁN David
Drahovice 24:24,53 10:01,39
163. 610 LEKEŠ Jakub
Nepřemýšlej A Jdi Dál !!!! 24:26,64 10:03,50
164. 507 LNĚNÍČEK Jindřich
Sdh Krásný Dvůr 24:29,15 10:06,01
165. 508 LNĚNÍČEK Jindřich
Sdh Krásný Dvůr 24:30,13 10:06,99
166. 596 NEUMANN Jan
Pčr-Skp Nastj Kladno 24:35,26 10:12,13
167. 671 KLINGOR Jakub
Prima Tv 24:42,48 10:19,34
168. 740 ZINDRICH Spahnle
24:50,80 10:27,67
169. 560 VÍCHA Zbyněk
Fbc Forsee Plzeň 24:51,19 10:28,05
170. 561 KAŠUBIAK Tomáš
Sokolov 24:57,45 10:34,31
171. 615 VAŠÍČEK Richard
Horní Slavkov 24:58,11 10:34,97
172. 689 HAMZA Martin
Prague Black Hawks 25:02,49 10:39,35
173. 599 CHARVÁT Jan
Zzs Ústeckého Kraje Středisko Děčín 25:15,84 10:52,70
174. 627 SCHIMMERLE Vítězslav
Sdh Kuřim 25:16,53 10:53,40
175. 614 VEVERKA Pepa
Bahňákotvůrce-Tvář Závodu 25:18,79 10:55,65
176. 530 VOŘÍŠEK Luboš
Kup Fono 25:25,91 11:02,78
177. 592 HOLUB Vlastimil
E-Zbrane.cz 25:27,49 11:04,35
178. 578 FIKRLE Pavel
Celní Úřad Kladno, Vzs Kladno 25:31,84 11:08,70
179. 637 SLEZÁČEK Vojtěch
Shindókan Jindřichův Hradec 25:35,33 11:12,19
180. 630 MERTL David
Policie Čr 25:37,32 11:14,18
181. 533 JIREŠ Martin
Czumador :) 25:45,00 11:21,86
182. 512 ŠEFČÍK Peter
Bajerov Construction Team 25:51,83 11:28,70
183. 529 KLEPÁČEK Pavel
Obec Těšovice 26:01,93 11:38,79
184. 698 ŠTOLZ David
Spj Ústí Nad Labem 26:06,86 11:43,72
185. 644 MIKULÍK Jindřich
Lumilu 26:15,20 11:52,06
186. 582 KORYCH Matěj
Čvut Fel 26:32,21 12:09,08
187. 573 BRÁDKA Martin
Skp Nas Tj Kladno 26:32,25 12:09,11
188. 571 BAŠUS Filip
Kolováci 26:34,60 12:11,46
189. 632 KORBEL Rudolf
Jakubov 26:56,31 12:33,18
190. 589 ĎURAČ Jan
Město Jablonec Nad Nisou 27:20,93 12:57,79
191. 626 GVIZD Libor
Sokolov 27:33,10 13:09,96
192. 697 JURČA Petr
Rvs 27:35,62 13:12,48
193. 663 DUNCSÁK Petr
Gallo Nero Crew 28:36,57 14:13,43
194. 558 SABO Karel
Pčr 29:20,55 14:57,41
195. 746 NOVÁČEK Lukáš
29:26,28 15:03,14
196. 710 DRŠKA David
Nu-Skin 29:28,20 15:05,06
197. 545 TALAŠ Petr
Otročín 29:46,26 15:23,12
198. 660 KŘÍŽ Radek
Sebe 29:58,06 15:34,93
199. 633 ANDREJCH Ladislav
Jakubov 30:00,11 15:36,98
200. 712 CINK Michal
Hk 30:01,67 15:38,53
201. 524 SCHUM Martin
Sdh Zdiby 30:41,82 16:18,68
202. 556 RYŠÁNEK Jindřich
Praha 31:12,22 16:49,09
203. 696 ČERVENKA Lukáš
Fit Box Kladno 31:15,27 16:52,13
204. 738 NEUDER Danny
Feuerwerhr Markekirchen 31:20,20 16:57,07
205. 542 DVORSKÝ Antonín
Vzs Ččk Sokolov 31:20,68 16:57,54
206. 694 KUNŠTA Vít
Airsoftová Ačr 32:07,77 17:44,63
207. 739 KREISSL Martin
Feuerwerhr Markekirchen 32:26,01 18:02,87
208. 737 NEUMANN Stefan
Feuerwerhr Markekirchen 32:26,30 18:03,16
209. 677 SCHUSTER Milan
Sdh Šaratice 32:34,00 18:10,86
210. 565 GÁBOR Ľuboš
Nemos Sokolov 32:52,74 18:29,60
211. 503 KYSELÝ Martin
Os Pčr Praha 33:02,33 18:39,19
212. 736 POHL Christian
Feuerwerhr Markekirchen 33:16,91 18:53,78
213. 691 VALENTA Lukáš
A.m.d. 33:36,70 19:13,56
214. 584 KOVAŘÍK Petr
Sdh Tatrovice 34:00,54 19:37,40
215. 617 NOSKOVIČ Roman
Pčr Pmj Praha 34:48,04 20:24,91
216. 607 MULLER Jan
Čr 38:20,76 23:57,62
. 684 SVOBODA Petr
Fbmi - Pčr Kladno DSQ
. 586 NEZVAL Roman
Zimmer+Rohde DSQ
. 539 OUBORNÝ Karel
Sám Sebe DNF
. 570 PIVARČI Petr
Sdh Březová DNF
. 583 MATOUŠEK Jan
Nautilus Chodov DNF
. 598 LOUČEK Jiří
Párty Klub DNF
. 611 FERFECKI Tomáš
Sdh Bohumín Zablatí DNF
. 624 FINEK Ondřej
Pčr Ohs Praha Iv DNF
. 728 KORBÁČ Pavel
DNF
↑ zpět

Týmy dospělých

Pořadí Startovní číslo Soutěžící organizace/tým Čas Ztráta
1. 847 JANEČEK
KLIMEŠOVÁ
GALE
Želvušky 18:53,32
2. 859 JANEČEK
POLZER
HOLÍKOVÁ
Super Sexy Team 19:10,35 00:17,03
3. 829 CHALUŠ
RODÁK
STRAŇANKOVÁ
Ostrý A Zábavný!!! 20:58,26 02:04,95
4. 825 HRÁČEK
JUŘÍK
SCHOBEROVÁ
Trio 21:16,09 02:22,77
5. 865 MERGANIČ
PALKOVÁ
KAĎANKA
Extrémně Nadopované Myši 21:46,79 02:53,47
6. 805 STOLÍN
REJTHAROVÁ
KUTNAR
Tak Určitě... 21:54,27 03:00,95
7. 880 VAŠÁKOVÁ
ELSTNER
HAŠEK
Noční Klub 21:59,08 03:05,76
8. 862 ŠUSTROVÁ
KRÁL
VRZAL
Sbor Dobrovolných Bahňáků 22:18,71 03:25,39
9. 891 KUKLOVÁ
DRNEK
STRNAD
Pčr Sokolov 22:27,84 03:34,52
10. 817 SEDLÁČEK
ŠMÍDOVÁ
SCHEJBAL
Kačaba Team 22:46,53 03:53,22
11. 823 HLUBOCKÁ
VALIGA
ČIPEROVÁ
To Dame ! - Shrek Team 1 23:10,78 04:17,46
12. 812 PETRÁŠKOVÁ
PAKOSTA
PAKOSTA
Lážo Plážo 23:29,88 04:36,56
13. 890 NOVOTNÝ
NOVOTNÁ
ŠEDA
Sdh Pila 23:30,92 04:37,60
14. 810 HAVLENA SEN.
HAVLENA JUN.
POHANKOVÁ
Modrá Krev 23:34,04 04:40,72
15. 867 VOSÁHLO
ČÍŽEK
GREGOROVÁ
Committed Crew 3 23:37,71 04:44,39
16. 848 SCAFIDI
DURICOVA
BUEHLER
Committed Crew1 23:54,84 05:01,52
17. 861 FLAKOVÁ
BABEJOVÁ
MEDEK
Telata 23:57,18 05:03,86
18. 878 PEŘINA
JANDUSOVÁ
CHROMÝ
Borati A Brunetka 24:03,93 05:10,62
19. 851 KLICPEROVÁ
LUKS
RŮŽIČKA
To Neumyješ! 24:16,08 05:22,77
20. 863 BROŽOVÁ
PETRÁK
MATAS
Bé Tým 24:37,66 05:44,34
21. 821 BALCO
NĚMCOVÁ
GABRIEL
Sumus Insulani 24:54,88 06:01,56
22. 827 JAŠA
SLOBODNÍK
FAUSTOVÁ
25:09,42 06:16,11
23. 853 ZEMAN
PÁTKOVÁ
HOLEČEK
Natržený Zadek 25:18,41 06:25,10
24. 855 HRUBÁ
HRUBÝ
TRUBÁK
Verunka A Strašidla 25:21,59 06:28,27
25. 856 KAŠIČKA
KOČÍ
ZVĚŘINOVÁ
Dark Passanger 25:21,63 06:28,32
26. 884 TESAŘ
LONÍKOVÁ
TUPÝ
Gymso 25:23,62 06:30,30
27. 820 ŠÍMOVÁ
HOLÁT
KURTIN
Obvodní Oddělení Karlovy Vary 25:43,24 06:49,92
28. 845 FRANTA
ŠTURMOVÁ
DOLEJŠÍ
Vrtkavé Pandy 25:44,67 06:51,35
29. 809 ŽÁRSKÝ
VOKOUNOVÁ
KUKAČKA
Záchranka Sokolov 3 26:06,93 07:13,61
30. 887 LIŠKOVÁ
MARTÍNKOVÁ
HÁJEK
Rescue Rangers 26:16,51 07:23,20
31. 840 DOŠLÍK
LUPÍNKOVÁ
JEŽKOVÁ
Lost Dub City 26:19,07 07:25,75
32. 844 BARTOŠ
LENHARTOVÁ
HRACHOVEC
Kráska A Zvířata 26:23,59 07:30,27
33. 822 KŘÍŽ
MATOUŠKOVÁ
MUSIL
Koupák 26:31,25 07:37,93
34. 889 POLICKÁ
FUČÍK
KRÁTKÝ
Hovňousové 26:42,52 07:49,20
35. 801 FIALOVÁ
KONĚROVÁ
SVOBODA
Mudbloods 26:45,82 07:52,50
36. 846 HOLUB
ŠENKÝŘ
LINHARTOVÁ
26:46,71 07:53,39
37. 872 VLÁŠEK
STROLENÁ
KUNCL
Esprit 4 Live Team 26:49,67 07:56,35
38. 875 VESELÝ
FOLKOVÁ
ŠIMEK
26:49,85 07:56,53
39. 813 KUBIS
PŠENIČKA
HOUČKOVÁ
Městská Policie Sokolov 26:52,54 07:59,22
40. 857 BUZEK
JIRÁK
HORÁKOVÁ
26:53,90 08:00,59
41. 873 HROMADA
VODRÁŽKOVÁ
ZÁPOTOČNÝ
27:04,29 08:10,97
42. 831 TŘÍSKA
STEHLÍK
FIŠEROVÁ
A-Team 27:21,87 08:28,56
43. 874 SEDLÁK
HRNČÁL
HAVLENOVÁ
Tři P 27:26,66 08:33,34
44. 830 SUŠÁNKOVÁ
MUSÍLKOVÁ
ŽITNÝ
Dlouhý, Široká A Bystrozraká 27:29,06 08:35,74
45. 877 HOUŽVIČKA
KOUBEK
PRÁŠKOVÁ
Bosscan 27:36,64 08:43,32
46. 849 BASL
NESNÍDAL
PIVOŇKOVÁ
Súss 27:41,74 08:48,42
47. 842 KOTYK
DANIŠKA
VACKOVÁ
Pufíci 28:09,23 09:15,91
48. 870 POSPÍŠILÍKOVÁ
POLÁK
HACKER
T.o.z. Kameňák 28:10,32 09:17,00
49. 836 DOUBRAVA
HAVLÍK
HOLASOVÁ
Untouchables Climbers 28:20,96 09:27,65
50. 892 KOHOUT
KOHOUTOVÁ
UHLÍK
Kohoutí Úlet 28:28,43 09:35,11
51. 837 HAVLENA
TAICHMAN
HALBICHOVÁ
T.h.c. Tým Hradeckých Celebrit 28:44,44 09:51,12
52. 871 VYČICHLO
MACEČKOVÁ
KULHÁNEK
Gaia Outdoor 29:01,02 10:07,70
53. 860 ROK
ROK
LIETAVCOVÁ
29:18,46 10:25,15
54. 858 NOVÁK
KOLÁŘ
VALIŠÍKOVÁ
29:19,23 10:25,92
55. 843 URBÁNEK
DVOULETÝ
HÁJSKÁ
Nf Team 29:20,96 10:27,64
56. 807 JAROŠ
KNOTEK
LAUŠMANOVÁ
Záchranka Sokolov 1 29:31,49 10:38,17
57. 804 NECHANICKÁ
MAŠEK
BOCEK
Bouráci 29:38,31 10:44,99
58. 802 KUPKOVÁ
VÁCLAVÍK
WALTER
Gumáci 29:52,25 10:58,93
59. 826 ŠTEFANOVÁ
KUČEROVÁ
HURSKÝ
Bahnožrouti 30:17,80 11:24,49
60. 811 PERŽEĽOVÁ
HŇOUPKOVÁ
FICNER
Krizáci 30:20,81 11:27,49
61. 814 KRIŠTOF
ŠNAJDROVÁ
KENT
Za 4 Smrt! 30:26,82 11:33,50
62. 869 KRYSTLOVÁ
RAIMAN
PAČESOVÁ
Committed Crew 5 30:46,03 11:52,71
63. 841 RESSL
SUCHÁNSKÁ
HORÁK
Hasiči Z Dubaje 30:48,24 11:54,93
64. 854 JIRKOVSKÁ
NIMS
BORIS
Rangers 30:48,81 11:55,49
65. 893 ŠVARCOVÁ
ZINK
KULHÁNEK
Kohoutí Úlet 31:19,01 12:25,70
66. 868 TUČEK
ZELENKA
MANNOVÁ
Committed Crew 4 31:37,63 12:44,31
67. 819 HANZLÍKOVÁ
BINKA
JALOVEGA
Psychogang 31:45,21 12:51,89
68. 838 ROKŮSEK
ROTTOVÁ
SITARČÍK
Drinking Team 31:49,21 12:55,89
69. 824 POJŽÁRKOVÁ
POJŽÁREK
PÍCHA
Doktor Team 31:53,18 12:59,86
70. 866 NOVOTNÝ
HABANEC
ŠTENCLOVÁ
Committed Crew 2 31:53,32 13:00,01
71. 808 MARTÍNEK
VEJVODOVÁ
CÁBA
Záchranka Sokolov 2 31:54,10 13:00,78
72. 864 KOUTECKÝ
KEMROVÁ
ROKŮSEK
31:55,58 13:02,26
73. 832 JEŠKO
KOHOUTKOVÁ
VAVREK
Burani Ze Slovenska 32:16,84 13:23,52
74. 881 GOTTFRIEDOVÁ
GOTTFRIED
KUTIŠ
Noční Klub 32:23,65 13:30,33
75. 852 SMRČEK
LACINOVÁ
KOCUREK
Ama Team 32:36,79 13:43,47
76. 839 NĚMEC
ŠVEHLA
KREJČOVÁ
Tým Radia Egrensis 32:51,36 13:58,04
77. 816 LEW
JACKSLAND
LEE
Committed Crew 6 33:09,37 14:16,05
78. 886 BENDA
HAINDL
BURSOVÁ
Bahnofilové 33:21,58 14:28,26
79. 876 MARTINEC
ŠTĚTINA
MATLASOVÁ
Se S Tim Smiř Simtě 33:27,96 14:34,64
80. 828 BRÁČEK
FURÁK
CIHELKOVÁ
Malé Roztomilé Berušky 33:43,79 14:50,47
81. 835 POLÁČEK
BOŠŇAK
TORKOŠOVÁ
Plápoláčci 33:55,58 15:02,26
82. 882 HEZKÝ
TUREK
HAVLÍKOVÁ
34:18,82 15:25,50
83. 803 TOURKOVÁ
DOLENSKÁ
TOUREK
34:40,27 15:46,95
84. 834 VRŇATA
TROSZOK
JOHNOVÁ
Rychlá Rota 35:24,39 16:31,08
85. 888 SINGEROVÁ
SINGER
LANG
S-Tým 38:08,29 19:14,97
86. 883 TREFIL
TREFILOVÁ
POJŽÁREK
Beznadeějně Poslední 40:36,48 21:43,16
87. 806 HNÁTKOVÁ
SÝKORA
STEINDL
Kancelářské Krysy 40:47,19 21:53,87
88. 885 BARKMANOVÁ
ŠMÍDA
JENÍK
Baywatch 41:07,83 22:14,51
89. 815 BLAŽKOVÁ
LASSMAN
SÁDOVSKÁ
Soptíci 44:19,32 25:26,00
. 833 KONÍŘ
KONÍŘOVÁ
ROTTER
Rikysan DSQ
↑ zpět

Generální partneři
Hasičský záchraný sbor Karlovarského kraje Městský dům kultury Sokolov Karlovarský kraj http://www.zivykraj.cz/cz/
Hlavní partneři
Studio Fresh Net s.r.o, Karlovy Vary Marent půjčovna stavebních strojů Drechsler - zemní práce Běh a funkční fitness PHP servis - podnik hasičské prevence CRAFT - functional sportswear Wolfnet
Sponzoři
Jaroslav Blažej - výroba strojů a zařízení Protenax Vodohospodářská společnost Sokolov Eletur Zverimex Pajtaš Nero drinks
Hlavní mediální partneři
Regionální Televize
Mediální partneři
Kamelot www.ronnie.cz - Kulturistika a bojové sporty